• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky, tak jsem vás přišla zase po nějaké té době pozdravit. :wink:
19. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :wink: ,
jenom vzkazík pro el : koukala jsem na beremese na fotečky ze svatby, taky jsme měli žranici v Bremenu a ti svatební lóže bylo naprosto úžasný :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzíííí, no to je super že jsi zavítala :slight_smile: Jak je prďolo???
20. led 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky :grinning:
20. led 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tenhle víkend jsme byli na chalupě za "sněhem" se známíma, je ten sníh tam skoro nebyl. Ale i tak supr, hlavně že jsme vypadli z města.
Lucí se ti skvěle povedlo zachytit foťákem Lukaškovo otáčení :grinning: je to šikulka
Petruš, co doplnit futečku rostoucího pupíčku?
Jinak tu je link na ten sporťák, jsem se do něj zamilovala, ale pořád nevím, kvůli té opěrce nohou že není. A máme doma dilema s barvou, každému se nám líbí jiná.

http://www.bimbo-kocarky.estranky.cz/fotoalbum/kocarky-sportovni/neonato-piuma---3390_--kc
20. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že neumím psát, tak na překlepy nekoukejte :grinning:
20. led 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš to je super že se vám na chalupě líbilo :wink: Jinak jedna fotečka bříška je v albu u Haničky a druhá u Lukáška :wink:

Ten kočárek je super a těch barev jůů, taky bych nevěděla jakou vybrat :slight_smile: a na překlepy nekoukám :grinning: :grinning:
21. led 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak pupíček pěkně roste. A s tím nepohodlím u PC tě plně chápu. :wink:
21. led 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Lukášek se nějak "polepšil" a spinká dobře. :slight_smile: Sice se budí po 3 hodinách, ale to mi nevadí. Hlavně - probudíme, přebalíme, nakojíme, položíme do postýlky a spíme... až do dalšího kojení :slight_smile:
Navíc se mi naučil spinkat doma - sice jen půl hodinky, v naší posteli a po uspávání (ani postel ani uspávání jsem dělat nechtěla :sweat_smile: ), ale já to považuju za úspěch! :grinning: No a dneska spinkal 1,5 hodiny... vytuhla jsem s ním (a s taťkou, jelikož byl po noční), tak se párkrát probudil, dostal pohlazení a dudlíka a spalo se dál. :slight_smile:
Jituš, mně se líbí ten zelenej :slight_smile: Ale já mám celkově ráda zelenou, tak asi proto :grinning:
Peťulko, Hanička je kouzelná! Téda, to koukám, jaké už má dlouhé vlásky... je to princezna. A bříško máš hezký :dizzy_face: Hlavně nám pak dej vědět, až se Lukášek rozhodne přijít na svět :slight_smile: Hodím Ti do ICQ tel. číslo a poprosila bych o zprávičku, neva? :sweat_smile: :grinning:
21. led 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, téda lucianko Lukášek se už skvěle přetáčí, to Ondra leží jako lemra :sweat_smile: , trošku už se točí na bok, ale zatím nic moc, u pasení koníků teď začal trochu natahovat ruce a vypadá trošku jakoby se plazil, mele furt nohama :sweat_smile:
Petruško, bříško je supr, už se ti to krátí :slight_smile:
22. led 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jituš, jo jo pupíček pěkně roste to jo a malej taky vše je v pořádku tak máme radost :dizzy_face:

Ahoj Lucinko, no to je super že se spinkání srovnalo, jen tak dál :slight_smile: Děkuji za pochvalu Haničky už je to velká slečna, to je hrozný jak to uteklo :slight_smile: Vlásky už se konečně rozrostly to byla doba než jí to chmýříčko trochu zarostlo :grinning: Bříško roste jako z vody a dr. mi na včerejším velkém UTZ říkala že budeme rodit v únoru, takže 29 únor je prostě MŮJ!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Vědět vám dám určitě a nebo vám sem dá vědět Pája, už aby to bylo!!!! :grinning: O tel.číslo prosit nemusíš ráda ti ho napíšu :wink: Máš ho v ICQ :wink: Posílám hubana tobě a Lukáškovi a ještě jednou mu přejeme vše nej k 4 měsícům :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
22. led 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťko, tak to by byla rarita, rodit 29. února, tak ať ti to vyjde :grinning:
22. led 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ahoj Jituš :wink: Tebe jsem se chtěla zeptat, teda hlavně se informovat jak si spokojená s Cortinou, myslím celkově a taky s jízdou ve sněhu atd.Děkuji za info :grinning: A už se to krátí to je pravda, ale mohlo by se to krátit ještě víc, už se nemůžeme všichni dočkat :dizzy_face: Joo a Ondráškovi též dodatečně vše nej k 4 měsícům :slight_smile: A neboj přetáčet se začne u každého miminka je to jiný :slight_smile:
22. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš viď??No my máme takový slvaný datumy že bych se ani nedivila :grinning: :grinning: Moje mamina je na Apríla a já na Dušičky takže co víc si můžu přát než rodit 29 února :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, a kvůli přetáčení zatím nezoufám :wink:
cortina je v pohodě, jen jsme včera s kámoškou konstatovali, že do malých výtahů se dostat je záhul, ale člověk se to naučí, ve sněhu se taky jezdí dobře, jen mi teď trošičku začalo zlobit jedno kolečko, když odbrzdím, tak je trošku zaseklý, ale hned se pak rozjede... a hlavně to nemusí dělat všechny kočárky, jinak je trošičku na prdlačku košík - je malej, ale to u více trojkolek a taška je bez vnitřních kapes, takže po odjezdu z domu v ní mám pořádek, po odchodu od dr. tam mám pěknej bugoš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. led 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info :wink: Je fakt že co kočárek to názor, nejlepší je asi vlastní zkušenost :slight_smile: Jéé s tou taškou to je super, to mi připomíná můj bugoš v mojí malý kabelce :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoij holky!
Lukýnek usnul... spinká už přes týden doma v naší posteli (i když jen po půlhodinkách, ale on se to časem taky naučí) a dnešní úspěch je ten, že usnul ve svojí postýlce! :dizzy_face: Já toho kluka fakt miluju :grinning:
Jituš, s tím přetáčením - je dobře, že nezoufáš. Na nás se neohlížej, Luky je trošku napřed... :sweat_smile: už v porodnici zvedal hlavinku, až jsme všichni koukali... asi z něj bude pěknej raubíř. :grinning: No a na bok se začal otáček, když objevil krabičku na vlhčené obrousky... tu prostě miluje a jak jí viděl, začal po ní sahat a už byl na boku :slight_smile: Kolikrát obyč věci udělají víc radosti než superhračky :grinning:
Já mám taky trojkolku, takže košík mám taky malý. Ale neřeším to, protože denní nákup se mi tam vejde a na velké nákupy jezdíme s manželem autem. Takže není co řešit. :slight_smile: Taky jsem měla cortinu vyhlídlou, ale kvůli tomu výtahu jsem jí zavrhla... :slight_smile:
22. led 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko, tak Ondra taky hlavu zvedal brzo, pak přestal a najednou to šlo ze dne na den, takže jsem zatim v klidu :sunglasses: a s těma hračkama máš pravdu, naší oblíbenou je teď momentálně plínka :sweat_smile:
já naštěstí bydlím v rodinném domku, tak mi vytáh život moc nekomplikuje, max. když jdu k babičkám a jak píšeš běžnej nákup se dá zvládnout a na velký taky zajedem :wink:
se spaním přes den zase takové trable nemám, dokáže usnout sám, ale spíš mě trápí, kde spí - na hrací dece, mám 2 postýlky a tu v obýváku můžu klidně uklidit, protože v ní nechce být, ale večer ho šoupnu do ložnice a za chvilku je tuhej, od vánoc mu pouštíme kolotoč, tak je vždycky veselej a směje se jak měsíček na hnoji :sweat_smile: :dizzy_face:
22. led 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byla na utz a jsme naprosto v pořádku a vypadá to na holčičku :wink:
22. led 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo, gratulu a držím palce ať je všechno OK :wink:
22. led 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tédy, vy jste toho napísaly. :slight_smile:
Leni (vilo), moc Ti gratuluju a ať je všechno v pořádku. :dizzy_face:
Peťulko, super, že Ty se máš taky k světu a je Ti dobře. Bříško máš krásné. A Hanička je kouzelná, moc se mi líbí na fotkách o Vánocích. :dizzy_face:
Z kočárků se mi taky líbí ten zelený jako Luciance a taky hned ten první žlutý (v pořadí je třetí). A to žlutou barvu vůbec nemusím. :wink:
Ten bugoš v kabelce znám taky. :grinning:
U mě nic nového, ale čtu vás pravidelně. :slight_smile:
22. led 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
gratulka k bříškům a Lukáškovi ke spinkání :dizzy_face:
Tak jsme měli dneska konečně vítání občánků...vzali nás dodatečně, protože prý nám údajně pozvánku posílali na listopad - spíš si myslím, že na to zapomněli, protože nám nic nedorazilo. To už je ale jedno - Tádík byl samozřejmě bezkonkurenčně největší a byla šílená sranda, když ty malinký miminečka v kolíbce jen tak ležely a Táda šel okamžitě na bok a narval celou ruku do pusy :grinning: Rostou mu totiž dva zuby najednou - je to docela záhul na nervy, protože včerešek komplet proplakal, jak ho to bolelo.

A ještě jedna věc - mám velikou radost, protože Tádík se naučil jíst i domácí příkrmy a viditelně mu chutnají víc než kupované. Navíc už se naučil nádherně dlabat lžičkou. Je to prostě mazel :grinning: A když zmiňujete ty výtahy...tak nám ode dneška nejezdí, takže dokud to nespraví, tak se asi ven nedostanu. Nedovedu si představit, jak snesu podvozek pak korbu a pak letím ještě pro Tádu a kočár nechám jen tak stát u schránek. Doufám, že to bude brzo v pohodě, jinak budu muset čekat s kočárkováním vždycky až na manžela.
22. led 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, tak jste nakonec byli na vítání, tak to je supr :dizzy_face: jo a samozřejmě gratulace k příkrmům a papání lžičkou :dizzy_face:
22. led 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak to je Ondrášek šikulka, že tak hezky spinká... :grinning: A že spí na dece? To já bych byla vděčná za to, že vůbec spí :grinning: Ty 4 měsíce byly fakt hodně krušný :unamused: Nejhorší snad bylo to, že se mu chtělo spát, já ho navlíkla za velkého brekotu do kombinézy, rukavic a čepice, dala na balkon a on spinkal jen půl hodiny! :frowning2:
Leni, gratuluju k ultrazvuku :slight_smile:
Verčo, a to já zase žlutou můžu :grinning: Dřív jsem měla ráda hlavně tu zelenou, ale teď mám moc ráda žlutou, oranžovou a docela i červenou... třeba na doplňky do bytu :slight_smile: Asi i proto máme oranžový kočárek - hrozně se mi líbí, že je "veselý". :slight_smile: Třeba černou vůbec nějak nemusím. :slight_smile: Ani na oblečení...
Luci, téda, Tádíkovi rostou hned 2 zoubky najednou? Tak to je už dneska druhié miminko, o kterém jsem se dozvěděla, že mu rostou 2 zoubky najednou :slight_smile: Koukám, že mimískové vůbec netroškaří :grinning:
Luci, ten výtah... já si to taky nedokážu představit... jako když nepojede, když budeme doma, OK, nepůjdu ven... ale představ si situaci, že se rozbije, zatímco budeš venku??? Můj manžel chodí z práce až v 18,30 (když má denní), tak to nevím, jak bych udělala... :angry:
No a gratulujeme k Vítání :grinning:
22. led 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak přesně nad tím jsem přemýšlela, co bych dělala, kdyby nebyl manžel v dosahu. Dneska jsem taky byla zrovna venku, když se to s tím výtahem stalo, ale díky tomu vítání manžel akorát dorazil domů, takže kočár vytáhl on. Asi bych musela Tádu vrazit na chvíli na pochování sousedce, co je pořád doma a rozebrat kočár a vytáhnout ho sama - není těžkej, jenže do schodů je těžký skoro všechno :grinning:
22. led 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
tak zase po dlouhe dobe vsechny zdravim, jsem rada,ze miminka se maji dobre a ze se vubec mate dobre-gratuluju k zoubkum, vitani obcanku, k dobrym ultrazvukum atd atd....

ja se mam tak nejak stejne,ale uz mi byva lip,takze jsem se vrhla na pripravy,preorganizovavam byt-to,co se roky odkladalo se musi dodelat a nejlip hned....a taky zacinam vybirat a nakopovat vybavicku a to ostatni,takze tim vsim ted ziju......

jinak pro znale hlasim,ze jsem byla nucena presedlat na vetsi auto - sharana, moc se mi nechtelo, brouka jsem milovala,ale odesel motor a tak hlasim,ze jsem neskutecne prekvapena,miluju ho snad jeste vic-jen zatim z parkovani mam poradny respekt....no kdo by to byl pred rokem a pul rekl,co :wink:

a to je asi vse,tak se mejte krasne :wink:
23. led 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Luk, též se přidávám ke gratulantům, nakonec jste se Vítání občánků dočkali. :slight_smile:
To je dobře, že Tádíkovi chutnají domácí příkrmy od maminky. :wink:
Lucí, já zase na základce nosila pořád černou, na střední škole i tmavě modrou a až v Anglii jsem začala nosit barvičky. Teď se mi hodně líbí zelená, oranžová a rudá. No a samozřejmě mi asi nejvíc sluší růžová. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
S tím výtahem, já bych skočila pro nějakého hezkého souseda, aby mi vytáhl kočárek. :wink: :grinning:
Pavlínko, jsem moc ráda, že jsi v pořádku a miminko se má k světu. Nakoukla jsem Ti to albíčka. :slight_smile:
S tím řízením, máš můj obdiv. Však víš. :wink:
Včera v práci to byl děs, byla jsem prostě nemožná, asi jsem vstala levou nohou. Dneska to bylo mnohem lepší, ale nejak jsem nestíhala, protože jsem tam byla sama. Jedna kolegyně přišla až na odpolední a druhá kolegyně jela do Pronatalu. Do toho všeho shonu přišly další nečekané věci, které se musely hned řešit. Ale hlásím, že od zítra v práci už končím ve 14 hodin a nemusím si nadělávát tu lednovou dovolenou na začátku.
Mějte se pohádkově. :slight_smile:
23. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je situace, co? :frowning2: Ještě, že manžel dorazil včas... no já jsem přemýšlela, že bych cinkla na bratránka (manželova teta bydlí 2 patra nad námi), ale kdyby to bylo dopoledne, tak nevím... asi bych táhla kočár i s Lukáškem.. :grinning: Vždycky do mezipatra, odpočinout, do patra, odpočinout... asi bych to měla tak na hodinu :grinning:
23. led 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vy jste toho nakecali, že už ani nevím na co jsem chtěla reagovat :grinning:
vilo gratuluji k utz a že by k nám přibyla další holčička? Ta převaha chlapečků by se mohla drobec narušit :grinning:
lucí luk já už kupované přestala úplně kupovat, u vařeného jse mi nestalo že by to prskala a zdlábne toho mnohem víc než kupované. A nefunkčnost výtahu nezávidím, mám výhodu že bydlíme v přízemku a těch pár schodů bych v nejhorším zvládla.
pavlí přeji plno síly k předělávání bytu, a moc to nepřeháněj a jen raději raď manželovi (to ti chlapi mooc milují) :grinning:

verčí pevné nervy v práci, mě ta práce zatím vůbec nechybí
už se těším minimálně na jaro, abychom mohli chodit na delší procházky a krmit venku, takhle to mezi krmením stíhám max na hodinku.
Miška mi poslední dobou pěkně zlobí s uspáváním, nejlíp usíná v kočárku ale jen venku, a i doma v náručí je to občas záhul, večer uspávání s přestávkami přibližně od 18:30 do 20:30. O spinkání kdekoli jinde než u mně si můžu nechat zdát, pokroky jsou že mi pořád nespí u prsa.
Už koukám po jiném sporťáku, vadí mi že tamten nemá tu opěru pod nožičky, budu muset oželet pěknou barvičku. Mě se moc líbí oranžová, červená a některá zelená a hodně kombinace s černou. Ale nechce vyloženě holčičí barvu kočáru, jelikož ho chci schovat pro další pokud vydrží.
23. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás tu všechny zdravíme máme se fajn a malej už se nám přitahuje do sedu a když ho držíme tak hačá je to šikulka .Jinak mu rostou další dva zoubky a je moc a moc hodnej ani nevíme že ho mnáme jak si dokáže hrát sám :dizzy_face: jinak všem hodně zdravíčka a příška at rostou a pítr přeju bezbolestný a ryhlí porod až to příde :dizzy_face:
24. led 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek