• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Dobré ranko, Peťko díky, plínka byla naštěstí čistá :sweat_smile: jinak Ondrášek dneska spal od 10 do 5 a pak do 8. Prostě bobánek. :grinning: :sweat_smile:
Dnes se chystám na pátý druh cukroví, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu sama, je totiž ze strojku a potřebovala bych další ruce. Na prochajdu dneska nepůjdem, je tam pěkně hnusně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, já včera dělala "vytlačované" a nastavila jsem si to pěkně blbě, takže z toho mám jakési široké placky. :sweat_smile: Jsem na to koukala a až pak mi došlo, že to mělo být nastavený jinak. Tak to asi upeču znovu. Vůbec se mi nelíbí jak to vypadá, to bych se na stůl styděla dát. :slight_smile:
My ven musíme, Luky jinak neusne. Ale přemýšlela jsem, že bych jela do Klášterce za ségrou, to by byla možnost, že by spal v auto sedačce.
7. pro 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata zdravím vás my máme už 2kg cco mám upekla kámošky maminka a dnes budu dělat slepované a tatrankové chystám se i na čokoládu + šlehačkové tak uvidíme jinak dnes je enku hnus ach jo :unamused:
7. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tedy vy pečete o 106. Já mám pořád jen to jedno perníčkové těsto v lednici a místo toho, abych ho šla teď péct, tak vysedávám u počítače. Ale sama sobě slibuju, že zítra ho určitě udělám, pokud se do něj nepustím ještě dneska.
Peťulko, jsem ráda, že se máš dobře a klučík kope jako o život. :grinning: Jsi mě fakt pobavila, jak jsi napsala, že u Haničky byl čert a Hanča je teď moc hodná, tak čert přijde příští rok znovu. :grinning:
Zůstala jsem přes čas kvůli mikulášské, že jsem musela na pracák a pak jsem šla znovu do města na stromeček. Tak jsem nechtěla jet domů a pak znovu do města. Nemám průkazku, tak bych projela dvacku. A taky bude celozávodní dovolená, tak si to nadělávám. A brácha mě vyzvedává z práce a vozí domů, tak ušetřím čas i peníze. :wink:
7. pro 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak mám napečíno čajové linecké + tatrankové a šlehačkové a čokoládu a ještě dodělám jen něco nepečeného a ende jinak všem krásný večer
7. pro 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím kočky :slight_smile:

vy jste normálně velkovýrobna cukroví :grinning: :grinning: :grinning: já si každý den slibuju,že už začnu a zatím pořád nic :sweat_smile: ale jak vás tak čtut,ak se do toho už musím pustit :grinning: :fearful:

Pitrs ten čert měl asi na Lukšu špatný vliv,páč od té doby zlobí jak čert :grinning: MM z něj byl dnes na prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

andílku ta fotečka s plínou fakt super :grinning: já zas myslela,že kontroluje TM jestli tam nejsou hřebíky :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. pro 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš viděla jsem nové fotečky a to je suprový jak se Michalka směje :dizzy_face: :dizzy_face: a to už jste ji strašili čertem jo? :confused: chudinak malá :astonished: :grinning:
7. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen v rychlosti, dočtu vás zítra :grinning: Přidala jsem fotečky, dnes jsme poprvé papali mrkvičku, moc jí chutnala, tak mi prdelka udělala radost.
7. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nomálně z vás mám deprese, že ještě nemám nic upečeného. Tak jsem si dneska zadělala aspoň na linecký a přesně ve chvíli, kdy jsem měla ruce nejvíc zapatlaný od těsta chytil Tádu hysterák. Pak mi do toho ještě zavolala kolegyně z práce, jestli prý nevím, kam se loni uklidily světýlka na stromeček, co jsme měli v kanceláři...no a to už jsem myslela, že chytne hysterák mě :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsme dneska zkoušeli mrkvičku, když je Táda na UM tak se začíná dřív. Bylo mi ho skoro líto, po první lžičce se statečně vrhnul, ale pak už z toho tak nadšenej nebyl, tak jsem na něj zvědavá zítra.
7. pro 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po delší době se ozývám.

Taky ještě nemám napečíno,ale příští týden se do toho snad už dám,teď nějak nemám náladu,ja všichni víte,nebo většina z vás,dělám rozhodčího na hokej,no a ve středu,kdy jsme se měli jít kouknout na náměstí na rozsvícení stromku,jsem ráno pískala 8 a 9 třídu a deset vteřin do konce jsem šla vhazovat buly a dostala jsem hokejkou do obličeje,tak mám na horním rtu 3 stehy a vnitřní horní ret a dáseň mám celou potrhanou,tak mi to celý zašili,no nic příjemného,jsem oteklá jak brambora.Tak jsme nakonec na rozsvícení nešli.

V albíčku budu mít pár nových fotek,tak se můžete mrknout.
8. pro 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackap no to je síla :frowning2: tak ať se rána brzy zahojí :slight_smile:

Lucí no stejně tě obdivuji že cukroví zvládáš :wink: já se dneska vrhám na vanilkové rohlíčky a budu mít u toho pomocnici tak nám to půjde jedna dvě :grinning: Vytlačované cukroví dělat nebudu nemám strojek darovala jsem ho mamině, takže to bude dělat ona :wink:

Jituš(Andi) myslela jsem si že je plínka čsitá :grinning: no a Ondrášek je ale zlatičko :dizzy_face:

Dabli, ty s tím cukrovím taky jedeš :wink:

Veru to jo to by nemělo cenu projezdit tolik peněz a to od Nového roku se zdražuje sice jen o kurunu ale na měsíční je to 100 :unamused: Ještě že už toho trolejí moc nenajezdím :wink: A čert přijde, to si piš :grinning: a musím říct že stále to funguje máme doma úplně zlatý dítě :grinning: :grinning: A co cukroví??Vrhla si se na to?? :wink: :grinning:

Leni fakt malej zlobí?? :grinning: No tak příští rok to čert jistí co?? :grinning: :grinning: :grinning:

Jituš, fotečky Michalky jsou boží, ta je pěkně vyřechtaná :dizzy_face: :grinning: A je vidět že mrkvička jí chutnala, já když jí prvně dala Haničce tak se takhle nesmála :grinning:

Lucí ježiši, to s tou tvojí kolegyní mě dost pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata tak už dnes jen nepečené a čokoládu a hotovo jinak malej dnes dostal polívčičku a moc mu chutná jupí jsem zvědavá na další příkrmy jinak nám lezou zoubky je strašně mrzutý :frowning2: a má teplotu vždy chvilku a pak nic
8. pro 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dneska byli v Praze na srazíku, tak jsme to vzali malinko po nákupech... :confounded: Lidí všude až hrůza. :rolling_eyes:
Měli jsme toho moc na nakupování v Ikea (no jo, Vánoce za dveřma), tak jsme byli jen tam a pak ještě jsem v HaM koupila Lukymu zimní bundu. Cena šílená, ale měla jsem slevu 50%, tak už to bylo lepší. Ale dostane jí od prababičky k Vánocům. :slight_smile:
Srazík byl skvělej, jen ho Luky skoro celý prochrněl a navíc jsme tam byli jen 3 hodinky. Synovečkovi jsou dneska 2 roky, tak jsme ještě uháněli na oslavu. Lukášek šel kvůli tomu spinkat skoro o 2 hodiny později, tak jsem zvědavá na tu noc. Asi to bude mít pěkně rozhozený. Uvidíme. :slight_smile:
Včera jsem nepekla, jelikož jsem balila do Prahy a synovcovi dárky a dneska taky nepeču, protože jdu brzy spát. Mám toho fakt plný kecky. Z baráku jsme vyjeli v 8,30 a dorazili ve 20,00 :unamused: , takže jsem fakt KO.
Holky, já už se taky těším, až dám Lukáškovi mrkvičku. Jen manžel to těžce nese, protože nesnáší tepelně upravenou mrkev ani jinou zeleninu. :grinning: Strašně Lukáška lituje, že to bude muset jednou jíst. :grinning:
Jdu spát, přeji všem dobrou noc.
8. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsme se z Prahy vrátili taky až k večeru a jsem utahaná,tak jdu spinkat :wink:

ale nakoupili jsme plno věcí,do kuchyně,něco do koupelny,krabice do knihovny,něco Lukymu,ale dárky pro který jsem jela nemám :sweat_smile: :pensive: jen jeden v C&A jsem koupila neteři moc pěkné triko a ještě s šátkem za dobrou cenu :dizzy_face: ale kupon jsem neměla :grinning:

Luci to je super,že jsi aspoň půlku na budičce ušetřila :slight_smile: a byli jste tam dýl jak my,tak doufám,že sis i ten "jen" 3hodinový srazík užila :slight_smile: a Lukášek to zvládal teda dobře :wink:

holky nestresujte,ještě nemám ani těsto natož cukroví,ale slibuju,že v pondělí se na to vrhnu :grinning: :sweat_smile:

kackap to je děsný :confounded: koukala jsme an fotečky a fakt ta tvá pusina vypadá hrozně,to musí strašně bolet :confounded: :frowning2: doufám,že se to do Vánoc zhojí a budeš se moc usmívat :sweat_smile: ať ti to nekazí Vánoce :unamused: Kubíček je fešák :slight_smile: a s čímpak to začíná?? :astonished: :grinning: že by vodka? :grinning: :grinning:

tak se mějte krásně,myslím na vás,i ty co moc často nechodí,snad se máte fajn :slight_smile: papa a dobrou noc :wink:
9. pro 2007 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ell to byla prázdná lahev od vína,byli jsme u kamarádky a ona má ve skřínce prázdné lahve,tak jí tam Kubík jednu ukradl a byl děsně důležitej :slight_smile:
9. pro 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky. Dneska jsem Lukáška přemluvila a spali jsme až do 9,30 :sweat_smile: sice si ve 4 hod. udělal ve spaní malou přestávku a asi 45 min. jsme si povídali, ale docela jsem se vyspala. Teď už zase spinká - spí víc dopoledne než odpoledne. :grinning:
Kačko, snad se Ti to brzy zahojí. Muselo to bolet jak čert. :frowning2:
9. pro 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska mrkvička Tádíkovi chutnala daleko víc než včera. Akorát začal trochu zlobit se spaním. Myslela jsem si, že to byly prdíky, ale už to trvá týden. Spí strašně neklidně. Do cca jedné hodiny ráno všechno v pohodě a od té doby spí v kuse nejdéle hodinu. Neustále sebou šije, jak mu vypadne dudlík, tak se hned začne budit. Kolem šesté ráno zabere a spí pak tak do půl deváté, takže nejsem nevyspalá, ale nevím, co se to děje. Zuby mu nerostou. Má to spaní hrozně slabé, tak mu dneska zkusím dát na noc rýžovou kaši, jinak už fakt nevím. A to když jsme byli u našich, tak spal od večera třeba do půl desáté. Snad se to brzo vrátí do normálu.

Jo a málem bych zapomněla od včerejška se přetočí už i ze zad na bříško :dizzy_face:
9. pro 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Peťul, perníčky jsem nakonec včera dělala. Dneska jsem je chtěla ozdobit, ale mamka se celý den motá v kuchyni, protože taky peče. A já včera měla sraz se základkou a nějak jsme to protáhli do ranních hodin, tak jsem bez energie.
Kačko, tedy Ty jsi dopadla. :frowning2: Přeju Ti, ať se Ti to brzy zahojí.
Lucí, jsi mě pobavila s mrkvičkou a Tvým manželem. :grinning: Třeba Lukášek bude mít rád zeleninku. :slight_smile:
Luk, Tádík je šikulka, gratuluju. :dizzy_face:
9. pro 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata všechny vás zdravím eleanor911 přeju hodně at se pečení vede až začne kackap tobě brzké uzdravení a at nemáš žádnou velkou jizvu
lucianka at malej krásně roste lukajda malému at chutná čím dál víc a je to velkej šikulka jinak náš malej má taky takové spaní ale u něj to jsou zuby má oteklé dásničky a strašně bílé
v.ctyrlistek jsi šikulka že máš peníčky už hotvé a chtělo by to věčí kuchyn když se perete s mamkou :grinning:
no nic děvčátka jdu se věnovat malému ted spapal kašičku a usíná my tu a zítra nás čeká očkování tak uvidíme jak to zvládneme a tak se mějte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, Tádík je šikulka. Snad se to spaní vrátí do normálu :slight_smile:
Verčo, tak tomu nevěřím, že bude mít rád zeleninku... možná až bude větší, ale teď určitě ne. Jelikož manžel mu bude říkat, jak to může jíst a že to není dobrý atd. Znáš to. Už teď jsem na něj naštvaná :angry: No a dětičky - jsou z tatínků celý pryč, tak to nebude jíst, když to taťka taky nejí... :grinning:
9. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem včera večer dala Tadýskovi kaši a výsledek...nula :unamused: Opět neklidné spaní. V půl sedmé ráno jsem mu dala lahvičku a usnul, hned jak jí vyžahnul a probudil se v půl desáté. Takže nemůžu říct, že se nevyspím, ale to neklidné spaní mě docela trápí. Už fakt nevím, co s tím. Tenhle týden jdeme k dětké, aby mu udělala krevní obraz. Kvůli tomu, že chci očkování proti pneumokoku a Dr. chce mít jistotu, jak je na tom s krvinkama, aby to nebyla zátěž kvůli tomu srdíčku. Kdyžtak by se to posunulo. Tak jí při té příležitosti o tom spaní řeknu, ale nečekám od toho nějaký výsledek :wink:
10. pro 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucinko,nechci tě strašit,ale Luky mi do pátého měs taky spinkal klidně celou noc až tak do pěti hod,kdy se najedl a spal dál,ale pak se to taky nějak zvrtlo a začal se v noci budit a mrskat s sebou v postýlce :sweat_smile: možná už ho zlobí zoubky a ještě to není vidět :confused: doufám,že vám to u Dr dobře dopadne :slight_smile:

holky stále nepeču,snad dnes večer se do toho pustím :grinning: po obědě jedeme za kámoškou ,tak si dětičky budou hrát a my drbat :grinning: jo a dnes jsme vstávali až ve čtvrt na 11hod :grinning: Luky dva dny nespal po obědě a po každé šel spát pozdě,tak to asi musel dospat :confused:
10. pro 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj El,
taky jsem si hned vzpomněla na to, že jsi mi to říkala. Před časem si vypustil noční krmení, tak se k němu budeme muset asi vrátit a uvidíme. Moc si od toho ale neslibuju. U doktorky to bude určitě v pohodě. Dělá to jen pro jistotu. Kolem čtvrtého měsíce jsou na tom prý děti trochu hůř s krvinkami, tak si to chce jen prověřit.

Něco málo jsem o víkendu napekla - tři druhy. Ještě udělám tak dva a konec. My to stejně skoro nejíme, tak je to spíš pro návštěvy.
10. pro 2007 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Tak jsme po ockovani a malej je pekne protivnej a sama doktorka rekla ze mu lezou zoubky jinak pohoda byl statecnej mel sebou tatku tak se potom mazlil s tatkou :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2007 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Ďábli, to bychom se museli probourat k sousedům. Holt ty paneláky nejsou nafukovací. :angry: :wink: Super, že jste to u doktorky zvládli. :slight_smile:
Lucí, musíš té zeleninky hodně navařit. A jestli tatínek bude říkat, jak je to blééé, tak to bude muset sníst sám, jinak by se to zkazilo. :grinning: Určitě pak bude říkat Lukáškovi, jak je zeleninka výborná. :grinning:
Luk, přeju vám, ať vše dobře dopadne s krvinkami a určitě to nebude nic vážného s tím nespaním. :wink:
U mě nic nového, zase začal pracovní maraton plný přesčasů. :unamused:
10. pro 2007 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
v.ctyrlistek to nedělej sousedi by tě nemuseli přímout :grinning: jinak další očkování nás čeká až v lednu druhá vakcínka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2007 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala nové fotky :dizzy_face:
10. pro 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dábli čaues, pěkný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2007 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky holky, doufam , ze se muzu k vam do diskuse pridat, jsem taky z CV a obcasne se tu na koniku vyskytuju, ale spis jako ctenarka :sweat_smile: , s nekym se tu i znam osobne, ahoj Petrus a ostatni zdravim a doufam, ze vam nevadi mirne privtirnuti do zajete particky :slight_smile:
10. pro 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes jsme byli na návštěvě u kamárdky a jejího o šest týdnů mladšího klučíka Leoše Bareše :sweat_smile: , bylo to supr, fotečku mám v albíčku, Ondra návěštěvu prospal a Leoš proplakal :sweat_smile:
vítám ivcar :wink:
jinak zítra máme vítání občánků, tak se těším :slight_smile:
a teď vás jdu dočíst :slight_smile:
10. pro 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek