• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
mě chlór taky vadí, musím se pak namáznout, Miška měla červené fleky ale bez krupičky, to si myslím že bychom zvládli. Jen se mi tam trochu nechce že nikoho neznám a nezapojuju se nejlíp, taky mě minule trochu odradilo, jelikož nás dali do skupinky se staršími dětmi.
8. bře 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to já jsem byla ve skupince, kde jsme byly tři maminky a všechny jsme začínaly. Teď jsme byly většinou čtyři a naposledy jsem tam byla sama :grinning: Ale děti byly většinou cca stejně staré - tak od čtyř do těch šesti měsíců. Párkrát tam s náma byla holčička 8měsíců - dělala tam oči na Tádíka...v šatně na něj dorážela. A jemu to bylo naprosto šumák :grinning: Ta se dokonce už i potápěla.

Tak se zapojením já teda problém nemám - to Tádík vždycky všechny zkoumavě zkoukne a sakra si rozmyslí, jestli na něj teda úča ( má tmavý vlasy)může sáhnout nebo ne...nemá totiž moc rád tmavovlasý ženský (jsou okolo něj samý blondýny, tak na ně není zvyklej) :grinning:
8. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy

Jitus,to mi je Misky lito,ja mam pocit,ze nam vyrazka trochu svetla,tak snad se ji zbavima. Jo a my chodime na plavco do lazni 1x tydne a platime 500Kc na 2 mesice a je to tam naprosto uzasny,tak doporucuju. :slight_smile:

Luci gratulky k zoubku,nam uz se zacina prorezavat horni jednicka a uz sedime,jukni do alba :slight_smile:
8. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš to je dobře že vyrážka začíná mizet, gratuluji k sezení to už moc ležet nebude chtít :wink:
Jaký je to plavání v lázních? Prý je ve wirpoolce, kolik vás tam je? To asi moc prostoru na dovádění není a jaký je tam zázemí po a před plaváním pro vás?
8. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu uklízet, fuj se mi nechce, zítra si přijedou pro kočár (ho prodávám) tak abych si neudělala ostudu. MM bude spát po noční tak moc dopoledne nepoklidim.
8. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Radu,
téééda Tadýsek je šikulka :dizzy_face: To je krásná cena za to plavčo, ale lázně mám trochu z ruky :confounded: Do chobotniček dojdu v pohodě procházkou...holky, je mi ze mě na nic - dopekla jsem perník a ještě horkej ho tady likviduju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus je to ve wipoolce,jsme 2 nebo 3 maminky,je tam u satna mistnot,kde je mikrovlnka,rychlov.konvice,stoli,zidle a zidlicky pro mimi,a pak koutek pro deti s hrackama. Pred vstupem do satny je kramek s detskyma potrebama,jidlem a hrackama. je to tam fakt dobry. Neni to sice tak nacancany jako v chobotnickach,ale chob. jsou desne predrazeny,navic mi tam jedna pani byla silne nesimpaticka a tady jsou vsichni strasne mili a mazlikujou se s detickama :grinning:
8. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí pošli kousek :grinning:
8. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pernik nejim,ale dala bych si strudl :grinning:
8. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uznávám, že chobotničky jsou docela dražší - co jsem tak srovnávala s kamarádkama, tak ty ceny odpovídají plavču v Praze :confounded:
Radu - jak dlouho už chodíte plavčit?
8. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děláte chutě, já tu mám jen suché buchtičky už bez krému
od ledna
ja ted dojedla Snikrs,jablko a suseny banany :slight_smile:
8. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už je Tadýsek potápka :dizzy_face:
Já normálně sladký nejím skoro vůbec - moc mi to nechutná, ale teď se to nějak zvrtlo :grinning:
8. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš tak začínám uvažovat i o lázních, Miška stejně není žádná cachta. No uvidíme co na to MM.
8. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, jenže ty jseš hubeňourek :slight_smile:
Jituš, ty lázně byste třeba měli i blíž, ne? Jseš z CV, viď?
8. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí já to mám tak nastejno jak do lázní tak do chobotniček bydlím na březenecký
8. bře 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, myslela jsem, jestli nejseš třeba přímo z centra.
8. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: no a to ty snad taky,ne? :grinning:

jojo,potapi na tri doby a uz ho i pod vodou poustim a plave sam :slight_smile:
8. bře 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitus,tak to jsme sousedky :slight_smile: ,ja chodim do lazni pesky,aby se vyspal a byl odpocinutej na plavani a jsme v laznich ze 35minut
8. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bláho, tak to my se ještě nepotápíme...jsme trochu pozadu :slight_smile:
Někdy si říkám, že by to s tou váhou mohlo být lepší - vlastně ani ne tak s váhou, spíš trochu zformovat. Koukala jsem, že ve sportovní hale je pilates, tak o tom začínám silně uvažovat.

Zase lítám na MMB - to je fakt nemoc :grinning:
8. bře 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pavlínko, určitě si to všechno povíme na srazíku :wink:
Tak já teď normálně nevím - Radka mě docela s těma lázněma zvyklala :grinning:
Jéžiš, takovýhle můžou být reakce na chlór? Tak to my určitě budeme mít :frowning2: :frowning2:
Luci, a do těch chobotniček se může začít chodit kdykoliv? Že bychom se v dubnu třeba už taky připojili? :wink:
8. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pa, jdu se venovat manzelovi a neco snist,mam desnej hlad,jsem fakt desna,ja snad jim vic nez v tehu :grinning:
dobrou noc :slight_smile:
8. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se srazíku týče, tak ten víkend 12. + 13. dubna jsem rovnou vyloučila. Je nás víc, které nemůžeme, takže jsou k dispozici 3 víkendy:

5. a 6.4., 19. a 20.4. a
8. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,
Já myslím, že se může začít vždycky na začátku měsíce, aspoň jsem z nich měla takový dojem.
Neboj, Lukášek bude určitě v pohodě bez reakce :slight_smile:
8. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
... jsem to odeslala omylem dřív :sweat_smile:

a ten poslední je 26. a 27.4.

Tak dejte vědět, jak se vám to hodí a jestli spíš sobota nebo neděle. Byla bych pro 13. hodinu a místo nejspíš opět Pizzerie v Delvitě.

Hlavně by asi měla dát vědět Peťulka, jak to bude vyhovovat jí :slight_smile: Přeci jen je to akce kvůli Lukáškovi :grinning:

Doufám, že se sejdeme v hojném počtu, protože pak už začnou teplíčka, začne se jezdit na chalupy a už se nesejdeme :grinning: :grinning:
8. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, taky vysedávám neustále na MMB a MMA :grinning: Už jsem psala Pavly, že je to normálně jako droga :grinning: Pořád si stěžuju, že nemám co na sebe, ale už asi nebudu moct... :sweat_smile: Manžel prohlásil, že kdybych malýmu pořád něco nekupovala, už jsem si mohla nakoupit pro sebe :grinning:
8. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu oba - teď jsem zkoukla kalendář a nikdo svátek ani narozeniny nemá, takže pokud nevypukne mor a cholera, tak můžeme :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí luc jak jsem již psala já můžu kdykoli, duben mám zatím naprosto volný,MM nebude mít žádný výkend volný, takže určo nikam nepojedeme
8. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a Mišku už je po baště a nastěhovaná v naší posteli, jdu doklidit to nádobí a jdu za jí
8. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek