• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
zdravím vás všechny tak dárky navánoce už pomalu všechny dnes sme obědnali malímu hrací dečku s hrazdičkou
23. lis 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tédy, vy jste toho zase nadrbaly. :grinning: :dizzy_face:
Lucí, Lukášek je kouzelnej. :dizzy_face: Na Vítání měl pěknej ohoz. :dizzy_face: Máš v albu moc krásné fotky. :slight_smile:
H&M bych taky brala. V Anglii jsem do něj chodila pro sebe nakupovat. :sweat_smile:
El, byla jsem v Anglii, když jsem vysadila a víš, jací tam jsou doktoři, nic neřeší. Takže já MS dostala bez vyvolávačky a další cykly byly: 36, 28, 40, a dneska jsem 27 DC. Jenže žádný nevypadá 100%ně ovulační. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To mi asi uniklo, že se Luky fotil. Tak určitě se to povedlo. Pan fotograf to musel vidět. :wink:
Andílku, super, že máš tak hodné děťátko, že tak hodně spinká. :slight_smile:
23. lis 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, aha, tak tam jsem nikdy nebyla... ale vím, co myslíš. Je tam i JYSK, tuším. Možná je to na tom netu staré. :wink:
To máš pravdu - něco je tam drahé, ale jiné věci se dají. Já tam nakoupila třeba i trička za 150. :slight_smile: Prostě jako všudě - něco slevní, jiné natáhnou. :slight_smile:
23. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: ve spolek,
z nedostatku času jsem vám písla IP... :grinning:

Andílku, Ondrášek roste jako z vody a i kontroly v pořádku, to je moc dobře, jen tak dál!

Nemo, určitě se zadaří nyní, musíte tomu věřit a třeba to bude pěkný dáreček k Vánocům :slight_smile: Hlavně pozitivně

Ahoj Eli, vítám tě mezi námi, máš moc pěkné albumky a samozřejmě i Ondráška!Moc vám to,jako rodince,na fotkách sluší, krásná rodinka.
Bydlíš v Chomutově?

Pro dnešek papa
23. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se mi vrátilo hodné (vlastně ještě hodnější :grinning: ) miminko, spinkal zase 8 hodin v noci a pak ještě 3 hoďky, pro změnu nás zase přepadla rýma a z toho kašel, museli jsme v noci odsávat, asi nás nakazil náš podnájemník, roztrhnu ho jako hada :angry: , ví, že tu mám malýho a furt sem leze :confounded: , včera už jsem taky posmrkávala a dneska v noci už i Ondra chroptěl, ráno ani moc dlouho nepapkal, asi jak nemůže dýchat, tak snad nepřijdeme o mlíčko :unamused: :frowning2:
24. lis 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, zkus mu do nosíku kapat před kojením Vincentku. Kup si v lékárně normálně v lahvi a přelej si to do nějaké lahvičky od kapiček do nosu. Jinak prodávájí přímo i kapičky Vincentka, ale to stojí kolem 70 Kč a v té lahvi necelou dvacku a je toho mnohem mnohem víc. :wink: Je to tuším 0,75 L. :wink:
24. lis 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes mám uklízecí den :grinning: :unamused:

andilku já kapala MM do nosu a taky pomohlo, do 2dnů měl po rýmě,ale o té vincentce jsem taky slyšela,že dost pomáhá a mlíko můžeš něco odstříkat,aby se ti tvořilo furt stejně :wink: nebo až začne pořádně papkat,tak se zas rozkojíš,stačí když aspoň něco sní :slight_smile: a jakého máte podnájemníka,já nic nevím :confused: :grinning:

Luci to je pak rozdíl v ceně :grinning: vy ji používáte taky viď? :wink:

já zas slyšela Lukšu ráno trochu kašlat,ale od té doby nic,tak snad bude ok :slight_smile: ale furt ho baví válet se na zemi s nohama nahoře a sleduje tak telku :grinning:

tak zas jdu něco dělat :unamused:
24. lis 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, taky jsem slyšela i o MM a i o Vincentce, vyšlu manžu až přijde z práce, jinak zatím kapu Libenar a odsávám, jen mě rozčiluje, že má i kašel, ale to je od té rýmy :frowning2: , jinak mě doktorka na rýmu už předepisovala kapky Pamicon, ty zabrali do dvou dnů, tak v nejhoršim skočíme v pondělí k ní :wink:
eleanor, my bydlíme v RD a máme spodek obydlenej manžovo bývalým spolužákem a jeho slečnou, sami by jsme to nevyužili, je to moc místností :wink:
24. lis 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy holky, co je? :grinning:
Já jdu najuknout a my jsme až dole!!! To musíme změnit.
Já jsem dnes dělala vdolky, uklízela a jdu se nyní učit, zítra musím do školy a trochu nestíhám domácí úkoly :grinning:
Copak všechny dnes vyrábíte? Je neděle, docela přijatelné počasí a navíc se blížící Vánoce, já jsem letos poprvé objednala cukroví to složitější, od kamarádky co peče, protože v prosinci mám hodně práce a budu dělat jen nepečené vosí úly, kuličky a tak podobně. Alespoň mi zbyde čas na jiné věci.
Snad už jste všechny zdravé včetně miminek a já se zatím loučím,mějte se moc hezky a pěkný zbytek dne. :wink:
25. lis 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky a miminka :slight_smile:
My jsme včera slavili mamky narozky, tak byla moooc veliká sranda a zábava :slight_smile:
Všechny vás moc zdravim a přeji krásný den :slight_smile:
25. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože nešel koník, mě snad picne, jsem projela snad všechny stránky na netu :sweat_smile: , jo taky jsem si dneska sepsala věci na pečení, jsem zvědavá jak to s tím naším drobkem budu zvládat :sweat_smile:
25. lis 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My byli celý víkend v tahu.. :slight_smile:
Včera jsme vzali Lukáška na hory k větrným elektrárnám - ukázat mu sníh. Ale asi ho to moc nezajímalo, protože celou dobu spinkal a probudil se až na zpáteční cestě. :slight_smile: No a asi mu ten horský vzduch udělal dobře, protože spinkal od 19,00 do 4,25. Jsem se hezky vyspala. :grinning:
Pavlí, my měli vdolky včera k obědu. :slight_smile: Dneska jsem dělala řízky - dostala jsem na ně chuť. A těším se na Vánoce na salát, ale budeme muset udělat nějakou variantu pro mě - aby malýho nebolelo bříško z cibule a z hrášku. :slight_smile:
25. lis 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
taky jsem tu už byla odpoledne a nešel koník. :unamused:
Lucí, tak my to měli obráceně, včera maso (segedýnský guláš, já vařila) a dneska byl sladký oběd, ovocné kendlíky - švestkové a jahodové. A co se bude vařit zítra, tak to fakt netuším...Tak udělej bram. salát bez cibule a hrášku. :wink:
Pavlí, kdyby jsi zase nesehnala nastrouhané ořechy jako minulý rok, tak se stav u nás, my Ti je nastrouháme. :grinning: :wink: Jsem si na to teď vzpomněla, jak tu píšeš o cukroví.
Mně už rýma přešla. Musím třikrát zaťukat. Ťuk, ťuk, ťuk. Tak se ostatní taky brzy uzdravte. :slight_smile:
25. lis 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,po delsi dobe vsechny zdravim :slight_smile:

ELEANOR dekuji za pochvalu Tadeaska a i fotky,taky to byla fuska,nez jsem to pochopila :grinning:

LUCIANKO New Yorker je v Moste vedle Jisku ,ja tam jezdim casto,jelikoz,tam co si na sebe obliknu,to mi sedi :slight_smile: , jen je to mensi nez v Praze,takze i mensi vyber. :frowning2:
26. lis 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byli jsme nakonec u dr., máme Pamycon a sirup Fenorin, tak snad ta rýma bude brzo pryč..
jinak mi teď nechtěl moc papat, jen 8 minut a to jindy jí 20, ale je fakt, že kojení předtím jedl 27 min, tak asi neměl teď takový hlad, :unamused: že by to bylo rýmou mi přijde divné, protože moc nechroptí, to minule to bylo horší, tak uvidíme dalš kojení :wink:
26. lis 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdíme nakupovat spíš do Varů... Takže proto mi ten New Yorker v Mostě unikl. :slight_smile:
Veru, tou verzí pro mě jsem právě myslela salát bez cibule a hrášku. :grinning:
Tak Lukášek má taky rýmu. Já neodsávám... jen mu vždycky vyčistím nosánek smotaným papír. kapesníčkem a nakapu tu Vincentku. :wink: Zatím to zabíralo.
26. lis 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci radsi rymu odsavej at nazatvrdne v dutinach,pak by musel na punkci :frowning2:
26. lis 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my máme jít příští pondělí na odběr krve, ale nevím kvůli čemu to je, malému budou 2,5 měsíce, mají to dělat někde u dětské lůžkové části na poliklinice, nevíte kvůli čemu to je a kde se to přesně dělá?? :confused:
26. lis 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den děvčata jak se vede nám fajn :sweat_smile:
27. lis 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HLASIME ZE UZ MAME ZOUBEK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, moje tchýně je sestra u naší doktorky, takže jsme pod dohledem. :wink: Tak nám řekla, že pokud mu vyloženě nepoteče rýma z nosu (což neteče, jen chrčí), tak odsávat nemusíme. Jen tu Vincentku, aby mu nevyschla sliznice. :slight_smile:
Andílku, tak o tom jsem neslyšela o odběru krve... chodí se ve 3 měsících na očkování, ale o odběrech nevím. Malého píchali dneska, doktorka nás poslala na krevní obraz, zdá se jí bleďoučký. Asi bude mít málo železa. Což já mám taky, tak to má po kom mít. :wink:
27. lis 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
Stím nedostatkem želaza jsme na tom stejně jinak my máme jít na očkování v pondělí jelikož jsme měli špatné tbc tak se nám to očkování zpozdilo tak uvidíme
Barnovi gratulujeme k zoubku :pensive: :dizzy_face:
27. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, tak to velikánská gratulace! :slight_smile:
27. lis 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas vsechny zase jednou pozdravit,fakt nemam silu vse docitat,
tak jen hlasim,ze jsem byla i v nemocnici, ale nastesti se to zrovna v tu dobu o neco zlepsilo - snad uz naporad, zatim kazdopadne zvracim,ale mam silu uz i jist a hlavne pit,takze alespon tak a budu spokojena....

na vsechny stale myslim,tak se opatrujte
27. lis 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pavly, tak to je mi líto, není to nic příjemnýho, já byla v nemocnici 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak snad už bude líp, většinou nevolnosti v 2. trimestru už nejsou :wink:
28. lis 2007 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se máte??? mě ted dorazila třetí MS po té revizi, o mimi jsem přišla v 8tt, tak až MS skončí tak to asi zkusíme znovu, doktor říkal počkat 3měsíce a pak to můžeme zkusit znovu. Mimčo si moc přejeme :slight_smile:
28. lis 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemo, můžu se zeptat, proč nám v každém příspěvku opakuješ to stejné????? :astonished: :astonished: :astonished:
28. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
ahojky hezké odpoledne všem
Nemo držím palce s tím miminkem
no přišla jsem vás pozdravit :wink:
28. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
Lucinko-IP
K rýmě dětí nemohu nic napsat, tak vás jdu hlavně pozdravit a také hlavně Pavlínku, snad už ti bude dobře, ani nevím, že jsi musela do nemocnice, drž se! A posílám pohlazení pupíku, ať už tě nezlobí :slight_smile:
Raduško, také tě moc zdravím po delší době a samozřejmě gratuluji, už je to velký kluk, toto letí :dizzy_face:
Dnes mám velký úkol, jdu balit dárečky :slight_smile:
28. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Raduš, gratuluju k zoubečku. :slight_smile:
Andílku, přeju Ti, ať je brzy Ondrášek zdravý.
Pavly, jsem moc ráda, že jsi se tu ukázala a zároveň je mi moc líto, že je Ti tak špatně. Za týden by Ti ty nevolnosti měly zkončit, alespoň podle daných tabulek. :wink:
Lucí, ať je zase brzy Lukášek fit.
Pavlí, Ty už jdeš balit dárečky? Ty se máš. Já je musím jít teprve koupit.
28. lis 2007 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek