Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
pitrs
31. říj 2006
Zase jsem tu sama :-|
pavly
31. říj 2006
kdepak, jsem tu na skok i ja 😃
lilourich
1. lis 2006
🙂 Ahojky holky, ještě jsem tu nenarazila na žádný Klášterec :-| Je tu někdo od nás 😉
pavly
1. lis 2006
ahojky li-ja jsem klasterec a mnohe z ostatnich tu taky bydlely...

holky-doma mi vcera zase nesel net,ted rychle pisu z prace....jestli mi zase nepujde,tak se hlasim,at na me necekate 😞 ,nevim,co s tim zase mam 😞

jinak se mejte krasne!!!! pa
lilourich
1. lis 2006
Ahojky, tak to jsem ráda, přišlo mi, že je tu samý Chomutov 🙂
lilourich
1. lis 2006
Je tu ještě nějaká budoucí mamča 🙂 z Klášterce?
len.tilkaautor
3. lis 2006
Ahoj holky! Tak jsem tu. 😃
Já jsem původně z Klášterce, teď bydlím v Kadani. 🙂
Lilourich, napiš něco o sobě - kolik Ti je, jak se jmenuješ(křestním), jak dlouho jste se snažili (pokud jste se snažili) atd.
Teda pokud budeš chtít, samozřejmě. 😃 My jsme tu totiž všechny moc zvědavé. Je nás tu pár (i na koníkovi), tak to téma máme takové spíše "rodinné". 😉
pitrs
3. lis 2006
Lucí souhlasím 😉 a doufám, že se to tu zase trošku rozjede 🙂 pa pa a těším se na info.
lilourich
3. lis 2006
Takže holky jmenuju se Jája nebo Jájina, jinak mi nikdo neřekne 😉 a je mi 30. O maličký jsme se snažili sedm měsíců, a byla to pro mě šíleně dlouhá doba. Jinak v Klášterci dlouho nebydlím, takže mě asi znát nebudete. Zatím pa pa 😉
pavly
6. lis 2006
ahojky, taky se hlasim!!!
ahojky lilou... - ja jsem taky z klasterce, bude mi 29....
kde bydlite????)

a kde jsou ostatni??? 😃
lilourich
6. lis 2006
ahojky pavly 🙂 tak to jsme skoro stejně starý 😃 Přímo ten věžák co je na Panče, a kdy ty?
lilourich
6. lis 2006
😃 kde ty?
pavly
6. lis 2006
no ja v dlouhy 🙂 ,to teda nemame daleko 😃
pavly
6. lis 2006
kde pracujes??
lilourich
6. lis 2006
Už půl roku nepracuju, jsem na ryzikovce, jinak jsem dělala v Cherry. Dlouhá, to je ta úplně nahoře? A ty děláš kde 😉 ?
pavly
6. lis 2006
jeee,uz to vidim,ty jsi tehu - zavidim!!!!!! a gratuluju!!!!!!!!
jo dlouha je az posledni 😉
a kdy jsi se pristehovala,odkud???
lilourich
6. lis 2006
🙂 děkuju, ty ještě miminko nee? No to stěhování neni úplně čerstvý, je to osmý rok co tu bydlíme. Jinak jsem z Horního Slavkova, to je kousek za Varama 😉 Z Cherryny náhodou někoho neznáš?
pavly
6. lis 2006
znam tam samo mooooc lidi....
ja jsem tu 3 rok, bydlela jsem 8 let v UL, ale vyrostla jsem tu
my chceme mimi po svatbe )ta bude v cervenci) 😉 ,uz aby to bylo
lilourich
6. lis 2006
V UL? Tak to gratuluju k svatbě 😉 tu my už máme za sebou 🙂 letos jsme měli 6 let výročí 😃 Z jaký výroby znáš lidi........třeba známe stejný 😃
pavly
6. lis 2006
v Usti nad Labem (UL)
nevim z jake vyroby,ale spis z vedeni (Lucka, Jara, Martin....na materske je Kamila...a ted si nevzpomenu...ale dela tam spousta lidi....)
lilourich
6. lis 2006
Jsem přemýšlela, co je tu blízko na UL 😃 No tak to je za těch šest let taky budu znát, jen mi jen ty jména moc neříkají, ale to je jedno.... 😉
pavly
6. lis 2006
no ono je usti 100km....tak to blizko neni
ja ty lidicky taky znam jen mene,takze to nevadi opravdu 😉
budu se pomalu pro dnesek loucit, jdu pracovat
lilourich
6. lis 2006
No právě, proto mě to ani nenapadlo 😃 Tak ju zatím se měj a pa pa 😉
kimby
27. lis 2006
Jejej, já mám absenci na našich druhých stránkách, chudák Ořík, já říká Peťula 🙂 Zdravís vás i tu a Lilourich, zdravím, já jsem z Klášterce, celý život jsem tam žila, vyrůstala..jen láska mne zahnala do Chomutova 🙂 a v Cherry jsem chvíli dělala 🙂
Petruš, kde jsem ty..ani tu ani tam..potvůrko a Pavlušu mám na těch druhých 🙂 Pa a Lucí...copak vy a mimísek?
pitrs
4. pro 2006
Jů tady se to ale zanedbává 😃
Ahoj Holky kdepak všechny jste?????????????????
eleanor911
4. pro 2006
Ahojky,doufám,že jsem tě našla...........
eleanor911
4. pro 2006
Tak tu asi nikdo jiný není co??? :-o
pitrs
4. pro 2006
Leni vítám tě!!!! 😉
eleanor911
4. pro 2006
Děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
eleanor911
4. pro 2006
Tak co teď děláš???