• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
tak to jsi mě moc nepotěšila, já jsem je upřednostnila před Phlipsem, no uvidíme :wink:
16. pro 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule, tak je to jedno, že nejsou nic moc extra, dnes mi poslali SMS, že už je nemaj, tak se podívám po jinech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
17. pro 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem spala o dvě hodinky déle. Šla jsem k doktorovi na odběr krve kvůli té borelióze, co jsem měla v srpnu. Výsledky bych měla mít za čtyři dny. Tak se tam po svátcích stavím. Protože mám u sebe celou svoji kartu. Musím na vstupní prohlídku kvůli nové práci.
Konečně jsem koupila všechny dárky a už mi zbývá je jen zabalit.
Mějte se krásně.
18. pro 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tady je mrtvo :confused:
21. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andílku,
máš krásnou fotku z Vítání občánků. :slight_smile:
To víš, asi všechny ještě nakupují dárky, pečou cukroví a nebo lítají po návštěvách. :wink:
Dneska mi to v práci vůbec neutíkalo. Jsem odpočítávala každou minutu. :sweat_smile:
Právě jsem dodělala vosí hnízda, opět mi šly pěkně blbě vyklopit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata doufám že zvládáte předvánoční nákupy my už to máme pomalu všechno ¨.Jinak všem krásné prožití vánočních svátků a bohatého jejížka .Já se snad zase ukážu jelikož ted sem neměla moc času přípravy na vánoce ataky se juknout na kámošky miminko včera se vrátila z porodky má kluka jako buka narodil se 12,12.07 v 9:45 císařem :frowning2: ale jsou oba zdravý a je fakt krásnej měl 49cm a 3000g
21. pro 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak náš tomášek už pomalu leze když ho dáme na dečku tak se přitahuje a zkouší se odpíchnout máme zněj radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vosí hnizda je dobrý vysypat tu formičku buď kakaem nebo cukrem, jde to pak líp :wink:
jinak náš Ondra se dnes poprvé nahlas zasmál, taťka na něj dělal budliky, přesně na své 3.měsíční narozky :sweat_smile: :grinning:
21. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ďábli, tak gratuluju Tomáškovi, je to šikulka. :slight_smile:
Andílku, též gratuluju Ondráškovi. To měl určitě taťka radost, když byl obdarován prvním smíchem. :grinning:
Vosí hnízda vysypávám moučkovým cukrem. Ale to těsto bylo nějaký měkký.
Dneska jsem spala do půl dvanácté, jsem doháněla spánkový deficit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra ještě zabalím pár dárků a štědrý den může být tady. :slight_smile:
22. pro 2007 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju krásné Vánoce, a aby jste pod stromečkem našli to, co jste si přáli. Maminkám přeju, aby měli zdravé miminka, těhulkám, aby miminka hezky rostla v břísku a netěhulkám, aby se brzy zadařilo :slight_smile:, to vám přeje celá naše rodinka :wink:
23. pro 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, taky přeji do nového roku jen to nejlepší!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsichni, vse nej nej nej nej nej nej nej a hodne zdravi!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo jen zlobil tomu nic a nám hodným o to víc, zdraví, lásku, peněz dost, štěstí ať je stálý host. Kouzelné Vánoce a šťastný nový rok 2008 vám všem přeje Verča
23. pro 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sněhové vločky k zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává. Stromek se těší na nový kabát do něhož se zahalí. "Co bude pod ním?" To smíme hádat, než se dárky rozbalí. Krásné Vánoce přeje lucie s rodinou
23. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oheň v krbu tiše praská, v našich srdcích klid a láska. Z oblohy se sype sníh, vločky tančí v závějích. Kouzelné Vánoce a šťastný nový rok přeje....

všem jen a jen ty nej vánoční svátky
23. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se s Ondrou přidáváme k přání klidně prožitých vánočních svátků, rodinné pohodičky a štěstíčka. :slight_smile:

Jinak dnes Ondra začal brát do ruky hračky sám, tak nám na vánoce dělá samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pa
23. pro 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

přejeme krásné vánoční svátky všem,spoustu dárků pod stromečkem a zdraví,ať je stálým hostem :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1014408&vReferer= bohužel jak je to zmenšované,tak je to moc rozmazané :frowning2:

jdu dělat salát a dodělat polívku na zítřek a snad jednou půjdu dřív spát :grinning: mějte se krásně a hezky si to užijte :dizzy_face: pa El
23. pro 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem maminkám miminkám těhulkám a snažilkám přejeme s Kubíčkem krásné prožití Vánočních svátků a bohatého ježíška.http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1014515&vReferer=
24. pro 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásné a štědré Vánoce, maminkám rozzářená očička dětí u stromečku, čekatelkám klidná bříška a snažilkám ať se konečně zadaří.
24. pro 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak večeře se nám o štedrý večer vyvedla, mlaďas jakoby tušil, že ho chceme uspat a připravit o véču, tak né a né zabrat, takže mi skončil v náručí u stolu,když jsme baštili polívku, no a řízek už mi krájel taťka a já Ondru kojila. :sweat_smile: Tak jsme povečeřeli všichni u jednoho stolu. :sweat_smile:
Dárečky Ondru moc nezajímali, za to balící papír - to bylo vzrůšo... Tak jsem se rozhodla, že příští rok kupuju hafo balícího papíru :sweat_smile:
26. pro 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že se tu sejdeme zase až po novém roce. Mi měli úžasný štědrý večer, Miška byla s námi u večeře v lehátku, rozbalování bylo nejlepší papír lítal všude, ale některé hračky měli také velký úspěch. Miška nám ale dala úžasný dáreček, přímo pod stromečkem začala sama sedět :slight_smile: A den před štědrým večerem jí vylezl zoubek.
Jitkuš alespoň jste u stolu byli komplet rodinka a baštili jste všichni tři najednou :grinning:
27. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím vás po malé odmlce.
Andílku, koukám, že vám Ondrášek dělá jen a jen radost. Je to opravdu šikulka. :dizzy_face:
Třeba ho už příští rok nebude zajímat jen papír. :wink:
Jituš, Ty máš taky šikovnou Mišku. :dizzy_face: Gratuluju i k prvnímu zoubku.
Jinak mě zase opět bolí v krku, ale včera to bylo horší. :unamused:
28. pro 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Verčo, snad se krk umoudří ať máš silvestra v pohodě bez bacilů, ty asi chytíš každýho bacila co kolem proletí
Miška měla horečky a má rýmu a do toho leze 2.zoubek, máme doma malou zubejdu :grinning:
29. pro 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsem taky furt nějaká nachcípaná, jen vylezu na prochajdu ven, tak mám hned rýmu, trpím na ní od mala a mlaďas jí vždycky chytne ode mně :frowning2: už aby bylo teploučko :wink: :dizzy_face:
29. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz nam opet na dvere busi dalsi rok. Co nam asi prinese? Snad to nebude velky sok. At vsech 365 dni, co ted mame pred sebou, te zdravi, stesti provazi, mej mysl veselou. Chmury, hadky, deprese, at se Ti vzdy vyhnou, vzdyt je prima na svete, ty negace jen se mihnou. Proste vsechno nejlepsi, co si zivot zada, Ti pri plnem vedomi ze srdce preje...
29. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přejeme Vám do nového roku,
ať Štěstěna provází Vás na každém kroku.
A radosti plné rance,
také kapku tolerance.
Hlavně pevné zdravíčko,
a v dušičce sluníčko.

všem do dového roku jen a jen to nejlepšší a vše co si přejí at se jim vyplní to přeje:Lucie s Rodinou
29. pro 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, jsem se léčila na začátku prosince sama, protože jsem akorát nastoupila do nové práce a teď se mi to vrátilo. :unamused: Nechtěla jsem hned marodit.
Také všem přeji krásný Silvestr a úspěšný nový rok 2008. :dizzy_face:
Dávejte na sebe pozor.
30. pro 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milá Lenčo,
tak tiše jako přišel sen, přišel Tvých narozenin den. Ať Ti štěstí, láska a zdraví slouží a splní se Ti, po čem srdce Tvoje touží. Vše nejlepší... přeje Verča
30. pro 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,doufám,že jste měli krásné Vánoce :slight_smile:

hlásím,že nám lezou dvě stoličky z každé strany jedna a je to hrozný,Luky vůbec nechce jíst :angry: :frowning2: jediný co mi tak sní je polévka,když v ní teda není hrášek :grinning:

Veru děkuji,jsem ráda,že sis vzpomněla :slight_smile:

nemám nějak čas chodit na net a poslední dobou ani náladu :unamused: tak papa a mějte se fajn :slight_smile:
30. pro 2007 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek