• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
JJ když si řekneš tak ti ty fotky vypálí a připlatíš těch 150,- , je to moc krásný zážitek, pořád si šahala na hlavičku a hrála si s pupeční šňůrou :slight_smile:, jinak prostředí je tam moc hezké a sestřičky příjemný
23. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
První co tak se zeptala jestli chceme vědět pohlaví, jinak by tam prý vůbec nezajížděla.
23. únor 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na skoro celém záznamu je hlavička, nebo do půl těla, pak tam mám chviličku nožičky
23. únor 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, hura, to jsem rada!!! doufala jsem,ze to tak nejak bude, tak to jsi me uklidnila,sice vim,ze tatinek bude mit cukani,aby videl toho kluka,ale verim,ze to ustoji :grinning:
no desne se tam tesim,uz aby to bylo, ja teda uz jednou brecela a to na ultrazvuku srdicka, nebylo mi ten den nejak dobre, nebyl to muj doktor a to se nejak semlelo,ze jsem se tam rozbrecela,jakmile rekl,ze je to vse krasne videt a je nadherne bez vad...a uz jsem rvala...pak povidal dal a pak jsem rvala jeste vic,kdyz mi pustil zvuk srdicka,no byla jsem za placku a pak jsem rvala i milackovi do telefonu,tak jsem zvedava,jake to bude tam,tatinek pujde na zivi ultrazvuk poprve-doma uz mame jeden od doktora z bezne prohlidky - a to je teda taky super :slight_smile:
23. únor 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to moc krásný zážitek, peněz vůbec nelituju :wink:
teď musím letět něco uvařit, tak pa
23. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem ti taky chtela psat,ze dekuju za info a letim varit-nojo,sobota,co :dizzy_face: ,tak zatim pa
23. únor 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo gratuluji k vydařenému ultrazvuku a potvrzené holčičce :slight_smile:
pavly a tobě ke kočárku že ti ho nikdo nevyfoukl a jaký ten jané sis vybrala?
23. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavly tak jsem koukla do albumka a už ho tam máš takže slalom, barvička vypadá pěkně
23. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo a fotečky Karolínky jsou supr

sorry že píšu takhle kouskovaně :grinning:
23. únor 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jitus,nebude to slalom ale nomad,je to stejny kocarek jako ma lucinka,jen v modre barve a na 4 kolech (enbo 6 pro presnost),ja trojkolky proste neeeee,ale jiny obrazek toho modreho jsem nesehnala :dizzy_face:
23. únor 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda tady to jelo :grinning:
Vilo - kráááásný fotečky :dizzy_face:
Tak už je Lukášek od Péti mediální hvězda :grinning: Mají krásnou fotku v dnešním Chomutovském deníku...nevím, jestli si to dobře pamatuju, ale neměla fotku v novinách z porodnice i Hanička? Ještě mu není ani týden a už je to celebrita...samozřejmě je tam ze všech miminek nejkrásnější :wink:
23. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
i já vítám pekkru mezi námi. :slight_smile:
Leni, krásné fotečky Adélky, to je moc dobře, že jste si ten 4D ultrazvuk užili. :dizzy_face:
Pavlí, gratuluju ke kočárku, tak nakonec to vyhrál. :slight_smile: Určitě s ním budeš spokojená. Ale jak jsme se bavily, žádný není dokonalý. :wink:
Lucko, myslím, že Peťka s Haničkou taky byly v novinách. :slight_smile:
Včera jsem pekla poprvé v životě medovník, tak doufám, že to bude k jídlu. Musí se nechat uležet, tak se zítra do něj pustíme. A dneska jsem upekla Nebe v hubě :grinning: podle Zdeňka Trošky. Je to tvarohový koláč, docela dobrý, ale málo sladký. A mamka dělala segedýnský guláš k obědu. A co jste vařily vy?
23. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak cv deník nekupuju :unamused: škoda ráda bych je viděla
Veřčo já dnes nic nevařila :grinning: jsme si ohřáli zbytky ze včera, kuřecí na pórku s rýží, ale co bude zítra netuším :unamused:
23. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://chomutovsky.denik.cz/miminka/
Třeba tady za pár dnů bude Lukášek taky k vidění :slight_smile:
23. únor 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Já nebyla teď asi 3 dny na netu :frowning2: v pondělí jeden zánět, od včera zase druhý (v druhém prsu :frowning2:) Se z toho picnu. :slight_smile: Včera jsme si udělali nečekaný výlet do Litoměřic. Přes inzerát jsme sehnali sedačku do našeho auta, co jde předělat na dětskou autosedačku. Není samozřejmě tak bezpečná, takže budeme stejně kupovat normální. Hlavně taky, abych s malým mohla jezdit i v mém autě, až nějaké budu mít :slight_smile: Ale spíš mi šlo o to, že kdybychom někde byli a nečekaně pro nás třeba taťka přijel nebo tak, abychom ji v tom autě prostě měly :slight_smile: Je to dobrý věc.
No a večer, když jsme přijeli, tak jsem šla péct dort a koláč, jelikož má manžel dneska narozky. Jako péct dort s teplotou 38,3 - to už nikdy neudělám. :grinning: Upekla jsem to, dneska jsem chtěla dodělat zbytek, ale zjistila jsem, že jsem si metly od šlehače dala do myčky a zapla... když domyla, začla jsem šlehat šlehačku a ono to nešlo... tak jsem vytáhla krabičku z koše a zjistila, že "šlehačka není určena ke šlehání" :angry: Takže manžel běžel do večerky pro novou... no a ve finále, když jsem ho rozkrojila, tak jsem zjistila, že ten korpus se mi včera totálně srazil! :angry: Jak jsem to měla v dortové formě, tak jsem to nepoznala :frowning2: Jako, to byla zase akce. :unamused:

Vilo, gratuluju k holčičce.
Pavlí, my měli sice jen 1 fotku, ale zase 50 min. DVD záznamu...
Kimby, snad si na nás uděláš brzy víc času :wink:
Pekkra, vítej mezi námi :slight_smile:
No ta Peťka se má!!! Obě dětičky má mediální hvězdy hned po narození :grinning: Už se těším, až Lukáška uvidíme :slight_smile:

Pekkro, jelikož jsme taky z Kadaně a náš Lukášek je o 2 měsíce starší než Karolínka, tak je potencionálním ženichem :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si vzpomněla:

Jituš, golfky jsou hezký... a pokud mají víc plusů než tamty, není o čem přemýšlet. On člověk musí skoro vždycky udělat nějaký ústupek. Ale o tolik asi zase těžší nebudou :wink:
23. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí u mě mají jen jedno mínus a to je ta váha jsou těžší asi o 3 kila než ty předtím ( ale i to je tak průměr mezi golfkami), ale zase jsou prostornější a velikými koly a plnou výbavou, ty předtím byli sice lehoučké a vypadají pěkně, ale musela bych je vzít v jiné barvě jelikož je letos přestali vyrábět tak jen doprodávají a kdybych k nim měla dokupovat madlo a nánožník, tak by vyšli o 2200,- dráž.
23. únor 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tos mi říkala, že bys musela dokoupit madlo a nánožník... to mě udivuje, že se takováhle věc musí dokupovat, že to neprodávají jako standard :unamused:
23. únor 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí to madlo ani k tomu nevyrábějí, na netu někde nabízejí od jiné firmy že pasuje, v cv v chiccu na palacký na mě koukali jako bych přiletěla z marzu že se dá sehnat.
23. únor 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

dodatečně přeji ďábli vše nej nej k narozkám :slight_smile:

a děkuji všem za přáníčka k svátku :slight_smile:

vítám pekkru :slight_smile: měla jsi se přidat dřív,aspoň to tu nebude váznout :wink:

vilo gratuluji k holčičce,jukala jsem taky na fotečky a jsou krásný,musel to být úžasný zážitek,až budu mít jednou druhé mimi,tak tam určitě taky pojedeme :dizzy_face:

pavly pro jistotu radši sami řekněte,že nechcete vědět pohlaví :wink: slyšela jsem,že už se hodněkrát stalo,že to někdo vědět nechtěl a dr to hned řekli :unamused: mě se ale naštěstí taky všude ptali :slight_smile:

byli jsme v pátek v lesoparku s kamarádkou a její malou,dětičky si to pořádně užili,pže jsme šli v 10h a vrátili se před třetí hodinou :grinning: naštěstí bylo docela hezky a teplo :sunglasses:
24. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucianka: Výborně, ženich se bude hodit :grinning: Bereme to na vědomí :wink:
24. únor 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás dnes jsme byli v lesoparku no super počasí ale těch lidí a maminek a nejhoršší byla ta fronta na pokladně :dizzy_face:
24. únor 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, oni kolikrát v obchodě vědí míň než my, sečtělé maminky :grinning: Mně například tady v jednom obchodě tvrdili, že k tomu našemu kočáru se nánožník nevyrábí, že je to Španělská firma a tam je teplo, tak nánožníky nepotřebují... a když jsem řekla, že jsem ho viděla a i jsem to četla na netu, tak mě paní přesvědčovala, že to URČITĚ NEBYL originál... že se prostě nevyrábí. A hle, máme kočár i s nánožníkem - z jiného obchodu :slight_smile:
24. únor 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí by jsme jim v dětských obchodech mohli dělat školení :grinning:
ďábli taky jsme tam dnes byli ale až později, když nebyla taková fronta a naštěstí s permanentkou nás vzali přednostně bokem, a chtěla jsem tam jím kolem jedný (co chodíme skoro denně) a raději jsem to vzala okolo po cyklistický, lidí bylo všude mooře
Leni já tam v pátek také byla, kolem poledne, škoda že jsme se nepotkali
Zítra si to do lesňáku mířim znovu, bude všední den to bude prázdno
24. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ten lesopark máte super. :slight_smile: My máme za rohem park, tak tam s Lukáškem taky někdy zajdu. Akorát se musím smát, že když je třeba pod mrakem nebo chladno, tak tam jsem kolikrát sama, ale jakmile je tak hezky jako dneska, tak je tam najednou lidí! :slight_smile: Já nevím, jestli ty maminy chodí s kočárkama ven jen když je hezky? :slight_smile: My chodíme každý den, ale jak píšu - jakmile je hezky, je venku lidí jak mravenců :grinning:
24. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí přesně, vyleze sluníčko a s nimi i lidi, jinak sedí asi doma, já také chodím ven pořád, Miška je naučená kolem poledne spinkat v kočáru, jen když prší nechodíme a spí u maminky.
24. únor 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci myslíš ten park za Kaufáčem? Já jsem tam prakticky denně,za skoro každého počasí. Dneska tam byl teda nátřesk :grinning: Malá už je taky zvyklá,že po obědě vyrážíme ven. Aspoň se chvíli prospí,doma jí to moc nejde :frowning2:
24. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, no tak já bych šla do lesoparku taky, ale nechám to až na teplejší počasí, i když teda včera taťka litoval, že vzal kšeft, protože bylo opravdu nádherně :dizzy_face:
25. únor 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska budeme mít debatu s taťkou na téma autosedačky, tak nevím, kterou vybrat, už mi jde z nich hlava kolem... do užšího výběru postoupily tyto....
http://www.ecipisek.cz/detail/autosedacka-trimax-aqua-2008/2/56/2418/
http://www.ecipisek.cz/detail/key-1-xp-9-18kg/2/56/2455/
http://www.ecipisek.cz/detail/autosedacka-travel-evolution/2/57/1561/
ale určitě to ještě 20x přehodnotim a nakonec to bude úplně jiná a hlavně táta mi určitě zase řekne, že je mu to jedno, ať nějakou vyberu sama :sweat_smile:
25. únor 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tohle jsem dneska objednala pro Ondru
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11045655 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
když bude zlobit, tak ho tam zavřu :sweat_smile:
25. únor 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek