• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
omluiva za překlep bříška a rychlí porod jinak ahojky všem
24. led 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě kse chci zeptat kdyby jste věděli kdo schání horské kolo tak dejte vědět děkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím žeský, včera jsme byli s mlaďasem na KO kyčlí, děs, před náma 30 maminek za náma 15 maminek :angry: ,fakt síla, kočár jsem parkovala až venku, bála jsem se aby se mi něco neztratilo, pak mi ho tam jakási kráva převrátila na bok, div mi nevysypala všechny věci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak nebylo vidět na UZV jadérko, tak máme zvýšit dávky D na dvě kapky a za 2 měsce na KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a dneska jsem udělala vítr v peněžence, koupila jsem v Globusu Ondrovi župan na plavání, punčocháče a overálek, jo a dokoupila jsem ještě jedno pěnový puzzle, tak tu máme z toho v obýváku skoro koberec po celý místnosti :sweat_smile:
25. led 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, po dlouhé odmlce se ozývám, mám se nyní již výborně a slibuji, že brzy budu informovat...mám vás ráda..Vaše P.
26. led 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dabli díky moc :wink: A Tomášek je šikula :slight_smile:

Jituš, no to s tím kočárkem je teda gól já bych jí zabila :angry: Přeju ať jsou kyčličky brzy ok a o utrácení mi nemluv :grinning: :grinning:

Pavlí ahooojjj broučku :dizzy_face: a jsem ráda že se máš výborně :wink: :wink: :wink: :wink:

Jinak ostatní moc zdravím a mějte se!!!!!!!!!! :slight_smile:
26. led 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý brďo už 34tt :confused: tak za 3 neděle doufám rodím :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
tak píši,jak jsem slíbila. Když už jste mne nezatratili dosud,tak už asi nikdy :slight_smile:
Některé z vás ví,některé ne, ale život se mi před měsícem obrátil o 360st. Vše,co se mi přihodilo a i když to bolelo, je dobře, že se stalo.
Dnes jsem za to zpětně vděčná, protože mi to dalo to, co jsem celý život hledala, jsem konečně naprosto po všech stránkách spokojená, šťastná a cítím, že takto to mělo být, i když ta má cesta ke štěstí byla, na rozdíl od některých jiných lidí, dosti dlouhá a klikatá, mám vedle sebe báječného, zodpovědného muže, který již ví, co chce od života, který mne opravdu miluje a nejen využívá...I když budu brzy,nebo skoro již jsem Mostečanda, mám to k vám kousek, internet je také a srazíky a jiné se mne budou nadále týkat :slight_smile:
Pravidelně jsem vás četla, ale prostě okolnosti, starosti a jiné mi nedovolovali se ozývat.
Koukám, že se událo dosti nových a převratných věcí u prďolků...otáčejí se, také zoubky, nebo již sedí, mám z nich všech velikou radost....Samozřejmě přeji, aby stále vše šlo,tak jak má a aby ty pokroky pokračovali a miminka vám dělali jen samou radost!

Ďábli, mail na mě je kimby@seznam.cz až najdeš čas, tak písni a pošli fotky, dám ti pak vědět.

Těším se, až spácháme srazíka, Petruško jen nevím, zda s tvými ubíhajícími týdny to stihneme do porodu, každopádně i kdyby ne, počká se na tebe a prostě, bez tebe by to nebylo ono :slight_smile:

Strašně moc se na vás všechny už těším, také už aby bylo jaro...sluníčko.

Omlouvám se za romány, ale.....díky že vás mám...
27. led 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kimby děkuju máš to tam poslané :dizzy_face:
27. led 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :wink:

Pavlí mám z tebe táááákovou obrovskou radost že se to ani nedá popsat :dizzy_face: Držím pěstičky ať už jsi jen a jen šťastná, zasloužíš si to po tom všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Srazíka spácháme ale zda ho stihnu nevím nevím :grinning: ale třeba joo :slight_smile: Jééé a úplně si mě dojala že beze mě by to nebylo ono, děkujiiii :slight_smile:

Na sluníčko se taky těším ale bůh ví kdy na nás konečně vykoukne, to počasí venku je snad Aprílový či co :confounded:

Za romány se neomlouvej jsme rádi že o tobě víme a též jsme rádi že tě máme :dizzy_face:

Kde jinak ostatní lítáte??Když tu nejsem popíšete 3 stránky a jen tu jsem tak tu nikdo není!!!Mám si to nějak vykládat?? :grinning: :grinning: :grinning: Chápu máte svoje povinnosti a nemáte čas vysedávat na Koníkovi ale myslela jsem že závislost je prostě závislost:grinning: :grinning: :grinning:

Mějte se všechny moc fajn a ozvěte se!!! :slight_smile: páááá vaše VELRYBA :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Leni (Vilo) jsem ráda že jsem si tipla správně, že to bude holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přeju ať už je vše jen a jen v pořádku :wink:
27. led 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Manžel měl zase volný víkend, tak jsme pořád někde lítali... :grinning:
V pátek jsem jela ke kadeřnici a jsem lehčí o 1000 Kč a 2 body, páč jsem jela 58 km/hod. v obci :sweat_smile: Jsem pospíchala, ale to mě neomlouvá, to vím. :frowning2:

V sobotu jsem měla v CV slezinu. Malého jsem večer nakojila a jelikož se budí většinou po 3 hodinách, tak další papání obstaral tatík (nakrmil ho odstříkaným MM). No jsou to moji šikulkové a zvládli to na 1* :dizzy_face: Jooo, a po slezině jsme šli na diskotéku do Tipu. Holky, já měla záchvaty smíchu a po půlhodině jsem šla domů s otázkou: "Co tady vlastně dělám?" Jsem už na to prostě stará :grinning:

No a ode dneška jsem bez auta :frowning2: Prodali jsme ho a nové bude kupovat až cca za 2 měsíce... nedokážu si to představit, jak budu existovat :slight_smile: Ale kvůli kočárku potřebuju větší autíčko než bylo to moje "prdítko" :grinning:

Pavlínko, jsem tak strašně moc ráda, že je už vše v pořádku. :slight_smile: to je moc dobře. Já osobně razím názor, že všechno zlé je pro něco dobré... i když to, k čemu to bylo dobré, zjistí člověk až za čas. :wink: V Tvém případě ten čas naštěstí nebyl tak dlouhý. :slight_smile: Mám moc velikou radost! :grinning:

Jituš, snad mi Lukášek bude taky papat domácí. :slight_smile: Včera jsme byli u tchánovců na obědě a než Lukášek bude papat knedlíky, tak se je musím naučit. Moje tchýně je super kuchařka a po jejích knedlících bych se utloukla, takže tam půjdu na "zaučenou" :grinning: Já se prostě už moc těším, až budu ty moje dva kluky cpát knedlíkama s omáčkou :grinning: manžu cpu už občas teď, ale šidím ho kupovanýma knedlíkama :sweat_smile:

Jituš - andílku, Lukášek taky ještě nemá jadýrka :frowning2: Na kontrolu jdeme začátkem února, tak jsem zvědavá... A ten kočárek? No to bych jí asi pěkně sjela :angry: U nás je to taky strašný s kočárkama, ale asi nejhorší to bylo, když jsme byli hned na té první kontrole v šestinedělí :frowning2: To jsem ho taky neměla kam dát. Lepší by bylo jet autem, ale mám to hned za rohem, takže než bych malého zapásala do auta, dojela tam, znovu odpásala... tak jsem mnohem rychleji pěšky :slight_smile:
27. led 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky nejak nestiham prispivat,ale ctu pravidelne.
Meli jsme ted trapeni,Tadik se strasme osypal a mel horecky 38-39,5 (5dnu),vypadalo to na spalu,ale nakonec ne,takze to byla nemoc, ktera ze dne na den prisla a i odesla a nikdo mi nedokazal vysvetlit co to bylo,i v nemocnici nevedeli. Zacali jsme se zeleninkou k obedu a strasne mu chutna. Na 6ti mesicni prohlidce mel 68cm a 7,5kg. Ted uz je zase zdravy a uchechtany miminko. Zacal valet sudy,tak jsme mu prizpusobili obyvak,aby mel dost mista :grinning:

Vsechy mooooc zdravime a zase nekdy papapa Radus a Tadik
27. led 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jen na skok, Miška má od včera horečky 39, po paralenu 38. Myslím si že to bude další zoubek, protože to probíhá skoro stejně jen dýl, ale v pusince zatím žádný náznak, tak uvidíme zítra. Každopádně si to ráno raději pádíme k dr. Takže pořád jen nosím a prso je její nejlepší přítel. Omlouvám se že nereaguji a pádím kuchtit
27. led 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy vy máte taková trápení s mimísky, je mi to moc líto. :frowning2: Přeju jim moc zdravíčka. Teď i řádí zase chřipky. :unamused:

Pavlí, super, že se máš báječně. A já jen můžu potvrdit, že záříš štěstím. :dizzy_face: Jen tak dál. :slight_smile:

Lucí, to je náhodička. Já byla zrovna s Pavlí v sobotu v Tipu. :grinning: Škoda, mohly jsme všechny pokecat, i když tam nebylo slyšet vlastního slova. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Všechny vás zdravím.
28. led 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Veru, a kdy jste tam byli? Já asi od 00,15 do 00,45 hod. Škoda, že jsme se tam neviděly! :frowning2: To mě mrzí, mohly jsme vážně pokecat :slight_smile:
28. led 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen to zkouším kdyby náhodou, nevíte někdo o jídelní židličce? Měla jsem ji slíbenou od švagrové, ale synovec se jí nechce ještě vzdát. Může být v horším stavu ale funkční za co nejméně peněz, nebo nejlépe půjčit asi na půl roku, jelikož tu slíbenou nakonec stejně dostanu.
28. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, v tomhle nepomůžu... Minule jsme ji taky sháněli (dotyčná ji potřebovala půjčit jen na 14 dní), ale bezúspěšně. Snad budeš úspěšnější :slight_smile:

My ji budeme kupovat a jsem zvědavá, jakou nakonec koupíme. Ty plastové se mi vůbec nelíbí. Nejradši bych takovou, jaké byli dřív. :slight_smile: Chci totiž tu se stolečkem - myslím, že to využijeme víc než tu vysokou :slight_smile:
28. led 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucí, my jsme tam byli asi od 22:30 do 00:30. Takže škoda, že jsme se opravdu jen neviděly.
Jituš, o nikom nevím, kdo by prodával jídelní židličku. Bohužel. Ale souhlasím s Luckou, že ta dřevěná se stolečkem byla super. Já si na ni dobře pamatuju. Půjčili jsme ji sousedům a už ji nemáme. :angry: :unamused: Asi ji stihli zničit.
29. led 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím vás tu všechny jinak vrtule83 se židličkou nepomůžu boužel nám jí nechá kámoška má ještě tu starou tu co byla za nás s tím stolečkem tak jsem ráda jinak o nikom zatím nevím boužel když něco budu vědět tak písnu no nic mějte se tu zatím
29. led 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky souhlasím že ta klasická dřevěná je nejlepší, dá se sehnat i nová ale stojí asi dva a půl tisíce. Ale díky za snahu.
29. led 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
letem světem zdravím, se židličkou nepomůžu, sami budeme nějakou potřebovat a líbí se mi dřevěná rostoucí židle Jitro od čestého výrobce :slight_smile: a stojí 2400 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak všem nemocným přeju, ať se brzy uzdraví, na MM taky včera něco lezlo (já to nebyla :sweat_smile: )
Jinak u nás nic moc nového, pořád ležíme jako placka, smějeme se jak měsíček na hnoji, jen včera byl Ondra trošku mrzutější, tak nevím, jestli mu neroustou zoubky, furt je celej uslintanej, nestačím ho převlíkat a neustále si cpe palce a i pěsti do pusy, že už jsem vzdala mu je neustále vyndavat a strkat mu do nich hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. led 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, vážně se dá sehnat taková ta klasická "stará"? Nebo hodně podobná? Já bych jí moc chtěla... :slight_smile: Ale nikde jsem jí neviděla. Našla jsem jednu se stolečkem, ale přijde mi, že ta židlička k tomu stolečku není přidělaná. navíc tam postrádám ty kolečka. To mi na to přišlo hrozně fajn :slight_smile:
Jituš (Andílku), tak Luky slintá už od začátku prosince :frowning2: Ale jako "hustě" - přesně jak píšeš, musím ho stále převlíkat, protože je neustále mokrej. A ruce si straká do pusy taky, ale zuby zatím nevidět :frowning2: I když je pravda, že mi někdo říkal, že to někdy trává i několik měsíců. :frowning2:
No a teď už mi 2 noci pořádně nespal :frowning2: Jsem docela KO, dneska odpoledne jsem si s ním šla 2x lehnout :slight_smile: Nevím, jestli ho bolí bříško (kroutí se a pak má prdíky) nebo to fakt budou ty zuby... :unamused: Těžko říct. Uvidíme.
31. led 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Dlouho jsem se neozvala-ale poctivě vás četla :dizzy_face: .
Jsem ráda, že se máte relativně fajn, i když vás občas zlobí prdíky, zoubky či rozbitý výtah. Zkoukla jsem albíčka a dětičky rostou jak z vody a všechny jsou nádherné :dizzy_face: .

Leni(Vilo)-jsem ráda, že jste i s miminkem v pořádku.

Peťulko- mílovými kroky se blížíš do cíle :grinning: -jsem zvědavá, jestli Ti vyjde předpověď 29. února-když jste doma všchni takto vyjímeční :dizzy_face: -co se týká narození.

Verčo-V.čtyřlístku-doufám, že se ti líbí v práci

Pavlí(kimby)-napíšu Ti IP-vůbec nevím, co se stalo-ale jsem ráda, že už je vše v pořádku
A vám ostatním přeju, ať vám rostou dětičky a čekatelkám, ať se to konečně povede.

Jinak u mě nic nového. Miminko jsme zatím odložili, takže si žijeme tak nějak v poklidu. Mějte se krásně a já se zas ukážu :slight_smile:
1. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím děvčata počasí nic moc u nás furt stejně jen tomík si našel oblíbenou polohu na spinkání na boku nebo na bříšku no jinak je moc hodnej .Všem čekatelkam at se miminka narodí zdravý a jsou v pořádku a maminkám at jim miminka dělají jen samou radost :dizzy_face:
1. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tom má dneska přesně půl roku to ale letí :astonished:
1. únor 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leonko, vítej opět mezi námi. :grinning: Máš novou fotečku, moc Ti to sluší. :slight_smile: V práci to je ok, ale dneska jsem měla asi pátek třináctýho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Víc to komentovat raději nebudu. Hlavně, že už je přede mnou víkend. Slezu se na pizzu s kámoškou, kterou jsem viděla naposledy na základce, tak to je už pár let, a najednou jsme vedle sebe stály na rozsvícení stromečku. :grinning: Tak se už těším, jak pokecáme.
Lucí, je mi to líto, že Lukášek má tak neklidné spaní, snad už se to brzy srovná a bude vše ok. Co očičko a vyrážka, je to lepší?
Lucí - Ďábli, vše nej Tomovi k 6ti měsícům. :slight_smile:
Užijte si víkendík. :wink:
1. únor 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlínko - Kim - přeji, aby ti všechno vyšlo, tak jak si přeješ - moc a moc si to zasloužíš :dizzy_face:

Teda holky, Tádík je takovej neskutečnej mazel a jak je lochtivej. Já ho fakt miluju čím dál tím víc - jestli to teda ještě vůbec jde :grinning: V pondělí nám začíná "výuka" :grinning: jdeme prvně na plavání - jsem na to šíleně zvědavá a moc se na to těším, protože doma je za potápku.
S příkrmama se perfektně srovnal a už dlabe jen doma připravované - dokonce mě i MUDr. pochválila, že jsem mu ještě nezačala dávat ovoce (prý kvůli alergii atd.). Mám začít teprve teď - zítra je Tádíkovi půl roku, takže začneme i s tím ovocem. Je fakt, že si takhle na tu zeleninu skvěle zvyknul, takže už jí karotku, brambory, špenát, brokolici, květák a začala jsem už jemně přidávat i masíčko - ale jenom bílé.

Luci, my taky nespíme nijak slavně - konečně jsem našla i kaši na noc, která neobsahuje rýži ani rýžovou moučku. Spí sice klidněji než s těmi rýžovými, ale s tím jak spal do čtyř měsíců se to srovnat nedá. Zjistila jsem, že to noční vstávání na mě má hubnoucí účinky, i když teď už to ani nepotřebuju, protože už jsem dávno na váze před těhu.
Naštěstí spí dobře přes den - dávám mu kočárek na balkón a dá tam 2,5 - 3 hoďky a na procházce si pak většinou pospí ještě tak hodinku, jinak kouká a všechno ho děsně zajímá

Ježis...to je román - tak mě neukamenujte :grinning:
1. únor 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, gratuluji k 6 měsícům :dizzy_face:
2. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jituš, díky za odkaz! Jsi zlatá. Já jsem z těch nových židliček tak strašně moc zklamaná, že jsem ochotná za tuhle ty peníze dát. :slight_smile: Lukášek má nějaké korunky co dostal, když se narodil, tak mu jí možná koupíme. Ještě uvidím :slight_smile:

Tak jsme měli 3. děsnou noc. :frowning2: Ale příčinu jsem už možná objevila - Lukášek chce spinkat nejspíš s námi. Jakmile jsem si ho totiž dala k sobě do postele, byl klid. Takže nekompromisně putoval zase do postýlky - s brekem :frowning2: Jsem prostě macecha :slight_smile: ale pro mě to vyjde na stejno, jestli bude spát u mně nebo nespat v postýlce, protože se stejně nevyspím. A pro něj je lepší, aby spal v postýlce :slight_smile:
2. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek