• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky
Lucí tak to jsem ráda že jste se zbavili průjmíku, a kojení je taky lepší, tak to je super
andilku nechci strašit ale Miška mi dřív spala dýl, ale asi od 3.měsíce se mi budí na jídlo jako přes den a dřív mi spala i do 10 dopoledne a teď max. do půl sedmý.
21. lis 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to my většinou vstáváme v 5:30, pak si v posteli povídáme (to si Lukáška beru k sobě) a většinou po hodině ještě na chvilku usne. Jenže dneska spal skoro do 6:30 a pak se mu chtělo spát, ale stejný jako přes den - šílenej brekot. Tak jsem ho nakonec uhoupala na ruce a usnuli... spali jsme až do 9:00! To bych považovala za zázrak, protože jinak fakt vstáváme do osmi nejpozději. :grinning:
21. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Abych nebyla jen za věrnou čtenářku, také vám přispěji svou troškou do mlýna.
Nejdřív zdravím Nemo a je mi to moc líto, co jste prožili. Ale ono je to opravdu tak, že pokud to příroda sama ukončí, má k tomu důvod.

No ale já vám popíši své běhání po doktorech. Šla jsem na roční prohlídku a také z toho důvodu, že se mi zpozdila menstruace. 14 dní. Měla jsem to dostat právě v den pohřbu. Nic. Nechala jsem to být, ale teď se přidali i další bolesti podbřišku a tak. No prostě jistota je jistota. tak mě vyšetřila, pak prohlídla ultrazvukem, pak vnitřní sondou(cca cm dlouhá tyčka, kterou do mě zavedla-byla jsem trochu vyjevená-viděla jsem to poprvé). Pak prohlásila, že tam něco vidí, a že těhotenství nemůže vyloučit a bez toho mě nemůže léčit.Tak včera jsem šla na krev. při té příležitosti povídám sestře, jestli mi může udělat jaterní testy, že už jsem je 2 roky neměla. Osopila se na mě, prý na co, když neberu antikoncepci. Takže loni mi je neudělala, že po roce je to brzo a letos už nejsou potřeba. Kam to naše zdravotnictví spěje! :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Dnes jsem byla pro výsledky. těhotenství vyloučila-my se ani nesnažíme. Chtěla mi píchnout vyvolávačku, kterou jsem odmítla. cyklus mám pravidelnej akorát by se mi tím rozhodil. Takže mi nedala nic a prý bolesti mám od toho vynechání. takže konec léčby.
Musela jsem to napsat, protože mě fakt naštvala.

Jinak vám všem přeji, ať se máte dobře a dětičky a´t jsou zdravý.
21. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonka: Ahojky, je to hrozný to zdravotnictví co, když ted čtu tvůj příběh. My si mimčo moc přejeme. Tak uvidíme, už to byli i 3měsíce :slight_smile:
21. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Leni, já jak to četla, tak jsem si fakt myslela, že jsi těhulka. :grinning: Ta poznámka o věrných čtenářkách nebyla myšlena na Tebe. :wink: Od toho máme jiné kamarádky a známé, že holky. :grinning:
21. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Leni to je mi líto :confounded: a to jsi říkala sestře nebo do Dr s těma testama??máš na ně přeci nárok ne?Jinak s tou MS by to mohlo být stresem asi....

andílku taky nechci strašit,ale Lukymu se taky změnil noční režim,ale až v 5měs,tak třeba se vám to zas vrátí a bude spinkat :slight_smile:

Lucinko jste nám ten průjem asi poslali ne? :grinning: Luky ho měl včera,ale dnes zatím nebyl,tak snad dobrý,dala jsem mu hned smectu,tak to asi zabralo :slight_smile:

mějte se hezky,papa
21. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky. Zdravím.. a doufám, že můžeme s Ondráškem mezi vás.. :slight_smile:
21. lis 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme s Ondrou dneska sami, taťka jel na Šumavu babičce na pohřeb. Zítra jdeme na kyčličky, tak snad to sami zvládneme mezi 20 maminkama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Elischqa, koukám, že máte taky Ondráška, se s nima roztrhl pytel. :wink: :sweat_smile:
21. lis 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas pozdravit-vsechny, miminkaty,nemiminkaty, proste jednim vrzem....
stale se peru s nevolnostma,ani nemam silu sem chodit a psat neco......
jsem rada,ze se mate tak nejak vsechny dobre,obcas vas doctu,takze sleduju-ale jen z dalky
az mi bude lip,tak me tu zase mate naservirovanou, ted jsem fakt mimo
tak se mejte co nejlip, myslim na vas kazdy den,uzivejte si vseho :wink:
pa
21. lis 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavly, tak to je mi líto, já jsem nvolnosti vůbec nezažila :wink:
21. lis 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi-ja to zavidim,i preju :wink:
21. lis 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
elischqo vítej mezi námi, od vidění tě znám ale nevím odkud, Ondrášek je krásnej
pavly přeju ti ať tě nevolnosti brzy přejdou, já nezvracela ale trpěla nechutenstvím, taky jsem na začátku těhu zhubla
21. lis 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elischqo, mám za to, že jsem tě dneska viděla s manželem na kyčlích... :dizzy_face:
Jinak my jsme na nich dopadli dobře, příští kontrola ve čtyřech měsících :slight_smile:
22. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčat všechny vás zdravím ajinak už chodí domu ty papíry z kordů kuli mateřské nám už přišli :wink:
22. lis 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byla dnes u dr a všechno je v pořádku, podle paní dr je nás pěkný kus :slight_smile:
22. lis 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím.
Leonko, určitě máš nárok na jaterní testy. Zkus to u obvodního lékaře. :wink:
Já první MS bez prášků dostala až 41. den. Tak snad se Ti to brzy rozjede i bez vyvolávačky.
Lucí, to už jste byli dneska na Vítání občánků? Jestli jo, tak přidej fotky. Šupky, dupky. :grinning:
elischqa, vítej mezi námi. :slight_smile:
Pavly, ať už je Ti brzy líp. Myslím, že to nejhorší máš už za sebou. :wink: Pokud tedy nebudeš prožívat těhotenství jako Tvoje mamka. :unamused:
andílku, super, že vše na kyčlích dopadlo v pořádku.
vilo, jééé, tak velká gratulace, že vše šlape, tak jak má. :dizzy_face:
A já mám malý úspěch, sehnala jsem první dárek k Vánocům. :slight_smile:
22. lis 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem dobrý večer.
Fotečka z Vítání je v albu. :wink: Ještě tam možná hodím nás s taťkou. Byla to sranda, seděli jsme v první řadě. Taťka řekl, že jsme tam jak blbci (v tý první řadě) :grinning: :grinning: :grinning:
Elischqo, vítej mezi námi.
Holky, já taky moc chtěla Ondráška, ale u manžela to neprošlo. On chtěl jen Lukáška... :grinning: No ještě by svolil Davídka (ale to nešlo k příjmení) a Adámka (to jsme nakonec zavrhli) :wink:
Asi půjdu balit dárky. Už jich pár mám, dokonce plánuju ručně vyráběný jmenovky :sunglasses:
Jo a hlavně - mám skoro všechny dárky vymyšlený, tak to je to nejdůležitější. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Lucí Lukášek je frajer, určitě tam pár holčiček sbalil :grinning:
To bodýčko je super, mamka mi o něm říkala ale prý mají jen malý vel. mi máme vánoční bryndáčky z tesca
Holky info víte že u kaufu budou otvírat new yorker
22. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, hlavně bylo levný, tak jsme ho s manželem vzali ani jsme nemrkli. :slight_smile:
Já jsem kdysi četla inzerát, že shánějí prodavačky do nově otevírané prodejny New Yorker v CV. Jen jsem nevěděla kde to bude. Ale já bych byla ráda, kdyby tu taky bylo CaA. Pro ty dětičky tam mají bezva věci a za hezký ceny. :wink:
22. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí CaA by bylo fajn a taky HaM, mám tam slevu z porodnice a neužiju jelikož do Prahy nejezdíme
22. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

elischqo vítej :slight_smile:

holky C&A a H&M by bylo super :slight_smile: líbí se mi jejich věci a ceny nejsou tak strašný :wink: chystáme se před Vánoci ještě do Prahy,tak tam plánuji zajet a taky tam je prý někde nový outlet,ale to asi nenajdeme.... :sweat_smile:

Lucí jdu juknout na fotečky :slight_smile: ty jsi rychlovka :wink:

Veru a dostala jsi MS po vyvolávačce nebo normálně??Já nevím jestli mám jít k Dr :confused:

vilo super,že je vše v pořádku :slight_smile: jen abys neměla další 5kilovýho prcka :sweat_smile: :grinning:

Jituš to bude asi místo těch koberců jak to tam teď dodělávají že??Já v něm byla v Mostě a v Brně,ale ceny docela nad naše poměry :unamused:

jinak focení ve školce proběhlo v celku dobře,jsem tam akorát hnala jak blázen,většinu cesty jsem ho rychlochůzí nesla :grinning: páč mi mamka volala kde jsme,že už se šli 2třídy fotit a pak jsme tam asi 20min čekali :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale Luky se na povel 2x zasmál,tak to snad pan fotograf stihnul :grinning: jen na fotky budeme čekat 3týdny :confounded:

mějte se hezky a páááá :slight_smile:
22. lis 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak Lukáškovi to moc slušelo,no je to pořádný frajer :dizzy_face: a nechali jste ho taky fotit od foťáka? a to bodýčko je naprosto báječný :slight_smile: bys mu mohla ještě koupit tu sobí čelenku a udělat vánoční přáníčka :slight_smile:

Barnovi skoukla jsem i Tádíkovo fotečky a je krásnej :slight_smile: koukám,že si taky hraješ s fotečkama a ten s tatínkem se ti moc povedl :dizzy_face:
22. lis 2007 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrééé ranko, tak se mi vrátilo hodné miminko, včera teda večer od půl sedmé nespal do devíty a řval jak hysterka, ale pak od půl desáté spal do půl šesté (8 hodin), no prostě trhá rekordy, pak to zabalil ještě do půl osmé, ale to jsem ho musela vzbudit, možná by chrupkal ještě dál. Teď mi krásně leží na dece, je vyprděnej a brouká si. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko, Lukášek vypadal krásně na vítání občánků, taky jsem mu pořídila takový frajerský ohoz, tak snad ho brzo oblíkneme :slight_smile:
23. lis 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Já čekám každým dnem na MS, tak uvidíme, zda dorazí, 3měsíce to už byli po revizi :slight_smile:
23. lis 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky.
Luky mi tady teď usnul! Asi se stal zázrak... ale usnul u prsa, tak to bude asi tím. Ale většinou doma spí jen půl hoďky, tak je možná za chvíli vzhůru. :frowning2:
Jíťo, HaM se mi zdá trošku dražší... Tu poukázku z porodnice mám taky. Já ji naštěstí užiju, protože za 14 dní jedu do Phy na srazík s holkama tady z MK, tak si s manželem uděláme výlet. On mě tam odveze, já půjdu na srazík a on prý nakupovat dárky. Tak jsem říkala, že vyrazíme už ráno a skočíme ty slevy utratit. :slight_smile:
Leni, mrzí mě, že má Lukášek průjem! Aspoň, že ta Smecta zabrala. My ji taky hodně s manželem používáme, když je zle. :slight_smile: My jezdíme do New Yorkeru do Varů a neřekla bych, že je to tam nějak předražený. Třeba plavky jsem tam pořídila za 500 a prodávají oba díly zvlášť. To jsem tu rozebírala vloni v létě, pamatuješ? Jinak si kupuju plavky většinou za 1000 :angry: jelikož na mě sehnat plavky je trochu nadlidský výkon. :frowning2: A kde je v Mostě New Yorker? Já vůbec nevím, že tam je...
Andílku, teda ten Ondrášek je šikulka. Luky mi spinká občas 7 hodin, ale to je málokdy. Spíš těch 6. Ale jen do prvního kojení. Pak se budí po 3-4 hodinách. Ale i za to jsem vděčná. :slight_smile:
23. lis 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak nevím, jestli sis to nespletla... Koukala jsem na netu a v Mostě New Yorker pobočku nemá. :confused:
23. lis 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko, to bylo dneska poprvé, jinak mi spinká taky kolem 6-7 hodin a přes dopoledne většinou kojim po dvou hodinách a odpoledne po třech. Jinak kojíme cca 20 minut, takže docela záhul, už by si to mohl začít zkracovat, nevím ale jestli si ze mě nedělá jen dudlíka :sweat_smile:
23. lis 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, tak to mi kojíme po 3 hodinách a jen cca 10 minut, takže si neztěžuju. :slight_smile:
Vím, že jsi psala, že jsi kojila i 40 minut! :astonished: Nebo se pletu? Ale každé dvě hoďky kojit 20 minut, to věřím, že toho máš dost... ale to bys poznala, že nesaje jen dudlá, ne? Aspoň já to teda poznám, kdy Luky jen dudlá a nepije. :slight_smile:
23. lis 2007 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Luci určitě nespletla,možná ho v Mostě zavřeli a stěhují sem,bylo to tam jak je tesco,tak za ním jakoby vpravo,je tam i takko a kaufland tuším :wink: a ceny asi záleží jak co,co se líbilo mě,tak bylo moc drahý :confounded: ,ale určitě najdeš všudě nějaké kousky za dobrou cenu :slight_smile: ten průjem měl ten jeden den jenom,naštěstíííí :slight_smile:

jinak my kojili přes den každé 2hod,ale pil tak max 5min :grinning: většinou tak 2,5-3min,jsem z toho byla furt v šoku,že mu stačí tak málo... :sweat_smile:

nemo já myslela,že se začnete snažit až od prosince :confused: ale držím palce :wink:
23. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek