• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Pekkro, jj, přesně ten :slight_smile: Já tam teda denně nejsem, ale docela často... někdy jdu do města, když mám nějaké zařizování apod. :slight_smile:
Andilku, tak to jsem zvědavá, jak se sedačkama pořídíte... znám to - taky to 5x změníme :slight_smile: A mému manželovi je to většinou taky úplně jedno :grinning: My zatím uvažujeme o téhle: http://www.babystyle.cz/zbozi/295-recaro-young-sport-topline-akce-+-cepice-recaro-zdarma

Ten stan se bude Ondrovi určitě líbit. Děti mají tyhle schovky fakt rády :slight_smile:

My chodíme ven většinou i když prší - teda do Vánoc jsme chodili fakt za každého počasí, protože Luky nebyl schopný doma usnout :frowning2: A taky spal venku dýl, tak jsem chodili... teď chodíme taky, ale už dává i venku ty svý půlhodiny :frowning2: Snad se to někdy zlepší :grinning:
25. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak se tam třeba někdy potkáme :wink:
25. únor 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
vyhlizim,jestli nam petulku uz nepropustili...asi ne :frowning2:
jinak s tou prochazkou a lidma,to je fakt,taky kdyz jsem sla dneska,sla jsem sama-to zrovna dopoledne mrholilo-me to nevadilo...ale vcera jsme snad potkali vsechny obyvatele mesta...jo a mimoto,milacek furt jen rika na kocarky-vidis,taky nema jane :grinning: (to si me jako dobira,jak jsem narocna...ale smejeme se tomu,spis me udivuje,jak si je jisty,ze ho pozna-jsem mu ho asi hodne dlouho cpala do hlavy :grinning: )

autosedacky holky dobre proberte,ja uz taky pokukovala,tak pak rada uslysim rady a zkusenosti ,jako prave pri vyberu kocarku :wink:
25. únor 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky autosedacky vypadají supr, mi podědili starší co je od 0-18kg, tak se nemačká už ve vajíčku. Jituš podle obrázku se mi líbí ta třetí a lucí ta tvá je moc pěkná a ta cena taky :confounded: ale je to o penězích kolik je kdo ochotný a může investovat.
25. únor 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím že by petrušku mo :wink: hli propustit zítra tak uvidíme jestli si najde čas nás pozdravit
25. únor 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak si predstavte s kym jsem se dnes pri kocarkovani potkala,s Petulou a celou jeji rodinkou :grinning: ,Lukasek je krasnej a tak malinkatej :grinning: (vozil tatinek),Petulce to moc sluselo,no cupr mamina, ta vozila vnoucatko(Hanicky kocarek) a Hanicka je vokata princeznicka :slight_smile:
25. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
včera jsem psala Peťulce SMS a psala mi, že se pak rozepíše víc, že jsou doma. Včera dopol. je pustili... asi se teprve sžívají a hlavně užívají :slight_smile: až bude mít čas, určitě se tady ukáže :slight_smile:

Jituš, cena je opravdu docela vysoká, ale manžel chce tuhle sedačku. Jelikož Recaro prý vyrábí sedačky do aut a je to nějaká dobrá firma. :slight_smile: A já to beru tak, že dokud na to máme, tak to do jeho bezpečí investujeme :slight_smile: Ale od tohohle měsíce jsem na rodičáku, tak ono to taky bude jiné :grinning:
25. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak to je super, že je už Peťulka doma a užívá si Lukáška celá rodinka. :slight_smile:
Lucí, gratuluju k rodičáku. :slight_smile:
Venku je tááák krásně a já za chvíli mažu do práce. :unamused: Tak si to sluníčko užívejte za mě. :wink:
26. únor 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, tak to teda nevím, jestli je k čemu gratulovat :grinning: Jsem zvědavá, jak s tím vyjdu :grinning:
26. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí jseš tu ještě? potřebuji poradit, co bych mohla dát Mišce do golfek pod zádíčka a zadeček aby nestudilo, když se trochu ochladí, radili deku a šmiknout díry na pásy, nepadá tě něco jiného?
26. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jsem tu ještě... přemýšlím...
No abych pravdu řekla, nic jiného mě nenapadá :frowning2: Jestli se Ti nechce třeba šmikat deka, tak já jsem si do kočárku koupila v galanterii (v látkách) fleece. stálo to asi 100 Kč za metr, takže to není taková investice :wink: Navíc nemám stroj, tak jsem to nemusela ani olemovat :slight_smile:
26. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme včera autosedajdu nevybrali, jak jsem čekala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
zítra jdu MM ukázat a pokud se mu bude líbit, tak i objednat jídelní židličku, tak kdyžtak jukneme i na ty autosedačky :grinning:
super, že už je Peťka doma, už se těším na fotos :dizzy_face:
luci, ta tvoje autosedačka je taky pěkná :dizzy_face: , kdyby dělali jen jeden typ, bylo by to jednodušší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
26. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí nejdřív jsem chtěla koupit fusak co se dá odepnout vršek že zůstane jako podložka, ale asi to bude zbytečně veliké, asi koupím nějakou obyč flees deku nebo tu metráž (švadlenka je hned vedle obchodu s kočárkama) a bude šmik a stroj mám a napadlo mě vycpat slabým molitanem, ten taky mám) uvidíme
26. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku, přesně tak - naši rodičové to měli mnohem snažší než my :slight_smile: Sice peněz moc neměli, ale zase nebyl takový výběr a aspoň jsme si nezáviděli :grinning: Všichni jsme měli stejný bačkory, stejný kalhoty a nebylo nám líp? :grinning:

Jituš, no vidíš. Ty jsi taková šikulka... Ty si určitě poradíš :wink:
26. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím se mezi živé maminy!!!! :grinning: Dám fotečku do alba a pak mizím a až bude víc času tak si vše dočtu a odepíšu ju??Tak mi to snad odpustíte :wink: Jen Vám chci moc poděkovat za podporu a jsem ráda že jste na mě myslely a myslíte :wink: Mám vás ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirts vítej zpět a lukášek je moc a moc nádhernej a přeju at dělá jen samou radost :dizzy_face:
27. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí,
Lukášek je tak krááááásnej - přejeme moc a moc zdravíčka vám oběma a tobě hodně sil a elánu :wink:
27. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé holky ahojj :slight_smile: Tak je tam pár foteček tak to snad na začátek stačí, určo se brzy ozvu, pááááááá
Děkujeme vám :dizzy_face: :wink:
27. únor 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Pitrs taky ti přeju hodně štěstíčka, ať tě Lukášek nezlobí a hlavně ať krásně roste :wink:

Teda, já se sem asi vždycky dostanu tak jednou za dva dny, to je hrůza :frowning2: Malá je strašný zvíře :confounded: :frowning2: Prostě se rozhodla,že nebude přes den vůbec spát a bude mámu trápit :frowning2: No snad se to zlepší a já budu moct aspoň trošku komunikovat,ať vás taky trošken poznám :wink:
27. únor 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten je ňuňánkovejjjjjjjjjj, tak ještě jednou hodně štěstíčka a hlavně zdravíčkaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťulko, vítej opět mezi námi. :grinning: Lukášek je kouuuuzelnej!!! :dizzy_face: Ať se mu líbí na světě a přeju mu hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. :slight_smile:
Lucí, holt s tím rodičákem budeš muset vyjít, jako plno ostatních maminek. :wink:
Pavlínko (kim), kde jsi? :confused: Určitě máš teď hodně příjemných starostí. :sweat_smile:
27. únor 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lukášek je kouzelnej! :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekkro, se spaním jsme na tom stejně - proto se tu většinou ukazuju až večer. Naštěstí v sedm večer už většinou Luky chrní. Za to jsem vděčná, protože jinak se od něj za celý den nehnu. Teď si vykládá v postýlce, místo aby spal. :slight_smile:
Veru, to víš, že s tím vyjdu :grinning: Jen je to nezvyk - po tolika letech v práci být zase "na sociálce" :grinning:
27. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Jituš vrtule - kočárek super a Mišce se v něm evidentně moc líbí :grinning:
Jedeme zítra do Ústí na plánovanou kontrolu srdíčka - tak už jsem mírně nervózní, ale zase na druhou stranu si říkám, že kdyby se něco zásadního dělo, tak by při poslechu v poradně Dr. poznala, že se něco děje a že Tádíka poslouchá opravdu důsledně - celkově ho hodně hlídá. Ale stejně už se těším, až to budeme mít za sebou.
27. únor 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak moc moc držím pěstičky, aby Vám zítra v Ústí řekli jen samé dobré zprávy. :slight_smile: Uvidíš, bude to všechno dobré :wink:
27. únor 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Petruško Lukášek je nááádhernej, k upusinkování, fakt se vám povedl. Hlavně ať je zdravej a dělá samou radost :slight_smile:
Lucí luc s tím spaním jsou ty naši mrňousové stejní, taky se od ní přes den skoro nehnu.
Lucí luk věřím že srdíčko bude OK, hlavně nám dej vědět tak jste dopadli
Jinak z kočárku jsem naprosto nadšená, jezdí se s ním super a koupila jsem i ten fusak (je zase pěkná kosa) měli ho tu i zlevněnej tak jsem neváhala a dá se použít i jen jako podložka
27. únor 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, koukala jsem na fotečky - kočárek vypadá fakt parádně a jak psala Lucka - Mišce se v něm evidentně líbí. :slight_smile: Zkoukla jsem rovnou celé album a viděla tam jednu fotečku, kde Miška pláče!? To ona taky umí? Tomu se mi ani nechce věřit :grinning: Vždyť je to takový sluníčko usměvavý :slight_smile:
27. únor 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak vsechny zdravim, i miminka
Jitus,taky musim napsat,ze kocarek se mi moc libi - nedivim se misce :wink: A koukala jsem,ze jste si psali-co do kocarku...tak ja se treba koukala na ruzne i univerzalni vlozky do kocarku, tak jeste to me napadlo :wink: -je to ale urcite drazsi,nez koupit latku :confounded:
luci-teda lukasek je desny cislo, to si jeste uzijete!!!! :grinning:
27. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, jj, je to pěknej raubíř. Řekla bych, že mu to kouká přímo z očí :slight_smile: No dneska už obstojně péroval na všech 4, tak jsem zvědavá, kdy se mu to povede a popoleze :slight_smile: I když ono je to úplně jedno, protože se už plazí a zvládá to čím dál rychleji, takže už teď se stejně dostane kam chce... no a když odejdu z pokojíčku, tak už si to vždycky namíří rovnou ke dveřím :slight_smile: Ještě teda z pokojíčku nevylezl, ale myslím, že je to jen otázka času :slight_smile:
27. únor 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, tak jak se cítíš? :grinning:
Luci Lukýnkovi posílam pusinku :confused:
27. únor 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek