• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Jituš, to je škoda, že to v tom MC dopadlo takhle :frowning2: Tak to by se mi tam taky nelíbilo :frowning2: Jestli se tam ty holčiny znají, málokdy vezmou někoho nového mezi sebe. :frowning2: Ale je to moc velká škoda, když se tam Mišce líbilo... Já jsem v MC ještě nebyla a právě z tohohle důvodu se mi tam ani nechce. Už jen když vidím, jak maminy drandí s kočárkem společně a já tu pořádně nikoho neznám :unamused:
29. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak to jsme na tom úplně stejně
29. únor 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já se přidávám,já se taky chystala do MC,ale jak říkáte, jsou tam už udělané partičky a člověk do nich těžko zapadne. Lucí já tady taky pořádně nikoho neznám, no jo no, bydlím tady teprve 2,5 roku :sunglasses:
29. únor 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekkro, tak to jsme na tom stejně! :grinning: Já 2 roky :slight_smile:
29. únor 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme na tom asi všechny stejně - taky drandím s kočárem sama a abych řekla pravdu vůbec mě tady kočárkování nebaví. Vždycky si to užiju až když jsem u našich v Praze - zní to možná divně, že si kočárkování užívám v Praze, ale když vyjdu od našich z domu, tak jsem za pět minut v menším parku, za deset v hodně velkém parku, když to vezmu na druhou stranu, tak jsem za pět minut v Havlíčkových sadech a za čtvrt hoďky jsem na Vyšehradě...tady mám tak dvě trasy a konec :unamused:

Pek - já jsem tady taky 2,5 roku a připadá mi to, že si tady snad nikdy nezvyknu.
29. únor 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky pořád nemůžu zvyknout,sice tady mám už nějaký okruh známých,ale ty opravdové přátele jsem nechala daleko :frowning2: A ze známých nikdo drobečka nemá,tak mi nezbývá nic jiného než bloumat po městě sama... :fearful: No jo,vždyť to znáte :slight_smile:
29. únor 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, holky, to když je krize, tak jedu do Klášterce a jsem ve svém živlu :grinning: Ještě, že to mám takový kousek. Ale jak jsem teď bez auta, tak to není tak jednoduchý :frowning2: Zrovna dneska mě tam veze tchán a večer jedeme domů s taťkou, až půjde z práce :slight_smile:

Pekkro (jak se vůbec jmenuješ?), klidně se můžeme domluvit a jít někdy spolu. Psala jsi, že chodíš sem do parku a já bydlím hned u něj :wink:

Holky, je to o tom, že tam kde jsou kořeny, tak je stejně nejlíp... a to bych se mohla přestěhovat třeba do mojí milovaný Paříže a stejně bych byla blahem bez sebe, když bych pak šla po Klášterci :grinning:
29. únor 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to mám do rodného města 120 km,tak jezdím tak jednou za měsíc. Zrovna příští pátek tam jedu s malou na týden :slight_smile: Nemůžu se dočkat.
Lucí: Jmenuju se Petra :grinning: Kdo by to řekl :grinning: :grinning: :grinning: Tak můžeme někdy vyrazit společně,třeba jsme se už i někde potkaly a ani o tom nevíme. Já bydlím v bytovce vedle Prioru :wink:
29. únor 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, kde jsou kořeny, tam je člověk doma...já si tady pořád připadám jak na táboře, jako že si jednoho dne zabalím a pojedu zase domů :grinning:
Dneska jedeme do Prahy, tak budu celý víkend ve svém živlu :grinning:
29. únor 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, já si to myslela :grinning: No tak to jsme se určitě potkali, tamtudy chodím často - snad obden chodím do města :slight_smile:

Luci, tak si to v Praze užij :slight_smile:

Nejlepší je, že já teď vidím na barák, kde jsme bydleli do mých 6 let... ale pak jsme se přestěhovali do Klášterce a doma je prostě v Klášterci :grinning: Ale kámošek už tam moc nemám, všechny se rozutekly do světa :frowning2:
29. únor 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, a s těma 2 trasama... manžel se mě skoro každý den ptá, kde jsme chodili... tak mu včera říkám, že jsem byla v parku ve městě. Prý "Už zase?" Jo, byla jsem tam už potřetí během týdne, ale kam mám pořád chodit? :grinning: Kdybych chodila ven jednou týdně, tak mám možná nějakou změnu, ale když chodím každý den, tak chodím skoro pořád na stejná místa :grinning:
29. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas pozdravit
zrovna resite kocarkovani a ja vas chci ujistit,ze jsem a budu na tom stejne!!!!
uz ted chodim na prochazky naprosto sama-to se prave tesim,ze pojedu alespon s miminkem,protoze takhle jsem fakt za blbce, ale chodim uz od te doby,co jsem se sem pristehovala,takze uz to neberu tak tragicky,ale kdyz jsem se prvni rok vratila z usti,tak jsem tu snad kazdy den probrecela...narodila jsem se sice tady,ale vikendy jsme travili u babicky na vesnici,takze jsem tu vlastne nikdy nechodila, nic nedelala a pak se hned prestehovala do usti, tam ja rikam doma, tam jsem byla furt v pohybu, tisice tras a prochazek,ja tam nachodila snad miliony kilometru, vsude se dalo zastavit na terasce, atd.atd. no brecela bych,jen to pisu.....
tady me ceka jen ta zmena,ze budu chodit na prochajdy s mimcem, alespon si budu moc povidat,ikdyz to teda dialog nebude....
vzdycky jsem si myslela,ze tu urcite nekoho najdu,ale bohuzel, zname tu jsou,ale takovy ty moje lidicky...nemam,tak jsem si myslela,ze se to s kocarkem zmeni a najdu si alespon jednu takovou spriznenou dusicku a koukam,ze je mam tady a u nas v okoli asi nenajdu, jak popisujete,neni to tak jednoduchy,jak jsem si myslela :frowning2:

to teda neni vesele tema...

jo a trasy-me povidejte,taky je tu mam presne vim,kdyz vykrocim jednim seerem,kterou teda dneska pujdu :grinning:
29. únor 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jak to čtu škoda že nebydlíme v jednom měste :unamused: a vše by se vyřešilo. Lucí a Petruš vám to kočárkování možná vyjde. Na mě holky co mají prcky a známe se ze školy doslova prdí. Jedna bydlí kousek má klučinu asi rok a půl a nikdy se neshodneme na čase. Druhá má o 2 týdny starší holčičku, se jako těhotná hlásila a když jsme se potkali, tak ty řeči ozvi se určetě musíme spolu ven, zkoušela jsem to několikrát a skutek utek. Vnucovat se mě fakt už nebaví a vzdala jsem to. Ten druhý případ mě mrzí jelikož jsme se dřív dost bavili a Miška mohla mít stejně starou kamarádku.
29. únor 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky případně Petruš, v Mamince je kupón na Huggies 1+1 zdarma v globusu a tescu, je to jen na velikost newborn. Já s nimi byla moc spokojená. Tak pokud některá chcete, tak daruji a mám i nevyužité kupónky z dm tak nabízím.
29. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata no já tady taky nemám s kým chodit ven tak chodím sama a nebo s kámoškou z vysoké pece a pak s jednou co má 3 měsíčního chlapečka jinak s nikým jinak vás všechny moc a moc zdravím
29. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za nabídku Jituš (snad nepletu jméno :sweat_smile: ),my už newborny nevyužijem,už jsme na to moc prdelatí :grinning:
A třeba až se vydáme do Chomutova,tak vyrazíme s kočárkem společně :wink:
29. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi došlo,že ta nabídka nebyla nejspíš mě :sweat_smile: jsem to popleta :grinning: :grinning: :grinning:
29. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, to je super zprávička, že je stále Tádík v pořádku. :slight_smile: Koukám, že jste ten Červený Hrádek měli vypočtený, když vidím dneska to počasí. :confounded:
Leni (vilo), další super zprávička :slight_smile: , to je skvělé, že máš cukr v normě a je to lepší, když jsi pod dohledem. :wink:
Zuzí, zrovna včera jsem si na Tebe vzpomněla, že už jsi tu dlouho nebyla. Asi jsem Tě přivolala. :grinning: Je fajn, že už jsi tak nějak v pohodě. :wink:
Včera jsem se sem vůbec nedostala, protože předevčírem nešel kompresor v práci, tak nás pustili dřív domů a tak jsem včera dělala dvanáctku, abych si ty zbývající hodiny nadělala a večer, když jsem přišla, tak jsem se podívala na dvd Pýcha a předsudek. A šla jsem spát v jednu ráno. Dneska nešla ráno elektrika, a pak teplá voda. Ale už je vše ok. :slight_smile:
1. bře 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

tak mi došlo,že jak to tu jen čtu,že jsem ještě asi nechválila Lukáška :sweat_smile: :dizzy_face: Petruš je opravdu nádherný :dizzy_face: fakt se vám tedy povedl :grinning:až se dáte do kupy,tak se ozvi,rádi se přijedeme podívat :slight_smile:

holky až bude hezky,tak se můžeme srazit v lesoparku,když tam všechny tak často chodíme :grinning: jinak mě dostali,že od 3let se platí,takže od léta,bude Luky už platit :angry:

Veru u nás vypli proud 2x a trvalo to docela dlouho,teplá taky netekla,tudíž ani netopili :angry: a Luky vstával před sedmou :rolling_eyes:

Lukajdo super,že to dobře dopadlo :sunglasses:

vilo jsem ráda,že je vše v normě,tak si to těhu hezky užívej,za chvíli si už neodpočineš :grinning:

pavly nesmutni,třeba ještě někoho potkáš s kým kočárkovat :wink: já taky chodím jen s jednou kámoškou a to se moc často nesejdeme :unamused: druhá bydlí ob jeden panelák a neviděli jsme se skoro rok :confounded: ono se říká,že na mateřské není čas :grinning:

Lucianko já měla taky dvě trasy :grinning: buď do města nebo okolo převaďáku :grinning:

Jituš golfáče si vybrala moc pěkné :sunglasses:

ještě tu někdo házel ty autosedačky,tak mě se líbila ta druhá,pže měla ještě opěrku hlavy uvnitř zvlášť rpo ty menší děti :wink: ale tady máte odkaz na test autosedaček :wink: http://auto.idnes.cz/test-detske-autosedacky-se-stale-zlepsuji-fjd-/automoto.asp?c=A070528_132237_automoto_fdv

chjo už aby bylo zas hezky a mohli jsme ven :unamused: uklízela jsem Lukymu pokoj a třídila hračky a oblečení,tak našel za bednama s hračkama stan,tak ho chtěl postavit,tak už má v pokojíku i stan :sweat_smile: musela jsem aspoň vyfouknout kopačákové obr křeslo,jinak by se tam už nehnul :pensive: včera jsme měli chvilku návštěvu,tak se s dětma aspoň vyblbnul,když už je venku hnusně

tak se mějte krásně,užijte si neděli :slight_smile: papa
2. bře 2008 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak si představte, že dneska jsme byli s Tádíkem na plavču sami - sice se mu paní učitelka mohla absolutně věhovat (byl z toho naprosto odrovnanej, že okamžitě usnul :grinning: ), ale musím říct, že by mě to teda samotnou nebavilo, bylo vidět, že Táda je z toho taky hodně překvapenej a pořád se rozhlížel jako by hledal ostatní děti.

Jsem dneska docela rozčarovaná - měla jsem v těhu velký problémy se zubama, takže jsem k zubaři chodila od dubna skoro až do porodu (má ordinaci i v Praze, takže jsem mohla opravdu až skoro do konce) většinou dvakrát týdně. Je hodně drahý, ale byla jsem ráda, že mě vůbec někdo vzal - postupem času jsem k němu docela začala ztrácet důvěru. Zjistili jsme s Petrem, že si nechává proplácet věci, které by měla hradit pojišťovna atd. Teď už mi měl jen vyplnit načisto dva zuby (měla jsem je vyplněné nějakou prozatimní hmotou). A začal tvrdit, že mi ještě musí pokrýt x zubů sklovinou (pokrytí jednoho zubu stojí cca 1 100,-), tak jsem se nedala, protože už všechny, které bylo potřeba pokrýt pokryté mám. No a najednou začal, že mám strašně špatný osmičky, že bude nutný je vytrhnout a bla bla bla. Abych to zkrátila - dneska jsem byla u nové zubařky, osmičky mám naprosto zdravý, trhání je tedy naprostá blbost, takže k tomu původnímu už nejdu a když jsem dneska před zubařkou řekla, kolik jsem u něj nechala, tak málem spadla pod stůl...bylo to lehce přes dvacet :angry: Jsem šíleně vytočená, co je to za zmetka, navíc sestra je kamarádka tchýně, tak vážně nechápu, že se ani trochu neštítěj z nás pumpovat prachy. Asi si budete říkat, že jsem úplně pitomá, že jsem tam chodila, ale tchýňata mi ho strašně vychvalovali, navíc mě tady nikdo nechtěl samozřejmě vzít do péče a hlavně - on uměl vždycky všechno tak úžasně okecat, proč musí udělat zrovna to a proč to bude stát tolik....

Uff, to jsem se teda vykecala, já to ze sebe ale musela vyklopit :wink:
3. bře 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci ,tak to je teda sila. Muzes mi napsat jmeno toho zubare a kam chodis ted? klidne do IP,jestli nechces sem.
Zdravime Tadika,pa Radus a Tadik,
3. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak to je teda zmetek, využívá toho že jsou ostatní zubaři plní, by mohl dělat dýlera a chodit po důchodcích, by si vyděla ještě víc. Jsem tady někde na koníkovi četla že si dětská dr. nechává asi proplácet hexa, taky síla.
Jinak Miška mi poslední 3 dny zlobí s uspáváním, někdy nepomůže ani prso, to je vždycky boj, záchrana je kočár, ale v tom počasí co bylo to nešlo :unamused: Asi zub jinak fakt nevím, ale zatím v pusince nic vidět není.
3. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holky,
já su tak šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
dneska jsme byli s Ondráškem na té neurologii, tak máme nejšikovnější miminko na světě :dizzy_face:, byl strašně hodnej, furt se usmíval, povídal, krásně držel hlavičku, jen se sám nepřetočil, ale dr. mu pomohla a řikala, že
je vidět, že ví jak na to na bříško se krásně zvedal o ručičky a dokonce přihodil i kousek s kolínkama, tak
zírala jako blázen :grinning: nikam už nás neposlala, pže je to úúúúúúúúplně zbytečný, poradila nám, co máme
dělat pro další jeho vývoj - nepodepírat polštářema, nevodit za ručičky, nechat sednout až to zvládne sám,
jinak je prý Ondra zvědavej, všímavej a pravděpodobně bude do roka chodit :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:
taky jí to tam počůral, vzal jí takový to kladívko (asi jíchtěl majznout ) no a pak, když ho začala dávat hlavou vzhůru a jiný psí kusy, tak začal mručet, ale naštěstí už s ním další pokusy nedělala, tak to všechno ustál :sunglasses:

jo a to letadlo, co dělá na bříšku už asi 14 dní, mají děti dělat mezi 6-7 měsícem :dizzy_face: :grinning: :sunglasses:
4. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luk, tak to je fakt zmetek :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , buď ráda, že jsi na to přišla "včas". Mohlo to dopadnout daleko hůř.
Andí, gratuluju, že máš tak šikovného Ondráška. Vždyť my jsme to tu všechny věděly, že je to šikula. :slight_smile:
4. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme :dizzy_face:
a za odměnu jsem mu byla konečně objednat tu židličku
http://www.detske-kocarky.cz/fabula-plus-autosedacky--347.html?cPath=7 :grinning:
4. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak to je teda fakt síla... ale moje jedna kolegyně z Ostrova chodila k zubaři tam a to jsem se fakt nestačila divit, když od něj vždy přišla... to byly cifry... prý nepracuje se standardním materiálem, který proplácí pojišťovna. Ona se zase vždy divila, že u zubaře nikdy neplatíme :grinning:
A vím, jaký problém je sehnat zubaře. Sháněla jsem nového cca před 2 lety, když jsme se stěhovali, ale hlavně proto, že moje zubařka umřela :frowning2: obvolala jsem v Kadani snad všechny zubaře než jsem sehnala jednu, která zrovna otevírala ordinaci, tak mě vzala... a jsem navýsost spokojená :slight_smile: Moc milá a šikovná zubařka :slight_smile:
Andílku, gratuluju! Ondrášek je šikulka :slight_smile: O tom, že se nemají podkládat, nemají se posazovat apod., to vím. :slight_smile: Dětičky jsou prostě zralé na něco nového, až to udělají sami. Nemá cenu je do ničeho nutit :slight_smile:
Tak letadlo až mezi 6.-7. měsícem? :astonished: Tak to zírám... Luky už ho nedělá vůbec, protože neustále klečí na 4 :slight_smile: Už jsme mu dneska i snížili postýlku, protože už jsem ho načapala, jak se v rohu přitáhl za špricle... Málem jsem to obrečela, protože jsem si v tu chvíli uvědomila, že už to není to malilinkatý miminečko co jsme si přinesli z porodnice, že se z něj začíná stávat velkej kluk... no a pokojíček už mu začíná být malej, protože už se několikrát vydal až k prahu :frowning2: bohužel máme na chodbě dlažbu, tak mám strach, aby mi někdy neutekl... on se totiž ještě kolikrát přetočí a bouchne hlavou o zem. Na té dlažbě z toho mám strach :frowning2:
Židlička je moc hezká :slight_smile: Já pořád nevím, já bych raději nízkou se stolečkem... mám prostě představu, že tam pak bude sedět a třeba si malovat nebo hrát... v té vysoké bych z toho asi měla strach. Mám prostě dilema a fakt nevím, jakou potom koupíme. Ale tahle se mi líbí a koukala jsem, jaké má vymoženosti :slight_smile:
No a Luky je asi marod :frowning2: Já mám od pátku velkou rýmu, tak mám strach, že to chytl ode mně :frowning2: Má rýmu, zvýšenou teplotu a kýchá :frowning2: Dneska strašně špatně usínal a v noci spal dokonce s námi... mně nebylo moc dobře od žaludku, takže jsem neměla sílu k němu vstávat :frowning2: Byla jsem strašně slabá, tak jsem měla strach, že sebou šlehnu :slight_smile:
4. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš Ondrášek je šikulka, to mi v roce určitě chodit nebudemě, jelikož Miška ještě ani na 4 nevleze, doufám že do měsíce poleze, jinak asi na neuro půjdeme taky. Židlička vypadá moc pěkně.
Lucí luk tak se rychle uzdravte, nebo tam pošlu macha a šebestovou s kladívkem a kouzelným sluchátkem :sunglasses:
5. bře 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže u nás dneska byla noc! Lukášek spal nejdýl 45 min. a jednou ještě 30 min... jinak nespal... nebo jen po pár minutkách. :frowning2: Dneska jsem s ním šla k Dr., tak naštěstí to vypadá, že je to opravdu jen ta rýma. Tak snad to bude brzy dobré.
Tý jo, teď se tu úplně setmělo a já koukám, že venku prší nebo sněží nebo co! :astonished: A to jsem s ním chtěla jít na prochajdu, protože venku se mu líp dýchá než doma :frowning2:
5. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj olky zdravím vás všecky a marodům přeji at se brzy uzdravíte no my už skoučíme lézt a jinak už hačáme a když si ho vemu na klín že ho pochovám tak se furt staví na nožičky a chce skákat no je to rošták .Jinak dostane novej kočárek a jídelní židličku už máme vybranou no nic zase mizím k malému a tak se tu mějte papa :zipper_mouth:
5. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, s rýmou jsme na tom podobně - takže odsávačka na vysavač u nás jede skororo pořád. Nedovedu si představit, že bych to odsávala tou obyčejnou. Včera měl od rýmy i hodně červený očíčka, ale dneska už ne, tak se to snad lepší. Do toho se mu prořezávají zuby. Ještě pořád se mu neprořízly ty, co už byly vidět někdy před měsícem. Vždycky ho to začne trápit a pak 14 dní nic, ale teď už je to fakt úplně na hranici, má to pěkně nateklý...no a ty noce ani nebudu popisovat - jsme na tom bohužel úplně stejně. Jestli tohle bude při každým zubu, tak za chvíli visím. Ale ono bude zase líp :wink:
5. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek