• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky holky
Jituš tak MS nezávidím, já ji ještě neměla :grinning:
Jinak Leničkám vše nej nej k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky
21. únor 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, no to je nefér :angry: :grinning:
jo a díkes za připomenutí, že má dneska Lenka svátek, bych málem zapomněla. :pensive:
Holky vše nej..... :dizzy_face:
21. únor 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrovitánská gratulace Pitrs k Lukáškovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Eleanor no my by jsme chodili plavat i jinam,ale samotnou mě to nebaví.

Všem Lenkám krásný svátek.
21. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

Peťulce VELIKÁNSkÁ GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: -a přeji jí a Lukáškovi hodně zdravíčka a šteštíčka. Teším se na fotečky.

Všechny ostatní zdravím :sunglasses:
21. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Leni vše nejlepší k svátku,hodně zdravíčka,štěstíčka a lásky :dizzy_face: a od Lukáška velkýho hubana :grinning:

kackap děkuji :slight_smile: tak se můžeme někdy domluvit a jít plavčit do CV :wink:

ráno jsem mluvila s Peťou,tak všem děkuje a podzravuje :wink: ležela chudák ještě dole na gyndě,páč nebylo místo a nemohla mít tudíž Lukášk na pokoji,tak doufám,že už jsou spolu :sunglasses: Pája prý možná přihodí nějaké fotečky až budou mít :wink:

mě za chvíli přijede návštěva,tak jdu něco dělat :grinning: papa
21. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata lenkám vše nejlepšší k svátku a já se loučím zatím jdu poklidirt a čekám náštěvu a jdeme slavit narozky moje tak zatím pápa a opatrujte se tu :dizzy_face:
21. únor 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor,klidně se můžeme domluvit,akorát já nemůžu úterky a čtvrtky jo pátky od 15:00 to mám autoškolu
21. únor 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenkám vše nej..., hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Taky hodné manžílky. :grinning:
Ďábli, Tobě taky vše nej... k narozeninám. :slight_smile:
21. únor 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenkám přejeme vše nej k svátku.
Leni, děkujeme ke gratulaci k 5-timěsíčninám :slight_smile:
Taky gratulujeme Ondráškovi k dnešním 5-timěsíčninám :slight_smile:
21. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
... děkujeme ZA gratulaci :sweat_smile: Píšu jak tatar. :angry:
21. únor 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme nakonec vzali tyhle golfky, tedy doma budou až za týden, sice jsou o něco těžší než ty předtím, ale těch + jsem na nich našla víc
http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61613&VarCode=%2E0541&Act=Detail&Grp=1&SubGrp=1&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y
už se těším až přijdou a budu moct to tele těžký a neovladatelný schovat :grinning:
21. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ve spolek.
Nejprve přeji Petrušce i Lukáškovi hodně zdravíčka a ať to oba zmáknou a jsou brzy doma a mezi námi :slight_smile: Petrušce jsem ihned po porodu psala...moc na ní myslím...těším se na fotečky.

Jinak všem našim Leničkám vše nejlepší k vašim dnešním svátečkům, ať vám hlavně vše vychází, jak si přejete a hodné manžílky...a pro El i hodného Lukáška :slight_smile:

Ďábli, vše nejlepší k Tvým narozeninám!!! Hlavně Ti popřeji zdravíčko a štěstíčko....to ostatní přijde samo :slight_smile:

Jinak holky...fotečky mne moc pobavily, jste prostě úžasné :slight_smile: už mi moc chybíte, ale já nyní toho mám tolik...hlavně nový život v novém městě....takže začátky, zařizování spousty náležitostí, stěhování...do toho práce..ale v zásadě si nedovolím na vás nepomyslet, i když tu nejsem, či jen čtu a nestíhám psát. Brzy snad vše doženu a napravím.

Leni..Lukáškovi ty vlásky fakt závidím, neskrytě, je rozkošný!
Lucinko, Lukášek krásně roste, je rozkošný!A dává mamince pěkně zabrat :slight_smile:
A Tádík Lucinky...to je už pěkný chlapák...
Jituško, Miška mě na foto překvapila...a já se nemohla mazlíkovat, což mne mrzí..
Verunko, zdravím...brzy snad popovídáme :slight_smile:
papa a dobrou noc vám všem
21. únor 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc moc gratuluji Petrušce k narození Lukáška, přeju hodně zdravíčka
Dneska jedu na 4D ultrazvuk tak už se nám snad na 100% potvrdí ta holčičika :wink:
Jinak je u mě zatím vše v pořádku, více budu vědět příští týden.
22. únor 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Už dlouho sem nakukuju,ale zatím nebyla odvaha,když už to tady máte tak pěkně rozjeté a všechny se znáte. :slight_smile:
22. únor 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vilo přeju ti at se to potrvdí .
Pekkra vítej zde podle fotek my nikoho připomínáš :dizzy_face:
22. únor 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Kadaně,tak možná proto :wink:
22. únor 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dodatečně přeju všechno nej k včerejšímu svátku Leničkám :wink:
Vítám Pekkru - neboj, nekoušeme :grinning:
22. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Ondra včerejší narozky prořval, začíná to na nás pěkně zkoušet, ale odolávám :sweat_smile:
za to mě mile překvapil v noci, spinkal od 9 do půl 6 a pak do 7,45 takže jsem ráno vstala dřív a uklidila jsem ..
dneska jedeme na nákup, je tam docela teploučko, tak zkusím odhodit teplé oblečení Ondráškovi, tak snad neumrzne :sweat_smile:
pekkra, vítej, krásný fotečky, Karolínku jsme taky chtěli, kdyby byla holčička :slight_smile:
22. únor 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání :slight_smile: Konečně nějaké zpřízněné duše z blízkého okolí,huráááá :grinning:
22. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak na mě Tádík taky včera zkoušel vztekací nálady...je to ale šíleně těžký odolat a nevyměknout :unamused:
Pek - tak to jsi měla mezi nás zavítat dřív...to víš, trpíme nedostatkem nevěst :grinning:
22. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, držím palce v odolávání :grinning:
Pek- vítej, já z kadaně nejsem ale stejně mi přijde že tě od vidění znám, Karolínka je krásná a konečně přibyla holčička k převaze našich mini chlapáků :grinning:
22. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš - vrtule: Co plavčo? chodíte ještě?
22. únor 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucí, na plavčo nechodíme, byli jsme jen jednou. Malé to nedělalo nejlíp na kůži a nechtělo se mi dokud neseděla a přes zimu a těď zase mám jiné důvody.
22. únor 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak 4D bylo úžasné, mi kápla slza a máme potvrzenou holčičku, pořád se hýbala tak máme pěkné záběry.
23. únor 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsichni
dodatecne vse nej nej nej lenickam!!!!!

holky a ja jdu nahlasit,ze mame zamluveny kocar, probehlo to vcera desne rychle,jen jsem se sla zase podivat a ukazat ho mamce,jestli se ji taky bude libit a pani mi dala nuz na krk,byla tam nejaka prede mnou,ze ho chce,ale jde se jeste poradit-tak ja se neradila a dala rychle zalohu :grinning: , mela jsem stejne jasno,jen to nebylo proste uplne rozhodnute...no tak uz je :sunglasses: Tak mam konecne klid a nemusim patrat po kocarcich, budu mit muj milovany modry jane (snad me nezradi a bude fakt super !!!!!!)

vilo- gratuluju k holcicce,kde jsi byla na 4D?
23. únor 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly děkuju, doufám, že bude všechno v pořádku.
Byla jsem v Praze: http://www.gennet.cz/pages/4d_ultrazvuk.htm
23. únor 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky leni,my jsme taky tam objednani na 21.3. to ti dali tolik tech fotek? taky jsi platila 1200?
23. únor 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zeptá se tě jestli chceš DVD nebo jenom fotky, tak jsme chtěli raději DVD + jednu fotku, myslím, že to bylo asi o 150,- dražší, takže to vyšlo kolem 1300,- (za tu cenu tedy máme DVD s 30 min záznamem, CD se 17 fotkama a jednu vybranou vytištěnou)
23. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taaaak,ja prave myslela,ze mi daji jen dvd a jen tu jednu fotku!!! takze budu mit i cd s fotkama.no to je super!
tak to jsem rada :dizzy_face: Ja uz se taky desne tesim!!!!
23. únor 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo leni a ptali se vas,jestli chcete vedet pohlavi? me se jedna o to,abychom to treba nahodou nepoznali, jde to poznat,nebo kdyz to nezname,tak to neuvidime?????my chceme to prekvapko a nerada bych o to prisla na tomhle ultrazvuku :slight_smile:
23. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek