• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ty jo, Pavlí!!! Ty už jsi 25 tt!!! :astonished: :astonished: Tak to teda čubrním! To to letí :slight_smile:
Tak co nejdřív odpoledne bych brala i já... ale to budeme řešit až potom, co se domluvíme na nějakém termínu :slight_smile:
7. bře 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych byla spíš až pro ten duben :slight_smile: Celý březen budu určitě ještě bez auta, v dubnu už bych nějaké mohla mít - to zase, abych nemusela být závislá na manželovo směnách :frowning2: Ale to zase záleží na tom, jestli nějaké bude :slight_smile:
7. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-jo 25,fakt to neskutecne leti, zacinam si to hodne uvedomovat!
jinak me je to tak nejak jedno kdy,jak rikam,zatim nemuzu jen ten jeden vikend....

jo a zapomnela jsem napsat,ze chodim cvicit a plavat pro tehule a jsem nadsena!!!! holky z chobotnicek,to plavate s mimcama v tom bazenu,ktery je mi po krk???? nebo tam je nejaky,kdy je min vody??? :confused:
7. bře 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bylo cvíčo od 11,00 hod. v týdnu :frowning2: Což jaksi pro pracující těhuli nereálné :angry: Přijde mi, že pracující těhule je dneska něco jako zázrak :angry:
7. bře 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je v kadani jsem se ani neptala,tohle je v chomutove a je prave pro pracujici,je to od pul 6 :dizzy_face: -ja bych rano taky nemohla,to mi neni porad jeste nejlip,tohle mi vyhovuje
7. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, taky mi to připadá, že má každý dojem těhotná-nepracující. Taky bych bývala chodila do práce, co by to šlo. Dneska jsem ale rozhodnutá, že při dalším těhu budu hned doma - nechci už si nic vyčítat, tak jako jsem si to vyčítala teď, i když mi Dr. vysvětlovala, že jsem za to nemohla.

Srazík - beru všema deseti :grinning: Pokud by byl v březnu, tak nemůžu pondělky a středy - zbytek by se přizpůsobil, když by byl o víkendu, tak bych to snad také mohla nějak zkombinovat (většinou jezdíme jednou za 14 dní do Prahy). Nemůžu akorát ten týden po velikonocích. V dubnu zatím nevím o ničem (kromě posledního víkendu), kdy bych nemohla.

Pavly - v chobotničkách jiný bazén není - mám tam vodu tak lehce nad prsa a je to naprosto v pohodě - miminko máš krásně v úrovni očí a nemusíš se k němu sklánět, tak se nelekej :grinning:
7. bře 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
luky-ja tam prave tu vodu mam k ramenum,ke krku! :grinning: asi se toho bojim zbytecne,ale premyslela jsem nad tim,pristi tyden to zkusim si ve vode predstavit,snad se uklidnim :dizzy_face:
7. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt je to dobrý - já se toho jako prcek taky bála. Ale většina cvičení je vlastně dělaná tak, že mimčo vozíš po vodě - po bříšku, po zádíčkách atd. Takže na sebe pak koukáte z očí do očí :slight_smile:

Tenhle týden jsme ve středu nebyli a příští mu taky odvolám kvůli té rýmě, ale už mi to docela chybí :grinning:
7. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luky-jo tusim,co budeme delat.....koukala jsem casto v laznich co delaji,kdyz jsem tam mela plavco s detma a je to urcite lepsi,nez byt v predklonu...ale nejak jsem mela pocit,ze mi ta voda bude alepon po prsa!!! :sweat_smile:
7. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, já vám to plavčo tak strašně závidím :frowning2: Snad se dáme s tím očíčkem do kupy a taky začneme chodit :frowning2: Moc bych chtěla...
7. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, bude to dobrý a taky začnete. Dělají tam i nějaké cvičení pro děti od 9 měsíců na balónech, tak bych pak taky chtěla chodit, ale to až po prázdninách, protože v létě tu nebudeme - budeme na chalupě (už se nemůžu dočkat).

Přijde mi, že to plavčo má stejně smysl, až pro děti od toho půl roku. Ty mladší se sebou nechají dělat celkem cokoliv a tolik si to neužívají. Minulý týden Tadýsek zjistil, že může mlátit rukou do vody a že je to šílená sranda. Pro mě to zas taková sranda nebyla, protože mi cákal přímo do obličeje :grinning: Naivně jsem si myslela, že na to do příští hodiny zapomene...je to divný, ale ty děti mají takovou paměť :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, MM je s Miškou venku, tak jsem zadělala na buchtičky a šodo je hotový, mňam se těším až to "sežeru" :grinning:
Holky já začínám plavání závidět, začíná mě to zas lákat, jenže mám 2 důvody proč nemůžu (zatím Mišky vyrážky a finance), chjo.
Pavlí mám v albu fotky z chobotniček tak jukni jak je tam vody :grinning: a opatruj se
Máme doma nějaký problémy se starým autem a příští týden jde MM k právníkovi pro radu, ale stejně asi řekne co už víme :frowning2:
7. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, snad nám to plavčo taky vyjde :slight_smile: Luky pravou ručičkou tříská neustále - ve vaně, na dece, prostě všude :slight_smile:
Pamatováka mají, ale hlavně na blbosti. Stejně tak, jako stačí jednou před nimi udělat nějakou blbost a hned se to naučí... ale něco pořádného je musíme učitě pěkně dlouho :slight_smile:
Jituš, tak snad to budete mít vše dobré :slight_smile: Ty problémy nezávidím :frowning2: A kolik vůbec stojí to plavčo? Já vůbec nemám představu... jen vím, že VZP proplácí až 1000 Kč :wink:
7. bře 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus-jo to je ten bazen,jenze vy jste veliky,no asi blaznim, proste me to nejak napadlo,ale v utery urcite zjistim,ze to jde, mozna se mi to zdalo proto,ze me to hned svadi plavat-coz s mimi nepujde :grinning:
luci-ja si vybrala prispevek i ted na to cviceni - u VZP-nevedela jsem to,ale poradili mi,pry jde jen na jednu cinnost,ale myslim,ze jednou za rok a predpokladam,ze plavat pudeme tak na prelomu dalsiho roku-pripadne si to zafinancuju-neva, ono totiz u nas neco davaji a za pul roku nemusi-takze jsem nevahala :dizzy_face:
7. bře 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemám moc čas dočítat, jen jsem přelétla a koukám, že řešíte plavčo, nemám moc přehled, která odkud jste, ale já jsem byla ve středu zamluvit si a zaplatit plavání u nás v CV v lázních, budu chodit jen jednou týdně, protože na 2x týdně byly termíny obsazené až do srpna a to už Ondra bude skoro roční, takže budeme chodit každý pátek od 2.5. do 20.6. a platila jsem 540,- Kč, tak už se těším, jak to bude probíhat :dizzy_face:
7. bře 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my chodíme 2x týdně - výuka trvá půl hoďky a na dva měsíce to stojí 1 820,- Máme to do konce března, duben chodit nebudeme, ale květen - červen bych chtěla chodit zase - spíš už teda jednou týdně, protože už budeme díky počasí víc venku. Jednou týdně to stálo cca 1 100,- Trochu teď zdražovali, ale snad jen o 90,- Já jsem u OZP a taky na to něco dávají.
7. bře 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík- taky bych se chtěla už konečně s Vámi seznámit osobně. :slight_smile: :slight_smile:

Plavání v chobotničkách teď stojí 2x týdně 1900kč,já jsem u ČNZP a tam přispívají na jedno pololetí 300kč,takže ročně 600kč. :wink:

Pavly,já má vodu taky po ramena a je to úplně v pohodě :slight_smile:
7. bře 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za info o plavču. Já určitě preferuji Chobotničky, ale asi jen 1x týdně... přeci jen - to dojíždění :slight_smile:
Pavlí, ale já si myslím, že cvičení pro těhotné a plavání s dětičkama je pokaždé něco jiného, že by ti měli zaplatit obojí :frowning2: Teda já si myslím, že to bylo myšleno tak, že buď plavání nebo cvíčo, nemyslíš? :wink:

Holky, jako super, že se srazíkem všechny souhlasíte a těšíte se, ale co takhle nějaké termíny?!????? PROSÍM. :slight_smile:
7. bře 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ĺuci v jednom roce bud jedno¨nebo druhe nebo treti-predporodni kurz-na jedno ti prispeji,vic ne

tak taky bych jezdila jen jednou -je to fakt z ruky.....vid luci

kacka-diky za uklidneni :wink:
7. bře 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, tak to je teda pěkná blbost :frowning2: No jo, úředníci :frowning2:
7. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já se přidávám k Pavly, že se mi to nehodí 12.4., lépe řečeno 9. - 14., protože to přiletí kamarádka z Anglie a ještě tedy nevím, který den se slezeme, protože nás taky bude víc, ale asi to bude ten víkend.
Z Tádíka bude Plaváček, jůůů!!!! :grinning:
7. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
byla bych moc ráda, kdyby nám to plavčo taky vyšlo, protože Luky je fakt malá žabička :grinning: Dneska jsme ho dali ve vaně na bříško a jemu se to strašně líbilo :slight_smile: Už aby bylo teplo a mohl se cákat v bazénku :slight_smile:
8. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně cinkáme...máme první zoubek :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí luk tak konečně! Gratuluji Tádíkovi k 1. zoubku :slight_smile:
8. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny moje milované holčiny,
předem se omlouvám, že jsem nestíhala psát, ale četla jsem vás vždy tak v poklusu :slight_smile:
Verunko, sms jsem četla, ale říkala jsem si, že ti napíši sem i pro ostatní.
Leni, ta kávička stále platí, neboj sejdeme se!
Jen právě ten čas nyní opravdu nebyl, od 1. března jsem oficiálně Mostečanda,takže si umíte představit, samé papírování, do toho, když jste sama v cizím městě, tak bez přítele nic nezařídím, v CV jsem žila 4 roky a ty začátky byly stejné :slight_smile:asi to znáte každá, kdo odešel z rodného města, no popravdě zlatý Klášterec, tam znám každý kámen :slight_smile:
V CV náležitosti jsou již také vyřízeny, ohledně bytu a že toho nebylo málo, od tohoto času nemám ráda úředníky a může je každý obhajovat jak chce, ale to je šílené, když po nich něco člověk chce, posílali od dveří ke dveřím, přehazovali si mě jak horký brambor a stejně pravá ruka neví, co dělá levá....takže musím opět počkat na další úřední den a ještě další kolečko mne čeká :fearful:
Četla jsem i ohledně srazíku, až budou termíny, dám vědět dle směn,bude-li v dubnu,což si myslím, že je asi nejlepší, mohu kdykoli, vždy si to nějak zařídím, ale kromě termínu od 12.-18. dubna- to jsem vyslána služebně do Brna..tentokrát si vás ale ujít nenechám, i kdyby trakaře padali :slight_smile:
Kačko, kde v Mostě bydlíte? Alespoň jedna spřízněná dušička....
Jinak k tomu plavču, já jsem chodila s kamarádky prckem, protože nemohla a já měla čas, dost často jsem ji zaskakovala, bylo to moc prima, navíc Niky šel v půl roce, nesmírně si to užíval, byla legrace...takže všem doporučuji a to jsem chodila do lázní v CV, dnes už to zázemí je přeci jenom všude lepší, ale i tak...
Jinak mimískové tak šíleně rychle rostou, já když koukám na fotečky, nestačím se divit...
No už vlastně jen to, že Pavlínka je 25. týden, to není možnééé :grinning: toto fakt letí
Mám toho na srdci více, ale tady to psát nejde...takže až osobně.
Chci aby jste věděli, že na vás často myslím, i když jsem nyní nepsala, přes všechny ty starosti okolo, ale mám vás moc ráda a věřím, že to víte. Snad se i brzy uvidíme, ještě tedy před časem dovolených...
Papa a krásný večer úplně všem...ke každé bych ráda něco napsala, ale to by jste četli ještě týden..musím už zase pravidelně chodit a psát postupně, nebo by jste mne proklínali :sweat_smile:
8. bře 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, jestli ty ostatní polezou s takovýma problémama jako ten první, tak to bude síla. Normálně závidím maminkám, které se podívají mimču do pusinky a zjistí, že má zoubek...bez pláče a proplakaných nocí. Kdyby to byl třeba proplakaný týden, ale jak na potvoru se ten zoubek vždycky "probral" týden zlobil a pak dva tři týdny klid a nanovo...pak ale stačí, aby se na mě usmál a probděné noci jsou zapomenuty :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí mi také nepatříme k těm co najednou najdou, Miška měla slušné horečky, průjem a buzení s pláčem. Očekávám že by měl lízt další, ale zatím nic. Jo jo někdy se na ní zlobím, mám toho celodenního kňourání plné zuby, ikdyž za to často chudinka nemůže, a jakmile se zazubí nebo dá pusinku tak je to nejzlatější miminko nasvětě :grinning:
8. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přesný, taky už mám někdy dost a jsem pak třeba i nepříjemná...pak je mi to samozřejmě hrozně líto a říkám si, že jsem ta nejhorší máma pod sluncem. Stačí, aby se na mě zazubil a jsem v koncích...hodně s ním blbnu a on teď poslední dobou strašně provokuje, normálně doráží, abych s ním blbla :grinning:

Horečky se nám naštěstí vyhnuly, ale průjem teda byl a spaní bez komentáře :frowning2: Říkám si ale, že vydržím všechno, hlavně ať je v pohodě a zdravoučkej.

Ty jo teď koukám na miss Slovenska, kam se na ty Slovenky hrabem :wink:
8. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí mě vrtá v hlavě pořád to plavání, škoda že v dubnu nebudete chodit, možná bych se vtírla k tobě do skupinky
8. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš, že to měla Miška jako reakci na chlór? Jedný mamince se tam během první hodiny naprosto brutálně osypal chlapeček - fakt měl úplně červenou krupičku. Udělalo se mu to na konci lekce. A cvičitelka říkala, že se to stává, že ho má hodně promazat, tak ho namázla. A při další hodině už to neměl - ta maminka říkala, že má citlivou pleť už od narození.
8. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek