• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak jsme zpátky - profuky mu nedělali. Dostali jsme další mastičku (už asi 5.) - nějaká antibiotika. Udělali mu výtěr z očíčka a příští týden jdeme na kontrolu a budou mu dělat znovu výtěr. Do 3 měsíců je to prý u těch miminek normální. :frowning2:
5. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka chudinka malej přeju ti at se mu to brzíčko zlepší a do další kontoly at jste už v pořádku
5. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

lucianko držím palce,ať ta 5. mastička konečně zabere :wink: a výsledky ať dopadnou dobře a nejste všichni nemocní :sweat_smile: Lukášek si snad vše vytrpí teď a pak už bude jen a jen zdravý :slight_smile: máš pravdu,když se to se@e,tak všechno :unamused:

pavly ať nevolnosti brzy přejdou,vydrž!!!!! :grinning: :slight_smile:

odsávačku jsme taky měli jen balonkovou,Luky je nějak zdravý(ťuk,ťuk,ťuk),takže jsme ji ani moc nepoužívali,teď už umí docela smrkat :_D tak snad to bude už v pohodě

zítra začínáme přestavbu,takže tu pár dní nebudu,tak se mějte krásně :slight_smile:papa
5. lis 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dneska trochu hrála a nafotila hafo Lukáškových fotek. :grinning: Pár jsem jich přidala do alba... :wink:
5. lis 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
luci,tak co,stale na vas myslim,jak asi valcite....fotekcky jsou super,je si fakt podobnej z toho 3D!!!

ja jen hlasim,ze to vzdavam a pripravuju se na odevzdani kotatek do jinych rukou.nezvladam ani nahodou a mam toho uz fakt dost,snad zatim jen docasne..doufam...ale mam z toho hroznej pocit :frowning2: Moc toho za den nesnim a hlavne ani nevypiju, bojuju o kazde sousto a lok a zacinam byt dost slaba..tak uvidime,jestli se v klidu neco zlepsi :unamused:
6. lis 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak máme za sebou1. dávku hexy. Snášela jsem to hůř než Tádík, bylo mi ho strašně líto. Nejdřív mu asi nedošlo, že dostal pigáro, ale to byl jenom okamžik, pak začal šílenej hystečák. Ale už při oblíkání v čekárně na mě házel zase úsměvy :slight_smile:

Pavly, to je mi tě šíleně líto, prožívala jsem to naprosto stejně. Nemohla jsem jíst ani pít, byla jsem z toho tak zesláblá, že jsem po příchodu z práce šla rovnou ležet...ale ono to přejde. Když vidím Tádíka, tak si říkám, že bych to vydržela třeba destkrát :wink:

Luci, myslela jsem na vás. Jak je?
6. lis 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajda tak to se máte že už to máte za sebou nás si doktorka pozvala až na 12 na 3 měsíční prohlídku + očkování tak jsem zvědavá jak to zvládne :fearful:
6. lis 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás jen v rychlosti. Koukám, že všechny navštěvujete lékaře. Tak ať to vše dobře dopadne. Moc na vás myslím. Opatrujte se.
6. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já byla dneska zase u doktora... :sweat_smile: Objevila se mi nějaká vyrážka či co na prsu. Prý zánět kůže - asi infekce z toho Lukyho očka. Síla, co? :unamused:
Jo a přišla nám dneska pozvánka na "Vítání občánků". :slight_smile:
6. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek ahojky hezky večer
lucianka chudinko hlavně se oba dva brzy uzdravte držím vám všechny palce a vítání občánků si uži nám to ještě neposlali tak čekáme jinak všem maminkám a miminkám krásnou a ničim nerušenou dobrou noc a at jste zdraví :pensive:
6. lis 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, už abys měla trochu klidu...fakt když se něco s prominutím s...tak pořádně :frowning2: Snad už tomu bude konec, to je šílený, jak z jedné infekce je tolik nepříjemnosti, ale pozitivní je aspoň to, že to souvisí s tím očíčkem. Takže jak se zlepší očíčko, tak se bude zlepšovat i všechno ostatní.

Reakci na očkování jsme asi zvládli celkem dobře, jsem ještě zvědavá, jak proběhne dnešek, ale vypadá to, že to bude dobrý. Dr. mi říkala, že zřejmě prožijeme neklidnou noc, že bude Tádík mrzutej. No a on prospal 10 hodin v kuse, že jsme ho ráno museli budit na krmení :grinning: Večer teda trošku protivka byl, ale čekala jsem to daleko horší.

Já vůbec nevím, jestli se u nás něco jako vítání občánků dělá a hlavně nevím, jestli by nás vůbec zvali, protože Tádík má trvalé bydliště tady, ale já v Praze, takže jestli by se to bralo podle trvalého bydliště matky, tak by nás zvali na vítání občánků na Prahu 4...tak nevím :confused:
7. lis 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata dobré ranko tak my už jsme taky pozvaní na vítání občánků a to 15.11.2007 v 15:30h tak uvidíme jaké budeme mít počasí :fearful:
7. lis 2007 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jen hlasim,ze jsem v PN, jsem z toho dost spatna,takze ani nemam silu mluvit, je mi kotatek moc lito,mam vycitky svedomi,ale musela jsem.Zatim mam neschopenku do kontroly 29.muzu klidne prijit driv-tak snad to pujde driv!!!!

miminkum gratuluju k pozvankam a luci, je to des,ale urcite se to jednou zlomi!!!drzim palce!!!! :wink:
7. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Lucí držím palečky aby bylo všechno co nejdříve v pořádku.
Já mám rýmu tak ležím v posteli a léčim se.
Pavly něco mi asi uniklo, co jsou to koťátka? Takže budou dvě? :wink:
7. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo-kdepak kotatka jsou ta moje v praci,co jsem je opustila,my zatim snad cekame jedno
7. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile:
držím palce aby ti bylo brzy dobře, já to pořád nějak přecházím, tak musím zaklepat.
7. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Lucí držím všechny palečky i ty Michalčiný ať už se to začne jen zlepšovat a nemoci jdou kolem obloukem.
Tak nás na vítání občánků nepozvali tedy nic nepřišlo.
Holky už jste byli v kiku? Mi dnes a maj tam super věcičky na mimča i jiné, jsem tam dnes nechala slušný prachy.
7. lis 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste moc hodný, že to se mnou takhle prožíváte. My teď přišli z venku - je tam zima jak Rusku. :angry: Jsem si koupila teplý punčochy, košilku a sháním čepici... všechny věci, co jsem nesnášela, když jsem byla malá a musela je nosit. :grinning: Jenže v zimě bych s kočárkem asi umrzla. :slight_smile:
Jituš, moje tchýňka tam byla, tak říkala, že tam toho mají hodně. :slight_smile:
7. lis 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrtulko,vitani obcanku je pro kazdeho podle mista porodu,ale vim,ze kdyz rodis v Kadani ze se na to vyflaknou a nepozvou,ale muzes jit na chomutovskou matriku a oni te zaradi na nejaky ternim do Chomutova. Ja do Kiku jezdim nakupovat do Mostu,tak uz nemusim :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky,
Lucí, myslím na vás. Už se ta smůla fakt musí prolomit.Držím pěsti. :slight_smile:
Pavly, dneska jsem četla v časáku, že když Ti je pořád špatně jako těhotné, tak máš jíst zmrzlinu. Tak to můžeš zkusit. :wink:
V pondělí jsem byla na kosmetice - herbalife. Vyčištění pleti zadarmo. Tak to bylo fajn. :slight_smile: Včera jsem pekla něco k snídani a dneska jsem nic nedělala. Jsem byla pořád ospalá. Asi z toho děsného počasí. :confounded:
Mějte se krásně.
7. lis 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem trochu mimo, protože vůbec netuším, o jakém obchodě se to bavíte :confused:
Dneska jsem docela zírala - dala jsem Tádíkovi do pravé ruky chrasticí kroužek, otočila jsem se abych se napila a když jsem se k němu otočila zpátky, tak měl ten kroužek v levé ruce...sice to udělal jenom náhodně bez toho aby věděl, že to dělá, ale stejně mě mrzelo, že jsem to neviděla.
7. lis 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Kik je nove vedle Kauflandu,ja ten obchod znam z Nemecka a uz nejakej cas je v Moste. Jsou tam krasny vecicky za supr ceny :slight_smile:
7. lis 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadik je sikulka,neboj on ti to jiste predvede :grinning:
7. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak to se tam taky budu muset podívat...mám nějakej nákupní absťák :grinning: Já jsem z toho byla hlavně vedle, protože se mu snažím hračky směrovat hlavně na pravou ručičku, jelikož preferuje levou. Nevadilo by mi, kdyby byl levák (sama jsem levačka) ale docela mě nervuje, že víc používá jednu ručičku. Už jsem to říkala i doktorce v poradně, nechci aby se něco zanedbalo, tak prý je to normální a nemám se tím stresovat...jenže já jsem šílenej řešitel a všechno děsně rozebírám.
7. lis 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Tadik ma taky radsi levacku i se otaci do leva a kouka do leva,taky jsem to resila s doktorem a je to OK :slight_smile:
7. lis 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? To jsi mě docela uklidnila. Mě doktorka taky říkala, že je to v pohodě, že spousta rodičů ani nepozná, že jejich miminko jednu ručičku upřednostňuje. Když ho mám na ruce, tak se taky stáčí na levou stranu.

Teda to počasí mě štve. Chystala jsem se zítra do CV, že se podívám do práce a vyzvednu si tam katalog na zimu, ale takhle se mi nikam nechce :unamused:
7. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Děvčata jukněte se sem na tuto adresu www.mpsv.cz zde se dozvíte jak to bude od ledna 2008.
Informace o změnách ve státní sociální podpoře, platných od 1. 1. 2008
8. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu jen pozdravit všechny pupíkovatý a miminkovatý, ale i ty ostatní :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí Miška taky upřednostňuje levou, podle mě si to mrňouskevé až budou větší srovnají jestli jsou levaci či praváci, tedy co jsem vypozorovala u jiných.
8. lis 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má doma "levičáka" :grinning:
Dneska mě Tádík normálně dostal - blbla jsem s ním a dávala mu pusinky na nahatý bříško a jeho to asi šimralo, protože se u toho strašně krásně a nahlas smál. Úplný výbuchy hlasitýho smíchu :dizzy_face:
8. lis 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek