• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jituško všechno nejlepšííííí :grinning:
5. pro 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kimby, tak ať moooc krásně oslavíte výročí a papkej vitamínky :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska dorazila pozvánka na vítání občánků :grinning: , jinak jsem dopekla další cukrovíčko, dala jsem ho do albíčka, stejně tak dárek, co mi manža dnes koupil, plácl se stráááááášně přes kapsu, žehlí dopolední průšvihy :sweat_smile:
5. pro 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jítě přejeme s Tádíkem jen to nejlepší a ať ti Mišulka dělá jenom samou radost.
Na vánoční cukroví jsem se zatím ještě nevrhla, začnu asi až o víkendu, ale u nás to nebude žádná sláva. Maximálně pět druhů a to ještě přeháním - já sladký nejím a Petr tomu taky moc nedá, takže jsem to každý rok vyhazovala. Když si vzpomenu na loňský rok a naše vánoce, tak se musím smát, cukroví pekl Petr, abysme vůbec něco měli, protože já jsem veškerý čas trávila u mísy na wc, jak o sobě dával Tádík vědět :grinning:
5. pro 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jitušce vše nej nej k svátku. :slight_smile:
Lukášek byl asi moc hodný, protože měl u babičky s dědou (manželovi rodiče) spooooooustu dárků. :dizzy_face: Byla jsem moc překvapená. :slight_smile: Já na to nejsem zvyklá, u nás je to s dárky takové zvláštní. :sweat_smile: To tu nechci rozepisovat, možná jednou povyprávím osobně. :slight_smile:
Luci, ty máš šikovného manžela!
Pavlí, gratuluju k výročí. :slight_smile:
Dneska začnu péct. Řekla jsem si do 19,30 pauza a pak se na to vrhnu. :grinning:
5. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přiznám, že až teď jsem zjistila, že Andilek je taky Jíťa. :sweat_smile: To díky tomu dárku v albu... :wink:
Takže Jituš, Andílku, taky vše nej k svátku. :slight_smile:
A už běžím na to cukroví. :wink:
5. pro 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Jituš, taky se přidávám ke gratulacím, přeji Ti vše nej k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Krásně se vám to všechno sešlo v jeden den.
A druhé Jitušce taky vše nej, ať se Ti splní to, co si nejvíce přeješ.
Pavlí, gratuluju vám k výročí, ať jsi s Ráďou šťastná minimálně dalších 100 let. :grinning:
Byla jsem na rozsvícení stromku na náměstí a dost mě to letos zklamalo. A dneska jsem byla akční, zůstala jsem v práci o dvě hodiny déle, a pak jsem se plížila na to náměstí. A před hodinou jsem konečně zadělala těsto na perníčky.
5. pro 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andílku to jsem nevěděla že jsi také Jitka, takže vše nej nej.
Tak jsme nakonec dnes na rozsvěcení stromku v Cv byli. Miška to prospinkala.Byla tam hlava na hlavě. No ale ty vystoupení před tím mohli zkrátit, jinak ohňostroj byl ohromnej. Neteř si chtěl odnest čert, ta vyváděla :grinning: Už se těším až se bude bát Miška. Tý se moc líbyl Mikuláš. Přidám pak i fotečku.
5. pro 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jste mě odhalily :grinning: , jinak děkuji za přání,
Jituš taky jsme chtěli jít, ale nějak jsme nezvládli, tak snad příští rok, to už bude mít Ondra trošku rozum, né že by ho teď neměl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak přeji oběma Jituškám vše nejlepší k svátečku :dizzy_face:

a jdu dočítat...vy jste poslední dobou pěkné spisovatelky :grinning:
6. pro 2007 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě tedy přeji Pavlínce k jejich výročí moře lásky a ať se vám vyplní vaše sny :dizzy_face:

Veru musíš chodit až na to hlavní jako my :grinning:

přišli jsme a do 10min svítil stromek,pak ohňostroj,vyfotit u stromu a domů :grinning:akorát se Luky letos bál ohňostroje,napřed koukal a jak to začlo pořádně dunět tak začal brečet a říkal stačí stačí :unamused: a koukal na druhou stranu :sweat_smile: no ale na konci se uklidnil a otočil se a viděl akorát závarečný hvězdičky padat k zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mikuláše ani čerta se nebál,když jsme ráno byli na mikulášské :slight_smile:dokonce čerta pohladil,ale samozřejmě až po tom,co dostal balíček :grinning:

a jdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: papa
6. pro 2007 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
to víš, že příště půjdu až na posledních 10 minut a zůstanu v práci o další hodinu déle. Už takhle jsem tam byla o dvě hoďky dýl. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka no tak taky po delší odmlce něco písnu ať víte že nejsem jen věrná čtenářka ale taky něco písnu :grinning:

Veru tobě moc gratuluji k nové práci, tak ať se jen daří a daří :wink: Jak to že jsi tam zůstala o dvě hodiny déle??Nebylo to kvůli Mikulášské že ne :slight_smile:

Jituškám též přeji vše nej nej nej nej a ať zlatíčka jen rostou a nezlobí :dizzy_face:

Jituš (Andilku) pěkný dáreček, tak to ať tě manžel zlobí častěji :grinning:

Pavlí gratuluji k výročí a přeji též ať Vám to vydrží minimálně 200let a nikdo nikdy ten Váš nádherný vztah nenaruší :dizzy_face: Kolikáté jste slavili?? :slight_smile:

Lucí (Luk) ten bývalý čas u mísy ti nezávidím ale výsledek stál a stojí za to viď?? :dizzy_face:

Lucí (Len) jéé to se Lukášek měl :wink: A co dostal?? :dizzy_face:

Jinak my na rozsvícení stromečku v CV nebyli v té době byl u nás doma Čert, no Hanička je od té doby zlatá a úplně vyměněná :grinning: Takže příští rok přijde zas :grinning:

Leni Lukášek je ale chytrý chlapeček viď?? :grinning: Nejdřív balíček potom pohlazení :grinning: :grinning:

Jinak u nás vše v pořádku, malej roste jako z vody, kope jako o život a já vypadám stále více jako hroch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo ještě jsem zapomněla :grinning:

Gratuluji Lenče (Vilo) že nevolnosti nepřichází ale hlavně ke zdravému pěkně rostoucímu mimískovi :dizzy_face:

A Pavlínce přeju ať už má konečně to kritické období za sebou a mimísek jí nezlobí :wink: a koukej informovat jak roste prdísek :dizzy_face:
6. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak těsta zadělané a zítra pečeme bude tu vonět jupí jinak všem pěknej večer
6. pro 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dabli no to jsi šikula, já se chystám péct poprvé a to teď o víkendu, tak jsem zvědavá jak to dopadne :grinning:

Jooo jinak bych se s Vámi ještě před Vánocemi srazila, co vy na to?? :grinning:
6. pro 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs ahojky držím ti palečky určitě to zvládneš jsi šikulka :dizzy_face:
6. pro 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabli děkuji ale uvidíme, pak napíšu jak to dopadlo :grinning:
6. pro 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Tomís??Četla jsem že ho je pěkný kusanec :dizzy_face: :grinning:
6. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs • ok a co bříško roste vid a utiká to
6. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi povídej, bříško roste (je teda úplně jiný než u malý)a vypadám jako hroch, ale to už jsem tu psala :sweat_smile: :grinning: a utíká to rychle ale mohlo by to utíkat rychleji :grinning:
6. pro 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs neboj už to uteče hlavně zdravíčko tobě i miminku :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabli díkes :wink: Snad to do konce doklepu ve zdraví a doma, když to okolo sebe slyším všichni jsou předčasně v nemocnici :frowning2:
6. pro 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Peťulko, to je dobře, že jsi tady. Luky dostal samé hračky. A maminka s tatínkem ovoce a čokoládku. :slight_smile:
S tím srazíkem nevím. Jedině někdy v neděli. Tuhle sobotu jedu na srazík do Prahy, tak tam s Pájou rovnou koupíme nějaké dárky, příští sobotu mi přijde ségra (slavím svátek) a pak už jsou skoro vánoce.
Tak nevím... :slight_smile:
Já už mám upečené 2 druhy a jdu se pustit do dalších 2 :wink: Dokonce mám už i slepené linecké :grinning:
Tak se loučím a jdu na to cukroví :slight_smile:
6. pro 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianka
ahojky tak ti přeju at se pečivo vyvede
6. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko no tý brďo to jsi šikulka v tom pečení :wink: Linecký miluju tak asi přijedu :grinning: Já jsem hrozně na sladký takže z našeho cukroví asi nic nezbyde :grinning:
Jéé dostal hračky??To je dobře, si je zaslouží, je to zlatíčko :dizzy_face:
Noo byl to jen nápad s tím srazíkem, počítala jsem že každý bude něco před Vánocemi mít, to neva uvidíme se 100pro po Novém roce a nebo alespoň tady :wink: :grinning:
6. pro 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš (Andilku) super fotečka taťky s plínkou :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, teď jsem to naskládala do krabičky (mám fakt krabičky, vždy jen na 2 dávky cukroví) a zjistila, že těch lineckých je nějak málo. tak uvidím jak na tom budu časově a možná ještě udělám jednu dávku. :slight_smile:
Mám upečené další 2 druhy, tak jdu slepovat a zdobit a asi si na zítra udělám ještě 1 těsto. V sobotu jedeme do Prahy, tak asi upeču zítra jen jeden druh. :slight_smile:
6. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ty jsi fofrník :grinning: Já nikdy ještě nepekla takže jsem na sebe zvědavá :grinning:
6. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko, nic to není... já nejsem zrovna na vaření a pečení moc šikovná (nemám být po kom, u nás doma se nikdy moc nevařilo ani nepeklo), ale cukroví zvládám. :grinning:
7. pro 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek