• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ihoj Ivy no co ty tady :grinning: Jsem ráda že si napsala a nejsi jen ta věrná čtenářka :slight_smile:
10. pro 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš fotečky jsou super, hlavně ta když se daří tak se daří :grinning: :grinning: Jéé jdete na Vítání,tak dej pak fotečky do alba :dizzy_face:
10. pro 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Verčo, tak to nevím, jak bych manžela donutila tu zeleninu sníst. :grinning: By radši umřel hlady. A argument, že se to bude muset vyhodit? To by neprošlo, u nás se vyhazuje tolik jídla... :unamused: :grinning:
Ahoj Ivco a vítej mezi nás. :grinning: Vyskytuješ se tu jako čtenářka? Tak to jen doufám, že jsi četla spíš ostatní, tématické diskuze, protože my tu s čtenářkama nemáme nejlepší zkušenosti. Obzvlášť, když tu někoho znáš (jak jsem pochopila Peťulku) :grinning: Ony tyhle čtenářky pak totiž děsně roznáší a pomlouvají co tu probíráme, což mi nepřijde vůči nám zrovna fér :wink: A taky to beru jako výraz neslušného chování :slight_smile: Tak doufám, že Ty nejsi tenhle případ :wink:
10. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoklky vítám mezi náma novou jinak dík za pochvalu fotek andilek pěkné foto a na zítra přeju hezké počasí a at se vítání občánků ondrovi líbí :wink: a ostatním hezký večer děvčata
10. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, díky :slight_smile: snad to vítání stihneme, taťku máme dost zaneprázdněnýho a fotečky pak určitě dám do alba :wink:
10. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, diky za privitani,ctenarka sice sem, ale myslim, ze v dobrem slova smyslu :slight_smile: , spis co je zrovna aktualni, nemoci, skolka atd.... Pomluvy nejsou muj styl, jsem vcelku klidny clovek a nemam rada, kdyz nekdo prudi me, tak to nedelam ani ostatnim.Ale chapu, ze uz se tady znate a cizich se bojite :sweat_smile:
11. pro 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ne že bysme se vrátili úplně na 100% do normálu, ale vlastně můžu být spokojená. Počet krmení za den nám zůstal, jen prostě začaly Tádovi vyhovovat trochu jiné časy. Večer měl mlíčko naposledy kolem deváté hodiny a hned usnul. Pak jsme krmili kolem půl páté (což teď nějakou dobu vypouštěl) a spalo se až do devíti hodin :dizzy_face: Do jedenácti jsme si hráli a od té doby zase spinká. Je teď hrozně moc aktivní - jak se naučila přetáčet z bříška i ze zad, tak se neustále točí tam a zpátky, strašně ho to baví, tak toho spánku přes den potřebuje víc :slight_smile:

Iv- vítám nováčka. Nemůžeš se divit lehkému podezírání, nemáme moc dobré zkušenosti se čtenářkami. Bude albíčko? :wink:

Andílku, Leoš Bareš - to je super jméno. Stačí změnit písmenko B za písmenko M a je z toho "pán kožichů" :grinning: :grinning: :grinning: Klukům to sekne :slight_smile:
11. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lukajdo, jasne a chapu to :wink: , albicko bude urcite, ale musi se mi nejdrive chtit to dat nejak dohromady, kupovali jsme si novy pocitac, protoze ten stary se nam zniceho nic rozbil a zustaly nam tam vsechny fotky :angry: takze, ted to malo co mam na CD nebo nove v telefonu, musim nejak sesumirovat a zalozit si album.
p.s. koukam, ze jsem si s tim slovem "ctenarka" zavarila ze :sweat_smile: :slight_smile: . ja to spis myslela tak, ze ctu co me zajima a jen obcas, kdyz mam svou zkusenost nebo potrebuju radu napisu.
Ahoj Petrus, tak koukam, ze budes mit parecek :sunglasses: tak blahopreju k chlapeckovi.
11. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, lukajdo taky musím furt Ondrovi vysvětlovat, že to není ten bohatý chlapík z televize, ale jestli bude jednou tak zazobanej, tak má Ondra sestřičku a Leoš Bareš nápadnici :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a teď ještě k vítání občánků, bylo to supr, miminka byli všechny skvělý až na dva křiklouny, takže z proslovu nevím nic, ale to je úplně jedno, Ondra pokukoval po ženských, už se asi zamiloval :sweat_smile: no a pani fotografka co obcházela kolem ho chválila a řikala, že se bude rád fotit, dostali jsme dárečky, poprvé v kolíbce Ondra supr pózoval (fotka v albu) a podruhé, když se měl fotit s náma od profesionálky, tak už mu bylo vedro a pokňourával, do kolíbky nechtěl, tak ho držím na ruce, v pátek budou fotečky, tak jsem zvědavá, nucené úsměvy nesnáším, klepou se mi koutky, tak tam budu jako debil :sweat_smile:
11. pro 2007 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, fotky super. Ondráškovi to tam sekne, hotovej manekýn. To klepání koutků je přesný - to znám moc dobře :grinning: Nás asi vítání občánků nečeká, protože v Jirkově v tom mají asi pěknej bordel...když se Tádík narodil, tak měl jako já trvalé bydliště v Praze, takže jsme ho přehlásili do Jirkova, aby nebyl jednou problém se školkou (museli jsme na obecní úřad asi třikrát, protože pokaždé něco zapomněli)takže nás ve finále na vítání ani nepozvali, jak to tam ta paní zamotávala.
11. pro 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, tak to je škoda :frowning2:
11. pro 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdřív mi to bylo líto, ale pak jsme si s Tádou řekli, že když nás nechtěj přivítat, tak na ně kašleme :astonished: Fakt v tom mají pěknej nepořádek, protože dnes mi volal vyděšenej táta, že Tadeáškovi přišla k nim do Prahy pozvánka teda spíš urgence pozvánky na kalmetizaci na kontrolu reakce po TBC, co se dělá ve třech měsících. Že prý mě tam urgují, abych se konečně dostavila s Tádíkem na kontrolu. Přitom Tádík už to má od října za sebou...zkrátka pořád je v tom nepořádek, přestože už má trvalé bydliště dávno tady. Přehlašovali jsme ho, když jsme byli doma asi tři dny z porodnice...je to jeden velkej binčus. A to jsem ještě zvědavá, co vyvedou, až si zažádám o rodičovský příspěvek, to bude asi tóčo :grinning:
11. pro 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, ale mohla by jsi toho využít a zažádat si 2x :sweat_smile:
11. pro 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilek moc hezké fotky lukajda stím bordelem na úřadech s tebou souhlasím honěj nás od čerta k dálu když něco potřebuju ale jak my tak maj na vše čas
jinak všem zde krásný večer
11. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to beru postupně. Ďábli, máš hezké fotky. Tomíkovi i jeho kamarádce to moc sluší. :slight_smile:
Ivčo, vítám Tě mezi námi. Ta fotka v pasu je moc hezká, jak má Simonka na hlavě pampeliškový věneček. :slight_smile:
Andílku, tak čtu, že se Vítání občánků vydařilo a Ondrášek skoro neplakal.
Lucí, tak už mi došly argumenty ohledně zeleninky. :frowning2: :grinning: Jedině manžela někam zavřít nebo poslat nakoupit nebo do práce :grinning: , aby nenabádal Lukáška, aby tu zeleninu nejedl. :wink:
Luk, tak už se Ti Tádík mění, už dospívá a má svoji hlavu. Holt chce jíst v jinou dobu. A počkej, až začne chodit, to už ho neuhlídáš, teď se jenom otáčí se zad na bříško. :grinning: Tak to jim v tom uděláš ještě větší bordel s tím rodič. příspěvkem. Ještě, že jste na tom očkování byli, horší by to bylo obráceně, kdyby jste zapomněli. :wink:
12. pro 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny den,vsechny zdravim
tak mame 2. zoubek :grinning: a uplne bez problemu :grinning:

Lukajdo, uz jsem to tu jednou psala asi jsi to prehlidla. Diky tomu,ze jsi rodila v Praze,chomutovska matrika nevi,ze je Tadik na svete,je evidovanej v Praze a tudiz vas na vitani nepozvali. Jirkov vitani ma v Chomutove. Jestli chces mit vitani,musis na chomutovskou matriku a tam si o to zazadat.

papapa Radus
13. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Lucinkám vše nejlepší k svátku :grinning: Hlavně hodné dětičky, peněz plné kasičky!!! :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koník včera nejel a koukám, dneska taky ani čárka.
Takže se přidávám k Martince, přeji Lucinkám vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a poslušné dětičky. :slight_smile:
Užijte si víkend. :slight_smile:
14. pro 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já na to vítání kašlu, protože jsem si kvůli tomu volala i na městský úřad i na městskou část P-4, jen ze zajímavosti jak to je a každý říká něco jiného. Každopádně na matrice tady o nás prý vědí, protože dostali prý info z Prahy, když jsem mu hned po návratu z porodnice měnila trvalé bydlíště na Jirkov. Ale to už je jedno :sweat_smile:

Tak zeleninový příkrm měl dneska úspěch - karotka s bramborem. Tádík zvládnul 3/4 skleničky. Jo a mám dojem, že se nám klube zoubek, tak uvidíme :grinning:
14. pro 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer dodatečně vše nej všem lucijím a hlavně zdraví lásku a peníze a miminka at nezlobí
jinak nám lezou dva zoubky na jednou tak máme co dělat
lukajda tak to je dobře že mu zel přírm chutná náš měl dnes zel polévku a přesnídávku a moc si pošmakoval zítra dáme náký zeleninový
jinak všem zde pěkný večer jinak Barnovi gratulujem k 2 zoubku
14. pro 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Lucinkám vše nejlepší k svátku přejeme :dizzy_face: dodatečně :sweat_smile:

vítám ivcar :slight_smile:

Lucí(luk) zkus tam zajít,vždyť je škoda o to přijít :unamused:

Raduš za mě bylo vítání normálně v Jirkově :confused: a gratulujeme k zoubkům :dizzy_face: :dizzy_face:

ďábli já myslela,že ty kojíš :confused: jsem něco prošvihla :sweat_smile: je dobře,že mu Tomíkovi chutná :wink:

jinak se musím pochlubit,tak jsem dnes vymalovala kuchyň,uklidila po malování,umyla okno a ještě napekla dva druhy cukroví :grinning: ale už mám dost a jdu se vykoupat a zalézt do pelíšku :dizzy_face: pěkně mě z toho bolí záda,zítra budu pokračovat s pečením,páč na to budu mít klid,Luky spí dnes u babi,byl s MM u babi a pak mi přijel MM pomoct a on si Luky domů zavolal,že tam jako bude spát a ať přivezeme míšu :grinning:(spinkací méďa) :sunglasses: tak přeji dobrou noc,papa :sunglasses:
14. pro 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dík za přání a přejeme s Tádíkem všechno nejlepší, pohodu a pořád dobrou náladu Lucince - Kadaňce :slight_smile:
Teda El, ty jsi ale rychlík, já to letos s tím pečením moc nepřeháním. Příští týden udělám ještě vosí hnízda a budeme mít pět druhů - to u nás naprosto stačí a stejně to budu vyhazovat, protože se to nesní :grinning:
Dneska už jsme úplně nahradili polední mlíčko příkrmem + zeleninovou šťávičkou a dopadlo to na 1* :grinning: Akorát jsme teď dorazili k našim do Prahy, tak se zítra chystám ještě na nějaký nákup dárečků, ale měla jsem depku z lidí už včera v tom našem mini Tescu, tak jsem na to zvědavá :unamused:
15. pro 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ¨
bohužel nešel včera koník a já zrovna měla čas :slight_smile:
Lucinko-Luk, nemám na tebe číslo, jako na Lucinku-Kadaň, takže tobě alespoň tímto způsobem dodatečně vše nejlepší k Tvému svátečku a chtěla bych především popřát zdravíčko, celé rodince, to ostatní přijde samo :slight_smile:
Ty jsi v Praze, my jedeme zítra, ale nechce se mi někde prodírat mezi davy, snad bude klidněji :sweat_smile:
A s tím vítáním, hlavně, že jste si ho přivítali vy, jako rodina, na cizí se vyprdni :grinning:
Leni-El, ty jsi blázínek, fakt jsi toto vše stihla? Myslím, že jsi večer padla za vlast :wink:
Raduš, vy s těmi zoubky jedete, jako Ďábli :grinning: ale samozřejmě gratulace a hlavně, ať to kluky moc nebolí, ať se vyspíte.
Verčo, ozvu se na icq jindy, minule to pak nešlo, písnu proč, ale ne tu.
Martínko, kdy zase jedeš do Varů? Člověk musí do jiného koutu republiky, abychom se viděli, jak dopadla krev? V pořádku?
Andílku, pěkné fotečky, Ondrášek je fotogenický, hlavně ať mu to vydrží :grinning:
Jituško, kde jsi????
Pavlínce už je snad jen a jen lépe.
Letím pracovat, tak papapa
15. pro 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 boužel už nemáme mlíčko tak je na umělém a ted přecházíme na příkrmy a stojí si na jedničku jinak vítání občanků je asi i v jirkově jelikož kámoška tam byla jinak všem krásný den malej baští příkrmy v pohodě jen ráno máme mlíčko pak přesnídávku polívčičku nákou přesnídávku nebo něco na žízen čaj a večer kašičku a je spokojenej přemýšlíme co dát ráno místo mlíčka
15. pro 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy jak to tu čtu o těch příkrmech, polívčičkách, mlíčkách, atd., tak bych si dala taky něco na zub. :slight_smile: Kluci jsou šikulky, že jim tak chutná. :slight_smile:
Dneska jsem pekla znovu perníčky, protože ani po 4 dnech mi ta kupovaná poleva neztuhla. Tak jsem pekla "staré" osvědčené perníčky na poslední chvíli, které jsou hned měkké a udělám k nim domácí polevu. Ty s blbou polevou schroupáme k televizi. Už máme všechno cukroví napečeno, možná ještě zítra upeču jeden druh. A pak se bude jen promazávat krémem a marmeládou a ještě uděláme vosí hnízda a "zbytkové" kuličky. (Ty děláme ze zlámaného cukroví a zbytku krémů). Zajímavé je, že ze všeho cukroví právě kuličky všem chutnají. :grinning: A taky máme konečně vánoční výzdobu.
Pavlínko, jasně, vím, že jsi telefonovala, a já nic důležitého nechtěla. Takže ok a nelámej si s tím hlavu. :wink:
Co to tu čtu? Pavlínka potkala Martinku ve Varech? :sweat_smile:
Krásnou neděli všem.
15. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje. Nějak ani nestíhám dočítat. Jen pár posledních příspěvků. Koukám že už je po mě sháňka. Nějak poslední dobou nemám časík na net vždy jen v rychlosti na mailík. Chodila jsem sem většinou večer, ale Miška se poslední dobou častěji budí a nestíhám a přes den nákupy, návštěvy a tak, vždyť to znáte.
Dárky už mám nakoupené, stromek čeká na balkoně. Ještě chceme příští týden předělávat šatnu, to budou mít sousedí z rachotu před vánoci radost :grinning:
Mám co dělat abych to dopsala mám Mišku na klíně a chce mi sebrat klávesnici.
Určo se ještě ozvu a dočtu co je nového.
Pa pa a už se těším po novém roce na nějaký srazík.
16. pro 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Hodně opožděně přeju Lucince vše nej k svátku :wink: Ať jste s Tádíkem i tatínkem všichni moooc zdraví a šťastní :grinning:
Já se přiznám, že jsem ani pořádně nevěděla, že Koník nefunguje. :slight_smile: Nějak jsem toho teď měla moc. Lukášek už přes den vyžaduje dost pozornosti a i jsme teď hodně cestovali, takže když spinkal, tak jsme byli někde na cestách :slight_smile:
Všem dětičkám gratulujeme k zoubkům.
My jdeme ve čtvrtek na tříměsíční prohlídku, tak jsme zvědaví, kolik bude Lukášek vážit. Dneska jsem na něj koukala a připadá mi už takový "velký" - už to není to maličkaté miminečko co jsme si přinesli z porodnice :grinning: Ale zase je s ním teď víc zábavy. :wink:
16. pro 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky přeju všem Luckám vše nej nej... nějak jsem se tu moc neukazovala :pensive:
vrtule, tuším, že ty máš doma chůvičky Hyundai, mám za to, že jsem to někde četla, dnes jsem je objednala, tak doufám, že budou OK

lucianko, my jdeme na 3-měsíční prohlídku až po novém roce :wink: a zábavy je fakt s těma prckama čím dál víc :wink:
16. pro 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš chůvičky nejsou nic extra, ale řekla bych že slouží dobře a kvalita odpovídá ceně. Jen rada podle návodu se nám je nepovedlo nastavit, zkoušeli jsme nastavovat pokus omyl dokud to nebylo ok.
16. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek