• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Lucinko tak to je šikulka Miška se začala nahlas chechtat teprv nedávno.
8. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
On je nějakej hyperaktiváček, už asi 14 dní zvedá hlavičku, když leží na zádech. Dneska, když jsem ho ráno přebalovala tak už si jí přitáhnul hodně k hrudníčku a šíleně šije nožičkama dělá mosty a tak :grinning: Někdy mám pocit, že asi vynechá sezení a rovnou odejde po svých :grinning:
8. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár foteček
8. lis 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Lukášek jak hezky pásl koníčky, tak teď už to nedělá. Už asi zlenivěl :grinning: Teď, když ho dám na bříško, tak ji trochu zvedne a pak spadne na bok a překulí se na záda. :slight_smile:
Jíťo, Miška je kouzelná :dizzy_face:
Jo, malej teď zlobí u kojení - vždy se totálně prohne úplně do "luku" a já ho nemůžu narovnat. :confounded: Takže jí totálně nepředpisově.
9. lis 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kašli na předpisy - hlavně, když to vyhovuje Lukšovi :wink:
Tádík mě teď každý den překvapuje něčím novým - dneska jsem před ním chrastila kroužkem a on ho začal ohmatávat a pak si ho ode mě sám vzal. Myslela jsem ,že je to náhoda, ale pak to udělal ještě třikrát :dizzy_face: Dřív jsem mu musela dát hračku přímo do ruky a pak ji sám držel. Ale dneska to všechno prvně zvládnul sám. Za chvíli nás zase čeká velké cestování - jedeme k našim do Prahy, tak se zítra chystám na Chodov trochu provětrat účet :grinning:
9. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že ani nemusím moc dočítat, to je vzácnost :grinning:
tak to počasí mě už pěkně s...
Lucí v centru na Chodově mi v butiku dělá kámoška z CV, taky bych utrácela kdyby bylo co, chodím ve starých hadrech jak šmudla a kadeřnici potřebuju jak sůl
9. lis 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak na schvál dnes mi měla přijít pro malou kombinéza a příteli něco na auto(dost velký balík), čekáme pošťáky celý dopoledne většinou tak jezdí, když přijedeme z návšťevy tak lístky ve schránce a zítra pošta zavřená, musíme vydřžet do pondělka a sjet tam autem.
9. lis 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, moc pěkné fotečky jsi přidala, no Michalka je prostě sluníčko :slight_smile:
Vše není jen o kč, máš krásnou rodinu a to je víc, než nový účes na hlavě, ne? Jednou budeš mít času a kč na utrácení dost :slight_smile:
Jo o poště mi mluv, min. týden jsme to měli přesně tak, jak říkáš ty...naprosto.
Už se moc těšíme na jaro, v tomto počasí se toho moc dělat nedá, snad jenom tulit :grinning:
Lucinko, hlavně v pořádku dojeďte do Prahy a užij si utrácení :slight_smile:
My jedeme příští týden do Prahy do divadla, takže také se kromě procházky půjdeme podívat na nějaký ten dáreček.
A Lucinko s Lukáškem, jak říká Lucka, kašli na předpisové kojení a moudré rady, hlavně buďte v pohodě. Lepší se trochu očičko a komplikace okolo? Moc na tebe myslím.
Pavlínka nám asi odpočívá, hlavně na sebe Pavlí i Leničko dávejte pozor, ať bříška krásně rostou.
Jdu kouknout na tv, tak pa a pěkný večer vám všem :dizzy_face:
9. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to víte, že na to kašlu, že Luky papá nepředpisově. Však jsem Vám to vyprávěla - papal blbě, ale přibíral. Pak jsem ho začala "mordovat", upravovat a snažit se, aby sál přesně jak se má a celý jsem si to rozhodila, bradavku mi kvůli tomu popraskala, kojení mě bolelo atd. Takže teď neřeším, jestli má rtík dovnitř nebo ne. :slight_smile: Ať si jí jak se mu chce.
No řekla bych, že očíčko se lepší. Uvidíme... nechci to zakřiknout. A dneska jsem objevila věc!!! Luky normálně stávkuje s kojením z toho prsa, jak jsem si myslela, že nemám mlíčko. Udělal se mi zánět na tom "dobrém" prsu a já ho chtěla nakojit "fotbalovkou". To znamená, že by ležel na pravém boku - jako při kojení z toho "špatného" prsu. No a on se mi začal házet a kroutit se jako by to nebylo to "dobré" prso. Tak jsem ho nakojila normálka v leže a byl klid. A pak jsem ho schválně zkusila přiložit k tomu "špatnému" prsu, ale do "fotbalovky" (tzn., že ležel, jako by sál z "dobrého" prsu) a on normálně sál a celých 9 minut! Takže pomalu začínám mít víc mlíčka. Snad to nezakřiknu. :grinning: Doufám, že jste pochopily co tím chtěl básník říci. :slight_smile:
9. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, Mišulka je nádherná. Fotky se vám povedly. :slight_smile:
Lukí, Tádík je moc šikovnej. Co jsem četla, tak děti si berou předměty až v 5. měsíci. :slight_smile:
Lucí, sice přesně nevím, co tím básník chtěl říci, protože o kojení vím prd. Ale pochopila jsem, že se to vše zlepšuje, a to je super. :grinning:
Včera přijela kámoška do CV, co bydlí ve Francii. A udělaly jsme si malý dámský mejdan u další kamarádky. Bylo to super, smály jsme se, zavzpomínaly na staré dobré anglické časy, prohlížely fotky a kecaly do 3 do rána a v 8 ráno mě vzbudily báby sousedky, co kecaly na chodbě. :angry: Jsem myslela, že namaluju slepice na papír a nalepím jim to na dveře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
To počasí je fakt děsný, pořád jen leje. :unamused:
Krásný večer všem!
10. lis 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jituš Fotky se vám povedly.Lucíku, Tádík je moc šikovnej.
v.ctyrlistek tobě přeju at si s kámoškou ještě užiješ.jinak to počasí je fakt hnus a líp už asi nebude no co se dá dělat zítra je martin na ílím koni tak se stím musí počítat zima už je tu.Jinak přeju všem hezký a ničim nerušený večer
:pensive: :sweat_smile: :confused:
10. lis 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí máš pravdu mám rodinu a jsem moc šťastná, že nevypadám zrovna reprezentativně je fuk stejně nikoho balit nebudu :grinning:
Lucí držím palečky ať se očičko i kojení dál zlepšuje a máte konečně klid :wink:
Díky za pochvalu foteček
10. lis 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj. :grinning:
Jituš, jak jsi přišla na to, že nevypadáš reprezentativně??? Náhodou jsi kóča a na srazíku Ti to moc slušelo. Ale budu upřímná - Mišulce to slušelo o malilinko víc. Já jsem z ní celá pryč ještě teď. :wink:
Tak očíčko dneska zase nic moc a kojení taky ne - kojím z každého tak 8 minut. Ale pořád lepší než 2 minuty, že. :grinning:
Verčo, v jednom tématu jsem na Tebe práskla, že umíš uháčkovat botičky i jiný věci. :slight_smile: Tak tam, prosím Tě, jukni a poraď. Je to ve volný diskuzi a jmenuje se to "Jak uháčkovat botičky pro mimi" nebo tak nějak.
Holky, malej dneska spal ráno na balkoně v kočárku a odpoledne jsme byli v Mostě v Tescu a v Intersparu. Tak spal v autosedačce... takže spal fakt hodně. (jindy doma dopoledne nespí skoro vůbec - max. půl hoďky) No a teď už přes hodinu leží v postýlce a povídá si :astonished: Nespí, ale ani nebrečí... tak to zírám.
10. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si všimla na BRMS, že tam je nové téma "Chomutov 2008" nebo tak něco :slight_smile:
10. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky jdu na vás juknout i sem a jdu dočítat :wink:
11. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí na tu diskuzi jsem jukala :wink:
11. lis 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak asi budeš muset chodit s Lukáškem hodně nakupovat, aby se vyspinkal, když se mu tam dobře spí :grinning:
Jíťo Mišulka je zlatíčko :slight_smile:
No jo, my už to máme skoro všechny za sebou a v CV rostou další dámy na vdávání :slight_smile:
Já se teď připravuju na noční :frowning2: ach jooo :astonished:
11. lis 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje,
Ďábli, kamarádka hned druhý den zase odjela do Prahy. :unamused:
Jituš, Lucka má pravdu, moc Ti to sluší a Mišulce taky. :slight_smile:
Lucí, tak jsem si to o tom Tvém kojení přečetla znovu a už to chápu. Jupí. :grinning: Hlavní je, že se to kojení nezhoršuje. :wink: Hned na ty botičky kouknu vedle do diskuse. Když jste tak cestovali, tak určitě Lukášek pěkně vymrzl, proto byl tak hodný. :wink:
Tak teď myslím na Marti, jak válčí na noční. :frowning2:
11. lis 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no přeji všem pěkný večer v.ctyrlistek tak to mě mrzí no mě zase kámoška se odstěhovala do plzně co tu bydlla ale jezdí jsem za mamkou tak se vídáme.Jinak zítra jdem s malím na očkováí chudinka no uvidíme jak to zvládne a kolik budem vážit a měřit. :dizzy_face:
11. lis 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Lucí a Verčo díky za polichocení, jen kdybych se alespoň takhle jako na srazík upravovala denně :grinning: dost na to prdim, ale to je fuk
Holky mám hrůzu, zítra se chystám jet s Miškou sama trolejí a bojím se že mi to zase celé prořve. A pak každý týden na plavání když taťka nebude doma. Dám vědět jak to dopadlo a když bude lejt tak ji z toho kočáru pak stejně nebudu moct vyndat, si to plavání kvůli tomu začínám rozmejšlet. :frowning2:
11. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme tu Prahu zvládli, samozřejmě jsem utrácela, ale nakonec ne pro sebe ale pro Tádíka. Už jsem pokoupila něco málo na vánoce. Užili jsme si to skvěle, došli jsme si do kavárny, my si dali kafíčko a Tádík se tam nadlábnul a choval se předpisově - neplakal, všechno si tam prohlížel. Nákupy se mu evidentně líbily, protože se neustále zvědavě rozhlížel :grinning:
Jituš, kde jsi vzala, že nejsi reprezentativní...taková blbost.
Lucí, super, že se to lepší :wink:
11. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83
držím palečky at jízdu trolejí zvládnete a nebrečíte .lukajda to je dobře se se ti v praze líbilo akorád to počasí stálo za prd no co holt martin se předvedl :fearful:
11. lis 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já jsem sem koukala a tady nikdo... a pak sem kouknu znovu a tolik příspěvků. :slight_smile:
No Lukášek nakonec včera asi od devíti do jedenácti plakal.. pak asi na půl hoďky usnul, probudil se, dostal najíst (to jindy nejí, ale asi nespal tvrdě, tak se probudil na papání), usnul a budil se klasicky každé 3 hodiny. :slight_smile:
Luci, závidím - já nemám k Vánocům ještě ani jeden dárek. :frowning2: Já je vždy kupuju až v prosinci. A to si každý rok říkám, že příště začnu už v září... nejhorší je, že pořádně ani nevím co koupit. Když to mám vymyšlené, tak mi ani nevadí, že to kupuju na poslední chvíli. Horší je, když nemám tucha co komu koupit. :unamused:
Jituš, neboj, já se taky parádila na srazík mnohem víc než normálně. To si většinou narazím kšiltovku a líčení mám tak poloviční. :grinning: A s čočkama se taky moc často nezdržuju, takže nasadím brýle a razím ven. :grinning: Ale teď v zimě asi budu raději nosit čočky, aby mi na brýle nepršelo nebo se mi nemlžily. :grinning: :grinning:
Marti, ty pracuješ i na noční? Tak to fakt nezávidím...
Luci, super, že už máš albumík!!! Už to zkoukávám.
Jo, a my nemáme žádnou fotku, kde bychom byli všichni 3. Budeme to muset napravit. :slight_smile:
11. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Tadeášek je frajer! Je fakt kouzelnej... :slight_smile:

Holky, máte někdo zkušenosti s kojícím polštářem? Teď zkouším kojit v sedě a docela bych ho teď brala, tak uvažuju, že si ho koupím. Tak bych chtěla slyšet zkušenosti. :slight_smile:
11. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediný dárky, který mám jsou pro Tádíka a jinak jsem naprosto bez nápadu :unamused: Ale pořád se uklidňuju, že teď budu cca 14 dní u našich v Praze, tak snad někam vyrazím a něco mě praští do očí, ale jinak fakt nevím.

Už bylo nejvyšší čas, aby měl taky Tadýsek album :grinning:
11. lis 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, dík :slight_smile:
Kojící polštář jsem měla - pro mě to byla naprosto úžasná věc. Kojila jsem jenom v sedě a moc mi pomáhal ulevit od váhy Tádíka a to tehdy ještě nevážil tolik jako teď :grinning:
Musím se pochlubit, ale Tádík už třetí noc v řadě spal cca od osmi nebo půl deváté až do půl sedmé ráno :grinning:
11. lis 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajda
moc hezké nové fotky jinak ahoj všem tu to počasí je fakt hnust no nic loučím se a letíme na prohlídku :pensive:
12. lis 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak se pokusím dát náké foto až stáhnu z fotáku aby lucianka viděla když se posledně ptala kde máme album :wink:
12. lis 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ďábli, doufám, že očkování proběhlo bez pláče a vše je v pořádku...Moc hezké fotky. :slight_smile:
Luk, koukám, že máš nové albíčko i fotečku. Moc krásné. Hlavně se mi líbí fotečka č. 18, jak je Tádík tak maličký v té postýlce. :slight_smile:
Jituš, ani žádná hračka do ruky nepomáhá, aby se Mišulka zabavila během cesty?
Lucí, já taky nemám žádný dárek. Mám vymyšlený jeden velký pro mamku, ale nemůžu ho sehnat. Tak to je, jako bych žádný ani neměla. A pro taťku jsem vymyslela knížku, ale asi pro ni budu muset do Globusu, protože jsem ji tam viděla. A co dalšího? Fakt nevím. No a pro bráchu taky vůbec nemám tušení.
12. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek no očkovat ho budou až 26.11 jelikož jsme byli na kontrole TBC a ještě to nemá uplně v :frowning2: :frowning2: :frowning2: pořádku a jinak máme 7200g a 69cm jinak jsme uplně v pořádku
12. lis 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek