• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
:grinning: no co asi???? :grinning:
4. pro 2006 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím teda........
4. pro 2006 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: píšu ti tady, na BRMS a na ICQ :wink:
4. pro 2006 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že si se už rozepsala(skvrny od mrkve) :wink: jen tak dál :slight_smile:
4. pro 2006 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tady to taky vázne??? :frowning2: :grinning:
5. pro 2006 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,je tu nějaká Jirkovanda?Jsem těhule a mimčo si naplánovalo příchod na svět začátkem července.Je tu nějaká mamina nebo budoucí mamina,co si ráda poklábosí a později,až to bude aktuální,třeba i vyjede s kočárkem po městě?
13. pro 2006 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim Chomutov.tak uz sem taky patrim.vsem preju hodne stesti. bydlim na Brezenecky.
14. pro 2006 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám,že to tu pěkně vázne.
Hidegarda:ahoj já jsem z Jirkova,máme 16měsíčního chlapečka a na procházky chodím ráda,teda v zimě moc ne,ale v létě jsme venku pořád.Jinak ukecaná jsem dost :grinning: tak ráda popovídám....gratuluji k těhu!!!pa
Barnovi:zdravím tě a vítám tě tu.Ty si sem přestěhovala??
14. pro 2006 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky zdravím nově příchozí!!!!:wink:a oběma moc gratuluji k mimískům :dizzy_face:
Jé Raduš, tebe sice osobně neznám, ale vaše fotky na BRMS ano :dizzy_face: Taky bydlím na Březenecký!!!!!!!Kde přesně bydlíš??Já bydlím jak je Norma a z druhé strany S.O.S :wink:
14. pro 2006 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Raduš, měla jsi moc krásné šatečky :dizzy_face: v těch jsem se chtěla vdávat já, ale byly mi krátký :frowning2: moc ti slušely :dizzy_face:
14. pro 2006 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc dekuju. ja presne bydlin v experimintu.
15. pro 2006 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem z Kadaně a mam tři děti :grinning: . Je tu ještě někdo z Kadaně? Třeba se známe :confused:
Pa Molly
27. pro 2006 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Molly zdravím nově příchozí a vítej mezi námi :wink:
30. pro 2006 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek,nějak to tu zanedbávám, viď Petruš? :slight_smile: Všem hezký nový rok a samá miminka :slight_smile:
31. pro 2006 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí, jj nějak to tu vázne!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
31. pro 2006 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!
tak i sem jdu poprat do noveho roku jen to krasne, mile a vse splnene.....zatim sem moc nechodim,ale snad behem nasledujiciho roku nejen ja,ale i lucinka atd.budeme zde daleko casteji :wink: a budeme k tomu mit ten krasny duvod.....

preju vsem - maminkam, tehulkam, snazilkam i cekatelkam jen to nej nej nej nej nej nej nej a nic zleho v roce 2007!!!!!!! :wink:
31. pro 2006 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to opravdu vázne!Jsem tu letos první :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: tak snad tu bude letos někdo častěji holky!!!paa
27. led 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,teda holky pojďte s tím něco udělat,vždyť je to tu téměř mrtvé :astonished: :astonished: :astonished:
14. únor 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, sice tu není moc živo, ale ve mě se jeden maličký živůtek
ukrývá, tak se hlásím jako další šťastná těhulka z Chomutova :slight_smile: Doufán, že se tu rozrosteme. Tak pa
16. únor 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj andílku,vítám tě tu!!!!Jsem ráda,že sem konečně taky někdo zavítá,tak snad tu budeme teď častěji s holkama z BRMS :wink:
odkud jsi a jak dlouho jsi těhu???mimochodem gratuluji!!!! :slight_smile:
16. únor 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nechtělo by se Vám udělat srazík? Třeba v Chomutovském lesoparku? My jsme pořád sami doma, tak bychom rádi našli nové kámoše a kámošky :slight_smile:
Zatim se mějte! Molly
21. únor 2007 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!!!
Vítám nové tváře :wink:
Andílku ty jsi před časem zavítala i k nám na BRMS viď???A už jseš v 8tt???Tak to moc gratuluji a přeji ať vše proběhne tak jak má :dizzy_face:

Molly celkem super nápad, mohly by jsme to uskutečnit až bude teploučko nebo chcete dřív??????
24. únor 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
srazík je super nápad,ale nechala bych to až bude trochu tepleji :wink: třeba půlka,konec března???hned jak bude teplo :slight_smile:

Peťul to je dost,že se tu taky ukáže někdo z BRMS :grinning:
25. únor 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
určitě to bude lepší až bude venku teplo. My byli včra v zoo a bylo to docela krutý,ani jsme si to pořádně neužili :rolling_eyes:
Budu se těšit!
Pa Molly
25. únor 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde v zoo jste byli??Letos se je chystáme trochu objet,páč nepojedeme na dovču,tak aspoň něco :wink:

takže potřebuji reference :grinning: :slight_smile:
26. únor 2007 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok tak se pak musíme určo domluvit!!!

Molly a co ty tvoje sluníčka, jukala jsem do alba!!!!!! :wink:
26. únor 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor,byli jsme v Ústí. Chystáme se ještě do Prahy,ale počkáme si na lepší počasí :grinning: .

Pitrs, určitě se domluvíme :wink:
Moje sluníčka mě zrovna pěkně zlobí,ale za chvilku je zaženo do postelí,tak už se mooooc těšim! Večer je můj čas :slight_smile:
A co tvoje rodinka?
26. únor 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Molly,v ústÍ JSEM BYLA NAPOSLED ASI JAKO MALÁ :grinning: TAM SE CHYSTÁME A DO PRAHY TAKY,ALE AŽ O PRÁZDNINÁCH.KOLIK VŮBEC STOJÍ VSTUPNÉ DO ZOO??myslím,že u nás v lesoparku je to 60,-tak snad to nebude o tolik dražší??doufám :confused:
26. únor 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsi v tom sama,mě Lukša teď naplácAL jogurt kam se dá,a furt mi tu přepíná klávesnici :angry:
26. únor 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek