• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
eleanor911 jojo to je kus chlapika aje to naše zlatíčko :grinning:
19. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
lucianka
gratuju že jsi to sehnala a že na tebe pani byla tak laskavá a otevřela ti :dizzy_face:
19. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Aholky holky, tak přemýšlíme s manželem, že to asi zkusíme znovu, v půlce prosinci, tedy po 3 a půl měsících. Beru kys. listovou a vitamín B6. Jinak teď bych byla už v 5měsíci těhotentsví, třeba to tak mělo být. :wink:
19. lis 2007 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemo ty jsi petula1985??Proč máš novou přezdívku?? :confused:
19. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak přeju ať se brzy zadaří :wink:
19. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
rýma mě pořád neopouští. Dneska se pořád válím v posteli, snad už mi zítra bude líp.
El, tu kuchařku jsem nesehnala. Promiň. :confounded: :grinning:
nemo1985, je mi to líto. Ale asi to tak mělo být a určitě se příště zadaří. :wink:
19. lis 2007 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pitrs : Ahojky, změnila jsem si nick, pod starým nickem mě to nechtělo přihlásit :slight_smile:
19. lis 2007 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
nemo, máme stejného pejska, teda fenečku :wink:
já jsem dneska byla s Ondrou v poradně, přibral za 3 týdny 1000g, má už 4440g (porodní váha 2650g), takže supr přírůstek :grinning:
19. lis 2007 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Andílku, tak to gratuluju ke krásnému přírůstku! Koukám, že Ondra je taky pěkný jedlík jako náš Lukášek (mimochodem - narodil se 20.9. - takže den po Ondráškovi). My chodíme k Dr. každý týden, protože hlídáme, jestli nehubne - má Campylobakter. To je něco jako salmonela. A máme většinou tak 250 gramů za týden, takže o něco míň než vy. :wink: Minule vážil 4750g, ale měl porodní váhu 3000 g. :wink:
19. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
lucianka, jsme narození 21. takže den po tvém Lukáškovi :grinning:
Jinak i na tu vaši chorobu máte supr přírůstky :wink: , ale že už se pěkně pronesou co od porodu? :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilku, tak jsem to spletla - já věděla, že jste nějak kolem nás, ale myslela jsem, že jste den před námi. Tak jsem to otočila :grinning:
To teda jo, pronesou se. Zrovna dneska jsem si tak říkala... Plakal, tak jsem ho nosila a pěkně mě z toho bolely záda. :confounded:
19. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
lucianko, a ty kojíš nebo jste na UM?
19. lis 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Andílku, jen kojím. :slight_smile: Sice s problémama (teď se to ustálilo, tak snad to vydrží), ale kojím. O to víc jsem ráda, že Luky přibírá, když jsme s tím kojením měli docela dlouho problémy. :slight_smile:
19. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Miška před pár dny našla nožičky :slight_smile: a našla nový způsob řvaní, takové hluboké že ji vidím až do krku,ale ne jako pláč jen že jí to baví a překřikuje se s tátou, to je rachot když soutěží kdo koho překřičí
Nemo to je mi líto že jste o mimi přišli, ale věřím že se určo brzy zadaří
Lucí na takovou prodavačku málokdy narazíš, mělo by jich být víc :grinning:
19. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky. Nasnídám se, nalíčím a vyrazíme s Lukáškem k doktorce na vážení. :slight_smile:
Jituš, ta paní (je to majitelka) je moc hodná a příjemná. Navíc když si tam něco objednávám, tak to je vždy ještě levnější než na netu. Já si to vždycky vyhledám za kolik to mají nejlevněji na netu a ona mi dá lepší cenu. Tak se to fakt vyplatí (plus bez poštovného, že).
Ale zase si říkám, že jsem jí tam nechala pětikilo (kupovala jsem ještě nějaký věci), tak to taky není k zahození. A to jsem ještě zapomněla koupit lehátko do vany. :slight_smile:
20. lis 2007 v 07:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko Lukáškovi vše nej nej nej k jeho 2 měsícům života, hlavně zdravíčko a bezproblémové kojeníčko :dizzy_face:
20. lis 2007 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se dnes vede???? Já jsem nemocná, takže mi moc dobře není. Počasí na spaní a pěkná tma. Pitrs: máte krásnou Haničku :slight_smile:
20. lis 2007 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lucianka • lukáškovi vše nejlepší k jeho 2 měsícům a hlavně zdravíčko vám oboum nemo stím maroděním, jsme na tom stejněmalej má obět rýmičku achjo :angry: a to už jsme se jí zbavili a máme jí zas a namě taky něco leze bolí mě celé tělo hlavně hlava a to počasí je des furt bych spala a to potřebuju do kaufu fuj vůbec se my tam v tom počasí nechce tady to ukazuje 1,5 stupně nad nulou
20. lis 2007 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
dablice1983 : no je tam opravdu hnusně a zima, já jdu na kontrolu tento pátek, ale moc dobře mi ještě není, hlava mi bolí. Tak včera to byli přesně 3měsíce, co jsem po revizi. Kys. listovou beru i vitamín B6 1x denně :wink:
20. lis 2007 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nemo1985
snad vše dobře dopadne a zadaří se držím všecny palečky a přeju jen ty dobré zprávy až půjdeš natu kontrolu
20. lis 2007 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme dali nové fotky
20. lis 2007 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
dablice1983 : Koukala jsem, že jste přidali fotečky Tomáška, je moc krásnej. A zlobí nebo je jinak hodný????? Jinak ted bych byla už v 5.měsíci, mělo se to narodit v březnu, ale říkám si, že to tak mělo asi být, a je to bylo takhle na začátku těhotenství a nebyla jsem ještě tak hodně :frowning2:
20. lis 2007 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

nemo je mi to líto,ale asi to tak mělo být :frowning2: možná by mimčo nebylo zdravé :confounded: vím,že to bolí,ale snaž se myslet na to pozitivní,že už se brzy začnete snažit :slight_smile: a tentokrát to bude v pořádku :wink: budeme na tebe přece myslet :grinning:

Luci tak to je super,že jsi nakoupila,i když bylo zavřeno :slight_smile:už se těším až uvidím fotečky z vítání :dizzy_face: kdy jdete???jinak se připojuji ke gratulacím k Lukáškovým 2měsícům :slight_smile: a přibýráte dobře :slight_smile:

Jituš to musí být super :dizzy_face: zrovna dnes jsem koukala na videa jak byl Luky mimi a začínal povídat a hrát si s hrazdičkou :grinning: chjooo on už je táááák velikej :frowning2: teď už řve úplně jinak :grinning: :grinning: teď mi snědl tři naběračky polívky :sweat_smile:

co naše těhulky??vše v pořádku?

a ještě zdravím naše věrné čtenářky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, na vítání jdeme ve čtvrtek. :slight_smile: Slibuju, že budeme hodně fotit.
Luky je teď s babičkou venku - se mnou byl dopoledne. A zítra jde s druhou babičkou. :slight_smile:
Jo, a už máme rovných 5 kg. Je to prostě malej otesánek :grinning: A už nemá ten průjem, tak snad i Campylobakter je pryč. :slight_smile:
20. lis 2007 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
nemo1985 • neboj je hodnej dám další fotky jeho kamarádky jinak všechny moc zdravavímelucianka at se vám vítaní občánků líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko to je super že Lukášek už nemá průjem a váha je perfekt tak jen tak dál, posílám vám pusinu prdelky naše :dizzy_face:
20. lis 2007 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a na fotečky z vítání se moc těším :dizzy_face:
20. lis 2007 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,
tak nám odešlo hodné miminko, už druhou noc se mi vzbudil ve dvě ráno a pak až v šest, předtím jsme to měli až ráno v půl páté nebo ve čtyři (po 6 hodinách). Tak doufám, že je to jen růstový spurt a že se to vrátí zpět do starých zajetých kolejí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
21. lis 2007 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky.
andílek: Ondrášek je moc nádhernej,no uvidíš, zda se to vrátí zpět s tím buzením :slight_smile:
21. lis 2007 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Andílku Ondráškovi taky přejeme vše nej nej nej :dizzy_face: a neboj určitě se to brzy vrátí :dizzy_face:
21. lis 2007 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek