Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
mmmateska
5. pro 2007
Jituško všechno nejlepšííííí 😃
mmmateska
5. pro 2007
Kimby, tak ať moooc krásně oslavíte výročí a papkej vitamínky 😃 😃 😃
andilek
5. pro 2007
tak dneska dorazila pozvánka na vítání občánků 😃 , jinak jsem dopekla další cukrovíčko, dala jsem ho do albíčka, stejně tak dárek, co mi manža dnes koupil, plácl se stráááááášně přes kapsu, žehlí dopolední průšvihy :-N
lukajda
5. pro 2007
Ahoj holky,
Jítě přejeme s Tádíkem jen to nejlepší a ať ti Mišulka dělá jenom samou radost.
Na vánoční cukroví jsem se zatím ještě nevrhla, začnu asi až o víkendu, ale u nás to nebude žádná sláva. Maximálně pět druhů a to ještě přeháním - já sladký nejím a Petr tomu taky moc nedá, takže jsem to každý rok vyhazovala. Když si vzpomenu na loňský rok a naše vánoce, tak se musím smát, cukroví pekl Petr, abysme vůbec něco měli, protože já jsem veškerý čas trávila u mísy na wc, jak o sobě dával Tádík vědět 😃
lucianka
5. pro 2007
Ahoj holky!
Jitušce vše nej nej k svátku. 🙂
Lukášek byl asi moc hodný, protože měl u babičky s dědou (manželovi rodiče) spooooooustu dárků. x-) Byla jsem moc překvapená. 🙂 Já na to nejsem zvyklá, u nás je to s dárky takové zvláštní. :-N To tu nechci rozepisovat, možná jednou povyprávím osobně. 🙂
Luci, ty máš šikovného manžela!
Pavlí, gratuluju k výročí. 🙂
Dneska začnu péct. Řekla jsem si do 19,30 pauza a pak se na to vrhnu. 😃
lucianka
5. pro 2007
Tak se přiznám, že až teď jsem zjistila, že Andilek je taky Jíťa. :-N To díky tomu dárku v albu... 😉
Takže Jituš, Andílku, taky vše nej k svátku. 🙂
A už běžím na to cukroví. 😉
v.ctyrlistek
5. pro 2007
Ahojky holky,
Jituš, taky se přidávám ke gratulacím, přeji Ti vše nej k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Krásně se vám to všechno sešlo v jeden den.
A druhé Jitušce taky vše nej, ať se Ti splní to, co si nejvíce přeješ.
Pavlí, gratuluju vám k výročí, ať jsi s Ráďou šťastná minimálně dalších 100 let. 😃
Byla jsem na rozsvícení stromku na náměstí a dost mě to letos zklamalo. A dneska jsem byla akční, zůstala jsem v práci o dvě hodiny déle, a pak jsem se plížila na to náměstí. A před hodinou jsem konečně zadělala těsto na perníčky.
vrtule83
5. pro 2007
andílku to jsem nevěděla že jsi také Jitka, takže vše nej nej.
Tak jsme nakonec dnes na rozsvěcení stromku v Cv byli. Miška to prospinkala.Byla tam hlava na hlavě. No ale ty vystoupení před tím mohli zkrátit, jinak ohňostroj byl ohromnej. Neteř si chtěl odnest čert, ta vyváděla 😃 Už se těším až se bude bát Miška. Tý se moc líbyl Mikuláš. Přidám pak i fotečku.
andilek
5. pro 2007
holky tak jste mě odhalily 😃 , jinak děkuji za přání,
Jituš taky jsme chtěli jít, ale nějak jsme nezvládli, tak snad příští rok, to už bude mít Ondra trošku rozum, né že by ho teď neměl :-p :-N
eleanor911
5. pro 2007
ahojky,tak přeji oběma Jituškám vše nejlepší k svátečku x-)

a jdu dočítat...vy jste poslední dobou pěkné spisovatelky 😃
eleanor911
5. pro 2007
ještě tedy přeji Pavlínce k jejich výročí moře lásky a ať se vám vyplní vaše sny x-)

Veru musíš chodit až na to hlavní jako my 😃

přišli jsme a do 10min svítil stromek,pak ohňostroj,vyfotit u stromu a domů 😃akorát se Luky letos bál ohňostroje,napřed koukal a jak to začlo pořádně dunět tak začal brečet a říkal stačí stačí :-| a koukal na druhou stranu :-N no ale na konci se uklidnil a otočil se a viděl akorát závarečný hvězdičky padat k zemi :-p a mikuláše ani čerta se nebál,když jsme ráno byli na mikulášské 🙂dokonce čerta pohladil,ale samozřejmě až po tom,co dostal balíček 😃

a jdu spát :-p 😃 papa
v.ctyrlistek
6. pro 2007
Ahoj Leni,
to víš, že příště půjdu až na posledních 10 minut a zůstanu v práci o další hodinu déle. Už takhle jsem tam byla o dvě hoďky dýl. 8-( :-p
pitrs
6. pro 2007
Ahoj Zlatíčka no tak taky po delší odmlce něco písnu ať víte že nejsem jen věrná čtenářka ale taky něco písnu 😃

Veru tobě moc gratuluji k nové práci, tak ať se jen daří a daří 😉 Jak to že jsi tam zůstala o dvě hodiny déle??Nebylo to kvůli Mikulášské že ne 🙂

Jituškám též přeji vše nej nej nej nej a ať zlatíčka jen rostou a nezlobí x-)

Jituš (Andilku) pěkný dáreček, tak to ať tě manžel zlobí častěji 😃

Pavlí gratuluji k výročí a přeji též ať Vám to vydrží minimálně 200let a nikdo nikdy ten Váš nádherný vztah nenaruší x-) Kolikáté jste slavili?? 🙂

Lucí (Luk) ten bývalý čas u mísy ti nezávidím ale výsledek stál a stojí za to viď?? x-)

Lucí (Len) jéé to se Lukášek měl 😉 A co dostal?? x-)

Jinak my na rozsvícení stromečku v CV nebyli v té době byl u nás doma Čert, no Hanička je od té doby zlatá a úplně vyměněná 😃 Takže příští rok přijde zas 😃

Leni Lukášek je ale chytrý chlapeček viď?? 😃 Nejdřív balíček potom pohlazení 😃 😃

Jinak u nás vše v pořádku, malej roste jako z vody, kope jako o život a já vypadám stále více jako hroch 😃 😃 😃 😃
pitrs
6. pro 2007
Jooo ještě jsem zapomněla 😃

Gratuluji Lenče (Vilo) že nevolnosti nepřichází ale hlavně ke zdravému pěkně rostoucímu mimískovi x-)

A Pavlínce přeju ať už má konečně to kritické období za sebou a mimísek jí nezlobí 😉 a koukej informovat jak roste prdísek x-)
dablice1983
6. pro 2007
ahojky děvčata tak těsta zadělané a zítra pečeme bude tu vonět jupí jinak všem pěknej večer
pitrs
6. pro 2007
Ahoj Dabli no to jsi šikula, já se chystám péct poprvé a to teď o víkendu, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😃

Jooo jinak bych se s Vámi ještě před Vánocemi srazila, co vy na to?? 😃
dablice1983
6. pro 2007
pitrs ahojky držím ti palečky určitě to zvládneš jsi šikulka x-)
pitrs
6. pro 2007
Dabli děkuji ale uvidíme, pak napíšu jak to dopadlo 😃
pitrs
6. pro 2007
A co Tomís??Četla jsem že ho je pěkný kusanec x-) 😃
dablice1983
6. pro 2007
pitrs • ok a co bříško roste vid a utiká to
pitrs
6. pro 2007
No mi povídej, bříško roste (je teda úplně jiný než u malý)a vypadám jako hroch, ale to už jsem tu psala :-N 😃 a utíká to rychle ale mohlo by to utíkat rychleji 😃
dablice1983
6. pro 2007
pitrs neboj už to uteče hlavně zdravíčko tobě i miminku x-) x-)
pitrs
6. pro 2007
Dabli díkes 😉 Snad to do konce doklepu ve zdraví a doma, když to okolo sebe slyším všichni jsou předčasně v nemocnici 😞
lucianka
6. pro 2007
Ahoj,
Peťulko, to je dobře, že jsi tady. Luky dostal samé hračky. A maminka s tatínkem ovoce a čokoládku. 🙂
S tím srazíkem nevím. Jedině někdy v neděli. Tuhle sobotu jedu na srazík do Prahy, tak tam s Pájou rovnou koupíme nějaké dárky, příští sobotu mi přijde ségra (slavím svátek) a pak už jsou skoro vánoce.
Tak nevím... 🙂
Já už mám upečené 2 druhy a jdu se pustit do dalších 2 😉 Dokonce mám už i slepené linecké 😃
Tak se loučím a jdu na to cukroví 🙂
dablice1983
6. pro 2007
lucianka
ahojky tak ti přeju at se pečivo vyvede
pitrs
6. pro 2007
Lucinko no tý brďo to jsi šikulka v tom pečení 😉 Linecký miluju tak asi přijedu 😃 Já jsem hrozně na sladký takže z našeho cukroví asi nic nezbyde 😃
Jéé dostal hračky??To je dobře, si je zaslouží, je to zlatíčko x-)
Noo byl to jen nápad s tím srazíkem, počítala jsem že každý bude něco před Vánocemi mít, to neva uvidíme se 100pro po Novém roce a nebo alespoň tady 😉 😃
pitrs
6. pro 2007
Jituš (Andilku) super fotečka taťky s plínkou 😃 😃 😃
lucianka
6. pro 2007
Peťul, teď jsem to naskládala do krabičky (mám fakt krabičky, vždy jen na 2 dávky cukroví) a zjistila, že těch lineckých je nějak málo. tak uvidím jak na tom budu časově a možná ještě udělám jednu dávku. 🙂
Mám upečené další 2 druhy, tak jdu slepovat a zdobit a asi si na zítra udělám ještě 1 těsto. V sobotu jedeme do Prahy, tak asi upeču zítra jen jeden druh. 🙂
pitrs
6. pro 2007
Lucí ty jsi fofrník 😃 Já nikdy ještě nepekla takže jsem na sebe zvědavá 😃
lucianka
7. pro 2007
Peťulko, nic to není... já nejsem zrovna na vaření a pečení moc šikovná (nemám být po kom, u nás doma se nikdy moc nevařilo ani nepeklo), ale cukroví zvládám. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli