• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
nene,neopustila,jen jsem se zahledala v albech :wink:
27. říj 2006 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to myslela, no hlavně že jsme se našly!! :grinning:
27. říj 2006 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky kdepak jste???Já tady čekám a čekám :grinning:
28. říj 2006 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu nikdo není :frowning2: tak přeji alespoň hezký víkend a užívejte miláčky :dizzy_face:
28. říj 2006 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je s váma????Chodí sem ještě někdo kromě mě??? :grinning:
30. říj 2006 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,urcite chodi,ale zatim na toho kone nezbyva tolik casu,to ale prijde neboj!!! :grinning: :wink:
30. říj 2006 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, až teď mi vyzbylo víc času :wink:
30. říj 2006 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ivus-tak to znam,ja mam taky chvilky,kdy nemuzu ani odepsat....
jsi jeste v praci??
30. říj 2006 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, jo jo v práci do 17.00 :frowning2: Manželovi zase dali mimořádnou noční navíc, tak se ani neuvidíme
30. říj 2006 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti nezavidim,to je mi lito...
jste z mostu? kde pracujes,ze tak dlouho??
30. říj 2006 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, jsme z Mostu. Pracuju ve státní sféře - v kanceláři, takže pondělí je klasický úřední den :frowning2: A ty ?
30. říj 2006 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tipovala na banku :slight_smile:
no ja taky pracuje ve statnim...ale ne jako urednik (idyk nekdy taky...) jsem ucitelka
a kde konkretne je uredni den??? jsem zvedava,co? :grinning:
30. říj 2006 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, zvědavá jsi až až, není to banka, je to úřad :grinning: Pavly, vy se už snažíte o mimčo ?
30. říj 2006 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, my az po svatbe - 7/2007 :grinning: ,ale psychicky se pripravuju a moc se tesim!!!!!!
vy se uz myslim snazite,vid :wink:
kolik vam je let???
teda ja jsem fakt zvedava...ale ja si nemuzu pomoc!!! :fearful:
30. říj 2006 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se už snažíme a ještě se mi nepovedlo na TO nemyslet, možná proto se to nedaří :frowning2: . Jsme už zasloužilí novomanželé, já 30, manžel 32 a vy ?
30. říj 2006 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nedivim se,ze se ti nedari na to nemyslet,kdyz ja na to myslim a jeste beru HA a svatbu mam az za 9 mesicu...takz to fakt asi nejde...to na tom budu stejne!

no a ja nejsem o nic moc mladsi,za chvili mi bude 29, milackovi je ale 236 :slight_smile:
ve ctvrtek jsem byla v moste asi po 3 v zivote - v salonu :grinning: , pujcovala jsi si taky tam saty??
jo a vynechavali jste HA az po svatbe nebo uz driv?
30. říj 2006 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, kolik je partnerovi?? Jo měla jsem šaty ze salonu v Mostě - pod radnicí- Salon Delta. Brali jsme se v dubnu, HA jsem vynechala až od června
30. říj 2006 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je teprve chvilicka,to budes tehu uz brzo! to je jasny!!! jako vsechny....
jo milackovi je 26 - jsem mu nejak pridala,co!!! :grinning: :grinning:
jo a byla jsem v delte a chystam se tam znovu- potvrdit rezervaci,byla jsi spokojena??? ja zatim jo
30. říj 2006 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo byla jsem spokojená, nejdřív jsem se bála, že na mě -XXL žádné šaty nebudou, ale byly a byly krásně voňavé, byla jsem spokojená. No pěkně jsi chudákovi přidala léta :grinning: . No už by jsme si přáli oba, aby jsme se dočkali. Pavlí, tak už se loučám, spěchám domů,tak příště
30. říj 2006 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,a mej se krasne, a hodne stesti k miminku...chce to cas a klid..treba vam ten klid prinesou vanoce :wink:
30. říj 2006 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly moc děkuju za držení palečků, kéž bys měla pravdu :wink:
30. říj 2006 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivus-no jasne,ze mam pravdu :wink:
30. říj 2006 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš, období snažení je jako na houpačce, někdy jsi v pohodě a čekáš na konec cyklu a někdy jsi v hrozné depresi :frowning2:
30. říj 2006 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tomu verim a bojim se toho,
prozivala jsem to vzdalne s kolegyni, nemohla po svatbe pul roku otehotnet a ted ma termin v prosinci
30. říj 2006 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý si to musí prožít sám, v práci mi taky radí, abych na to tolik nemyslela, já se snažím, ale vypustit to z hlavy nejde, dokonce už ve snu houpám v obchodě kočárek a vybírám, - no prostě hrozný. Psychika je hrozná, je to největší stres jaký jsem zatím zažila hned po hledání toho Pravého muže.
30. říj 2006 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ti verim,bojim se toho jeste driv,nez k tomu dojde...chteli jsme kvuli tomu vysadit uz trea letos,...ale nemyslim si,ze bych na to myslela o to min...
a neverim,ze se tomu da zabranit,kdyz proste cely zivot si davas pozor aby ne, rves se praskama a cekas na den D,kdyz je zahodis ....no a pak logicky musis byt napnuta-a nejde na to nemyslet....nedivim se ti a mylsim,ze je to tak v poradku...ale mimiskovi se to asi tak moc nelibi... :unamused:

ja uz jsem si zacala planovat i zivot po svabte - lyzovani, dovolene....a dokonce se nechavam unaset predstavou,ze oslavime rok od svatby nekde na krasne dovolene-jen my dva a uziju si vlastne jeste trochu toho klidu,kdy se vyspim...no proste se snazim si namluvit,ze dite vlastne ani nechci....ale pak vidim mimi a jsem mimi a taky vybiram kocarky a postylky a barvu do decaku...ach jo,vid
30. říj 2006 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli znám to, taky se snažím něco vymyslet, kvůli čemu by mimčo mělo počkat, ale moc to nejde. Na jaře máme v plánu dávat plastová okna, takže bych měla teoreticky chodit co nejdéle do práce, aby jsme trochu našetřili a pod. Stresuju se s mimčem ještě víc, když vím, že mám poměrně velkou nadváhu a pamatuju si doby, kdy jsem nad těhotenským testem trnula, aby tam nedej bože byly dvě čárky
30. říj 2006 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, dnes už končím. Tak zítra pokud tu budeš :wink:
30. říj 2006 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,budu tu asi urcite,byvam tu kazdy den :wink:
jo a tu dobu si taky pamatuju, a ted bychom se zblaznili stestim,vie..
neboj to zvladneme,ted se tesime na vanoce,jo :wink: ,priste probereme vyzdobu,zvyky,...a miminko se nastve a da o sobe vedet :dizzy_face:
dobrou noc
30. říj 2006 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky je tu někdo??? :slight_smile:
31. říj 2006 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek