• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
holky, já jsem někde slyšela (nebo četla), že odsávačky všechno ještě zhoršují, já nejdřív zkouším čistit nosánek tyčinkama a pak když už je nejhůř přijde na řadu odsávačka, jinak mě se osvědčila klasika, tu na vysavač jsem použila asi 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ať se mrňousové brzy uzdraví a ať Lukášek zase pěkně spinká :wink:
5. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, já taky odsávačku používám jen v krajním případě - jinak čistím nosánek taky tyčinkama. Ale jemu teď ta rýma normálně teče z nosánku. Tak Dr. říkala, že když tam tu rýmu má takhle hodně, tak odsávat máme... Aby z toho nedostal zánět středního ucha. Ale kdyby jí tam měl třeba jen trošku tak ne.
A odsávačku používám taky jen tu obyč. vím, že si tu na vysavač všichni chválí, ale za 1) ji nemám tady kde koupit a 2) (a to hlavně) - já k ní nějak nemám důvěru :frowning2:
5. bře 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, a to ti dr. nic na tu rýmu nepředepsala, my hned vždycky dostali pamycon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, neslyšela jste některá o tomhle projektu http://evyna.pef.czu.cz/ :confused:
5. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, já k ní taky neměla důvěru, ale Tádík měl po vánocích děsnou rýmu a vůbec se to nedalo odsát tou obyč, tak jsem do ní šla. Obvolala jsem pár lékáren (někde se divili, co to po nich vůbec chci) a nakonec jsem jí sehnala u nás v lékárně, kde bych to vůbec nečekala :grinning: Mimochodem měli by jí mít na Palacký v "Dětském světě" mají na dveřích ceduli, že je prodávají.

Ono co člověk to názor...zrovna minulý týden jsem se dívala na "Sama doma", kde o odsávačkách na vysavač mluvila dětská lékařka a říkala, že když miminku ten nosánek neodsajete, je to vlastně to samý, jako když vy budete mít rýmu a někdo vám zakáže smrkat. Když jsem používala tu obyčejnou, tak mi doslova Dr. na pohotovosti vynadala, že jí mám rovnou vyhodit, protože to dětem strašně moc dráždí sliznici. U té na vysavač je během chvilky po problému a nestrká se mimču do nosu vůbec nic, co by ho mohlo podráždit. Zkrátka vyzkoušela jsem odsávačku na vysavač a jinou už bych nebrala ani omylem :grinning:

I když nejlepší by bylo, kdybysme nepotřebovali obyčejnou ani na vysavač :slight_smile:
5. bře 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, my ji kupovali taky v dětským světě a než ji MM dovezl domů, tak jsem se naučila používat obyčejnou :sweat_smile:
5. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, dostali jsme kapičky :wink: No hlavně je důležitý pořád tu sliznici zvlhčovat - kapeme kapičky 2x denně a mezitím mu kapu Vincentku, večer jsem obložila ložnici mokrým prádlem, aby měl vlhčí vzduch a taky jsme mu zvedli matraci.... :slight_smile:

No, Dětský svět mám trochu z ruky - obzvlášť, když jsem bez auta :slight_smile:
5. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Když Tádovi odsávám, tak se vždycky poslušně tý hadice a čeká. Občas z toho má i srandu a chechtá se...nejspokojenější ale budu, až jí zase schovám do krabičky. Ještě ten zub aby už mu vylezl a zase bude snad chvilku klid...jinak budu fakt viset. Každý ráno to jistí kotel kafe a musela jsem si koupit silně krycí korektor na kruhy pod očima :grinning:
5. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, na mě to má zase hubnoucí efekt... což se jaksi taky blbě vysvětluje okolí a bohužel na to nemám žádný korektor :slight_smile: Dneska jsem měla na sobě nejmenší rifle co mám a stejnak na mě plandají :sweat_smile: Byla jsem v práci, tak jsem si to zase vyslechla... ach jo, kdyby tak všichni věděli, kolik toho sním :frowning2:

Ale musíme vydržet, brzy bude dobře :grinning:
5. bře 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj snad bude líp - já jsem v tomhle nějakej nepoučitelnej optimista, protože už skoro dva měsíce si ráno vždycky říkám, že dneska to stoprocentně vyjde...většinou ne. Teď jsem dvakrát vyměkla a Táda spal celou noc se mnou...fakt se to nedalo vstávat celou noc po 10-15 minutách - rýma se zubama dohromady je fakt mazec. Včera jsem měla odpoledne slíbené vození, ale tchýňata mi ve dveřích řekli, že jsou objednaný na masáž, takže je to jen na chviličku...se mi chtělo normálně brečet. Nikdy jsem to vození nepotřebovala, vždycky vozili, protože chtěli vozit, ale včera jsem to fakt potřebovala, protože Tádík nespal nejen v noci ale i dopoledne, protože nad náma měnili okna, takže nemohl spát ani doma ani na balkóně. Tak jsem si říkala, že bude spát aspoň na té vycházce, kdybych věděla, že budou vozit chvilku, tak bych s ním šla ven sama a daleko dřív, aby se prospal. Ach jo :confounded:
5. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

lukajdo s tím zubařem je to hrozný :astonished: já měla štěstí,že si mamka našla zubařku a k té teď chodíme celá rodina :grinning: jen už má plno,tak vzala jen Lukáška a MM k ní chodit už nemůže :unamused: vždycky mi dává injekci a nic neplatími dkyž mi vrtá a dává plomby,tak taky nikdy nic...až teď za prohlídku 30,-Kč :grinning: takže sjem ráda,že jsem se k ní dostala,páč moje vzpomínka na dětského zubaře u nás na polče při povinné školní prohlídce je skoro noční můra :rolling_eyes:

jinak se přidáváme k roustoucím zubům :grinning: Lukymu zase začala růst stolička,co se mu taky asi před měsícem zasekla :sweat_smile: a mě roste druhá osmička,ale prožívám to asi hůř než Luky :grinning:

co se týče odsávačky na rýmu,tak Luky skoro nemarodí,tak jsem měla jen obyčejnou a jinak čistím tyčinkama,ale pokud je větší rýma,tak je určitě lepší ta na vysavač,páč to je hned a fakt se nestrká do nosu,my měli jen tu balonkovou a používala jsem ji asi jen 2x,ale byl to teda boj :unamused:

andilku tu stránku vůbec neznám,taky bohužel nejsem VŠ :sweat_smile:

Lucí vy máte furt něco viď,chudák malej :frowning2: ale Lukášek je šikulka,že už je na čtyřech :slight_smile: a jinak to hubnutí je určitě kojením,já taky hrozně zhubla,ale teď mám víc než jsem kdy měla :grinning:

jinak jsme dnes koukali na DVD z Vánoc a taky mi vlhly oči a to bylo teprv nedávno,až skoukneme zítra kazety jak byl malý,tak to asi neustojím :sweat_smile: :cry: :grinning: chjo on už je tááák velikej :unamused: ale zase už je to o něčem jiném :dizzy_face:

Veru a jak se máš ty? A nemáš nějaké zprávy od Pavlínky?CHtěla bych jí napsat,ale furt nemám kredit a rodičák bude až v pondělí :frowning2:
5. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
el, ono to neni jen pro vysokoškolačky, ale já už jsem se rozhodla, prdím na to, poohlédnu se po něčem jiném, tohle je jenom projekt zakončený certifikátem a s tím si můžu tak akorát mávat na náměstí :sweat_smile: :sunglasses:
a gratuluji ke stoličce :dizzy_face: oběma :sweat_smile:
6. bře 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
mohu vstoupit mezi Vás, nakoukla jsem z Beremese.Jsem z Klášterce. Letos nás čeká s miláčkem svatba a už se půl roku statečně snažíme o mimi ale zatím se nějak nedaří. Přeji všem pěkný den
6. bře 2008 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jittuss, další moje jmenovkyně :grinning: vítej mezi námi :wink:
6. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
El, mám se docela fajn, ale už se těším na víkend a na příští 2 týdny, kdy budu mít jen ranní. Už mě ta odpolední směna nebaví.
O Pavlínce nic nevím, vůbec se neozývá.
Malých prďolků je mi líto, že mají rýmu a pořád je něco trápí. Ale nebojte, zase bude líp. :wink:
Jittuss, vítej! :slight_smile: Přeju Ti, ať brzy otěhotníš.
6. bře 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak ještě, že nám se zatím zuby vyhýbají... když to tak slyším, díky bohu za to, že mu ještě nerostou.
Luci, jj, vstávat po 10 min. - to jsem přesně měla tu minulou noc... ale jednu noc se to vydržet dá. Nejhorší je, že já si Lukáška vzala ráno k sobě do postele a stejně to nepomohlo :frowning2:
Ale dnešní noc byla super! Lukášek se budil jen na kojení a spinkali jsme po dlouhé době až do 7,30 :grinning: No a dneska celkově mám pocit, že nám někdo toho našeho broučka vyměnil :grinning: Dopoledne jsem ho dala na balkon, protože doma nemohl dýchat. Jindy musím houpat s kočárem, tentokrát usnul úplně sám a spal 1,5 hodiny! No a odpoledne jsme šli ven a to se mi teda vzbudil u bankomatu klasicky po půl hodině, ale pak znovu usnul a spal zase přes hodinu a dokonce se nevzbudil ani v obchodě :astonished: Já nevěřila vlastním očím. Tak snad bude spát v noci, když spal tolik přes den :grinning:
Leni, já si taky myslím, že je to kojením a i to všude říkám... ale mám pocit, že mi nikdo nevěří :frowning2: Tak to já asi taky hodně přiberu, až přestanu kojit :grinning: Jelikož teď jím jak bezedná a pak se mi to všechno vrátí :grinning:
Jittuss, vítej mezi námi. :wink:
6. bře 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jittuss, jukla jsem na BRMS na fotky... znám Tě :slight_smile: Hlavně teda půlku Tvojí rodiny (mamku, bráchu a ségru) :wink:
6. bře 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jelikož jsem zvědavka zvědavá a moooc bych si přála vidět Peťulky Lukáška, rozhodla jsem se, že uděláme nějaký srazík :grinning:

Takže jsem spočítala, že 3. dubna budou mít Lukášek a Peťulka po šestinedělí, takže bychom to "spáchali" kdykoliv potom... Napište mi do IP cca 3 termíny, kdy by se to komu hodila a já to dám nějak do tabulky :slight_smile: Nejlepší by byl asi víkend. :wink:
6. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Lucianko, taky jsem koukala na tvé fotky a na poprvé jsem nevěděla kam tě zařadit ale pak jsem si vzpoměla že budeš asi sestra Andrejky, mimochodem Lukášek jse krásnej kus chlapa už se taky těšim na špunta
6. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včerejší noc byla naprosto strašlivá...mám pocit, že jsem nespala snad vůbec. Čekám, kdy na mě vlítně nějaký soused, ale třikrát jsem v noci zapla vysavač a odsávala. Asi to ale není tak moc slyšet, když jsem ani jednou neprobudila ani manžela, který spal vedle. Ráno klasika - kotel kafe a studená sprcha :grinning: Myslela jsem, že se dospím odpol. když přišel manžel, ale jako na potvoru mi to nešlo. Naštěstí Tádík spal ráno na balkóně 2,5 hodinky a venku pak nějakých 40 minut, tak aspoň on se prospinkal - je mi ho strašně líto, už aby to bylo zase brzo pryč.

Já jsem teda na svý váze nebo lehce pod a nekojím, tak ani nechci vědět, jak by to vypadalo, kdybych kojila.
Luci, ty řeči ohledně váhy znám, když jsem obhajovala absoloventskou práci , tak jsem měla 44kg a vypadalo to strašně - taky jsem si tenkrát vyslechla :unamused:

Vítám další Jíťu mezi námi :wink:
6. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš, jj, to jsem já :grinning:
Ahoj Luci, já si myslím, že ten vysavač slyšet není... já zase kolikrát peru až do noci, tak si taky říkám, aby na mě někdo nevlítl :frowning2: Ale přes den to nějak nestíhám... teda spíš nestíhám to věšet. Luky vyvádí, když s ním enjsem v pokojíčku a balkon máme, bohužel, u ložnice... tak mu tam nechci courat, když spí :frowning2:
Jéžiš, Luci, to muselo vážně vypadat strašně :slight_smile:
6. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, no koukám tady to jede :grinning: to je jen dobře :grinning: ale jen nějak nezvládám pobrat ty informace, tak jen stručně.
Vítám Jittuss mezi námi.
Lucí luk držím palečky ať jsou noci zase klidný a zoubek konečně vyleze.
Na babyvac nedám dopustit, hadičkovou nesnášim ale používám mimo domov a s balónkovou to neumím, přijde mi na nic.
A při kojení jsem taky zhubla, před těhu jsem měla 74kg a teď 66kg, kdybych se necpala v noci a neživila se sušenkama a čokoládičkama, tak bych byla asi jak modelka (což by mi nevadilo, ale já si dobroty neodpustím).
Dnes jsme byli po dlouhé době na kožním a v lékárně jsem nechala 330Kč+60 u dr. Miška je každou chvíli komplet osypaná a děsně jí to svědí, máte vidět ten blažeý výraz když jí drbeze po zádíčkách.
6. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš, tak se musím smát :grinning: Šíleně mi to připomíná mně - manžel si nedávno stěžoval, že šel spát a měl k snídani 9 buchet a když se ráno probudil, bylo o 3 buchty míň :grinning: Jsem si šla ve 3 hodiny vařit čaj, jak mě bolelo v krku, tak jsem neodolala :grinning: A pak taky, že vidí v koši jen obaly od čokolád a sušenek :slight_smile:

Chudák Miška :frowning2: Já se bojím cokoliv sníst, ale když ujedu, je Luky většinou bez následků... Ale stejně to raději nepokouším. Osypal se mi ve 4 týdnech a léčili jsme to skoro 2 měsíce :frowning2:
6. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si říkám, že kdyby na mě někdo vyběhnul, tak mu to snad vysvětlím...i když to jsem asi naivní :grinning: Zkrátka pokud to někdo slyší, tak musí vydržet - trápit ho nenechám. Akorát jsem z toho neustálýho nočního vstávání a nošení přes den - je teď takovej uplakánek, jak ho trápí ta rýma - docela vyřízená, teda spíš moje záda. Vždycky jsem měla problémy s krční páteří, ale teď mě trápí spíš bederní od toho jak Tádíka nosím (jak je těžkej a já si podvědomě snažím pomoct, tak předsazuju pánev). O zádových svalech se v mém případě prý nedá vůbec mluvit - to mi řekl brácha. Je sportovní masér, takže si mě vzal pěkně do parády, teda spíš mi vynadal,že na ty záda vůbec necvičím. Asi si budu muset někoho na masáže najít tady, protože s bráchou se vidím jenom, když jsem v Praze a to ještě nesmí mít zrovna práci :unamused:

Teď jsem se docela pobavila, hledala jsem aquaaerobic a nakonec jsem našla, že se cvičí ve škole, která je přímo vedle našeho domu :grinning:
6. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí luk tak s krční páteří mívám taky problémy a záda z nošení mě dlouho bolela a už si nějak zvykla, jo ale masáž by fakt brala.
Lucí luc jenže u mě je běžný že si v jedenáct v noci dám třeba omáčku s knedlíkama a tak podobně :grinning:
6. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,koukam,ze vetsinou ted maminy
- no se zoubkama zatim problem nemame,ale zacalo mi tvrdnout bricho a to docela dost,takze jsem si naordinovala lezeni,lezim od vcerejsiho odpoledne a uz ted se neskutecne nudim!!!!! ale vydrzim,bricho me fakt boli,tak pockam do pondeli, to jdu k doktorovi...
- na nocni vstavani se fakt netesim,ale asi neutecu,co :frowning2: , to vy uz to budete mit za sebou a krasne spat.....
- se zadama taky trpim uz ted, spousti se ji od nich i migreny,takze jsem na to zvedava,chodim na RHB kazde tri tydny /pred tehu jsem chodila po mesici/ a doufam,ze to budu zvladat i po porodu, opravdu mi to pomaha, mam jich min....
- jinak doufam,ze po porodu budu taky tak kojit a taky pujdou kila domu, me uklidnujete, ja znam bohuzel i opacne pripady-ale snad to jsou vyjimky....
- co se ubytku cokolad tyka-vcera jsem dala tri, a taky by jste u nas nasli predevsim obaly od tohoto druhu jidla-hruza a nejhorsi je,ze to nakupuju po kilech a i tak kdyz si neco vezme milacek,tak mu to div nevytrhnu,ze nebudu mit jaaaa,jsem horsi,nez maly dite!!!! :confused:

a taktez vitam Jitus-jsem taky z klasterce :wink:
7. bře 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny,
Pavly ja tě znam, vdávala jsi se ve stejný den jako moje sestra v Kadani na Františkánu, mě to čeká letos tak snad vše klapne. Jinak gratuluji k miminku a hlavně zdravíčko přeji.
7. bře 2008 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,ahojky,no ja si te nepamatuju :cry: ,jsem na to hrozna a dekujeme,preji totez v co nejkratsi dobe :wink:
7. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Jituš, já teď omáčky vařím minimálně, jelikož to s Lukáškem nějak nezvládám :frowning2: Ale nějakou dobrou omáčku s knedlíkem bych si teda taky dala :slight_smile: Nejlépe od tchýňky, protože ona vaří mooooooc dobře :grinning:
Luci, tak bolesti zad znám moc dobře... teď teda mám na chvíli pokoj, ale jak bude Luky přibírat, tak to asi taky bude horší :frowning2: Hodně jsem na to trpěla v práci... a masérka, ke které chodím mi řekla, že je to z toho, že nic nedělám :sweat_smile: Dělala jsem 8 let gymnastiku (s její dcerou), tak prý je moje tělo zvyklé na pohyb a když se teď nehýbe, tak to je znát :frowning2:
Holky, ten srazík nikdo kromě Jíti nechcete? :frowning2: :astonished:
7. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky luci-no ja kazdopadne,mi to uteklo!!!! dokonce jsme s petulou rikaly klidne pristi tyden :grinning: :grinning: no a kdyz to bude vikend,tak bych rada co nejdriv odpoledne,a lepsi by pro me byla asi sobota, kazdopadne nemuzu 12.4. to bychom meli byt na vikend v pardubicich :wink:
7. bře 2008 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy, vy jste toho zase nadrbaly. :grinning:
Lukáškovi gratuluju, že se krásně vyspinkal a tím i maminka. :slight_smile:
Tádíka a Lucky - Luk, je mi moc líto, snad už se zoubek brzy vyklube a bude vše ok. :wink:
Pavly, hodně odpočívej, ať jste oba/obě v pořádku.
Srazík CHCI, víkendy mám volné v dubnu. :slight_smile:
Dneska jedu dřív do práce, protože musím koupit přání, kolegyně má 50tiny. Tak už teď nic nestíhám. :unamused:
7. bře 2008 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek