• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ten poslední víkend bohužel nemůžu - to vím na 100% (můj táta, Petrův táta, švára a Petrův děda - svátek).
Tu 13. hodinu bych taky brala - 13:30 Tádík dlabe, tak bych mu to vzala s sebou. Přesně - záleží na Pétě hlavně, aby to vyhovovalo jim.

Jj droga. To navíc pokaždý, když se dostanu k našim a vyrazím na nákupy, tak komu toho asi tak koupím nejvíc? :grinning: Tenhle víkend jsem naprosto nehorázně vymetla Next a HM - zachránilo mě jenom to, že nakupuju už 9-12měsíců :grinning: Ale udělala jsem si radost i pro sebe - teda spíš manža udělal radost mě. Dostala jsem naprosto nádherný retro adidasky - to se bude lítat za kočárem :dizzy_face:
8. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, Tebe mám poznamenanou :wink:
Teď mi došlo, že ten poslední víkend se mi asi taky moc nebude hodit - švára a synovec budou asi slavit svátek :slight_smile:
Takže se rozhodneme mezi těma 2 termínama, OK?
Luci, Ty máš tu výhodu, že jezdíš do Prahy :slight_smile: Já teď konečně přemluvila manžela a asi taky vyrazíme... protože máme ještě do konce dubna poukaz na 50% slevu v HM :slight_smile:
No a pro sebe se chystám až budu mít auto. Zajedu do CV, malýho dám vozit mamce a oběhám si obchody :slight_smile: Nový boty taky potřebuju, ale nechci sportovní - těch mám dost. Mám představu něco elegantního, ale bez podpatku... tak jsem na to zvědavá, jestli pořídím. :slight_smile:
9. bře 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak z Lukáška od Lucky taby bude Plaváček. :grinning:
Pavlínko, jsme rády, že jsi zaskočila a gratuluju Ti, že jsi Mostečanda, i když, mně je to líto, byla jsi tu u mě blízko. :cry: :wink: A ať Ti to dobře dopadne s úředníky. :wink:
Tádíkovi gratuluju k 1. zoubku. :dizzy_face:
Raduš, Tádíkovi taky gratuluju ke všem jeho novým pokrokům a zoubkům. :slight_smile:
Lucí, já v tom dubnu můžu kdykoliv, co jsi navrhla víkendy. Ale místo Delvity jsme chtěly jít opět do Rigoletta na náměstí. :wink: To je jen návrh. Mně je to jedno, kde to bude, já se nějak dopravím kamkoliv.
Když už mluvíte o botech, tak já si včera koupila jarní botičky v Deichmannu. :slight_smile:
A dneska jsem vyházela oblečení, protože to nenosím a akorát už skoro nemůžu zavřít skříň. :confounded:
9. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak to já mám právě zase spoustu elegantních a sportovní nic moc...asi před měsícem u našich rušili pobočku Bati, tak jsem tam taky vlítla - boty se tam pohybovaly tak od 249,- do 699,- fakt bomba :grinning: Teď mě manža překvapil, že prý když jsem objevila ten zoubek, tak bych měla dostat na šaty a že to nebudeme odkládat a během dnešní procházky se stavíme v NewYorkeru :dizzy_face: To jsem ani nevěděla, že se něco takového dělá.

Ještě jsem přemýšlela o tom plavču a cenách v lázních a v chobotničkách - ono má každé svoje pro a proti. Já si totiž moc nedovedu představit plavčo ve výřivce - my tam s dětičkama děláme závody, jezděj na "autíčkách" (pěnových deskách), děláme zlatá brána otevřená...To se v omezeném prostoru asi moc nedá. Takže mi vlastně nevadí, že si připlatím. Ale každému vyhovuje něco jiného.
9. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, takže to Rigoletto? Mně je to celkem jedno, hlavně, abychom se tam vešly i s kočárky. :slight_smile:
Luci, tak to je super, ten Baťa :slight_smile: To by se mi taky líbilo :slight_smile: JJ, dělá se to - kdo najde zoubek, dostane na šaty :grinning: Ale mně je jasný, že nic nedostanu :grinning: Manžel na tohle není :frowning2: Já vlastně nedostala nic ani za Lukáška. :sweat_smile:
9. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rigoletto je dobrý, ale je fakt, že s kočárkama teda nevím, nevím - jde o to kolik by jich bylo. Třeba budou spíš autosedačky :grinning: Tak manža na tohle naštěstí celkem je, akorát kytky se u nás moc nenosí, prý že bych si myslela, že něco provedl.

Dneska jsme viděla za výlohou v květinářství krásný pidipomlázky tak cca 20cm, tak se tam zítra hned stavím, aby měl Tádík na hodování - budeme o velikonocích na chalupě, tak musí s tatínkem a dědečkem obejít těch pár chaloupek :grinning:
9. bře 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám na Velikonoce manžela v práci na denní :frowning2: Takže Lukášek půjde max. vypráskat babičku :slight_smile:
9. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi velikonoce neslavili, ani jeden je moc nemusíme. Ale kvůli Mišce budeme muset, ale docela se už těším až bude větší a budeme spolu chystat koledu a vyrábět ozdoby do osení. Když jsem byla malá bývali jsme na chalupě, to bylo dobrý ale tady ve městě mi to přijde o ničem, jen kluci třískaj holky (jednou měla ségra modřiny po celém těle). Ale každý to máme určitě jinak.
9. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím plaváním, zkusím lázně jestli budou mít volno a za pár měsíců až Miška povyroste a bude potřebovat větší prostor tak začneme chodit do chobotniček, to už budu moci i finančně.
9. bře 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak s těmi velikonoci souhlasím... :frowning2: Přesně - když jsem byla malá, bývali jsme u babičky na vesnici a bylo to fajn. Teď se mi Velikonoce nelíbí, manžel je taky neuznává, ale zase o to nechci Lukáška připravit - obejít rodinu, aby dostal nějaký mlsání :slight_smile: I když já bych byla radši, kdyby mlsání (čokolády apod.) nedostával, ale tomu se člověk asi neubrání :slight_smile:
9. bře 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Licí s těmi mlskami souhlasím, co mu nedáme mi to mu dají babičky a tetičky nebo si to nakonec vezme sám
9. bře 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to já velikonoce miluju. Beru je jako svátky jara, že se všechno probouzí a tak. Většinou býváme na chalupě a je to tam moc fajn. Pouze loni jsem je celé proležela, protože jsem byla v pátek ped velikonocemi na odběru plodové vody. Možná vás to překvapí, ale mě bere i ten křesťanský smysl velikonoc, ale nikoho ve svém okolí s tím neotravuju :grinning:
9. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zlatíčka jen jsem vás prolítla, jelikož jste toho zase nadrbaly :grinning: a zjistila že chystáte srazík, takže mě vyhovuje 5.4 a 26.4 jinak má Pája šichty :frowning2:
Jinak jsme stále nemocný ale lepší se to, tak snad pak budu mít na vás víc času :wink: ale nebojte pořád na vás vzpomínám :slight_smile:

Mějte se krásně a opatrujte se!!!!!!Posíláme s Lukáškem a Haničkou pusu bříškandám a mimískům :dizzy_face: pááááááá
10. bře 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí ahóój,
brzo se uzdravte :dizzy_face:
10. bře 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a kdyby to teda všem vyhovovalo toho i toho 19-20 tak dorazím i když by byl Pája v práci, dala bych malou k našim :wink: a jak tak koukám vyhovuje mi to i 6.4 :wink:
10. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ahojj, děkujii a snad už to bude brzy, malá měla lehký zánět průdušek, malej to od ní chytil, pak já chřipajznu a teď i Pája :frowning2: Snad budeme brzy ok, už to máme týden :unamused: Vy se taky opatrujte a pááá letím kojit!!!!!!!!!!Přijde mi že nedělám nic jiného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prý abych nevyšla ze cviku :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a hlavně Peťulko!
Takže pro ten termín 5. a 6. 3. se nás vyjádřilo nejvíc :slight_smile: Takže teď jen rozhodnout, jestli sobota nebo neděle.
Hodím Vám to do IP :slight_smile:
10. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, podrobnosti v IP :wink:
10. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, asi nejsem z CV :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já fakt v životě v Rigolettu nebyla. Ale slyšela jsem, že je to tam lepší než v Bravu nad Delvitou. Takže to je na vás. Já se přizpůsobím.
Určitě jsi myslela 5. a 6. 4., určitě to byl jen překlep, viď? (Příspěvek ve 13:07).
Luk, jééé, to bude Tádík nejmladší koledníček. :dizzy_face: Ten toho určitě hodně vykoleduje. :slight_smile:
Péťo, tak to jste se všichni "hezky" sešli s tím maroděním. Tak se brzy uzdravte, venku začíná jaro!!!, tak ať můžete prochajdovat. :wink:
10. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi došlo, že ten víkend budeme asi slavit narozeniny mojí neteře :slight_smile: Ale nejspíš v sobotu. Takže i já jsem pro neděli a i další 2 holčiny byly pro neděli, ostatním je to zatím jedno nebo se ještě neozvaly (jsem moc rychlá) :slight_smile:

Takže srazík: neděle 6.4.2008 od 13,00 hod. restaurace Rigoletto na náměstí v CV (už tam jednou byl srazík BRMS :slight_smile:)

Holky, mohla bych poprosit nějakou chomutovandu, jestli by to nedošla zamluvit? Já to mám trochu z ruky :sweat_smile:
10. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ok, takže počítám na 100% z nedělí 6.4 od 13.00 hod. v Rigolettu na náměstí :wink:

Já to klidně zařídím ale potřebuju cca vědět kolik nás bude a rovnou se zeptám na ty kočárky :wink:
10. bře 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata tak se hlasím že se asi zase neuvidíme jelikož švagrová má narozky jinak přeju at se vám sraz vydaří a všem přeju at miminka rostou a jsou zdravý a bříška at rostou
10. bře 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mě je úplně jedno, jestli sobota nebo neděle, takže se bez problémů přizpůsobím.
Moc se těším :dizzy_face:
10. bře 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme byli dneska už plavat v těch lázních. a Mišce se tam líbilo a mě taky. Není to tam tak nazdobený, ale vůbec nelituju. Přijde mi že tam je líp řešená šatna než v chobotničkách.
Petruško hlavně ať jste brzy všichni zdraví :wink:
10. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny tak se k vám přidávám a snad budu chodit častěji.... :wink:

Jinak Petruš moc gratuluju k druhému miminku. At dělá jen samou radost jako Hanička. :slight_smile:
10. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak srazík beru v potaz a už vás mám zapsaný v diáři :wink:
10. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky moje :slight_smile:

Zuzííííí co mi to děláš :grinning: teď jsem psala Ip a vlezu sem a zjistím,že jsi těhu :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak obrovskáááááá gratulace a moc držím všechny palce,ať jde vše jak má být a ať se pěkně kulatíš :slight_smile:

no holky takové dvě super zprávy dnes,to je úplně happy day :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a teď se jdu uklidnit a pak dočítat :grinning:
10. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Leni, tak já taky reagovala tajně a potichounku do IP a ono už je to takhle veřejný :grinning:

Petruško, já to hodím nějak do tabulky (kočárky atd.) a dám Ti vědět, jo? :slight_smile:
10. bře 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste drbny :grinning:

tak srazík si zařídím a už se na vás moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

gratulujeme Lukajdě Tadíkovi k prvnímu zoubku :dizzy_face:

a ještě další gratulace barnovi Tadíkovi(doufám,že si nepletu jméno :confused: :sweat_smile: ) k zoubkům a sezení :slight_smile: :dizzy_face:

Jituš super,že se plavčo líbilo,my už jsme dlouho nebyli,tak nevím,kdy půjdeme :frowning2: už se docela těším i já :grinning:

kimby jsem ráda,že si se nám ozvala,je vidět,že stěhování je hořká kapička,ale ten důvod je zase třešnička na dortu ne? :grinning: :dizzy_face:

jinak Velikonoce mám ráda,i přesto,že jsem taky dostávala pořádně našleháno,na vesnici se to slaví hodně :grinning: měla jsem jednou dokonce rozseklý a megaopuchlý prst :sweat_smile: :pensive: pekelně to bolelo tři týdny,možná jsem s tím měla něco víc,ale u dr jsem nebyla...

tak se mějte hezky a papa,musím zas nakouknout dřív,páč pak moc dlouho dočítám :grinning: :fearful:
jinak každoročně dělám výzdobu,barvím vajíčka a nikdo k nám stejně nepřijde :grinning: :fearful: ale taky to beru jako svátky jara a už se moc těším na teplíčko a jak vše kvete a zelenáse,přestože jsem alergik :grinning: už jsme s Lukym barvili i vyfouklá vajíčka voskem ,držela jsem ručičku a vajíčko a barvil sám :slight_smile: a hrozně ho to bavilo,tak jsem včera vyfoukla další tři a pustíme se do dalších :grinning:
10. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
ctu si ip a nemuzu nereagovat!
zuzi-huraaaa, a moooooc velika gratulace, opatruj se a at je vse v nejlepsim poradku!!!!!!!!! to je krasna zprava!!!!!! FAKT SUPER DEN TOHO 10.3. :grinning: :sunglasses:
11. bře 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek