Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
pavly
27. říj 2006
nene,neopustila,jen jsem se zahledala v albech 😉
pitrs
27. říj 2006
Já si to myslela, no hlavně že jsme se našly!! 😃
pitrs
28. říj 2006
Ahoj Holky kdepak jste???Já tady čekám a čekám 😃
pitrs
28. říj 2006
Koukám, že tu nikdo není 😞 tak přeji alespoň hezký víkend a užívejte miláčky x-)
pitrs
30. říj 2006
Holky co je s váma????Chodí sem ještě někdo kromě mě??? 😃
pavly
30. říj 2006
ahojky,urcite chodi,ale zatim na toho kone nezbyva tolik casu,to ale prijde neboj!!! 😃 😉
ivusenka
30. říj 2006
ahoj holky, až teď mi vyzbylo víc času 😉
pavly
30. říj 2006
ahojky ivus-tak to znam,ja mam taky chvilky,kdy nemuzu ani odepsat....
jsi jeste v praci??
ivusenka
30. říj 2006
Pavly, jo jo v práci do 17.00 😞 Manželovi zase dali mimořádnou noční navíc, tak se ani neuvidíme
pavly
30. říj 2006
tak to ti nezavidim,to je mi lito...
jste z mostu? kde pracujes,ze tak dlouho??
ivusenka
30. říj 2006
Ano, jsme z Mostu. Pracuju ve státní sféře - v kanceláři, takže pondělí je klasický úřední den 😞 A ty ?
pavly
30. říj 2006
ja to tipovala na banku 🙂
no ja taky pracuje ve statnim...ale ne jako urednik (idyk nekdy taky...) jsem ucitelka
a kde konkretne je uredni den??? jsem zvedava,co? 😃
ivusenka
30. říj 2006
To jo, zvědavá jsi až až, není to banka, je to úřad 😃 Pavly, vy se už snažíte o mimčo ?
pavly
30. říj 2006
nene, my az po svatbe - 7/2007 😃 ,ale psychicky se pripravuju a moc se tesim!!!!!!
vy se uz myslim snazite,vid 😉
kolik vam je let???
teda ja jsem fakt zvedava...ale ja si nemuzu pomoc!!! 😕
ivusenka
30. říj 2006
My se už snažíme a ještě se mi nepovedlo na TO nemyslet, možná proto se to nedaří 😞 . Jsme už zasloužilí novomanželé, já 30, manžel 32 a vy ?
pavly
30. říj 2006
no nedivim se,ze se ti nedari na to nemyslet,kdyz ja na to myslim a jeste beru HA a svatbu mam az za 9 mesicu...takz to fakt asi nejde...to na tom budu stejne!

no a ja nejsem o nic moc mladsi,za chvili mi bude 29, milackovi je ale 236 🙂
ve ctvrtek jsem byla v moste asi po 3 v zivote - v salonu 😃 , pujcovala jsi si taky tam saty??
jo a vynechavali jste HA az po svatbe nebo uz driv?
ivusenka
30. říj 2006
Pavli, kolik je partnerovi?? Jo měla jsem šaty ze salonu v Mostě - pod radnicí- Salon Delta. Brali jsme se v dubnu, HA jsem vynechala až od června
pavly
30. říj 2006
tak to je teprve chvilicka,to budes tehu uz brzo! to je jasny!!! jako vsechny....
jo milackovi je 26 - jsem mu nejak pridala,co!!! 😃 😃
jo a byla jsem v delte a chystam se tam znovu- potvrdit rezervaci,byla jsi spokojena??? ja zatim jo
ivusenka
30. říj 2006
Jo byla jsem spokojená, nejdřív jsem se bála, že na mě -XXL žádné šaty nebudou, ale byly a byly krásně voňavé, byla jsem spokojená. No pěkně jsi chudákovi přidala léta 😃 . No už by jsme si přáli oba, aby jsme se dočkali. Pavlí, tak už se loučám, spěchám domů,tak příště
pavly
30. říj 2006
ahojky,a mej se krasne, a hodne stesti k miminku...chce to cas a klid..treba vam ten klid prinesou vanoce 😉
ivusenka
30. říj 2006
Pavly moc děkuju za držení palečků, kéž bys měla pravdu 😉
pavly
30. říj 2006
ivus-no jasne,ze mam pravdu 😉
ivusenka
30. říj 2006
Víš, období snažení je jako na houpačce, někdy jsi v pohodě a čekáš na konec cyklu a někdy jsi v hrozné depresi 😞
pavly
30. říj 2006
no tak tomu verim a bojim se toho,
prozivala jsem to vzdalne s kolegyni, nemohla po svatbe pul roku otehotnet a ted ma termin v prosinci
ivusenka
30. říj 2006
Každý si to musí prožít sám, v práci mi taky radí, abych na to tolik nemyslela, já se snažím, ale vypustit to z hlavy nejde, dokonce už ve snu houpám v obchodě kočárek a vybírám, - no prostě hrozný. Psychika je hrozná, je to největší stres jaký jsem zatím zažila hned po hledání toho Pravého muže.
pavly
30. říj 2006
no ja ti verim,bojim se toho jeste driv,nez k tomu dojde...chteli jsme kvuli tomu vysadit uz trea letos,...ale nemyslim si,ze bych na to myslela o to min...
a neverim,ze se tomu da zabranit,kdyz proste cely zivot si davas pozor aby ne, rves se praskama a cekas na den D,kdyz je zahodis ....no a pak logicky musis byt napnuta-a nejde na to nemyslet....nedivim se ti a mylsim,ze je to tak v poradku...ale mimiskovi se to asi tak moc nelibi... :-|

ja uz jsem si zacala planovat i zivot po svabte - lyzovani, dovolene....a dokonce se nechavam unaset predstavou,ze oslavime rok od svatby nekde na krasne dovolene-jen my dva a uziju si vlastne jeste trochu toho klidu,kdy se vyspim...no proste se snazim si namluvit,ze dite vlastne ani nechci....ale pak vidim mimi a jsem mimi a taky vybiram kocarky a postylky a barvu do decaku...ach jo,vid
ivusenka
30. říj 2006
Pavli znám to, taky se snažím něco vymyslet, kvůli čemu by mimčo mělo počkat, ale moc to nejde. Na jaře máme v plánu dávat plastová okna, takže bych měla teoreticky chodit co nejdéle do práce, aby jsme trochu našetřili a pod. Stresuju se s mimčem ještě víc, když vím, že mám poměrně velkou nadváhu a pamatuju si doby, kdy jsem nad těhotenským testem trnula, aby tam nedej bože byly dvě čárky
ivusenka
30. říj 2006
pavli, dnes už končím. Tak zítra pokud tu budeš 😉
pavly
30. říj 2006
ahojky,budu tu asi urcite,byvam tu kazdy den 😉
jo a tu dobu si taky pamatuju, a ted bychom se zblaznili stestim,vie..
neboj to zvladneme,ted se tesime na vanoce,jo 😉 ,priste probereme vyzdobu,zvyky,...a miminko se nastve a da o sobe vedet x-)
dobrou noc
pitrs
31. říj 2006
Ahoj Holky je tu někdo??? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli