• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
vrtule83: Ahojky, tak koukám že Michalka už krásně sedí. Vánoce se přehouply a Nový rok také. My byli na Nový rok v Praze, byl tam nádherný ten ohňosroj. Tento měsíc se snažíme o mimi, tak se necháme překvapit, zda to vyjde :slight_smile:
4. led 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo v Praze musel být supr silvestr, já byla na půlnoc sama s Miškou, poslala jsem přítele aby šel se ségrou a 3 dětmi ven na ohňostroj aby s nima nešla sama když má neschopnýho manžela, a pak toho moooc litovala.
4. led 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ohňostroj byl mooooooc pěkný, minulý rok jsme se jeli také podívat. Jinak v Praze není ani kapka sněhu. Když jsme se vraceli zpět, tak jsme koukali, že u nás je. Tak to je fajn, že šel tvůj přítel se ségrou ven, že nemusela jít sama s dětmi. Už je to 5měsíců, co jsem po revizi, hrozně to vše utíká. Příští týden mám plodné dny, snad se zadaří :slight_smile:
4. led 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak vás jdu po delší době pozdravit všechny. Mám se fajn, ale v pondělí už bohužel jdu do práce, to volno hrozně uteklo.
Jinak se snažíme teď o miminko, tak snad se zadaří a vyjde to.
Jinak jsem vám koukala do albíka, dětičky pěknou rostou a samou radost vám dělají :grinning:
5. led 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemo já koukala chvíli na toho Silvestra v TV a muselo to být super :slight_smile: jinak držím palce,ať vám to brzy vyjde,nesmíš na to tolik myslet a uvidíš,že to půjde :slight_smile:

Jituš tak aspoň tě musí hřát dobrý skutek,že jsi tam manžela poslala :sweat_smile: :slight_smile: ten vorwerk je fakt úžasnej,ale teda nad naše možnosti :confounded: měla jsem ho taky jednou půjčený a vysála jsem s ním všechno :wink:

děkujeme za hlasíky,zatím se držíme dobře :slight_smile:

přejeme všem krásný víkend :slight_smile:
5. led 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mi na něj zrovna nemáme ale letos bychom se mohli zbavit půjčky tak ho vemu na splátky
5. led 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, my máme jen nějaký obyčejný, ale jak je nový, tak taky zatím vysává dobře. Všechen ten bordel jde do vody a ne do pytle. Tak to vůbec nepráší.
El, jdu hlasovat. :wink:
5. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já vím, že je na sporťák ještě brzy, pokusím se ho tam nechat co nejdéle, uvidím, jak to půjde. :frowning2: Navíc se mi hluboký líbí víc než sporťák, takže kdyby bylo na mě, tak Lukáška vozím v hlubokém do 3 let :grinning: Naštěstí máme sporťák, který jde dát do úplného lehu, takže mimčo ještě sedět nemusí - to je taky rozdíl. Jsou kočárky, které do lehu dát nejdou :wink:
No to doufám, že bude vysoký po taťkovi - nerada bych, aby byl prcek po mě. U ženský se to ještě celkem ztratí, ale malej chlap, to ne-e :slight_smile:
Leni, taky hlasuju... Sice jsem Ti nějak nestihla odepsat na IP, ale neboj, nekašlu na vás :slight_smile:
Jituš, Ty jsi teda hodná a Tvůj přítel taky. :wink: To měla ségra určitě radost :slight_smile:
5. led 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje zlatý :slight_smile: jste moje zlatíčka,díky :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci třeba brzy skončí zima a budeš moct vyndat aspoň fusak :sweat_smile: ale když jde dát úplně do lehu,tak by to mělo být ok :wink: my sporťák úplně do lehu neměli,ael taky jsme ho kupovali,když byl malýmu necelý rok :grinning: ale když tam spal,tak mi to kolikrát chybělo :unamused: páč vydržel spinkat dlouho v kočárku :sunglasses:

Jituš my až se zbavíme půjček tak nebudeme vědět co s prachama :grinning: ne to byl vtip :rolling_eyes: ,vždycky se něco najde,co se rozbije nebo tak :confounded:
6. led 2008 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtyřlístku pusa už je dobrá,ale jizva tam je,všichni říkaj,že skoro není vidět.Akorát mi od té doby praská levý koutek a je to pěkně nepříjemný.
6. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám vám mnoho pozdravů a chci vám říci, že na vás všechny moc myslím, snad se zase brzy vrátím a budu mezi vás patřit.P.
6. led 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, tak to je fajn, že všichni říkají, že jizva skoro není vidět. :wink: S tím koutkem, to Ti věřím, já mám skoro každou zimu popraskaný koutky, nezbývá, než je mazat a mazat. :slight_smile:
6. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Pavlí také zdravím, vždyť ty mezi nás přeci patříš :wink:
Káťo to je fajn že se pusa zahojila a jizva snad zmizí úplně a koutek maž maž a maž
6. led 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak bohužel hlasování robíhá nadále,páč je to finále teprv teď :unamused: hodím sem link,ať to tu celé nezaplácám..je to na té stránce až dole.. http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=43861&vGroupOffset=0&vOffset=0

všem děkujeme za hlasování a přejeme krásný pracovní i nepracovní týden :sunglasses:

kačko super,že skoro není vidět,zkus užívat vit.B12 na ty koutky :wink:

Pavlínko ty přeci mezi nás patříš už dáááávno :dizzy_face:
7. led 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je hrůůůůůza.. vždyť já tady v CV nemám absolutně s kým kočárkovat. Lukajda (manželovo kolegy manželka :slight_smile: ) jezdí o víkendech do Prahy, přes týden nemá čas a j nikoho jiného s kočárkem neznám :( Holky no tak, přece mě v tom brázděné ulic nenecháte samotnou ! :confounded:
7. led 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byli s Lukáškem u očního. :frowning2: Dělali mu to očíčko, tak doufám, že teď už to bude všechno v pořádku. Znovu už bych tohle prožívat nechtěla. Byl tam s ním manžel, já seděla v čekárně, ale slyšela jsem ho stejně plakat. :frowning2: Proplachovali mu to a doktorka mu tam dávala nějakou sondu, aby to zprůchodnila. No hrůza :frowning2:
7. led 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak snad už bude jenom líp.
Eli, ty ses na kočárkování ale nikdy neptala :slight_smile:

Jsme pořád nemocný, teď teda už oba, ale rýma už konečně Tádíkovi ustupuje (fakt zlatá odsávačka na vysavač), tak doufám, že budeme do konce týdne v pohodě. Jinak zeleninka už nám jede úplně skvěle. Tádík už vyčíhal, že dlabe vždycky ze zelené mystičky, takže jakmile jí zmerčí, tak se začne normálně klepat :grinning:

Pavlí, huráááá - tak šup šup sem :dizzy_face:
7. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišikriste, ta hrubka...normálně se propadám studem :astonished: To je ta demence matky na MD
7. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí - luc chuděrka Lukášek, tak snad už to bude v pohodě a očičko bude zdravé
Lucí - luk to je dobře že Tádíkovi tak chutná, kupuješ nebo vaříš? Já zatím kupuju, ale chystám se něco navařit do mrazáku. Miška má malou skleničku tak na dvakrát. Ale z bašty má vyloženě prču, kecá u toho a prská až na mě a má to až v nose a na hlavě ale baští.
Včera jsem zkusila dát na noc kašičku a vynechala 1 krmení.
Holky pěkně kouše, mívám rozkousanou ruku a mám rozkousanou bradavku a pěkně to bolí, vzpomínám na začátky kojení to bylo maso. Vždycky jí vyhrožuju, že dostane z flašky, ale není to nic platný.
7. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko
vrtule83 : tak koukám, že Miška umí dobře kousnou když chce že?
A co jinak říkáte na ten sníh, co včera padal??????
Měli jsme včera plno dětí za barákem se sáňkami. No a dnes to pěkně přes noc namrzlo.
Jinak já jsem v práci, takže nenápadně nakukuji :slight_smile:
8. led 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zatím příkrmy kupuju - Hami nějak bojkotuje, ale od Hippu mu hodně chutná karotka s bramborou, karotka s kukuřicí a nejraději má špenát s bramborou. Ovoce jsem zatím ještě nezkoušela. Chci ho nejdřív pořádně zvyknout na zeleninu a pak půjdeme i na ovoce. Tu skleničku 125g sní na posezení, ale nedostává už pak mlíčko. Jen se trochu napije čaje nebo mrkvové šťávy. Když ale zkouším novou chuť, tak má tu skleničku natřikrát + mlíčko :wink:
8. led 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí Miška má taky raději hipp a karotka s bramborem vede. čajík jsem zkoušela, ale malá neumí pít z flašky jen to žvejká a zkoušela jsem hrnek co je od 6m a žádný uspěch, zatím zepíjí mlíčkem tak to budu řešit až bude potřeba víc tekutin
8. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až bude úplně v pohodě - už je bez teploty, ale ještě kašle, tak zkusím už i bramboru s kukuřicí a krůtím masem. Nechci mu to dávat, dokud není úplně ve své kůži a něco mu měnit.Vyřadila jsem ale úplně všechno, kde je rýže, protože jsem zjistila, že to šíleně neklidné spaní měl pravděpodobně po ní. Jakmile jsme jí vyřadili, tak byl klid. Takže žádné sytící mléko s rýžovou moučkou nebo rýžová kaše na noc - dostává svoje mlíčko, na které je zvyklý a je pohoda :wink:
8. led 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka hlásím se do stavu živých ale zase mizím jedeme nakoupit :grinning:

Po dlouhé době najuknu a tak zahlcenou IP jsem neměla snad nikdy a těch smutných zpráv hned na začátku :cry: ách joooo.

Vše se pokusím dočíst a na vše odepsat :slight_smile:

Mějte se zatím krásně a posílám všem hubánka na čelo :grinning:
8. led 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže vy příkrmy kupujete? Já si stále myslím, že budu vařit... ale uvidíme, ještě máme přes 2 měsíce čas. Někde jsem i četla, že ty kupované příkrmy jsou zdravější, ale prostě stejně si říkám, že mu to raději s láskou uvařím :grinning: :grinning:
8. led 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po delší době, kiksl nám PC a přišla jsem komplet o všechny fotečky Ondráška :angry: , no říště budeme postupně vypalovat a zálohovat :wink:
jinak lucianko, já se chystám příkrmy taky vařit, přijde mi to ekonomičtější, zdravější a levnějš :wink:
včera jsme byli v poradně a na KO TBC, měl špatnou reakci, tak mu to píchli a v PO jdeme na KO a pak nás možná oočkují :slight_smile: jinak Ondra váží 6 kg, prej máme otesánka a kozí mlíko je kozí :sweat_smile:
tak a teď vás jdu dočíst :wink: a prohlídnout ty vaše ňuňánky :dizzy_face: í
8. led 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm příkrmům...hlavně Luci, aby ti to taky Lukášek s láskou jedl, když to budeš s láskou vařit :grinning: U nás totiž zatím domácí neprošly...taky jsem si myslela, že doma vařené je zdravější, ale koukala jsem nedávno na testy dětských výživ (zeleninových i ovocných) a vyšlo to tak, že kupované je vlastně zdravější, protože tak abys mohla doma dodržet všechny normy bys musela vařit minimálně z bio zeleniny a to už zas tak ekonomické není.

Občas se snažím propašovat i něco domácího, ale zatím vedou kupované příkrmy, tak někdy udělám půl na půl kupované s domácím a doufám, že i na tu domácí stravu si zvykne :grinning:

Andílku - Ondrášek to vyběhá, tak ať mu Dr. moc nezávidí, že si to narozdíl od ní může dovolit, mít sem tam nějakej ten faldíček :grinning:
8. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, tak Vám řekli, že máte Otesánka? :grinning: My měli 6,15 kg, když mu byly přesně 3 týdny... :grinning: Tak jsem zvědavá, kolik bude vážit teď. Půjdeme k Dr. na to očkování Hexavakcínou teprve příští týden. Nechtěli mu to dělat, když nás čekalo to čištění kanálku. Reakci na TBC jsme neměli absolutně žádnou, takže nás čeká ve 2 letech přeočkování :unamused:

Luci, je mi jasný, že to s láskou dlabat určitě nebude. :grinning: No uvidím - je mi jasný, že člověk míní, dětičky mění :grinning: A právě jsem to taky četla - že jsou ty kupované příkrmy zdravější. :wink: Ale nevím proč, ale nějak se mi do nich prostě nechce. :unamused:
8. led 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,vubec nestiham PC,vse jsem docetla,
tak marodi at jste vsichni brzy fit,my jsme ok,asi ma dost protilatek z meho mleka.
Dodatecne krasny Novy rok.
Zacali jsme chodit na plavco a je to bozi,Tadik se tam porad rechta :grinning:
Ja nandala sportak vcera a jsem ja i Tadik moc spokojeni.
Ja planuju prikrmy varit,ani mu nebudu zkouset ty kupovane.
Elischqo,v prosinci jsme se potkali u nas v baraku u vytahu,tak nekdy muzeme vyrazit na prochazku.
mejte se krasne,a zas nekdy,papapa Raduš a Tadeášek
9. led 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko :astonished: :sweat_smile: , no jo jenže my jsme byli nedonošený a měli jsme jen 2650g porodní váhu, takže to je fakt otesánek :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
já jsem teda o těch příkrmech nikde nečetla, jen jsem ležela v nemocnici s holčinou, co měla vystudovanou nějakou vysokou potravinářskou, tak jsem měla dost přednášek o tom jak se co a z čeho vyrábí :sweat_smile:
ale je fakt, že dětičky si to stejně udělaj podle svého a nakonec třeba taky skončíme na kupovanejch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. led 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek