• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Andilku, aha... :slight_smile: Lukášek teda donošenej byl, narodil se 4 hodiny po TP a vážil 3000 g. :slight_smile: Porodní váhy jsme dosáhli už v porodnici - 4 dny po porodu. :slight_smile:
No na příkrmy jsem teda fakt zvědavá :grinning:
10. led 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Miška dnes papala doma veřenou baštu a neprotestovala. Mám nakoupenou mraženou zeleninku, prý je v zimě lepší. Nadělala jsem něco do mrazáku. No dnes byl teda den, Miška celý dopoledne probrečela. Přes den spala jen od půl druhý asi třičtvrtě hodinky a pak až před sedmou a spí pořád. Asi jí bolelo bříško. Kašičku baštila o sto šest že jsem musela ještě přidělávat, jsem teda koukala. Ještě jeden pokrok, začala bumbat z dětskýho hrníčku a čajík jí moooc chutná uplně se na něj klepe :grinning:
10. led 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, opět děkujeme všem našim hlasovatelkám :dizzy_face: :dizzy_face: sice jsme se propadli do třetí desítky :frowning2: ale to neva,i tak je to úspěch :slight_smile: v neděli už je konečně konec :grinning:

jinak já taky plánovala vařit,ale Luky to nechtěl,tak jsem začala skleničkama :grinning: pak jsem mu to dělala půl na půl a pak už jedl i domácí sravu :sunglasses: překvapil mě,že mu hodně chutnala brokolice :sweat_smile: páč já ji do té doby nejedla,tak jsem to taky ochutnala,když an poprvé snědl celou skleničku a od té doby ji spolu jíme,ale už né ze skleničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak jsem mu vařila odděleně asi do dvou let,ted mu třeba nandám a pro nás to pak dokořením :wink:

andilku tak pozor,aby otesánek nesnědl mámu :grinning: teda,přibýrá fakt pěkně :sunglasses:

lucianko a jak vypadá to vaše očičko,už je to vše v pořádku?? :confused: Doufám,že jo :slight_smile:

Jituš tak to je velký úspěch :slight_smile: hrníček se Lukymu taky dlouho nelíbil,měl radši flašku s dudlíkem,ale pak se taky naučil :wink: mě teď pro změnu nechce vůbec už kaše,často nejí maso...

ale huráááá už má venku jednu stoličku,měl tam včera takovou jakoby díru a dnes už mu kouká kousíček stoličky :dizzy_face: byli jsme totiž včera u zubaře,tak jsem si toho všimla...
byl moc statečný,páč měl dva malé kazy na jednom zoubku,tak mu to dr odvrtala a dala hvězdičku prý,no byl šikulka,aspoň se jeden člověk v naší rodině nebude bát zubaře :grinning: dostal za to zase auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: a konečně aspoň něco sní :slight_smile:

ještě něco v IP :wink:

všechny moc zdravíme a mějte se krásně,užijte si víkend :sunglasses:
11. led 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pár dní jsem tu nebyla, měli jsme problém s pc.
Lucí, doufám, že Lukáškovi očičko dopadlo v pořádku.
El, tak to je Lukášek už velký kluk, když mu roste stolička. A je šikulka, že se nebojí zubaře. :slight_smile:
Jituš, Mišce gratuluju k dětskému hrníčku.
Jinak koukám, že jste tu psaly hlavně o jídle. :grinning:
A o předčasně narozených dětech se říká, že mají sklon k tloustnutí. No, a podívejte se na mě. :grinning: Není to pravda. :wink: Takže Andílku, z Ondráška Otesánek určitě být nemusí. :wink:
Mějte se krásně a užijte si víkend.
11. led 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že jste všechny i s dětičkama v pořádku. Já jsem od středy na antibiotikách, šíleně se bojím, aby to ode mě Tádík nechytnul, protože už je celkem v pohodě (už jenom pokašlává) a řádí jako černá ruka :grinning: Chtěla bych mu příští týden podstrčit domácí příkrm - špenát s bramborou (kupovaný ho naprosto zbožňuje), tak jsem zvědavá, jaký to bude mít úspěch :slight_smile: Určitě se časem naučí i na tu domácí a kupované odbouráme nebo spíš budeme využívat jen na cesty :wink:
11. led 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Leni gratuluji Lukáškovi ke stoličce a je moc statečný, spousta dospělích vyvádí kvůli zubaří víc než děti, příklad mám doma :grinning: Miška právně neměla ani tu flašku s dudlíkem zkoušela jsem rovnou ten hrnek a na třetí pokus byl úspěch, ale musela jsem vyndat ten ventil, aby to neteklo když se nakloní, to ještě neutáhne.
Verčo o problémech s pc mi ani nemluv, předevčírem mi stagnoval antivirák a pak si to rozmyslel, já stejně tvrdím že pc mají nálady a ten náš je pěkně náladovej. Naštěstí máme známího "ajťáka".
Lucí-luk držím palce s domácí baštou
A myslím si že se Miška do měsíce bude plazit, má snahu ale nejde jí to a vzteká se, že na tu hračku nedosáhne
11. led 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
na IP jsem odpověděla,ale jelikož nejsem doma :slight_smile: takže píši jen ve zkratce a chci vám popřát též krásný víkend, jen už mi chybí to sluníčko, trochu energie bych ji uvítala, ale brzy už bude jaro :slight_smile:
Více napíši z domova,čtu vás, ale....papa :dizzy_face:
11. led 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, sms jsem četla nyní, ale telefon je úplně vybouchaný, takže jen vzkazuji, že nejsem v CV a ozvu se ti, hned jak budu doma :dizzy_face:
11. led 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lukáškovi to očíčko už jen slzí... Dostal ve středu antibiotika a Dr. říkala, že do 5 dnů by se to mělo spravit. Tak jsem zvědavá.
Jinak jsme dneska měli po dlouhé době dobrou noc :slight_smile: Jinak je to nějaký divoký, Lukášek se budí jak se mu zachce, usíná třeba hodinu (v půl druhý ráno to není nic příjemnýho) a za hodinu už je zase vzhůru. Dokonce jsem se jednou "uvolila" a asi od 4 spal s námi v posteli - když mi od jedný od rána spal max. 45 min. v kuse... ale nebylo to nic platný, stejně se pořád budil. :frowning2: Asi má nějaké trápení. :frowning2:
To počasí mě štve, už by mohlo být hezky... snad se brzy dočkáme :slight_smile:
11. led 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš, přesně antivirák nám stagnuje od 1.1., máme zastaralou verzi nebo co, takže to teď řešíme a já píšu od taťky z notebooku, ten to má ok.
Pavlí, jasně, ozvi se kdykoliv. Myslela jsem si to, že nejsi v CV. :wink:
Lucí, držím Lukáškovi pěsti, aby ho to očíčko už nezlobilo. Takový špuntík to je, a nemůže se bránit. :frowning2:
To počasí je fakt děsný, dopoledne svítilo sluníčko a než jsme se s mamkou vykýblovaly jít do Kauflandu, tak byla mlha. :angry: Teď není ani vidět na protější panelák.
Jinak jsem měla uklízecí víkend, vydrhla jsem koupelnu a utřela všude prach.
13. led 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky jste se nějak rozepsaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
s tou mlhou mě to taky pěkně krká, se mi nikam ani nechce, zítra jdeme na KO TBC a pak nás možná oočkují :slight_smile:
lucianko, tak snad to bude s tím očíčkem už OK, my jsme taky měli problém s očíčkem, když jsme přišli z porodky a brzy se to zhojilo :wink:
v.ctyrlistek, mohla jsi jít poklidit i ke mně, dělám to s Ondrou na etapy, takže docela vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a hlavně nemůžu poklidit v obýváku, páč milostpán spinká na hrací dece a nikde jinde, tak budu muset zítra vstát dřív jak on, abych to stihla :sweat_smile:
lukajdo, snad se brzo uzdravíš, já mám taky vždycky hrůzu, aby Ondráš něco ode mě nechytl :frowning2:
tak já zase rychle pádim, něco udělat, mlaďas vytuhl, tak toho musím využít :sweat_smile:
13. led 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajhojky holky my jdem zítra na druhou vakcínku a na prohlídku tomík to měl posututé to očkování kuli tomu tbc neměl ho v pořádku tak jsme zvědavý jak bude velkej a kolik váží .
v.ctyrlistek No satou mlhou hrůza a smrad venku byla jsem venku a neni tam vůbec vidět a z okna nevidím ani na tvůj panelák
andilek • vám přeju at je tbc v pohodě
jinak všem hezký zbytek víkendu a já jsi jdu hrát s tomíkem miláček ho hklídal tak já poklidila a ted jsi jdem hrát
13. led 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska jdeme s Kubíkem poprvé k holiči,tak jsem zvědavá jak se bude tvářit.

Taky jsme mu včera koupili velkou postel,protože do postýlky se skoro nevejde.
14. led 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen krátce - chci se pochlubit, že od včerejška se Lukášek přetáčí na bříško. V albu jsou fotečky :slight_smile:
Dneska jsme byli u Dr. na očkování a moc nepřibral - 230 g za měsíc :frowning2: Navíc se mi v noci hodně budí a jíme znovu každé 3 hodiny i v noci, takže už budeme na noc asi dávat kašičku. Už mu moje mlíko asi na noc nestačí.
Z neděle na pondělí se mi od 2,30 do 5,30 budil každou půlhodinu a dneska v noci od 19,00 do 23,00 hod. to stejný... pak až do 2,00 nespal vůbec (brečel a pak si přes hodinu broukal) a až potom jsme spali vcelku normálně. :unamused: Ale od 5,30 jsme byli vzhůru znovu každou hodinu. Fakt máme ty noci teď šíleně divoký :frowning2:
15. led 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak to vypadá že asi ulehnem já i malej já jsem od včera v horečkách a nemohu polikat a malej začel mít teploty v pondělí večer po očkování 2 tak uvidíme dáváme mu panadolbaby + mucosolvan na kašílek :frowning2: :frowning2: má to všechno v očíčkách a ucpanej nosánek no přinejhorším zítra doktor uvidíme :frowning2: :frowning2: :frowning2: je nám ho líto chudinky
15. led 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsme oočkovaní, TBC bylo OK, tak to máme za sebou :grinning:
15. led 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš (andílku), toho uklízení jsem měla až až, takže bych si k Tobě akorát přišla odpočinout. :grinning:
Kačko, tak i Tobě Kubík roste jako z vody. Já spala u babičky v dětské postýlce do 7 let. :grinning:
Lucí, velká gratulace, Lukýnek je fakt šikulka. :dizzy_face: Fotečky jsou kouzelné.
Je mi to líto, že se ani jeden nevyspíte. Snad už to brzy bude lepší, asi ho opravdu trápí první zoubek. A co očičko, je to lepší a lepší?
Lucko (ďábli), tak koukám, že očkování nastartovalo Tomáškovi akorát horečku. Tak se oba brzy uzdravte.
15. led 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jutuš, tak to gratuluju, Ondrášek je malej Nebojsa. :slight_smile:
15. led 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím to zaklepat, ale už jsme snad zdravý. Tádík už je v pohodě od víkendu a já jdu zítra na kontrolu - krev atd. tak to snad bude v pohodě. Dneska jsme byli v poradně a Tádík už má 7 75Og, má za sebou už všechny tři hexy, takže ho čeká v únoru Prevenar. Bylo tam dneska strašně moc lidí, ale Tádovi to vůbec nevadilo. Byl úplně na větvi z toho množství dětí, strašně se mu to líbilo.

Lucí, hlavně ať se vám to spaní po těch kašičkách zlepší. Nám teda nepomohli, navíc jsem zjistila, že Tádíkovi vadí rýže. Strašně ho po ní trápili prdíky. Takže mlíčko na spaní Hajaja s rýžovou moučkou nebo rýžová kaše u nás neprošla. Naštěstí už spinká zase krásně, moc dobře si pamatuju na vstávání po hodině někdy i po 20 minutách - vůbec mě nenapadlo, že mu ta kaše nedělá dobře :unamused:
15. led 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, normálně mi 4 dny kůň nešel (tedy alespoň když jsem sem chtěla jít).
Lucí-luc to Lukášek moc nepřibral, Miška mi přibírala tak kilčo měsíčně, ale některá mimi přibírají nárazově že přechodně málo a pak to doženou. A ty noci fakt nezávidím, malá se mi často budila tak po hodince když jí lezl zoubek.
Lucí-luk Tádík je tedy pěkný kus chlapa, Miška asi takhle váží teď, ale je mi jasný že kluci bývají větší.
Káťo, tak přeji hodně úspěchů učení Kubíka spinkat ve velké posteli
Lucko-ď. přeji rychlé uzdravení a pokud má melej vysoké horečky tak raději k dr. jděte
Já koukám po sporťáku pro Mišku a mám dilema, jeden se mi líbí, ale nemá polohovací podložku pod nožičkama, ale je lehoučkej.
16. led 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, z nemocnice jsem už zpátky, jenom mi nešel net. Jsme naprosto zdraví, byla jsme tam jenom na pozorování :wink:. Dr mi naznačila co asi čekáme, ale ještě to není jisté tak to zatim nebudu říkat ...
17. led 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vilo, to je paráda, že už jste doma a hlavně, že jste v pořádku :dizzy_face:
Jíťo - mrkla jsem na fotky, to je krásný, jak už Miška sedí. Je to šikulka. Těším se, až to Tádík taky zvládne, už se snaží přitahovat v lehátku nebo v postýlce a šíleně se přitom rozčiluje, že mu to nejde tak, jak by si představoval. K tomu přibírání - dřív Tádík přibíral tak kolem kilča a teď, co jsme začali se zeleninou, tak cca 700g, ale u nás to teda ani trochu nevadí, prospívá naprosto v pohodě a někdy si říkám, kde se v něm bere tolik síly...když mě chytne za vlasy (a to on rád) tak to fakt docela dost bolí.
17. led 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak malej je v pořádku teploty jsou pryč pani doktorka řekla že to byla jen reakce na očkování asn tak no a já mám ledviny ale už je to lepšší jinak všechny moc zdravíme .
vrtule83 •tobě přeji at seženete sporták ve kterém se bude mišce líbit a také bude vyhovovat
vilo tobě držím palečky at jsi ty i miminko v pořádku
no jinak malej už se přetačí úplně sám a taky se snaží přitahuvat už do sedu a má s toho strašnou psinu
17. led 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti zdravím.
Leni, super, že jste z nemocnice doma a je u vás vše v pořádku. To je tedy fofr, ty už jsi v 21 tt. Tam byla nedávno Lucka. :grinning: A už má z Lukáška velkého kluka. :wink:
17. led 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak noci jsou pořád šílený... :frowning2: Já nevím, jestli je to zoubek, hlad nebo něco jiného :frowning2:
Kaši zatím nedávám, chci s ním jít v úterý (přesně po týdnu) na převážení - jeslti teda přibírá nebo ne. Zatím bych ho přikrmovat nechtěla, ale zase, jestlli má hlad, tak nemá cenu ho trápit. Dřív mi taky přibíral skoro kilo měsíčně, doktorka si divila, že přibíral, i když měl ten průjem. Nikdy jsme s tím neměli problémy.
Dny jsou taky hrozný - malej je docela často protivnej, než mi usne, tak dostane šílenej hysterickej záchvat. Já už jsem z toho docela psychicky na dně... když brečí, brečím taky :cry: Nejde utišit a nic nezabírá. Kočárek, chování, povídání... prostě nic. :unamused:
Jsem docela unavená, snad to brzy přejde a bude to lepší :slight_smile:
17. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucí, tak to ti opravdu nezávidím. Já bych si myslela že je to hlad, prožili jsme si to na začátku. Ale když mu dáš sunar tak zase přibere a u dr. se to nepozná. Tak jsem ti asi moc nepomohla. A dělali jste kontrolní kojení, kolik toho vypije? Možná bych 1 zkusila dokrmit jestli se neuklidní.
Přeji pevné nervy a moře trpělivosti
18. led 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, tak dnešní noc byla naprosto úžasná! Budil se jen po 3 hodinách a hned usnul... teď taky spinká - bez větších scén. Od rána se směje a je naprosto kouzelnej :slight_smile:
Tak aspoň jednou za čas je dobrá noc a den :slight_smile: většinou totiž máme jen 1 dobrou noc a pak zase "budící" :grinning: Tak uvidíme. Zatím ještě zkusím vydržet jen kojit... Dneska jsem se fakt dobře vyspala a tak jsem zase plná optimismu :grinning:
Je to u nás prostě jak na houpačce - jeden den jsem zralá na "Chocholouška" a druhý naprosto v pohodě :slight_smile:
18. led 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to super že máte oba zase dobrou náladu, zase kdyby měl málo mlíčka tak by asi plakal pořád.
18. led 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminy :slight_smile:

Mám vše dočteno tak můžu odepisovat, jenže já hlava děravá na vše zapomněla tak nevím co jsem komu chtěla :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Leni -Vilo super že jste uz nemocnice doma a jste oba v pořádku :wink: Podle oblečení v albu usuzuji že to bude holčička??? :dizzy_face:
18. led 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé já to poslala dřív než jsem chtěla :sweat_smile: no je vidět že nejsem trénovaná :grinning: :grinning:

Lucí - Len, no koukám že u vás je taky střídavě viď??Snad už bude Lukášek jen a jen usměvavé miminko :dizzy_face:

Pavlí - Pavly koukala jsem na fotečku v albu mimísek je kouzelnej :dizzy_face:

Mišu jaký ten sporťáček máš vybraný?? :slight_smile:

Lucí a co ty a Tádík jste v pořádku a bez nemocí?? :slight_smile:

Jinak zlatíčka já jsem v pořádku ale už jsem skoro na rozsypání :grinning: no přeci jenom od zítřka začínám 33tt, takže proto taky ta Koníkovská absence, moc dlouho nevydržím sedět u PC ale snad to brzy doženu!! :grinning:

Mějte se všechny moc hezky a opatrujte se.Pááááááá
18. led 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek