Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
vrtule83
21. únor 2008
ahojky holky
Jituš tak MS nezávidím, já ji ještě neměla 😃
Jinak Leničkám vše nej nej k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky
andilek
21. únor 2008
Jituš, no to je nefér ]-( 😃
jo a díkes za připomenutí, že má dneska Lenka svátek, bych málem zapomněla. |-|
Holky vše nej..... x-)
kackap
21. únor 2008
Obrovitánská gratulace Pitrs k Lukáškovi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Eleanor no my by jsme chodili plavat i jinam,ale samotnou mě to nebaví.

Všem Lenkám krásný svátek.
leonka
21. únor 2008
ahoj holky.

Peťulce VELIKÁNSkÁ GRATULACE x-) x-) -a přeji jí a Lukáškovi hodně zdravíčka a šteštíčka. Teším se na fotečky.

Všechny ostatní zdravím 😎
eleanor911
21. únor 2008
ahoj holky 🙂

Leni vše nejlepší k svátku,hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky x-) a od Lukáška velkýho hubana 😃

kackap děkuji 🙂 tak se můžeme někdy domluvit a jít plavčit do CV 😉

ráno jsem mluvila s Peťou,tak všem děkuje a podzravuje 😉 ležela chudák ještě dole na gyndě,páč nebylo místo a nemohla mít tudíž Lukášk na pokoji,tak doufám,že už jsou spolu 😎 Pája prý možná přihodí nějaké fotečky až budou mít 😉

mě za chvíli přijede návštěva,tak jdu něco dělat 😃 papa
dablice1983
21. únor 2008
ahoj děvčata lenkám vše nejlepšší k svátku a já se loučím zatím jdu poklidirt a čekám náštěvu a jdeme slavit narozky moje tak zatím pápa a opatrujte se tu x-)
kackap
21. únor 2008
Eleanor,klidně se můžeme domluvit,akorát já nemůžu úterky a čtvrtky jo pátky od 15:00 to mám autoškolu
v.ctyrlistek
21. únor 2008
Ahoj holky,
Lenkám vše nej..., hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Taky hodné manžílky. 😃
Ďábli, Tobě taky vše nej... k narozeninám. 🙂
lucianka
21. únor 2008
Ahoj holky,
Lenkám přejeme vše nej k svátku.
Leni, děkujeme ke gratulaci k 5-timěsíčninám 🙂
Taky gratulujeme Ondráškovi k dnešním 5-timěsíčninám 🙂
lucianka
21. únor 2008
... děkujeme ZA gratulaci :-N Píšu jak tatar. ]-(
vrtule83
21. únor 2008
Holky tak jsme nakonec vzali tyhle golfky, tedy doma budou až za týden, sice jsou o něco těžší než ty předtím, ale těch + jsem na nich našla víc
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61...
už se těším až přijdou a budu moct to tele těžký a neovladatelný schovat 😃
kimby
21. únor 2008
Ahojte ve spolek.
Nejprve přeji Petrušce i Lukáškovi hodně zdravíčka a ať to oba zmáknou a jsou brzy doma a mezi námi 🙂 Petrušce jsem ihned po porodu psala...moc na ní myslím...těším se na fotečky.

Jinak všem našim Leničkám vše nejlepší k vašim dnešním svátečkům, ať vám hlavně vše vychází, jak si přejete a hodné manžílky...a pro El i hodného Lukáška 🙂

Ďábli, vše nejlepší k Tvým narozeninám!!! Hlavně Ti popřeji zdravíčko a štěstíčko....to ostatní přijde samo 🙂

Jinak holky...fotečky mne moc pobavily, jste prostě úžasné 🙂 už mi moc chybíte, ale já nyní toho mám tolik...hlavně nový život v novém městě....takže začátky, zařizování spousty náležitostí, stěhování...do toho práce..ale v zásadě si nedovolím na vás nepomyslet, i když tu nejsem, či jen čtu a nestíhám psát. Brzy snad vše doženu a napravím.

Leni..Lukáškovi ty vlásky fakt závidím, neskrytě, je rozkošný!
Lucinko, Lukášek krásně roste, je rozkošný!A dává mamince pěkně zabrat 🙂
A Tádík Lucinky...to je už pěkný chlapák...
Jituško, Miška mě na foto překvapila...a já se nemohla mazlíkovat, což mne mrzí..
Verunko, zdravím...brzy snad popovídáme 🙂
papa a dobrou noc vám všem
vilo
22. únor 2008
Ahoj holky, moc moc gratuluji Petrušce k narození Lukáška, přeju hodně zdravíčka
Dneska jedu na 4D ultrazvuk tak už se nám snad na 100% potvrdí ta holčičika 😉
Jinak je u mě zatím vše v pořádku, více budu vědět příští týden.
pekkra
22. únor 2008
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už dlouho sem nakukuju,ale zatím nebyla odvaha,když už to tady máte tak pěkně rozjeté a všechny se znáte. 🙂
dablice1983
22. únor 2008
ahoj holky vilo přeju ti at se to potrvdí .
Pekkra vítej zde podle fotek my nikoho připomínáš x-)
pekkra
22. únor 2008
Já jsem z Kadaně,tak možná proto 😉
lukajda
22. únor 2008
Ahoj holky,
dodatečně přeju všechno nej k včerejšímu svátku Leničkám 😉
Vítám Pekkru - neboj, nekoušeme 😃
andilek
22. únor 2008
ahoj holky, tak Ondra včerejší narozky prořval, začíná to na nás pěkně zkoušet, ale odolávám :-N
za to mě mile překvapil v noci, spinkal od 9 do půl 6 a pak do 7,45 takže jsem ráno vstala dřív a uklidila jsem ..
dneska jedeme na nákup, je tam docela teploučko, tak zkusím odhodit teplé oblečení Ondráškovi, tak snad neumrzne :-N
pekkra, vítej, krásný fotečky, Karolínku jsme taky chtěli, kdyby byla holčička 🙂
pekkra
22. únor 2008
Děkuju za přivítání 🙂 Konečně nějaké zpřízněné duše z blízkého okolí,huráááá 😃
lukajda
22. únor 2008
Jituš, tak na mě Tádík taky včera zkoušel vztekací nálady...je to ale šíleně těžký odolat a nevyměknout :-|
Pek - tak to jsi měla mezi nás zavítat dřív...to víš, trpíme nedostatkem nevěst 😃
vrtule83
22. únor 2008
ahojky holky, držím palce v odolávání 😃
Pek- vítej, já z kadaně nejsem ale stejně mi přijde že tě od vidění znám, Karolínka je krásná a konečně přibyla holčička k převaze našich mini chlapáků 😃
lukajda
22. únor 2008
Jituš - vrtule: Co plavčo? chodíte ještě?
vrtule83
22. únor 2008
Ahojky Lucí, na plavčo nechodíme, byli jsme jen jednou. Malé to nedělalo nejlíp na kůži a nechtělo se mi dokud neseděla a přes zimu a těď zase mám jiné důvody.
vilo
23. únor 2008
Ahoj holky, tak 4D bylo úžasné, mi kápla slza a máme potvrzenou holčičku, pořád se hýbala tak máme pěkné záběry.
pavly
23. únor 2008
ahojky vsichni
dodatecne vse nej nej nej lenickam!!!!!

holky a ja jdu nahlasit,ze mame zamluveny kocar, probehlo to vcera desne rychle,jen jsem se sla zase podivat a ukazat ho mamce,jestli se ji taky bude libit a pani mi dala nuz na krk,byla tam nejaka prede mnou,ze ho chce,ale jde se jeste poradit-tak ja se neradila a dala rychle zalohu 😃 , mela jsem stejne jasno,jen to nebylo proste uplne rozhodnute...no tak uz je 😎 Tak mam konecne klid a nemusim patrat po kocarcich, budu mit muj milovany modry jane (snad me nezradi a bude fakt super !!!!!!)

vilo- gratuluju k holcicce,kde jsi byla na 4D?
vilo
23. únor 2008
Pavly děkuju, doufám, že bude všechno v pořádku.
Byla jsem v Praze: http://www.gennet.cz/pages/4d_ultrazvuk.htm
pavly
23. únor 2008
ahojky leni,my jsme taky tam objednani na 21.3. to ti dali tolik tech fotek? taky jsi platila 1200?
vilo
23. únor 2008
No zeptá se tě jestli chceš DVD nebo jenom fotky, tak jsme chtěli raději DVD + jednu fotku, myslím, že to bylo asi o 150,- dražší, takže to vyšlo kolem 1300,- (za tu cenu tedy máme DVD s 30 min záznamem, CD se 17 fotkama a jednu vybranou vytištěnou)
pavly
23. únor 2008
jo taaaak,ja prave myslela,ze mi daji jen dvd a jen tu jednu fotku!!! takze budu mit i cd s fotkama.no to je super!
tak to jsem rada x-) Ja uz se taky desne tesim!!!!
pavly
23. únor 2008
jo leni a ptali se vas,jestli chcete vedet pohlavi? me se jedna o to,abychom to treba nahodou nepoznali, jde to poznat,nebo kdyz to nezname,tak to neuvidime?????my chceme to prekvapko a nerada bych o to prisla na tomhle ultrazvuku 🙂