• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj holky tak hlásím kontrola po tbc konečně v pohodě tak už nás začnou očkovat jupí jinak dnes musíme ještě do poradny tak uvidíme co nám tam zdělí a kolik malej má jinak se opatrujte a miminka taky
3. pro 2007 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, dneska jsem byla zase na ultrazvuku a mimčo má něco přes 7 cm :slight_smile:, trochu se mi škoupl termín a teď ho mám 6.6. místo 12.6. jinak je u mě vše v pořádku, nevolnosti stále nedorazili :wink:
3. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vilo ahojky tak to je dobře že jsi ty i miminko v pořádku
my jsme byli na prohlídce a máme 70cm a 7500g a v pondělí jdem na očkování do nožičky :frowning2:
3. pro 2007 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dabli, jako zkušenější (máš starší miminko), ve 3 měsících se dělají na které nemoci očkování, věřím, že bych to někde vyhledala, ale jsem jaksi líná :sweat_smile: , jo a jsou tyhle očkování hrazená pojišťovnou nebo se něco platí? :confused:
3. pro 2007 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
andilek • smíšená vakcína zaškrt tetanus dávivý kašel hepatitida typu B
3. pro 2007 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
andilek vsechna jsou hrazena pojistovnou :slight_smile:
3. pro 2007 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla za to, že jsou i očkování navíc, ale ty si musí hradit rodiče :confused:
3. pro 2007 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
andilek jo sou ale to boužel nevím jaké to sou
:unamused:
3. pro 2007 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
El, hlavní je, že jsi tu svíčku zapálila. :grinning: Já ji zapálila poprvý v životě, tedy na tom advent. věnci. :grinning:
Ve středu mám v plánu zadělat těsto na perníčky a v pátek bych je upekla. Má se nechat odležet těsto dva dny. Chci zkusit nový recept. (Doufám, že jsem to tu už nepsala :sweat_smile: )
Jé Lucí, tak to jsou super zprávičky, že Pavly už začíná chodit mezi lidi, tak snad je té naší těhulince už líp. :slight_smile:
andílku, je mi to líto, že takhle oba trpíte. Přeju hodně sil a málo slziček.
vilo, tak to je super, že je u Tebe a miminka vše v pořádku. Moc gratuluju. A kde máš novou fotečku? :confused: :slight_smile:
3. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky zde je odkaz proty co dávaj příkrmy co je za novinky jsou tam i vzorky zdarma http://www.mojedite.cz/
3. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
3. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Tak hlásím že máme po 6měsíční prohlídce a 3.očkováním hexa. Miška má 66 cm a 7011g i s ponožkama :grinning:
andilku ty očkování jsou v 1 injekci, různá očkování navíc jsou, ale ty až později. My zatím žádná nechceme, je to lepší nechat očkovat pokud jsouv rodině náchylnosti na nějaké nemoci. Se na ně zeptej dr. určitě ti povypráví.
3. pro 2007 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
závidím vám že chodíte na rozsvěcení stromečků, mi chodili každý rok. Letos nejdeme, jelikož Miška chodí brzy spinkat a byla by nevrlá.
3. pro 2007 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc moc vás zdravím,
Lucinko, my také byli v Kl na rozsvícení, protože v CV to kvůli práci nestíháme. Bylo to moc hezké, hlavně ohňostroj se povedl(bratr byl den předtím v Kadani a byl zklamaný)A hlavně, jsem myslela na to, že bych tam mohla potkat Pavlínku a za chvilku jsem ji viděla, tak jsme popovídali,měla jsem velkou radost, že jsme se viděli, vypadá dobře, ale miminko ještě trochu maminku trápí, ale už bude jen a jen lépe. Škoda, že jsem nepotkala i vás.
Leni-Vilo, moc tě zdravím a jsem ráda, že jste v pořádku! Těším se na nové fotečky, jak rostete :slight_smile:
Jituško, už jsme se dlouho nepotkali :dizzy_face: Koukám, že zvládáte všechny kontroli bez sebemenších zádrhelů, takže Miška je moc šikovná!
Ďábli a vy jste šli do Tesca vrátit pleny(ukázat jim, co tam bylo) či jste to nechali být, byla bych jen zvědavá, co by na to řekli. Jinak také gratuluji, že jste v pořádku a rostete dobře
Andílku, Ondráškovi dodatečně vše nej k svátečku, bohužel jsem tu nebyla, takže se takto omlouvám. Už je ti dnes lépe? Nebo museli přijít na řadu antibiotika?
Leni-El, i já jdu dnes mýt okna a zdobit byt, aby to tu začalo dýchat vánoční atmosférou, zítra máme výročí, takže i když jdeme večer do práce, chci mít krásný klidný den a chci maličké překvapení pro miláčka :slight_smile:
Pro dnešek se loučím, nebo zase nic neudělám :grinning:
Verčom, k IP gratuluji, všude je něco dobré a něco horší, to se prostě musí vydržet, moc si člověk vybírat nemůže.
Posílám vám všem hodně pozdravů, užívejte vánoční atmosféry, hlavně se nehoňte, o tom to není, hlavně pohoda a klídeček a úsměv na tvářičkách :slight_smile:
4. pro 2007 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vrtule83 zdravím miška už kus a přeju at je krásná a hodná po mamince
kimby ahoj ty pleny jsme vrátit nešli nemělo by cenu se snima hádat o ty peníze za jedno balení neschudnu v každej plenách se může něco najít neřikám že ne když je i v jídle no uvidíme
jinak všem hezký den zatím pááááááááá
4. pro 2007 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí, Pavlínka říkala, že tě viděla. :wink: My jsme byli v Kadani taky, a fakt se to nedá s Kláštercem srovnávat... bylo to takové nijaké. :wink:
Včera jsem umyla 3 okna a dneska domyla to poslední, udělala výzdobu a právě teď jsem dodělala věnec. V lednici na mě ještě čeká těsto na linecké, ale nevím, jestli jít péct nebo žehlit (už mi to tu přetýká a na balkoně mám dálší várku). Asi si dneska udělám ještě nějaká těsta a půjdu žehlit a péct až zítra. Díky bohu za to, že ty večery jsou klidné a Lukýnek spinká. :slight_smile:
4. pro 2007 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím po malé odmlce - byla jsem s Tadeáškem 14 dní u našich v Praze. Dočetla jsem vás, ale absolutně už nevím, na co jsem chtěla reagovat :grinning: Zkoukla jsem albíčka - prckové jsou nádherní jeden jako druhý nebo druhá :grinning:

Elišku vítám a Ondráška už chválit nemusím, protože se známe a pochválila jsem ho už osobně :wink:

Radu - veliká gratulace k prvnímu zoubku :slight_smile:

Dneska jsme byli na prohlídce a očkování, tak má Tádík 6940g. Kromě pár posledních nocí, kdy ho trápili prdíky spinká nádherně od 22 hodin do cca 9 hodin ráno. Dneska objevil, že má v postýlce šprycle, tak šly všechny hračky stranou :grinning:
4. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, kimby díky, tak zánět jsem vyléčila bez antibiotik, dneska mi bylo už fajn a tak jsme vyrazili na prochajdu, zadělala jsem si na 4. druh cukroví a stihla spoustu dalších věcí vzhledem k tomu, že¨nešel kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, Andílku, tak s tím souhlasím. Díky tomu, že nešel koník, tak jsem večer zjistila, kolik práce jsem doma udělala. :grinning:
No... asi jsem závislá.
Luci, vítej zpět. :wink:
4. pro 2007 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

tak,že nešel net ani nevím :grinning: poslední dobou sem moc nechodím,spíš dočíst vás,občas někam kouknout,nějak to už není co to bývalo :unamused:

vilo jsem ráda,že jste ok a super,že se ti nevolnosti vyhýbají,snad už nepřijdou :slight_smile: a co jinak u vás nového?

Luci taky to žehlení vždy odkládám jak můžu :grinning:

holky vám ty prckové tak krásně rostou :slight_smile: my teď nějak stojíme :confused: já už se tak těším na Vánoce,jak malý dítě :grinning: Luky vždycky běží rozsvítit stromeček do okna :slight_smile: a dnes obdivoval mojí okenní výzdobu :grinning: nejvíc se těším na ty jeho rozzářený očka u stromečku :dizzy_face:

Veru já taky zapalovala letos první adventní :slight_smile: loni jsem se bála,aby to na sebe enstrhnul a předtím nebyl čas :unamused:

ďábli to je náhoda,že my taky stáli s Pitrs kousek od KB a neviděli jsme se :grinning:

ještě ty tesco plínky,jednalo se o ty levné igelitové :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty lepší jsme používali aj my a po vyzkoušení mnoha značek u nás byly na prvních místech a používali jsme je až do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jen nechápu jak si někdo nemůže všimnout 10cm hřebíku :confused: :sweat_smile:
4. pro 2007 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky jdu si postěžovat, jsem nakrknutá. :angry: Koupila jsem si novou žehličku a nebyla zrovna levná. Po pár použití mi přišlo že nenapařuje tak jsem ji šla reklamovat. Včera přišla a prý se závada neprokázala. Jsem jí dnes vyzkoušela a zjistila jsem že napařuje ale jen když s ní pořádně hejbu (jezdím s ní prudce přes celý prkno), takže při žehlení pidi dětských věcí se nechytám. Lituju že jsem si nekoupila nějakou obyčejnější. A to jsem už Tefalku měla a byla jsem s ní moc spokojená. :rolling_eyes:
4. pro 2007 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jituš,zkus jí tam dát znovu,kdy jsi ji kupovala a kde? nemáš ještě 14denní záruku vrácení peněz?to teda věřím,že to naštve :confounded:
4. pro 2007 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj leni, kupovala jsem jí v elekru v delvitě a je to asi měsíc. Kdybych jí koupila v hypermarketu jak jsem jí vrátila.
4. pro 2007 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Miška se hlásí o baštu a jdu chrnět s ní tak dobrou noc
4. pro 2007 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš tak to je blbé,ale zkus ji tam dát znovu,řekni,že ji nemáš na závodní žehlení :grinning: :sweat_smile: tak papa a dobrou noc :slight_smile:
4. pro 2007 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jituš vše nej k svátku, mimochodem já mám taky tefalku asi měsíc novou, kupovala jsem ji v Globusu, je taková fialová a žehlí se mi s ní supr :wink:
5. pro 2007 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko. Přeji Jitušce vše nejlepší k svátku a ať jí Miška moc nezlobí :slight_smile: . Jinak předvánoční úklid už mám kompletní, tento víkend začínám péct asi 7 druhů cukroví (máme sladké rádi). A jinak od tohoto pondělka se s manžílkem znažíme na náš druhý pokus, tak snad to vyjde a bude vše v pořádku :sweat_smile:
5. pro 2007 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jen na skok, ale abych nezapomněla....Jituško, vše nejlepší k Tvému dnešnímu svátečku, na tvůj svátek nezapomenu, protože máme dnes výročí :slight_smile:Pěkně si to oslav a Mišce posílám pusinku.

Lucinko, díky za IP a moc tě zdravím, nechci se rozepisovat, napíši ti až budu mít čas do IP a Tádík je prostě praktický chlap, na co hračky, když jsou špricle :slight_smile:

Papa
5. pro 2007 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
andilku tak to máme asi stejnou žehličku,
díky za přáníčka, dnes se nám to dobře sešlo, synovec má narozeniny, já svátek, Mišce je půl roku a chodí mikuláš :grinning:
5. pro 2007 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
vrtule83 vše nej k svátku a pozor na čerty :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek