• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jinak mi jsme marod, jsme to chytli od taťky, kterej je samozřejmě už zdravej :angry: Takže Mišky nálada je pod psa a já jsem děsně utahaná jelikož chce být pořád nalepená na mě.
S tím co naši prckové dělají se přidávám: Miška dělá KUK, vezme plínku do obou ručiček a zvedne ji před obličej, čeká a pak ji prudce strhne dolá a je jak měsíček na hn... Začíná mi nabízet její hračky, jako půjč si ale vrať. a Před pár dny začala dělat ručičkou pá pá. Je úplně kouzelná. Také se trochu plazí ale prdelka je prý na lezení ještě moc těžká. Teď je to opravdu úplně o něčem jiném než před pár měsíci.
12. únor 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš nás taky doktorka poslala na neurologii ze stejného důvodu,tak jsme chodili na cvičení do Šafaříkovi ulice do školky a ta rehabilitační sestra mi povídala,že pozná,když se s dítětem cvičí doma,no a protože mi přišlo,že to Kubík dělá správně,tak jsem s ním doma necvičila a odcvičila jsem to jen před ní a ta mi povídala,o vidíte jak se zlepšuje,to je vidět,že s ním doma cvičíte pravidelně,tak jsem si myslela svoje. :sunglasses:

Dneska jsme byli na plavču a Kubíkovi se začala klepat bradička zimou,když jsme lezli z bazénu a pak se klepal celej,tak jsem ho rychle osprchla teplou vodou,utřela a rychle oblíkla,pak jsem mu chtěla dát obídek a on nechtěl nic jíst,tak jsem si ho vzala na klín a on celej hořel,tak jsme zavolali babičce,aby si pro nás přijela,protože jsme byli kočárem.Po cestě v autě usnul a spal ještě dvě hodiny doma,po probuzení jsem mu hned dala nurofen,tak za půl hodiny teplota klesla,měl 39.3 tak tady zase řádil a teď na večer mu to zase vylezlo na 38,tak snad z toho nic nebude. :frowning2:
12. únor 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, díky :wink:
kackap, já si myslím, že nás snad už nikam nepošlou, protože Ondra se přitahuje do sedu krásně, jen prostě v ordinaci poprvé takhle brečel (jestli na něj hmátla sestra studenejma rukama, nebo je v poslední době alergickej na cizí lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jinak se zeptám: Jak dlouho jste tam chodili a na té neurologii s ním cvičila, když byl oblečenej nebo svlečenej, protože jestli ho budu svlíkat, tak zase možná bude řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš cvičit jsme chodili asi 2 měsíce a na neurologii jsme šli naposledy v 15ti měsících jen na kontrolu,jinak jsme tam byli před tou kontrolou asi v 6ti měsících.

Na neurologii i na cvičení s ním budou cvičit jen v plínce.Na tom cvičení ti ukáže cvik a ty s ním potom cvičíš a ona se kouká.
13. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, to bude dobré, uvidíš. Je fakt, že doktorka si teda moc práce nedala :frowning2:
Ale jako ať se na mě nikdo nezlobí, ale co od maminek slyším, tak mimískové doma všechno umějí úplně krásně, ale u dr. prostě nechtějí (mají svojí hlavičku, tak proč by se předváděli). Tak si myslím, že tohle by měla doktorka vědět a ne Vás hned posílat na neurologii. Nemluvě o tom, že Ondrášek plakal... :frowning2: Už ot by měla být známka toho, že to dělat nechce. :frowning2:

Fakt mi kolegyně i kamarádky vyprávějí, že dětičky znají barvičky (ty větší) a přijdou k Dr. a neřeknou ani jednu správně. To se prostě stává. To by vážně museli pak na neurologii a do různých poraden posílat každé 2. dítě :angry:
13. únor 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nás šoupnu trochu dopředu, ale koukám že se vám už sem moc nechce :unamused: Škoda a ze srazíku asi taky nic nebude. Tak se tu mějte krásně. Kdyby jste se náhodou plánovali sejít, alespoň pár lidiček, tak mi písněte prosím do IP.
17. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,
u mě nic nového, tak nemám co psát. :wink: Teď je docela zima, a co někdy srazík v březnu? Já na březen zatím nic v plánu nemám. :slight_smile:
17. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčata u nás pohoda zítra jdem na opúožděnou 6 měsíční a poslední očkování tak uvidíme kolik budeme mít jinak se všecky mějte
17. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, mám dneska obr novinu, Ondra se poprvé sám přetočil a pak že je vopožděnej :sweat_smile: :sunglasses: , no ale já to neviděla, páč jsem šla kuchtit zrovna véču, jsem si akorát dneska řikala, že o to určitě přijdu, MM je celý dny fuč a když konečně dorazí domu, tak má takovou odměnu :angry: :sweat_smile:
17. únor 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš,
velká gratulka - Ondrášek je šikulka...se musím smát, jak je to všude stejný...taky už jsem několikrát čekala, kdy Tádík nějakou svojí "novinku" dotáhne až do konce a pak to viděl jako první manžel :grinning:
17. únor 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš no vidíš jak je Ondrášek šikovnej :grinning:
Ďábli tak jsem zvědavá na Tomáškovi míry
18. únor 2008 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky já vám odpoledne řeknu kolik máme a jak dopadlo očkování ale ted musím k tomíkovi léží tu na hrací dečce ale už né tam co jsem ho položila ale na druhém konci no válí tu sudy adělá blbosti :dizzy_face:
18. únor 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
holky díky, tak jsem to dneska ráno znova prošvihla, ale teď odpoledne při přebalování mi to už ukázal, jak to umí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem tak ráááááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak snad nás nikam nepošlou z tý neurologie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kontrola u pani dr.ok máme 74cm a 8700g a je v pořádku už se snaží léz a pani dr ho chlálila jak už hačá že je to šikula :wink:
18. únor 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dabli, to gratulujuuuuuuu :dizzy_face:
já se teď nestačim divit, jak se Ondra převaluje, jsem myslela, že to bude tak 2x za den a on trénuje jak o život, tak ani nemám moc čas, furt ho hlídám, jestli nebylo lepší, když ležel jak placka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. únor 2008 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
moc gratuluju Ondráškovi k tak velkému "kroku". :slight_smile:
Ďábli, super, že je u vás vše v pořádku.
V práci byla konečně po týdnu pohoda, až na poslední půl hodinu.
18. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka moje, tak hlásím že mi dnes ráno odešla zátka tak doufám že malej nebude dlouho otálet a brzy zavítá mezi nás :dizzy_face: Takže 29 únor je fakt můjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Pitrs tak hlavně ať to máš rychle za sebou a bez komplikací,pak nám dej vědět. :slight_smile:
19. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci díky ale pochybuju že to bude dneska i když bych už ráda :wink: Ale kdyby něco písnu holkám a ty sem dají HOT zprávu :grinning: :grinning:
19. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Peťul, opravdu Tě asi ten 29. únor nemine. :grinning:
Hlavně, jak píše Kačka, aby to bylo bez komplikací. :wink:
19. únor 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

andilku gratuluji Ondráškovi k přetáčení :dizzy_face: nic si z toho nedělej,žes neviděla jak se azčal přetáčet,já neviděla jak začal chodit :cry: byli jsme zrovna u našich a grilovali jsme a já šla odnést jídlo ven a trošku jsme kecali a pak jsem šla pro Lukšu a on už chodil :sweat_smile: :grinning: jak jsem si na to vzpomněla,tak se mi normálně zaleskly oči :grinning: ale zas jsem to viděla dřív než tatínek :dizzy_face:

ďábli Tomášek pěkně roste a přibírá :slight_smile:

Peti uuuužžžž?????????? :grinning: tak doufám,že mi dáš vědět,teď ani neusnu,jak na vás budu myslet,ale kdyžtak bys to mohla vydržet do čtvrtka,na můj svátek :sweat_smile: :grinning: :grinning: tak držím pěsti, ať jde vše hladce :slight_smile:

kackap ptala ses mě minule na ten bazén...taky chodíte plavčit?a jestli jo,tak kam? :confused:

lukajdo,jak se líbí Tádíkovi plavání?

my byli dnes zase plavčit a Luky byl nadšenej :dizzy_face: a já byla půl hodiny ve výřivce,takže paráda :grinning:

jinak z brečení v ordinaci si nic nedělejte,Lukyho od doby očkování injekcema, doslova táhneme do ordinace :sweat_smile: :grinning: to by taková dr posílala každé druhé dítě na neuro :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mějte se krásně a myslím na vás,i když tu dýl nejsem :slight_smile: papa
20. únor 2008 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Eleanor chodíme plavat do aquachobotniček každý úterý a čtvrtek od 10:45 a moc se nám tam líbí. :slight_smile:

Včera Kubeš poprvé sám spal u sebe v pokojíku ve své velké posteli a krásně to zvládnul. :wink:
20. únor 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pertus drzim Palce at mas rychlovku. Me odesla zatka ve ctvrtek rano a dalsi ctvrtek rano jsem porodila :grinning:
20. únor 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim vsechny devcata dnes jsme byli na kontrole u pani doktorky a ta nas okamzite poslala do porodnice.Tak musime cekat co bude dal.Dam vam vedet!zatim ahoj ps:hacky a carky me zdrzuji!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsem psal ja manzel :wink:
20. únor 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Petíííí, normálně mi naskakuje husina. Držím pěsti, drtím palce, ať je to co nejrychlejší a pokud možno bez bolesti. :slight_smile:
20. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak už tu psal Pája (Peťky manžel) - jsou v porodnici :slight_smile: Peťulka je pěkně připravená, Lukášek je natlačený v porodních cestách, takže to prý podle Dr. vypadá, že do večera je na světě :slight_smile:
Tak jestli to dneska zmákne, tak bude přesně o 5 měsíců mladší než náš Lukášek :grinning:
20. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude mít Lukánek krásný datum narození, jestli to zvládne dneska :grinning: Teda úplně na mě jde nostalgie a vzpomínám na ten "náš" den :grinning:

Luci, co vy - krmení dobrý?
20. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, my stále kojíme :grinning: Prsa se zahojily, tak je to OK. Už jsem mu chtěla dát předevčírem kaši, ale zrovna spal od 19,00 do 2,00 hod. (chtěla jsem mu jí dát až kolem deváté, až by se vzbudil) no a včera jsem měla nějakou střevní virozu (teplotu a zvracela jsem), tak jsem neměla sílu odstříkávat a kdybych neodstříkala, tak mám zase zánět... takže jsme znovu kojili. No a spal zase krásně. :grinning: Za noc se probudil 3x :slight_smile: takže asi kaše nebude. Všimla jsem si, že vždy, když mu pohrozím kaší nebo Nutrilonem, tak seká dobrotu :grinning:
20. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
No, vidíš jaký má respekt z maminky :grinning:
To je super, že se to zase zklidnilo.
Včera jsem byla docela dost překvapená - stavovala jsem se u Dr., protože jsem si minulý týden zapomněla nechat předepsat Vigantol. A ona na mě hned - jaké Baby Lactum pijeme, jestli jedničku nebo dvojku - a dala mi celou krabici vzorků - dohromady to dá na půlku plechovky :wink: Prý že tam měla distributory a nikdo jiný než my BL nepije, tak si to dala stranou pro nás. Aspoň nebudu muset vozit celou plechovku, když pojedeme na víkend k našim.
To bych vlastně měla poděkovat El za super doporučení na Dr. - je fakt skvělá, lidská, s dětma to vážně umí :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek