• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky, zdravim maminky,miminky i ostatni
doufam,ze mi dneska bude lip,vcera jsem byla zoufala
13. lis 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se včerejší jízda nekonala, vyprdla jsem se na to a plavání se odkládá na neurčito až bude Miška sedět.
Verčo ona brečí (spíše příšerně řve až se zalyká) že jí tlačí bublina na krknutí a v troleji nebo v dešti jí nosit na rukou nemůžu abych jí ulevila.
Lucí Tadeášek je nejrostomilejší lední medvídě co jsem viděla :grinning:
Ďábli Tamášek je pěkný kousek, Miška má teď asi 6500g a 63cm.
13. lis 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za Tamáška jsem se překlepla.
13. lis 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83 ahojky no on už byl kousek když se narodil měl 3900g a 52cm jinak stím plaváním my tě je líto a přeju ti at s to brzi zlepší to tan náš jezdí trolejbusem rád vždy to prospí jen v nízko podlažákách se mu moc nelíbí to sebou čije i v kočárku
13. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pavlí, doufám, že Ti je líp. :slight_smile: Včera jsem Tě viděla - jeli jsme do Kl. s malým k očnímu a Tys někam uháněla. :grinning:
Holky, koukla jsem do diskuze o Vánočních dárcích a našla jsem tam docela pár inspirací. :wink: Letos vidím dárky na objednávání po netu. S kočárem se do obchodu moc nedostanu. Max., že zajedu do CV a tam něco pokoupím, ale to taky nejde na celý den... takže letos to ten internet fakt jistí. :slight_smile:
13. lis 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás pozdravit. Koukám, jak je to tu všechno těhu a moc vám závidím. Když budete někdo chtít, založila jsem i diskuzi Chomutov 2008 na BRMS. Ale vy už si po právu užíváte lepší starosti !
13. lis 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsou vánoce za dveřma viďte, já letos nějak nestíham a ani nemám na nakupování náladu ... no snad mě to ještě chytne :grinning:
Jinak u mě nic nového a zdravím všeeeeeechny miminka :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo? :confused:
14. lis 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Dlouho jsem tu nebyla. Tedy já sem chodím každý den, abych věděla jak se máte, ale nepíšu. Vlastně jsem psala naposledy před srazem. Bohužel v tu neděli nám umřela babička. A já jsem vám sem nechtěla psát takovéto smutné věci, když jste měli takovou radost z povedeného srazu. Už je to ale všechno za námi. A hlavně, my se řídíme tím, že člověk má dávat lásku druhému člověku za života a né pak chodit každý den brečet na hřbitov. Takže babička věděla že jí máme rádi a my zase věděli, že z nás má radost.

Koukala jsem do alb na vaše dětičky. Všechny jsou moc krásné :dizzy_face:.

Lucí jsem ráda, že se to srovnalo s tím kojením. Přesně tohle jsme totiž prožívali se sestrou. Jenže ta musela kojení ukončit a byla z toho moc špatná. Ale můžu Tě uklidnit, že malej vyrostl i na umělé stravě a i s atopickým ekzémem. Jen mu víc musela hlídat stravu.

Těhulky - doufám, že ranní, polední, odpolední či noční :grinning: nevolnosti vás moc netrápí. Pokud ano, tak vám přeju, aby už brzo skončili.

Jinak u nás nic nového. Začínám se taky pomalu chystat na vánoce. Vymýšlím dárky-musím kouknout do té vánoční diskuze a načerpat inspiraci. Pár už jsem jich i koupila.
Zase se ozvu. Tentokrát snad dřív. Mějte se všechny moc krásně
14. lis 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.mujobchudek.mojedite.cz jukněte se mají tam výrobky pro miminka od čajíčků + příkrmy a kašičky a docela levné značky Hami a Nutrilon :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak to tu zanedbáváme. :wink:
Leni, to jsem ráda, že ses ozvala. Zrovna jsem si říkala, že ses dlouho neozvala. Ale vídala jsem Tě na ICQ, tak jsem si říkala, že máš asi moc práce. :slight_smile:
Luci, tak mě tak napadlo... budeš s Tádíkem chodit na to plavčo? Je to prý od 3 měsíců a v lednu začíná prý nový kurz... tak o tom uvažuju. Že kdybys chodila taky, tak bychom mohly spolu :slight_smile:
14. lis 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem zapomněla: Luci, už mi přišly ty knížky a jsou obě fakt skvělý! :slight_smile: Chci Ti tedy tímto poděkovat za inspiraci - hlavně ta s těma říkadlama je super. :wink:
Ještě jsem objednala jednu synovcovi k narozeninám a ta mě teda dost zklamala... :frowning2:
14. lis 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jen se hlásím do stavu živých,máme vymalováno,předěláno a už jen douklízím,ale ještě nás čeká kuchyň a chodba,ale na to už jsme fakt neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak vás všechny moc zdravím :dizzy_face: už jsem měla absťák :grinning: zítra vše dočtu,jen jsem si všimla Lucinky nové fotečky s Tadeáškem a chválííím,je moc krásnááá :dizzy_face:
15. lis 2007 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím že u mě vše v pořádku, dneska jsem byla na krvi a zvážit se, příští týden jdu zase na ultrazvuk a pro průkajdu. Jinak už jsme si musela koupit těhu kalhoty, protože normální mě už mačkaly :sweat_smile:
15. lis 2007 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka tobě přeju pokud budete chodit na plavčo tak at se vám tam líbí
eleanor911 jsi šikulka a hlavně že si po předělávání bez úrazu
vilo tobě přeju krásně prožité těhu a hlavně zdravíčko oboum
No jinak já jdu připravit našemu frajírkovi věci na vítání občánků tak jsem zvědavá kolik tam bude maminek jinak se všichni moca moc opatrujte a miminka a bříška at rostou :wink:
15. lis 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vilo - veliká gratulka k průkazce :dizzy_face: A tfuj tfuj tfuj, ať je všechno v pořádku a daří se vám moc dobře :wink:
Luci, já už jsem tu před časem o plavču psala, že se chystám do aquachobotniček. Jsem rozhodnutá, že budeme určitě chodit. Mailovala jsem si s paní majitelkou a doporučila mi to až od šesti měsíců. Kam jsi chtěla chodit ty? To by bylo super, kdbysme chodily společně :grinning: Mám radost, že se ti ty knížky líbí. Ty říkadla jsou super - u nás je největší hit "Spadla blecha do trní" a "Eskymáci" dělám u toho šílený opičky a Táda se může zbláznit smíchy :grinning: Musím se pochlubit, že už usínáme bez uspávání na ruce - mám radost, že se mi to podařilo odbourat. Nevím, jak bych ho za chvíli tahala, už teď se docela pronese.
El - já jsem si říkala, že ses tady dlouho neukázala.
15. lis 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, právě, že do těch Aquachobotniček. Proto jsem to psala, protože vím, že tam chceš taky chodit. :slight_smile: Tak se pak domluvíme, jo? Aspoň by to bylo veselejší, když budeme chodit dvě, než kdybych tam byla sama. :wink:
A gratuluju k tomu usínání!! Já jsem taky ráda, že Lukášek usíná sám v postýlce.
Akorát včera... Luky neustále kouká jen na jednu stranu. Tak abychom nemuseli chodit na rehabilitace (prý to bolí), tak mi tchýňka a švagrová (obě dětské sestry) poradily, abych ho v postýlce otočila - nožičky tam co má teď hlavičku. No a chudáček se mi tam převaloval až do 22,30 hod. a nemohl pořádně zabrat. Aspoň, že neplakal... :slight_smile: Ale pak usnul tvrdě a spal krásně. Dokonce po nočním kojení jsem ho položila a v tu ránu spinkal. :slight_smile: Jindy mu to třeba pár minutek trvá.
15. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Jsem nastydlá, tak se mám nic moc.
Ďábli, doufám, že se Tomáškovi Vítání občánků líbilo. :slight_smile:
U mě nic nového, tak vás jen poctivě dočítám.
Vilo, super, že Ti krásně roste pupík, jen tak dál. :slight_smile:
Lucí, moje mamka taky otáčela bráchu v postýlce, taky otáčel hlavu jen na jednu stranu. :wink:
Mějte se krásně. Pa, pa.
15. lis 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer děvčata jo tomíkovi se na vítání občánků líbilo jelikož tam měl kamarády z porodnice no bylo tam dost maminek :sweat_smile:
15. lis 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ďábli, kdy jste byli na vítání občánků a poslali vám pozvánku?
Já bych šla taky, už jsme o tom diskutovali i s manželem a koukala jsem na stránky města a nic jsem nenašla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilek ahojky měli jsme to dnes od 15:30 počítej stím že ti příde pozvánka
15. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďábli, můžeš, prosím Tě, napsat, jak to probíhá? Abych věděla na co se připravit. :slight_smile: Díky.
15. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilo gratuluji k průkazce :slight_smile:

lucianko to měl Luky taky a taky jsem ho obrátila a dobře se mu nespalo,ale pak přes den začal spát na druhés traně,tak jsem ho v noci nechala,aspoň se to trošku vyrovnalo,jinak jsem mu za krk dávala složenou plínu nebo malou deku do válce,aby spal otočený na tu stranu co měl :wink:

ďábli a co vítání?máš nějaké fotky??

andílku pozvánku dostaneš kolem 3měsíců,dělají to podle toho kolik je dětí,tak někdy dřív někdy později...

Veru to mě mrzí,že jsi nemocná :frowning2: a děkuji za zahlcenýho emila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pavly pořád je ti zle? :confounded:

Lukajdo koukala jsem na fotečky a Tadík je nádhernej :dizzy_face:

víc zas envím,co jsem chtěla :rolling_eyes: tak se mějte krásně a já si zítra zas na něco vzpomenu :grinning: jdu spát :sweat_smile: papa
16. lis 2007 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka ahojky tobě a všem zde no popsat ti to ohu takže přišli jsme tam zeptalijse na jméno miminka a pak ti řeknou at si odložíš.Když už jsme tam byli asi všichni aty co byli přednáma ta skupika byla pryč tak nám řekli at se jdeme seřadit nejdříve maminky a tatínkové s miminkama a za nima pak ostatní příbuzní.No a když se vešlo do té síně tak naá uvítala řekla kdo nás bude vítat atd.pak začla číst jména a tak když přečte vaše tak jdeš ke kolébce tam položíš miminko jdeš ty i otec podepsat pamětní knihu a pak si jdeš pro kitičku včera davali růže.Pak jdeš ke kolébce vemeš miminko dostaneš darek od města my sostali osušku s nápisem občánek města chomutova a můžeš si i vyfotit.pak si jdeš sednou a když už se takhle vystřídáte všichni tak příde fotograf a zeptá se jestli chcete udělat fotky pokud jo tak on vás vyfotí apak pošle stojí to 90kč a platilo se to hned.Jinak vítání bylo pěkné byla jsemtam s kámoškama z porodky.Jinak pár fotek je v albu zbytek má bráška ve fotáku tak až budou.
16. lis 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malej dostal dárky do kolébky na vítání i od známých tak jsme jeli dom jak ježíšek jo a ještě si vem sebou látkovou plenu na tu se pokládá v kolébce omlouvám se za překlepy ale píšu s malím na ruce tak pardon
16. lis 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak u nás je vítání občánků každý měsíc. Ségra říkala, že u nás se zve 15 dětiček. Je to opravdu podle toho, kolik je zrovna dětiček...
U nás je vždy na Vítání občánků pan starosta a paní matrikářka, která má na starosti svatby. Moooooc hodná a příjemná paní. Tak už se tam těším. :slight_smile:
Jen musím ještě Lukáškovi koupit nějakou košily nebo tričko, aby byl fešák. :grinning:
16. lis 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka vždyt lukášek je už i tak fešák :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. lis 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krásný fotky. Móóóc hezká rodinka :dizzy_face:
Mám velkou radost - nebude to trvat dlouho a Tádík se přetočí ze zádíček na bříško. Už mu chybí fakt jenom kousíček. Je to sranda, šíleně se přitom rozčiluje, jak to ještě nezvládne dokončit. Tak vždycky zůstane viset na boku a strašně se u toho vzteká. Nepomáhám mu s tím, nechci aby dělal něco, co ještě sám nezvládne, abych mu neublížila.
16. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju. :slight_smile:
Luci, to máš správný přístup - přesně tak by to mělo být. Nechápu maminky, které své dětičky např. posazují, i když ty dětičky to prostě nezvládají... A maminky se před ostatníma maminkama chlubí, jak mají šikovné dítko. :unamused: Přitom si neuvědomují, že to tomu tvorečkovi může vážně ublížit.
Když jsem mojí mamce řekla, že Luky pase koníčky, tak se na mě vyděšeně podívala a řekla mi, že bych ho neměla nutit, že je na to ještě maličký. :grinning: Asi si myslela, že mu tu hlavinku zvedám nebo co. :grinning:
Budu končit, jelikož Lukášek dospává po procházce na balkoně a už se tam začíná nějak kroutit, tak asi půjdeme brzy papat. :slight_smile:
16. lis 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,
jen zdravím.
El, jsem se pár dní nedostala pořádně na net, tak se omlouvám za tu hromadu mejlíků. Učila jsem mamku pracovat v PowerPointu. A jsem nastydlá čím dál víc. :confounded:
Opatrujte se.
16. lis 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek