• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky,
koukám, že skoro všem dětem teď rostou zoubky. U doktora jsem dostala Panadol a mám papat vitamínky a pít čaj. S boreliózou to vypadá tak, že to pořád není v pořádku. Takže za 3 měsíce jdu opět na odběr krve. Bude se takhle po 3 měsících kontrolovat rok a další rok po půl roce. Pak by to už mělo být snad v pořádku.
31. pro 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje Chomutovský, přejeme vám všem (maminkám, miminkám, tatínkům,příbuzným, zvířátkům,snažilkám,...) hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohodičky v novém roce 2008 Jitka, Jára a Ondrášek :slight_smile:
31. pro 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme vám všem do nového roku jen to nej nej nej - hodně zdraví pro vás i všechny vaše blízké, štěstí - protože bez něj to nejde, stálý úsměv na tváři a samé príma lidi kolem vás :dizzy_face:
1. led 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, fotky pařmena Ondráška jsou super :wink:
1. led 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny, taky přeji jen to nej nej nej do nového roku!!! :grinning:
1. led 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je tady jinak nového?
1. led 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosteme, čím dál tím víc Tádíkovi chutná zelenina - ovoce jsem ještě nezkoušela kromě jablíčka (chci aby si nejdřív zvykl na zeleninu a až později na sladkou chuť). Šíleně se přitahuje na špryclích v postýlce, protože chce šíleně sedět, ale marná sláva...nemá na to :grinning: Chechtá se a kecá o 106 :wink:
1. led 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no to jo, na ovoce si Tadík zvykne určitě rychle :grinning:
Jéé, to musí být s nim doma sranda :grinning: Hned bych pomazlila nějaký miminko!!!
1. led 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dočkáš se, neboj :dizzy_face:
Tádík je šíleně lochtivej, tak má pokaždý úplný záchvaty smíchu, když se s ním někdo mazlí :grinning:
1. led 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přejeme vám všem do nového roku jen to nej nej nej - hodně zdraví pro vás i všechny vaše blízké
Jinak všem at se splní svá novoroční přání
a hezký večer všem jdu dát našemu malému papsat a dnes mu je 5 měsíců to ale utiká
1. led 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to musí být sranda :grinning:

Jinak na mě skočil nějaký bacil, tak mě ot pěkně štve!!! Chjoo, ale marodit zatim nechci a budu se snažit sama s tim nějak bojovat!!!
2. led 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to radši koukej vyležet, ať jseš brzo v pohodě.
Teda Tádíkovi je dneska přesně pět měsíců...to snad ani není možný :dizzy_face: Začínám být jako důchodci - nemůžu spát, takže když jsme dneska ráno v šest Tádíka nakrmila, tak už jsem nešla spát a on to zalomil ještě do půl desátý :grinning:
2. led 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přejeme Vám s Lukáškem vše nej do nového roku. :slight_smile:
Já jsem taky nějaká nemocná - mám kašel, rýmu a bolí mě v krku. snad to Luky nechytí :frowning2:
U nás nového snad jen to, že Luky se začal přetáčet na bok, takže jsme mu muselli dělat pokojíček, aby mohl ležet na zemi. Nemáme nikde koberce, tak jsme mu ho do pokojíčku dali, aby tam měl tepleji :slight_smile: Měla jsem na ně totiž takovou maličkou postýlku, kde mi přes den ležel, ale je hodně mělká, tak už mám strach ho tam dávat.
Ležet už ho ale moc nebaví, jakmile ho někdo drží a on je v pololehu, tak se hned přitahuje a chce pořád sedět :frowning2: Nějak mu nemůžu vysvětlit, že je ještě maličkej a měl by ležet :grinning:
2. led 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
tedy ti vaši kluci rostou jako z vody. Už se jim nechce jen ležet, nejraději by už určitě běhali za ženskými. :grinning:
Tak jsem dneska zvracela, ale ne z alkoholu, ale z čaje. Jsem se přečajovala. :frowning2: To se mi ještě nikdy nestalo.
Marti, hlavně papej vitamínky. :wink:
2. led 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se na vás po dlouhé době přišla podívat.
Dodatečně vám všem přeju v tom roce 2008 hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a spokojenosti. A taky ať vám prckové rostou a dělají jen samou radost.
Jinak se taky přidávám k marodům, už od čtvrtka ležim s nějakou chřipkou. No dneska jsem byla v prác, ale odpoledne jsem zase zalehla.
Tak se tu mějte krásně a já se na vás přijdu zase mrknout.
Papa všem.
2. led 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nestíhám dočítat,ale ráda bych vás o něco poprosila :sweat_smile:

je tu finále v soutěži dítě roku kam Luky postoupil a probíhá první týden v lednu,tak jsem to málem prošvihla :confounded: prosíme vás znovu o hlasy a nejlépe 10 :dizzy_face: hlasovat se může stále jednou za několik hodin,vycházelo mi to asi tak po 4,5hod,tak vás prosíme o podporu :slight_smile: pokud budete moc poslat odkaz nějakým známým a kamarádům,kteří by nám též pomohli budeme vděční i jim :sunglasses: předem všem moc děkujeme :dizzy_face:

http://www.diteroku.eu/hodnoceni/2437/blum-lukasek.html

díky a mějte se fajn :wink: papa El a Luky posílá všem pusinky :grinning:
3. led 2008 ve 02:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj, však on Lukýn ví sám na co si troufá, takže brzo určitě není :grinning:

Tak je asi nějaká chřipková epidemie nebo co :frowning2:

El. jdu hlasovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky se přidáváme k marodům, protože Tadeášek má virózu :confounded: Takže jsem dneska obvolávala lékárny v okolí a sháněla odsávačku na vysavač...ani jsem netušila, že je to takový nedostatkový zboží, protože mi lékárnice řekla, že mají poslední, tak jsem si jí hned zamluvila a manža jí odpoledne vyzvedne. Nechci už Tádíka trápit tou hadičkovou, protože u toho šíleně plakal a stejně to houby vytáhne. Teď srážíme teplotu a bojujeme s kašlem, snad bude brzo zase líp. Je mi ho strašně líto, je takovej strašně smutnej - vůbec ne náš smíšek :frowning2:
3. led 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata zdravím všechny a marodům přeju at se brzy uzdraví ju my máme jen rýmu
3. led 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Zuzí, vítám Tě opět mezi námi. :slight_smile: Jsem ráda, že se tu občas ukážeš a dáš o sobě vědět.
El, odhlasováno a pošlu to dál. :wink:
Luk, Tádíka je mi líto. Doufám, že vám lékárnice tu poslední odsávačku přeci jen neprodala.
3. led 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veru,
je to dobrý - máme jí a už jsme jí i použili. Jsem z ní naprosto nadšená - je naprosto šetrná (vždycky jsem se bála, že to miminkům vysaje i mozek) ale Tádík se při odsávávání smál...z toho jsem byla fakt v šoku.
3. led 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukajdo prosím tě mohla by jsi vyfotit tu odsávačku na vysavač a dát jí do deníčku?Chtěla bych vědět jak vypadá.Děkuji
3. led 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,děkujeme za hlasíky :dizzy_face:

koukám,že tu jsou stále samí marodi :confounded: tak přejeme brzké uzdravení :wink:

Luci to je fajn,že si odsávačku sehnala a Tádíkovi se to líbí :sunglasses:

Zuzi jsem ráda,že ses po dlouhé době ukázala a doufám,že tento rok bude pro tebe tím šťastným :slight_smile: však víš :wink:

kackap co je u vás nového?Jak Kubík prožíval Vánoce? :slight_smile:
3. led 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor Kubík je pěknej zlobil a je vyčůranej,jde tam kam nejdeme my :slight_smile: takže cesta do plusu nám trvá hodinu :grinning: .
Vánoce Kubík prožil nádherně,ta čistá radost ze svítícího stromku a potom z dárečků,no uronila jsem slzu.

Teď jsme začali chodit plavat už na rodiče s dětmi tak si to moc užívá. :wink:
4. led 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz - už máte mimísky ve sporťáku? Mám pocit, že Luky se mi za chvíli do hlubokého nevejde :frowning2: Roste jak z vody. V úterý jdeme k Dr., tak mám pocit, že bude mít minimálně 6,5 kg. :slight_smile:
4. led 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, tak to je fakt super, když se u toho Tádík směje. :slight_smile: Ale měly jsme stejnou představu (já ji tedy pořád mám), že ta odsávačka musí miminkům vysát i mozek. Pořád si to nedokážu představit jako šetrnou věc.
El, včera i dneska hlasovala celá rodinka i kamarádky. :wink:
Kačko, co Tvoje pusinka, už je to lepší?
Lucí, tedy ten Lukášek fakt nějak rychle roste, když už se Ti pomalu nejvejde do hlubokého kočárku. Asi bude vysokej po tatínkovi. :wink:
4. led 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my asi příští týden nebo v únoru dáme sporták jelikož malej už se do tašky skoro nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak všem hezký nastávajcí víkend
4. led 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Veru díky moc :dizzy_face: co nachlazení,už lepší??

dnes jsme si koupili vysavač,páč když jsem našíms tarým naposledy vysávala,tak se začal přehřívat a normálně mi upadly obě kolečka jak jsem ho popotáhla :grinning: :grinning: asi se ten plast nějak roztavil a ony vypadly :rolling_eyes: no ale je mi jasný,že za to mohl MM :grinning: páč po Vánocích jednou vysával a vysavač asi dostal šok,kdože ho to drží v ruce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

luci není na sporťák brzy?myslím,že holky psaly,že by se tam mimča měla dávat,až když sami sedí :confused: ale je fakt,že některé korbičky jsou vážně docela malé :unamused: ale Lukášek bude určitě mít tak dva metry :grinning:

kackap plavání bude určitě super :dizzy_face: my se chystáme s kámoškou chodit jen tak s prckama do lázní,jenže se nedostanu do plavek :zipper_mouth: :sweat_smile: :grinning: a v krámě jsem žádný ještě neviděla :confounded: teda jedny jo,ale ty byly děsný,ještě zlevněné z loňské kolekce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak Luky zlobí o stošest :angry: a s jídlem už mám takový točky,že včera dostal poprvé vařečkou :sweat_smile:
4. led 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
nachlazení je asi posledních 5 dní stejné, ale marodit s tím nepůjdu, snad mě to přejde.
My dostali pod stromeček taky nový vysavač a brácha to pojal tak, že když je nový, tak by ho mohl rozbít a už vysávat nebude. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ďábli, Tobě taky hezký víkend. :slight_smile:
4. led 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se hlásím zpět mezi vámi. Taťka začal zase chodit do práce tak je PC volnej a já taky :grinning:
Tak Mišce přes svátky vylezly 2 zoubky a mám podezření na další, jelikož se v noci furt často budí s pláčem ale pořád neleze, no jinak už nevim. A stala jsem se živým dudlem, na to abych ji nechávala vyřvat nemám. Trápí nás suchá kůže a po mlíčku od dr. to úplně nemizí, tak jsem dnes něco koupila v lékárně, mini mastička za 156,- tak doufám že bude dobrá.
A teď najednou už nevím co jsem chtěla komu napsat.
Jen co si pamatuji: Jituš to je náhoda můj přítel je také Jára. Lucí mě se malá zatím do hlubokýho vejde, ale jakmile skončí zima tak jdu shánět lehoučké bytelnější golfky s nánožníkem, Miška už sice sedí ale pytel bych do menšího nenacpala a nový se mi kupovat nechce.
Jinak co jsem koukala tak Tedeášek s Lukáškem a Ondráškem pěkně rostou.
Leni Lukášek dostal samozřejmě hlasíka i ode mně.
Verčo pěkně se vykurýruj. já mám půjčený vysavač vorwerk a chci si ho časem pořídit taky, drahý jak prase ale s tím co mám doma se nedá srovnat, hlavně když máme všude psí chlupy.
4. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek