Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
pitrs
4. pro 2006
😃 no co asi???? 😃
eleanor911
4. pro 2006
no nevím teda........
pitrs
4. pro 2006
😃 píšu ti tady, na BRMS a na ICQ 😉
pitrs
4. pro 2006
Koukám, že si se už rozepsala(skvrny od mrkve) 😉 jen tak dál 🙂
pitrs
5. pro 2006
Ahoj Holky tady to taky vázne??? 😞 😃
hildegarda
13. pro 2006
Ahojky,je tu nějaká Jirkovanda?Jsem těhule a mimčo si naplánovalo příchod na svět začátkem července.Je tu nějaká mamina nebo budoucí mamina,co si ráda poklábosí a později,až to bude aktuální,třeba i vyjede s kočárkem po městě?
barnovi
14. pro 2006
zdravim Chomutov.tak uz sem taky patrim.vsem preju hodne stesti. bydlim na Brezenecky.
eleanor911
14. pro 2006
Ahojky,koukám,že to tu pěkně vázne.
Hidegarda:ahoj já jsem z Jirkova,máme 16měsíčního chlapečka a na procházky chodím ráda,teda v zimě moc ne,ale v létě jsme venku pořád.Jinak ukecaná jsem dost 😃 tak ráda popovídám....gratuluji k těhu!!!pa
Barnovi:zdravím tě a vítám tě tu.Ty si sem přestěhovala??
pitrs
14. pro 2006
Ahoj Holky zdravím nově příchozí!!!!😉a oběma moc gratuluji k mimískům x-)
Jé Raduš, tebe sice osobně neznám, ale vaše fotky na BRMS ano x-) Taky bydlím na Březenecký!!!!!!!Kde přesně bydlíš??Já bydlím jak je Norma a z druhé strany S.O.S 😉
pitrs
14. pro 2006
Jo Raduš, měla jsi moc krásné šatečky x-) v těch jsem se chtěla vdávat já, ale byly mi krátký 😞 moc ti slušely x-)
barnovi
15. pro 2006
moc dekuju. ja presne bydlin v experimintu.
molly3
27. pro 2006
Ahojky,
já jsem z Kadaně a mam tři děti 😃 . Je tu ještě někdo z Kadaně? Třeba se známe =-)
Pa Molly
pitrs
30. pro 2006
Ahoj Molly zdravím nově příchozí a vítej mezi námi 😉
kimby
31. pro 2006
Ahoj ve spolek,nějak to tu zanedbávám, viď Petruš? 🙂 Všem hezký nový rok a samá miminka 🙂
pitrs
31. pro 2006
Ahoj Pavlí, jj nějak to tu vázne!!!!!!!!!!!! 🙂
pavly
31. pro 2006
ahojky holky!!!
tak i sem jdu poprat do noveho roku jen to krasne, mile a vse splnene.....zatim sem moc nechodim,ale snad behem nasledujiciho roku nejen ja,ale i lucinka atd.budeme zde daleko casteji 😉 a budeme k tomu mit ten krasny duvod.....

preju vsem - maminkam, tehulkam, snazilkam i cekatelkam jen to nej nej nej nej nej nej nej a nic zleho v roce 2007!!!!!!! 😉
eleanor911
27. led 2007
teda tady to opravdu vázne!Jsem tu letos první 😃 :-p 🙂 tak snad tu bude letos někdo častěji holky!!!paa
eleanor911
14. únor 2007
Ahojky,teda holky pojďte s tím něco udělat,vždyť je to tu téměř mrtvé :-o :-o :-o
andilek
16. únor 2007
Ahojky holky, sice tu není moc živo, ale ve mě se jeden maličký živůtek
ukrývá, tak se hlásím jako další šťastná těhulka z Chomutova 🙂 Doufán, že se tu rozrosteme. Tak pa
eleanor911
16. únor 2007
Ahoj andílku,vítám tě tu!!!!Jsem ráda,že sem konečně taky někdo zavítá,tak snad tu budeme teď častěji s holkama z BRMS 😉
odkud jsi a jak dlouho jsi těhu???mimochodem gratuluji!!!! 🙂
molly3
21. únor 2007
Ahojky holky,
nechtělo by se Vám udělat srazík? Třeba v Chomutovském lesoparku? My jsme pořád sami doma, tak bychom rádi našli nové kámoše a kámošky 🙂
Zatim se mějte! Molly
molly3
23. únor 2007
😞
pitrs
24. únor 2007
Ahoj Holky!!!!!!!!
Vítám nové tváře 😉
Andílku ty jsi před časem zavítala i k nám na BRMS viď???A už jseš v 8tt???Tak to moc gratuluji a přeji ať vše proběhne tak jak má x-)

Molly celkem super nápad, mohly by jsme to uskutečnit až bude teploučko nebo chcete dřív??????
eleanor911
25. únor 2007
ahojky,
srazík je super nápad,ale nechala bych to až bude trochu tepleji 😉 třeba půlka,konec března???hned jak bude teplo 🙂

Peťul to je dost,že se tu taky ukáže někdo z BRMS 😃
molly3
25. únor 2007
Ahojky,
určitě to bude lepší až bude venku teplo. My byli včra v zoo a bylo to docela krutý,ani jsme si to pořádně neužili 8-(
Budu se těšit!
Pa Molly
eleanor911
25. únor 2007
a kde v zoo jste byli??Letos se je chystáme trochu objet,páč nepojedeme na dovču,tak aspoň něco 😉

takže potřebuji reference 😃 🙂
pitrs
26. únor 2007
Ok tak se pak musíme určo domluvit!!!

Molly a co ty tvoje sluníčka, jukala jsem do alba!!!!!! 😉
molly3
26. únor 2007
Eleanor,byli jsme v Ústí. Chystáme se ještě do Prahy,ale počkáme si na lepší počasí 😃 .

Pitrs, určitě se domluvíme 😉
Moje sluníčka mě zrovna pěkně zlobí,ale za chvilku je zaženo do postelí,tak už se mooooc těšim! Večer je můj čas 🙂
A co tvoje rodinka?
eleanor911
26. únor 2007
ahoj Molly,v ústÍ JSEM BYLA NAPOSLED ASI JAKO MALÁ 😃 TAM SE CHYSTÁME A DO PRAHY TAKY,ALE AŽ O PRÁZDNINÁCH.KOLIK VŮBEC STOJÍ VSTUPNÉ DO ZOO??myslím,že u nás v lesoparku je to 60,-tak snad to nebude o tolik dražší??doufám =-)
eleanor911
26. únor 2007
nejsi v tom sama,mě Lukša teď naplácAL jogurt kam se dá,a furt mi tu přepíná klávesnici ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli