• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
v.ctyrlistek
chudinko poádně se vypot ju a opatruj se :wink:
17. lis 2007 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ďábli,
mě jen trochu bolí v krku a mám teď šílenou rýmu. :angry: Jinak mi nic není. Jsem byla dneska v Německu s mamkou a její kamarádkou, tak jsem si vybrala dárek k Vánocům. :slight_smile:
17. lis 2007 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
v.ctyrlistek • tak to ju no já už mám asi skoro pro všechny náký dárek ta rýma to je zatrest to znám taky jsem se jí nemohla zbavit :dizzy_face:
17. lis 2007 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ďábli, tak to se máš, že už máš skoro pro všechny dárek. Já se už vidím, jak na Štědrý den obíhám regály a sbírám nějaké zbytky. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
v.ctyrlistek neboj taky něco pokoupíš já musím ted jak má miláček volno aby pohlídal malého protože všude to s kočárkem nejde :unamused:
18. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se k Vám vrazím zpět, nebyla jsem tu už dlouho. Čekala jsem mimi a v 8tt jsem o něm přišla, přestalo být srdíčko. Na sál mě vzali 20.8. Bylo to pro nás hrozné, doktor mi řekla, že mám počkat 3 měsíce a můžeme to zkusit znovu, tak teď přemýšlím zda to zkusit na začátku prosince, co myslíte????????? :slight_smile: Mimčo si moc přejeme
18. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je mi líto, ale pokud už to jsou 3 měsíce tak do toho jděte, uvidíš určitě se zadaří :wink:
18. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
andílek: díky za odpověď, kyselinu listovou beru, řekl mi ať jí beru, takže 1x denně jí beru. Máš krásné mimčo :slight_smile:
18. lis 2007 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, no já vás teda obdivuju, že už máte nakoupený dárečky! To já nemám ještě ani jeden, jsem vážně ostuda! :frowning2:

Jéé Nemo, tak to je mi moc líto :frowning2: Snad to bude příště dobrý! Opravdu držím moc moc palečky!
18. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mmmateska, taky zatím dárky neřešim a asi ani letos nebudu, oprava baráčku nám zpapala dost peněz a prcka máme ještě na nějaké vánoce dost malýho. :sweat_smile:
18. lis 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Já loni kupovala přes 80 dárků, bylo to něco hroznýho, takže letos jsem řekla všem tetičkám, sestřenkám a tak, že na to prdíme, že na to nemáme, tak snad to pochopili. A koupíme si jen něco pro sebe a přímou rodinu. Ale stejně nevim co komu koupit :slight_smile:
A taky děláme byteček :slight_smile:
18. lis 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme zavedli prdění na dárky už loni, kupovali jsme taky jen pro nás a rodičům a babičkám jsem dala po láhvi kvalitního vínka :wink:
18. lis 2007 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak my to budeme mít letos :slight_smile:
Chtěla jsem s manžou nový notebook, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
Já dávam babičkám prášek na praní nebo takový potřebný věci. Ale spíš nevim co mamce a tchýni a to mají obě ještě před vánocema narozky a svátek :frowning2:
18. lis 2007 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Budete kupovat něco prďulkovi? :grinning:
18. lis 2007 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je jak u nás, mamina je Eva, narozky má 2.1., líp si to vybrat nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koupíme mu asi hrazdičku, rozhoduji se zda mám koupit lehátko a určo nějakou knížku (už totiž čteme každý večer), nějakou hračku a oblečky :wink:
nebudu to lámat přes koleno,ne :slight_smile:
18. lis 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No to tchýně má nar. a svátek v jeden den a je prej už od malička naštvaná :slight_smile:
Určitě to chce nějaký praktický věci a taky plno věcí dostanete :slight_smile: Počkej příští rok, to už z toho bude mít rozum a bude rozbalovat sám :grinning:
18. lis 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
na to se těším jak malá, to už bude ťapkat, tak to budou papíry lítat po celým obýváku :grinning:
18. lis 2007 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že jsi z Loun, já jsem ležela od 22 tt do 36 tt v nemocnici s jednou holčinou, co byla z Loun, nejlepší pacoška, co tam se mnou ležela, čekala a snad ještě čeká dvojčátka někdy v lednu by měla mít termín

jak dlouho se pokoušíte o miminko, pokud to není tajné?
18. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Nooo, to bude krásný viď, stejně jsou nejhezčí vánoce s dětma :grinning: !!! Oni z toho mají upřímnou radost, i z blbosti :slight_smile:
18. lis 2007 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím se loučím, musím jít Ondráška vykoupat a připravit na zítra věci k dr. do poradny a pak budeme kojit, tak zatím pa :slight_smile:
18. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No jsem ze Žatce :slight_smile:
To jsi byla tak dlouho v nemocnici? A pročpak? :astonished:
Jéé dvojčátka, to musí být krásný, ale děsná makačka!!! :slight_smile:

My se pokoušíme od dubna.
18. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tat to jo :wink: , já jsem se otvírala, docela opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hlavně, že je to už za mnou a že to dopadlo všechno dobře.
Tak to zatím jde od dubna. Určitě se to každou chvíli povede, budu držet palce. :wink:
18. lis 2007 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to měla i kámoška a nakonec byla asi dva měsíce v Ústí, taky proto nechtěla druhý dítě, ale nakonec druhý těhu bylo v pořádku.
Ale druhý mimi časem taky plánujete ne? Ikdyž teď je asi brzo o tom uvažovat viď :grinning:

Dr. mi dala nějaký prášky a dělá mi krevní testy, tak snad bude vše OK :slight_smile: Zatim se s tim tolik netrápim, mám novou práci, kde se mi líbí, takže to zatim jde. A chodim mazlit mimi kámoškám :grinning:
18. lis 2007 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nemo1985 je my tě líto a přeju ti at se zadaří co nejdřív a jste oba zdravé
18. lis 2007 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky zdravím vás my darky kupujem jen našim a malímu ostatní mají smůlu :zipper_mouth:
18. lis 2007 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
mmmateska, je fajn, že tomu necháváš volný průběh, určitě to vyjde :wink:
18. lis 2007 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem přidala fotky do albíčka toho našeho lumpa :slight_smile:
18. lis 2007 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak vás jdu po nějaké době pozdravit. Nějak nestíhám net.
leni-el tak už se blížíte s předěláváním do finiše, tak až bude hotovo tak foť jsem moc zvědavá jak jste to vykoumali :wink:
Lucí Tadeášek je šikulka že už má snahu se přetáčet. Miška se asi ani kutálet nebude :grinning: ale rovnou sedět, a to ji nenutím, zatím se přetáčí na bok a občas z bříška na zádíčka. Drží zádíčka pevně ale snažím se aby byla opřená ikdyž někdy nechce a sama se odtahuje.
Snažilkám přeji ať se brzy zadaří, nám to trvalo rok a čtvrt, což není tak dlouho, ale tenkrát mi to přišlo nekonečný.
Dárek na vánoce mám jeden pro Mišulku už od září + 2objednaný. Jeden objednaný pro synovce jinak nic, se švagrovcema jsme se domluvili že jen něco dětem a jinak mám vymyšlenou jen malou část. S přítelem si nic dávat nebudeme, už jsme si nadělili vozidlo a telefony myslím že to bohatě stačí :grinning:
18. lis 2007 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

nejdřív jsem si vzpomněla na Leonku :frowning2: je mi to moc líto :confounded: držím pěsti,ať je ti brzo líp,koukám,že takovéhle smutné zprávy tu jsou teď nějak často :frowning2:

Lucinkám jsem koukla do albíčka a Lukášek i Tadýsek jsou nádherní :dizzy_face: :dizzy_face: a Tadík jako méďa je teda dokonalej :grinning:

ďáblice tak vítání bylo pěkné :slight_smile: nám ještě zpívali děti z Lidušky a pak každému mimču zazpívali krátkou ukolébavku :dizzy_face: Tomášek je teda kus pěknýho chlapa :wink:

andílku i Ondráška jsem zkoukla a je krásňoučkej :slight_smile:

marti je dobře,že se na to neupínáš :wink: moc moc ti to přeju a nejen tobě :wink: chtělo by to krásný vánoční dáreček viď :grinning:

pavly je mi líto,žes musela opusit koťátka,ale hlavní je mimčo a oni to určitě chápou :wink: musíš se šetřit,když je ti tolik špatně :wink:

Veru prosím pošli mi už tu kuchařku :grinning: :grinning: :grinning: těším se na zítřejší vyprávění :grinning:

Nemo je mi to moc líto :frowning2: ale držím pěsti,ať to tentokrát vyjde,tak jak má :wink: jsi statečná,žes to takhle zvládla :slight_smile: zas bude dobře :wink:

tak už mě zas nic nenapadá...jo dárečky,tak ty máme jen pro Lukšu a pak jeden splečný pro naše,ale ještě každýmu něco dokoupíme,jinak jsem bez fantazie...hlavně tchánovcům teda nevím,páč ty furt nic nepotřebujou...
18. lis 2007 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem byla dneska v Klášterci a koupila Lukymu ohoz na Vítání. :grinning: Měli přesně to co jsem sháněla - a to ještě ke všemu měla paní zavřeno, ale byla tam, tak mě obsloužila. :slight_smile:
Jituš, nic si z toho nedělej, že Miška přeskočí kutálení. :wink: Slyšela jsem, že některé děti přeskočí lezení a hned chodí. Lézt se jim nechce, ale capají jak o život. :slight_smile: Každé dítě je osobnost, tak se přece nebude řídit tím, jak by to mělo být, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek