• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
díky za pochvalu kočárku :grinning: já se ho nemůžu nabažit
lucí jo to ona brečet teda umí a jak, buď jen kňourá nebo rovnou spustí vyrvál tako bych ji škrtila nebo co, i dr. se sestřičkou se vždycky diví jak moc jí to jde, je to naše malá vsteklinka, ale umí to s nám pak se začne křenit a je jí vše odpuštěno.
Lukášek je tedy rychlík, Miška ještě kouzlo polohy na 4 neobjevila a když se plazí tak jen kousek, ale moc jí baví se válet sudy v posteli, zvládne ze sedu na bříško ale na kolínkách nezůstane vždycky hodí placáka po puse dopředu
27. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Martí LEK :grinning: Jak se máš?
27. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
marti taktez . LEK-koukam,ze to zna i jitus, chtela jsem se zeptat na totez!!!! :grinning:
27. únor 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jiťule jsem se musela hned taky na kočík mrknout, joooo, tak červenou taky můžu :grinning: Je supráckej!!!
Ahoj Marti! Jak se máš ty? Pusinku předám, ale až zítra... dneska už chrní. Večery mám naštěstí klidné :slight_smile:
Jituš, no dneska jsem taky zírala... občas se teda na ty 4 dostal, ale hned šoupl nožičky zpátky dozadu, ale dneska byl v kleku hodně často a právě už začal pérovat zepředu dozadu. Až jsem zírala. Fakt ze dne na den. Je celý den na zemi, takže mu v pohybu nic nebrání :slight_smile:
Jinak se mám docela fajn, ale za chvilku letim do práce :frowning2:
27. únor 2008 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí Lukášek je sladkej jak spinká posílám mu pusinku a na vypláznutej jazyk na mě vždycky platily kleště
27. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, tak aby za chviku neutíkal za holkama :grinning:
27. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, tak to Ti nezávidím - tu práci :frowning2:
Jituš, jako, že Ti jimi vyhrožovali? :slight_smile: Se přiznám, že jsme ho to s manželem naučili my :frowning2: Nějak nám nedošlo, jak jsou dětičky chytlavé a v zrcadle jsme na něj z legrace vyplazovali jazyk a takhle to dopadlo :grinning: Vyplazuje ho pořád :slight_smile:
27. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky bych šla nejraději na neschopenku, ale zatim neni důvod no :frowning2:
27. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, brzy bude, neboj :wink:
27. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, no už ani tolik nedoufam a snažim se to neřešit, snad ot tak bude lepší :fearful:
27. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí jo děda mi vždycky na chalupě vyhrožoval že mi ho ucvakne (měli jse takové velké kleště na dřevo u krbu) a já ho plazila často, jsem se prý vždycky rozbrečela, kleště tam vysí pořád a teď mi s nimi vyhrožuje MM.
27. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jíťo no ty jsi musela býl ale číslo :grinning:
27. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, to víš, že je to lepší... :slight_smile: Jsi holka naše šikovná :wink:
Jituš :slight_smile: Tak pak asi taky nějaký Lukáškovi na ten jazyk "vyhradíme" :grinning:
27. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky se musím pochlubit Miška včera začala dělat tanyny, nastaví ručičky nebo si je chytne a při písničce se bou kroutí do stran, no je k sežrání, teta ji včera učila na MTV
27. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jůů, to musí být slaďoučká :grinning:
27. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jitus-tak to bude misa cislo po tobe,si ji umim predstavit,jak se tomu sama mrska,ona je fakt smisek!!!!!
27. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, tak ta musí být kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci taky už dělat tanyny a hrát na schovku a vybarvovat omalovánky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky jídelní židličku jsme zatím nevybrala, MM uchvátila zase tahle juk:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/safir-jidelni-zidlicka-babypoint-p334/
28. únor 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a holky, myslíte, že by mi tohle šlo na cortinu a neviděla jste to některá naživo :confused:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3962-teutonia-slunecni-striska
28. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, já to mám skoro naopak. Konečně po sociálce jsem v práci. :grinning:
To jste ho tedy naučili hezkou věc s tím jazýčkem. :sweat_smile:
Luk, taky držím pěstičky, aby vám to vše dobře dopadlo dnes v Ústí.
Jituš, gratuluju ke koupi kočárku a fusaku. :slight_smile: Je krásnej. A Mišulka je šikovná, když už dělá tanyny. :grinning:
Marti, jestli tam u vás máte Kiku, tak tam mají teď plno věcí s motivem Medvídka Pú a jeho přátel. :grinning: Tedy alespoň to bylo v letáku. :wink: A já taky za hodinu mažu do práce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pavly, jsem ráda, že už jsi v pořádku. :slight_smile:
Andí, bohužel já neporadím, jinak židlička je hezká. :wink:
28. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsme zpátky - je to dobrý, je to stále málo významná vada - nehorší se to a Tádík může mít naprosto stejný režim jako každé jiné dítě. Samozřejmě nejlepší by bylo, kdyby to úplně zmizelo, ale já jsem šťastná i za tohle :wink: Jsem strašně moc ráda, že si nás pan docent nechal v evidenci a nepředal nás do Chomutova - přístup k detičkám i rodičům je v Ústí naprosto úžasný.
28. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
luk, tak to je supeeeeeer, hlavně ať vám to tak vydrží :dizzy_face:
28. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí tak to vidíš dopadlo to moc dobře :grinning:
Jituš mám pocit že tu židličku mají v CV v cipískovi, tak jestli chcete tak si ji můžete prohlídnout, a tu stříšku jsem ještě nevyděla ale slyšela o ní a chválí si ji, a myslím že by ti tam měla jít
dnes jsem byla zkusit jít do mateřského centra tady u nás kde mají klub pro děti do 1 roku a jsem docela zklamaná asi už tam nepůjdu, ale Miška byla dokonale utahaná jen jsme vyjeli ze dveří, jsem jí položila zádíčka a už spala :grinning: a já jsem taky už kantáre, už aby byl večer a Miška chrupkala
28. únor 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vyšetření mi dopadlo celkem dobře :slight_smile: , cukr mám v normě, ale stejně musím docházet k dr a budou mě píchat do prstu, aby to bylo pod kontrolou.
Petruško gratuluju k mimču, je vážně nádhernej, už abych tu naší princeznu měla u sebe.
Luk taky gratuluju k dobrému výsledku :wink:
Příští týden vyrážim na obhlídku kočárku tak si snad vyberu, jinak výbavičku mám už skoro kompletní :slight_smile:
Tak pa a já zase písnu :wink:
28. únor 2008 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se na vás přišla zase podívat a zjistit co je nového... U nás je vše v normálu a už jsem si na to tak nějak zvykla. :slight_smile: Až budete dělat zase nějaký ten srazík, tak se na vás přijdu moc ráda podívat :wink:
Tak se mějte zatím krásně.
Papa :grinning:
28. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Andilku, tak snad vyberete židličku a budete spokojení. Malej ještě nesedí, tak to neřeším... ale to bude akce. Mně se asi žádná líbit nebude :grinning: A ta jak jsem chtěla - ta úplně obyč asi moc bezpečná nebude. tak já nevím. :frowning2: No ale už se moc těším, až bude Lukášek dostávat příkrmy (mrkvičku atd.), protože strašně krásně papá ze lžičky. :slight_smile: Skoro hned věděl jak na ní :slight_smile:

Zuzko, ahoj. Jsme rády, že ses ukázala :slight_smile:
28. únor 2008 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vilo - to je moc dobře, že jsi pod kontrolou a neboj určitě bude všechno dobrý, když si tě hlídají :dizzy_face:
Jituš vrtule - co se v tom mateřském centru dělo, že se ti tam nelíbilo? Já mám jedno MC asi 200m od domu, tak se tam taky časem chystám.
Andílku - ta stříška vypadá hodně dobře, taky si myslím, že by na Cortinu měla jít. Na našeho Moona jde, ale zatím jsem o ní nepřemýšlela, protože můžu sedačku na sporťáku přehazovat po i proti směru jízdy, tak se uvidí, kam půjde sluníčko a podle toho přehodím sedačku :slight_smile: . V neděli jsme vyrazili na prochajdu na Červený Hrádek, když bylo tak hezky a dala jsem Tádíka do sporťáku, i když se teda ještě pořád vejde i do hluboké korby. Bylo to super, jak všechno sledoval. Jinak jezdí pořád ještě v hluboké.
28. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
vilo hlavně že je v normě a ty kapičky krve jsou maličkost co můžeš pro malou udělat, a přeji pevné nervy ve výběru kočárku jelikož to je nadlidský výkon v tom obrovském výběru
lucí luc tak jsem zvědavá jakou židličku pak vybereš
já stříšku vyřeším slunečníkem, ten máme doma :wink:
Lucí luk já mám MC také kousek od domu, nedá se říct že by se mi tam nelíbylo, ale chodí tam stejná parta už od založení tudíž tam jsou dítka kolem roku a dobře se už znají a nějak jsem nezapadla, jsem si tam připadala navíc a bylo nás tam hodně a překřikovat je abych se zapojila do nějakého rozhovoru na to nejsem, ani se nazajímali jak se jmenuji a o jméno a věk Mišky se zajímali asi 3. To bylo všechno jen Mišce se tam nejdřív moc nelíbilo než se rozkoukala a pak to množství cizích hraček a pohyb okolo bylo její, jen jsme si hráli sami :unamused:
28. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek