• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,tak jsem pred chvili mluvila s petulkou, tak vas mam vsechny pozdravovat-uz to tu bylo,ale dodrzuju slovo, zatim je v pohode, je jich tam 5 a jedno mimi uz je na svete, tak na ni muzeme myslet hromadne....
Jinak to datum je super,jestli to vyjde, jsem uz vcera rikala,ze to by se mi mooooc libilo,miluju dvojky,tak uvidime,jak lukasek bude mit naladu :grinning: , kazdopadne ja jsem z toho v.....vite kde, jsem to obrecela,kdyz jsem se to dozvedela - a to jinak nejsem nejak urvana.ale tohle me dostalo....
tak zatim vsechny maminky,deticky a tak dal pa pa
20. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky jsem Peťule psala :grinning: to je zas jeden porod v přímém přenosu :grinning: :slight_smile:

Lucí Lukášek je asi vyčůranej :grinning: asi nechce nutrilon či kašičku :sweat_smile: :grinning: anebo už tě hezky poslouchá :grinning: :sunglasses:

lukajdo to jsem ráda,že dr chválíš :dizzy_face: já si musím objednat vakcínu,říkala,že když to objednáme přes ni,že bude levnější než v lékárně :slight_smile:

kackap o chobotničkách vím,já myslela,že chodíte ještě sami :slight_smile:

tak já se jdu vrhnout na úklid a praní :confounded: ať můžeme jít pak chvíli ven,když je tak hezky :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, tak už je tu zase živo, Peťce držím palečky a když to nevyjde dneska, tak my máme 5.měsíční narozky zítra, tak by to bylo taky fajn :grinning:
lucianko, vše nej k 5 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku, děkujeme ke gratulacím... :slight_smile:
A to si piš, že bylo lepší, když jen leželi :grinning: Lukášek už se plazí, takže je každou chvíli v jiném koutě pokoje a já už neudělám vůbec nic :unamused: Až začne lézt a chodit, tak se z toho asi zblázním :grinning:
20. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi se plazíme jen s mojí asistencí, ale že mu to dá zabrat, vždycky se u toho pěkně navzteká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jinak se mi Ondra začal budit v noci, dneska už v půl 3 a pak to šlo po 2 hodinách až do rána, do toho mi dneska
dorazila MS, tak jsem nějaká otrávená :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak snad ještě vydržíme bez příkrmů aspoň do další návštěvy u dr. nebo do 6m, přes den kojím po 2 hodinách někdy i po hodině a půl, možná to bude ale tou MS, tak nevím, mlíka mám zatím dost ťuk ťuk ťuk, tak snad mi to vyjde podle plánů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste toho napsaly a na vše už odpověděly, že nemám co psát. :grinning:
Peťulko, tfuj, tfuj, tfuj, ať Ti to vše moc dobře dopadne a Lukášek se vyloupne na svět, až se mu bude chtít. :wink: Hlavně, aby u vás obou proběhlo vše v pořádku. :slight_smile:
Lucí, doufám, že už je Ti lépe a Lukášek krásně spinká.
20. únor 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, Luky se taky budil po 2 hodinách a dospělo to k tomu, že do půlnoci po 2 a od půlnoci po hodině :frowning2: Takže já už mám od pondělí nachystanou kaši... Nejde o to, že se nevyspím, ale nevyspí se hlavně on. :frowning2: Chtěla jsem taky vydržet do půl roku, ale takhle ho mordovat, to se mi nechce. :frowning2:
20. únor 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Právě mi přišla SMS od Peťulky!!!!!

Oznamujeme vsemu svetu jednu strasne krasnou vetu dnes v 19:00 "SE NAM NARODILO MIMINKO". Jmenuje se Lukasek M., vazi 3400 g a meri 48 cm. Jsme oba v poradku :slight_smile:
20. únor 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs velká gratulace k narození syna Lukáška hlavně hodně zdravíčka a at přinese samou radost
20. únor 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady se to rozběhlo :grinning: Pěťulko, úplně mi běží mráz po zádech, hned se mi vrací vzpomínky z Mišky narození. Hlavně ať jste oba vpořádku a vše proběhne rychle. Ráno sem musím hned naklusat, abych věděla pokroky či Lukáškovo objevení světa. Tak a teď jsem zapoměla co jsem dál chtěla.
Jen že dnes jsme byli celé odpoledne venku a kojila jsem na lavičce, docela děs při tom zimním oblečení a stejně mi usnula u prsa než jsem ji dala do kočáru tak mě drobec ofoukli záda.
20. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak než jsem to dopsala Lukášek je na světě!!!! Hurá, velká gratulace.
20. únor 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak ať to neomarodíš :frowning2:
My dneska měli kašičkovou premieru :slight_smile: Lukášek to zvládl skvěle! spapal skoro celou dávku, lžičku přijal dobře a ani ta chuť mu asi nevadila. Koukal trochu vyjukaně, ale nemračil se :slight_smile: No a dala jsem ho do postýlky a spal :slight_smile: To se mi snad za celých 5 měsíců ještě nestalo :grinning:
20. únor 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí no vidíš, kašička měla úspěch :grinning: Miška ji milovala, ale jak jsem dřív psala nebělala nám dobře a celou noc stejně nespala. ale chystám se vyzkoušet nějakou obilninovou, jestli bude po ní bříško vpohodě.
20. únor 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám ke gratulaci, tak to šlo teda hupem, hlavně, že jsou oba v pořádku a už se těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,taky moc zdravim, s petulky jsem nadsena, je to kraaaasny!!!!!
a pry budou fotecky tak rychle,jak je to pujde :grinning:
20. únor 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, uvidíme, jak to bude u nás. Nemusí spát celou noc, mně to vstávání nevadí. Já si na to nějak zvykla :slight_smile:
Já někde asi chytla virozu, protože jsem měla včera teplotu 38 st. a zvracela jsem. Tak jsem si šla lehnout už v osm a jak na to nejsem zvyklá, tak jsem ve 3 hodiny šla koukat na Tv, protože jsem nemohla spát :grinning:
Ale Luky se mi fakt budil do půlnoci po 2 hodinách a po půlnoci po hodině. :frowning2: Chudáček, bylo mi ho líto, že se ani pořádně nevyhajá :frowning2:
No a jak jsem zvracela (ještě v noci) a dneska mě ten žaludek pořád ještě bolel, tak jsem skoro nejedla a moc nepila, takže jsem už teď večer neměla mlíko :frowning2: Tak jsem dala kašičku :slight_smile:
Jsem zvědavá, jak to bude s námi. Tádíkovi od Lukajdy rýžová taky nevyhovovala. Ale mně Dr. řekla, že když jen kojím, že mu mám dát nemléčnou... a dala mi i leták. Tak jsem koupila tuhle. Uvidíme. :wink:
20. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se nakonec přihlásila i já.
Peťulko, ještě jednou velká gratulace!!!! :dizzy_face:
A Peťulka vám všem vzkazuje, že vás má moc ráda. :slight_smile:
A teď vás jdu dočíst.
20. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, gratuluju Lukáškovi k premiéře v papání kašičky. To je dobře, že mu chutnala. Snad u vás vše bude taky brzy v pořádku. :wink:
20. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, Ondra mi vstává teď občas až po druhý hodině a pak to jede taky po 2, ale asi je to i tím, že ho občas vzbudí MM, když jde do práce, no a teď mi zase vydržel před koupáním 2 hodiny, takže to je zatim OK ťuk ťuk :sweat_smile:
jinak jsem koukala na www.kojeni.net a tam jsem se dočetla, že občas kolem 5. měsíce mimča zkoušej, jestli maminka prso dá, tím jak se jim prořezávají zoubky, tak chtějí mít něco v puse, tak je prý lepší nabídnout kousátko, ručičku a nebo dudlík, takže dneska v noci zkusim... Ondra mi totiž hlady vyloženě neřve, ale mele sebou vždycky v postýlce, tak mu dám prso, aby se zklidnil, tak uvidíme....
i kdyby jsme už začali přikrmovat, tak se nic neděje, vždyť po těch začátcích a trbalích s kojením je vůbec úspěch, že jsem kojila tak dlouho :grinning: :sunglasses:
20. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, na tyhle stránky často taky koukám :slight_smile:
Já mu kolikrát zkoušela dát dudlíka, hladit... ale nepomohlo to. Musela jsem ho nakojit.
A to, že by Luky spal min. do půlnoci v kuse jsem v pondělí zažila od Silvestra poprvé :slight_smile: Do Silvestra spal nádherně, pak se mi začal budit přesně po 3 hod. a pak to šlo z kopce.
Taky jste měli problémy s kojením? My teda taky a já si taky říkám, že už těch 5 měsíců je úspěch :slight_smile:
20. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nevydržela a šla se ještě podívat, jestli není nějaká novinka v počtu miminek...a je :dizzy_face:

Vítáme Lukáška mezi námi a přejeme mu, aby se mu s námi na světě líbilo. Veliká gratulace celé rodince :slight_smile:
Už se strašně těším na fotečky :slight_smile:

Vidím, že se bavíte o kašičkách - nám teda nejvíc vyhovuje - Klidný spánek od Nestlé - dneska jí Tádík ani nedojedl a vytuhnul u krmení, takže jsem ho jenom přenesla do postýlky :grinning:
20. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale ta je asi mléčná, viď?
20. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, mě se nechtěl chytit a pak jsem měla ty záněty a rozkousaný bradavky a ucpaný mléčný kanálky, já měla snad všechno, co kojící ženská může mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, musela jsem se na ní jít podívat a je nemléčná ale až od ukončeného 6. měsíce :unamused:
Jituš, to sis teda taky užila :frowning2:
20. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co mě nezabilo, to mě posílilo, druhý těhu budu snad vědět, jak na všechno :sweat_smile: :slight_smile:
20. únor 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak kromě těch ucpaných kanálků jsme na tom úplně stejně :slight_smile: A ještě jsme měli nějaký problém s jedním prsem - myslela jsem, že málo mlíka, ale kdo ví. Takže jsem 2 měsíce kojila z obou každé kojení :unamused:
No a rozkousaný bradavky, ale mnohem hůř než na začátku mám teď znovu a zánět jsem měla naposledy v pondělí :grinning: Já už se tomu všemu jen směju, protože jinak bych se z toho už dávno picla :grinning:

Luci, tak to jo. To si musíme ještě počkat :wink:
20. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se po zážitku z kojení přístího těhu docela bojím :unamused: Ale třeba to bude lepší...vlastně musí, protože nic horšího si zatím nedovedu představit. Vlastně jo, zastavování latace bylo šílený - kdyby to šlo, tak bych možná i lezla po zdi. Ale budu optimista, příště to prostě MUSÍ být lepší :wink:
20. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, taky slušné skóre :sweat_smile:
holky já jdu chrupkat, jak mám dneska tu první MS, tak jsem nějaká "votrávená" :unamused: :angry:
tak dobrouuuuu :wink:
20. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady se to ale rozjelo,to se tu bude muset rodit častěji :grinning:

taky jsem dostala od Peťulky sms,ale byli jsme pryč a já neslyšela telefon a četla jsem to až když jsme se v osm vraceli domů a než jsme došli,tak se vybil telefon a pak doma honička,aby šel Luky rychle spát,tak jsem ji ani nestihla odepsat :angry: :rolling_eyes: určitě už spala,tak jsem nechtěla rušit.

Tak jdu dočíst jestli tu je nějaké bližší info :slight_smile:

Lucianko ještě gratuluji Lukáškovi k 5 měsícům :wink:
20. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnešní noc o poznání lepší, Ondra vstával v půl třetí, v pět a teď ještě hajá, tak to snad s těma příkrmy nebude tak horký, jinak MS mám po porodu zatím bez bolestí, mohlo by to tak vydržet i nadále ťuk ťuk ťuk :grinning:
21. únor 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek