• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Jituš - Tadeášek děkuje :wink:
Pokud jde o jídelní židličku, tak bych také chtěla tu starou dobrou dřevěnou. Brácha jí jako mrňousek měl, ale kam přišla nikdo netuší. Zřejmě jí někdo podědil a dodělal :grinning:
Luci, nic si z toho nědělej, kdybych přišla na to, že důvodem nespaní je to, že Tádík nechce být ve své postýlce, tak bych také byla za macechu.
2. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
lucí-luk prosím tě jaká je ta kaše bez rýže? Tak jsem zjistila že malé taky nedělá dobře, několik dní byla nevrlá a uplakaná a bolelo jí bříško. Nedala jsem kaši a je jak sluníčko a v noci líp spinká, stejně s kaší vynechala jen 1 krmení takže zase kojim v noci 4x ale zase u toho usne.
lucí-luc ten odkaz nebyl ode mně ale od Káti.
Jinak musím zaklepat, že mi Miška 2 noci za sebou usnula v postýlce, tedy přes den se nechytám ale aspoň něco.
Chci se ještě zeptat když dáváte mrňousky spinkat v kočárku doma tak je navlíkáte tako ven?
Já to zkoušela bez navlečení a jezdila jsem s ní po bytě a ani náhodou jen si hrála a pak řev, venku usíná krásně, bohužel balkon nemáme.
2. únor 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
asi před hodinou jsem se vrátila z pizzerie. Jsem "přežraná" k prasknutí, ani už večeřet nebudu. Bývalá spolužačka má dvou a půl letého kluka a jestli to ještě někomu pomůže, tak říkala, že malého taky trápily prdíky a tak jim pomohlo, když mu pouštěla teplou sprchu na bříško. Tak to taky můžete zkusit.
Jinak po cestě do pizzérky jsme potkaly býv. spolužáka, tak jsme ještě na chvíli pokecali. :slight_smile:
2. únor 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to vím na prdíky teplé na bříško, včera jsem koupila ten pytlík plněný třešňovými peckami
2. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš - ta kašička je od Nestlé - Zdravé zažívání - Kaše sladké sny 5zrnná s lipovým květem. Ještě mám od Hera Sunarku s ovocem také bez rýže, ale tu jsme ještě nezkoušeli.

Do kočárku Tádu oblíkám klasicky, jako když jdeme ven, protože ho dávám na balkón. Taky by mi neusnul, kdybych s ním jezdila jen po bytě - jednou jsem to zkoušela, když ho nutně musela na chvíli pohlídat tchýňka se zlomenou rukou a nemohla ho nosit. Taky jí neusnul.

Jo a zjistila jsem, že už fakt začíná rozlišovat "svoje" lidi a cizí lidi - šíleně ječí, když by si ho náhodou někdo cizí chtěl třeba pochovat...bohužel mezi ty cizí momentálně asi počítá i manželova tatínka :unamused:
3. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kočky, píšu jen abychom nebyly na druhé stránce :grinning:
4. únor 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubit, jsem sehnala tu židličku, tu starou dřevěnou a zadarmo, nemusím ji vracet. Mám takovou radost.
Ještě se chci zeptat, nebyla jste někdy některá na tom veletrhu For kids v Praze? Jestli tam toho bývá hodně hlavně výběr a lepší ceny. Mě to tam láká kvůli tomu sporťáku ale Jardovi se tam nechce :unamused: .
4. únor 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, možná že to bude letos lepší...ale loni to bylo naprosto o ničem :unamused:
Máme za sebou první plavčo v aquachobotničkách a jsem z toho naprosto nadšená :wink:
4. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Ondra měl dnes nějaký špatný den, trápily ho po dlouhé době prdy (maminka se rozšoupla a dala si zelí, jogurty a hořskou čokoládu, smrtelná kombinace :pensive: :sweat_smile: ) no a asi nějaký růstový spurt, protože jsem dneska kojila po hodině, po hodině a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
lukajdo, já na aquachobotničky slyšela, že nemají moc kvalitní vodu, ale nevím, tak ať se vám tam i nadále líbí, já asi budu chodit do lázní :wink:
4. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, to je asi o názoru, co kdo slyšel a tak...já jsem zase byla rozhodnutá, že bych nešla v žádném případě do lázní :grinning: Celkově to tam na mě nikdy moc dobře nepůsobilo. Ale jak říkám, každého strašně moc ovlivňuje, co slyšel a přitom ani neví, zda je to pravda :grinning:
5. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já jsem tam byla jednou na kurzu pro těhule a mají tam pěkný prostředí a v bazénu jsem byla taky a pohoda :wink:
v lázních to mají mít zase nové, nesplňovali předtím nějaké normy, tak to předělali :wink:

jen se ještě zeptám, kolik to stojí v aquachobotničkách a na jak dlouho to máte a od kolika měsíců berou :confused:
5. únor 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera tam s náma na hodině byla 4měsíční holčička a v pohodě. Máme to na dva měsíce dvakrát týdně a vychází to na 1 820,- Jednou týdně mám dojem, že to bylo za cca 1 100,- Někde jsem tam na nástěnce zahlídla, že od března nebo dubna zdražují, ale to stejně asi nebude žádný velký rozdíl.

Myslela jsem si, jak Tádík po plavču vytuhne a řádil jako černá ruka...místo toho jsem vytuhla já :grinning:
5. únor 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé, tak to je prdel, já teda vždycky po plavání vytuhla, no tak jsem na nás zvědavá, ale my si ještě počkáme do těch 6.ti měsíců, díky :wink:
5. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku,v aquachobotničkách to zdražují o 80kč,takže to je na dva měsíce 2x týdně za 1900kč
5. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, musím se podívat kolik to bylo v lázních, ale stejně pro mě asi vyhrajou, protože to máme blíž :wink:
5. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,ale poctivě dočítám :wink:

Jituš taky máme tu klasickou starou židličku se stolečkem a jsem za to ráda :slight_smile: je super,žes ji tak dobře pořídila a ještě zdarma :grinning:

Lucí plavčo super,třeba to Tádíka příště už unaví a usne pro změnu on :grinning:

andílku máte moc krásný domeček a ta koupelna je teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my začali taky chodit plavčit,ale jen sami,zatím jezdíme do Mostu,ale budeme chodit i do CV...Luky byl úplně nadšený a poprvé řval,že nechce domů a to sprchování a vysoušení vlásků byl horor :confounded: ale podruhé už to bylo lepší,dokonce bez řevu :grinning: jel s námi i tobogánem :sunglasses:

jinak mu leze další stolička,s jídlem je to už lepší,občas mu podstrčím i maso :grinning:

jdu ještě prohlédnout albíčka :sunglasses: kdo by chtěl vidět naše fotky,tak mi písněte do IP a pošlu link :wink:

Zuzí jsem ráda,že nás aspoň občas pozdravíš,moc moc držím pěsti :wink:

mějte se krásně papa El :slight_smile:
5. únor 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Omlouvám se Kačce. :slight_smile: Fakt jsem si myslela, že to sem hodila Jíťa. Nevím proč :slight_smile:
Moje švagrová chodila na plavčo do lázní i do Aquachobotniček a s chobotničkami byla spokojená víc. Tudíž budeme chodit taky do chobotniček :slight_smile: Ale asi jen 1x týdně - 2x týdně by to pro nás bylo moc náročné :slight_smile:
Tak když Lukáška uspávám v kočárku, dávám ho taky na balkon. A Jituš, jsem na tom stejně - taky nemám šanci uspat lukáška přes den v postýlce. Když už tam po velkém "boji" usne, spí jen 10 min. :frowning2: Takže uspáváme v posteli a spí stejně jen 30-40 min. :frowning2: Dneska jsem v Jirkově v Tescu potkala Lukajdu a byla jsem unešená, jak Tádík krásně spinká - i v obchodě. To já neznám :grinning: My vlezeme do obchodu a lukášek je vzhůru.
Dneska jak jsme byli dopoledne v CV, pak byl Lukášek unavený, ale nějak nemohl usnout... no vyšlo nám to prostě blbě, že bychom šli ven až v 15,30, tak jsem ho po dlouhé době zkusila dát na balkon a spinkal 1,5 hodiny! :slight_smile: To jsem měla radost :grinning:
5. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Teda Luci, to byla náhodička :wink: Tádík je prostě typickej chlap - nemá rád nakupování - tak to vyřeší po svém...usne :grinning:
Musím to zaklepat, ale uspávání je u nás už asi definitivně zrušené. Není to teda tak, že bych ho večer položila do postýlky a šla. Máme rituálek - Tádík se drží za ruku, já mu povím zklidňovací říkadlo (fakt zabírá jenom jedno jediné a okamžitě pozná, když začnu s nějakým jiným :grinning: ) a většinou pak vytuhne. Trvá to tak max. 10 minut - snad to vydrží.
5. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé zrovna dneska jsme v říjnovkách probírali uspávání :sweat_smile: tak já začnu:
V 7 koupeme, v půl osmé kojíme, pak chodváme, hrajeme si, čteme pohádky (jak kdy a jaká je náladička), v 9 kojíme a pak nastávají 2 varianty: 1. usneme při kojení a odnášíme bez probuzení do postýlky
2. neusneme při kojení, odnášíme do postýlky, zapneme kolotoč, popisinkujeme, pohladíme a odcházíme, když jdeme spát, tak je Ondra už tuhej :sweat_smile: :grinning:
přes den občas lehnu vedle něho na deku, ale většinou usne sám na zemi pod hrazdou, v kočárku spinká celou dobu a v krámě se většinou probouzí, ale až tak u pokladen, kontroluje jestli moc nerozhazujeme :sweat_smile:
jinak díky všem za infa o plavání, stejně vyhrajou asi ty lázně, jak už jsem psala máme to blíž :wink:
5. únor 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor, díky :pensive: :grinning:
5. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, já bych taky určitě chodila na to plavčo tam, kde to mám blíž...ono přece jen spakovat ty serepetičky - nic moc :grinning: A taky jsem začala s tím plavčem schválně až v šesti měsících - myslím, že z toho víc má, než kdyby jsme začali před měsícem nebo dvěma. Bylo strašně moc znát, že Tádovi je půl roku a holčičce, co tam s náma byla o dva měsíce míň. Sice ani nepípla (to my jsem nástup do bazénu dali na vědomí všem a dost hlasitě :grinning: ) ale za celou dobu se ani neusmála, neprojevila. Táda sbíral hračky v bazénu jako divej a holčička nic. Nic vám neuteče - naopak si myslím, že si to s ním víc užiješ :wink:
5. únor 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lukajdo, tak díky za info, já už se taky těšííííííím, jen si budu muset koupit nějaký plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. únor 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já právě nejezdím autobusem a když MM bude v práci, tak bude mít auto on a to by se mi pěšky asi nechtělo skoro od Globusu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen Vás jdu pozdravit.
Koukám, jak prcci hezky rostou a dělají Vám jen samou radost. :slight_smile:
Milnulý měsíc snaženíčko nějak nevyšlo a mrcha dorazila, ale nechávám tomu volný průběh :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete některá pro prcka chodítko? Švagrová prodává. Je mi jasný že až na později.
6. únor 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, Jituško,jak jsi psala o té stoličce se stolečkem,mají v Intersparu akci za 990kč,ale již jsem se dočetla, že jsi ji sehnala a ještě k tomu zadarmo :slight_smile:
Ahoj Nemo, máš nějakou novou fotečku,tak jsem se divila,kdo to k nám zavítal :slight_smile: tak ať snaženíčko brzy vyjde,hlavně klid...
Jdeme nyní pryč, tak se ozvu večer a napíši zase pořádný "dopis" :grinning:
6. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš, já chodítko vůbec pro Ondru nechci a ani o nikom nevím :unamused:
6. únor 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pondělí a úterý jsem měla odpolední a ode dneška do konce týdne ranní, tak jsem dneska kantáre. :pensive: Tátovi už sundali sádru po pěti týdnech a teď chodí na rehabilitace.
Jituš, gratuluju k židličce. :slight_smile: O nikom nevím, kdo by chtěl chodítko.
Lucí, tak to je super, že Ti Lukýnek tak dlouho spinkal. :slight_smile:
Luk, jééé Ty jsi čarodějnice :wink: Ty už víš, jak Tádíka uspat. :grinning:
Pavlí, už se těším na dopis. :sweat_smile:
6. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím zítra jdem na kyčle kuli tomu jelikož jsme neměli minule vidět jadýrka tak uvidíme :zipper_mouth: Jinak na chodítko se ti zeptám ju kámoška scháněla ale nevím zda už nemá .jinak všem hezký den :dizzy_face:
6. únor 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já právě chodítko pro malou taky vůbec nechci, ale máš vidět ty pohledy když to řeknu, před švagrovou jelikož ona ho dětem dávala (chtěla abych tam malou cpala už teď když ještě ani neleze), přítel by ho chtěl taky jelikož by malou zabavilo ale moje rozhodnutí naštěstí nez velkých připomínek respektuje.
Holky tak tyhle golfky jsou mým velkým favoritem
http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=OTcw&akce=detail&id=77079
6. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek