Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
lukajda
8. bře 2008
Ten poslední víkend bohužel nemůžu - to vím na 100% (můj táta, Petrův táta, švára a Petrův děda - svátek).
Tu 13. hodinu bych taky brala - 13:30 Tádík dlabe, tak bych mu to vzala s sebou. Přesně - záleží na Pétě hlavně, aby to vyhovovalo jim.

Jj droga. To navíc pokaždý, když se dostanu k našim a vyrazím na nákupy, tak komu toho asi tak koupím nejvíc? 😃 Tenhle víkend jsem naprosto nehorázně vymetla Next a HM - zachránilo mě jenom to, že nakupuju už 9-12měsíců 😃 Ale udělala jsem si radost i pro sebe - teda spíš manža udělal radost mě. Dostala jsem naprosto nádherný retro adidasky - to se bude lítat za kočárem x-)
lucianka
9. bře 2008
Jituš, Tebe mám poznamenanou 😉
Teď mi došlo, že ten poslední víkend se mi asi taky moc nebude hodit - švára a synovec budou asi slavit svátek 🙂
Takže se rozhodneme mezi těma 2 termínama, OK?
Luci, Ty máš tu výhodu, že jezdíš do Prahy 🙂 Já teď konečně přemluvila manžela a asi taky vyrazíme... protože máme ještě do konce dubna poukaz na 50% slevu v HM 🙂
No a pro sebe se chystám až budu mít auto. Zajedu do CV, malýho dám vozit mamce a oběhám si obchody 🙂 Nový boty taky potřebuju, ale nechci sportovní - těch mám dost. Mám představu něco elegantního, ale bez podpatku... tak jsem na to zvědavá, jestli pořídím. 🙂
v.ctyrlistek
9. bře 2008
Ahoj holky,
tak z Lukáška od Lucky taby bude Plaváček. 😃
Pavlínko, jsme rády, že jsi zaskočila a gratuluju Ti, že jsi Mostečanda, i když, mně je to líto, byla jsi tu u mě blízko. 😢 😉 A ať Ti to dobře dopadne s úředníky. 😉
Tádíkovi gratuluju k 1. zoubku. x-)
Raduš, Tádíkovi taky gratuluju ke všem jeho novým pokrokům a zoubkům. 🙂
Lucí, já v tom dubnu můžu kdykoliv, co jsi navrhla víkendy. Ale místo Delvity jsme chtěly jít opět do Rigoletta na náměstí. 😉 To je jen návrh. Mně je to jedno, kde to bude, já se nějak dopravím kamkoliv.
Když už mluvíte o botech, tak já si včera koupila jarní botičky v Deichmannu. 🙂
A dneska jsem vyházela oblečení, protože to nenosím a akorát už skoro nemůžu zavřít skříň. :-S
lukajda
9. bře 2008
Ahoj holky,
Luci, tak to já mám právě zase spoustu elegantních a sportovní nic moc...asi před měsícem u našich rušili pobočku Bati, tak jsem tam taky vlítla - boty se tam pohybovaly tak od 249,- do 699,- fakt bomba 😃 Teď mě manža překvapil, že prý když jsem objevila ten zoubek, tak bych měla dostat na šaty a že to nebudeme odkládat a během dnešní procházky se stavíme v NewYorkeru x-) To jsem ani nevěděla, že se něco takového dělá.

Ještě jsem přemýšlela o tom plavču a cenách v lázních a v chobotničkách - ono má každé svoje pro a proti. Já si totiž moc nedovedu představit plavčo ve výřivce - my tam s dětičkama děláme závody, jezděj na "autíčkách" (pěnových deskách), děláme zlatá brána otevřená...To se v omezeném prostoru asi moc nedá. Takže mi vlastně nevadí, že si připlatím. Ale každému vyhovuje něco jiného.
lucianka
9. bře 2008
Verčo, takže to Rigoletto? Mně je to celkem jedno, hlavně, abychom se tam vešly i s kočárky. 🙂
Luci, tak to je super, ten Baťa 🙂 To by se mi taky líbilo 🙂 JJ, dělá se to - kdo najde zoubek, dostane na šaty 😃 Ale mně je jasný, že nic nedostanu 😃 Manžel na tohle není 😞 Já vlastně nedostala nic ani za Lukáška. :-N
lukajda
9. bře 2008
Rigoletto je dobrý, ale je fakt, že s kočárkama teda nevím, nevím - jde o to kolik by jich bylo. Třeba budou spíš autosedačky 😃 Tak manža na tohle naštěstí celkem je, akorát kytky se u nás moc nenosí, prý že bych si myslela, že něco provedl.

Dneska jsme viděla za výlohou v květinářství krásný pidipomlázky tak cca 20cm, tak se tam zítra hned stavím, aby měl Tádík na hodování - budeme o velikonocích na chalupě, tak musí s tatínkem a dědečkem obejít těch pár chaloupek 😃
lucianka
9. bře 2008
Já mám na Velikonoce manžela v práci na denní 😞 Takže Lukášek půjde max. vypráskat babičku 🙂
vrtule83
9. bře 2008
Holky mi velikonoce neslavili, ani jeden je moc nemusíme. Ale kvůli Mišce budeme muset, ale docela se už těším až bude větší a budeme spolu chystat koledu a vyrábět ozdoby do osení. Když jsem byla malá bývali jsme na chalupě, to bylo dobrý ale tady ve městě mi to přijde o ničem, jen kluci třískaj holky (jednou měla ségra modřiny po celém těle). Ale každý to máme určitě jinak.
vrtule83
9. bře 2008
A s tím plaváním, zkusím lázně jestli budou mít volno a za pár měsíců až Miška povyroste a bude potřebovat větší prostor tak začneme chodit do chobotniček, to už budu moci i finančně.
lucianka
9. bře 2008
Jituš, tak s těmi velikonoci souhlasím... 😞 Přesně - když jsem byla malá, bývali jsme u babičky na vesnici a bylo to fajn. Teď se mi Velikonoce nelíbí, manžel je taky neuznává, ale zase o to nechci Lukáška připravit - obejít rodinu, aby dostal nějaký mlsání 🙂 I když já bych byla radši, kdyby mlsání (čokolády apod.) nedostával, ale tomu se člověk asi neubrání 🙂
vrtule83
9. bře 2008
Licí s těmi mlskami souhlasím, co mu nedáme mi to mu dají babičky a tetičky nebo si to nakonec vezme sám
lukajda
9. bře 2008
Holky, tak to já velikonoce miluju. Beru je jako svátky jara, že se všechno probouzí a tak. Většinou býváme na chalupě a je to tam moc fajn. Pouze loni jsem je celé proležela, protože jsem byla v pátek ped velikonocemi na odběru plodové vody. Možná vás to překvapí, ale mě bere i ten křesťanský smysl velikonoc, ale nikoho ve svém okolí s tím neotravuju 😃
pitrs
10. bře 2008
Ahoj Zlatíčka jen jsem vás prolítla, jelikož jste toho zase nadrbaly 😃 a zjistila že chystáte srazík, takže mě vyhovuje 5.4 a 26.4 jinak má Pája šichty 😞
Jinak jsme stále nemocný ale lepší se to, tak snad pak budu mít na vás víc času 😉 ale nebojte pořád na vás vzpomínám 🙂

Mějte se krásně a opatrujte se!!!!!!Posíláme s Lukáškem a Haničkou pusu bříškandám a mimískům x-) pááááááá
lukajda
10. bře 2008
Petí ahóój,
brzo se uzdravte x-)
pitrs
10. bře 2008
Jooo a kdyby to teda všem vyhovovalo toho i toho 19-20 tak dorazím i když by byl Pája v práci, dala bych malou k našim 😉 a jak tak koukám vyhovuje mi to i 6.4 😉
pitrs
10. bře 2008
Lucí ahojj, děkujii a snad už to bude brzy, malá měla lehký zánět průdušek, malej to od ní chytil, pak já chřipajznu a teď i Pája 😞 Snad budeme brzy ok, už to máme týden :-| Vy se taky opatrujte a pááá letím kojit!!!!!!!!!!Přijde mi že nedělám nic jiného 😃 😃 😃 😃 Prý abych nevyšla ze cviku 😃 😃 😃
lucianka
10. bře 2008
Ahoj holky a hlavně Peťulko!
Takže pro ten termín 5. a 6. 3. se nás vyjádřilo nejvíc 🙂 Takže teď jen rozhodnout, jestli sobota nebo neděle.
Hodím Vám to do IP 🙂
pitrs
10. bře 2008
Lucinko, podrobnosti v IP 😉
v.ctyrlistek
10. bře 2008
Ahoj holky,
Lucí, asi nejsem z CV :-p , ale já fakt v životě v Rigolettu nebyla. Ale slyšela jsem, že je to tam lepší než v Bravu nad Delvitou. Takže to je na vás. Já se přizpůsobím.
Určitě jsi myslela 5. a 6. 4., určitě to byl jen překlep, viď? (Příspěvek ve 13:07).
Luk, jééé, to bude Tádík nejmladší koledníček. x-) Ten toho určitě hodně vykoleduje. 🙂
Péťo, tak to jste se všichni "hezky" sešli s tím maroděním. Tak se brzy uzdravte, venku začíná jaro!!!, tak ať můžete prochajdovat. 😉
lucianka
10. bře 2008
Holky, tak mi došlo, že ten víkend budeme asi slavit narozeniny mojí neteře 🙂 Ale nejspíš v sobotu. Takže i já jsem pro neděli a i další 2 holčiny byly pro neděli, ostatním je to zatím jedno nebo se ještě neozvaly (jsem moc rychlá) 🙂

Takže srazík: neděle 6.4.2008 od 13,00 hod. restaurace Rigoletto na náměstí v CV (už tam jednou byl srazík BRMS 🙂)

Holky, mohla bych poprosit nějakou chomutovandu, jestli by to nedošla zamluvit? Já to mám trochu z ruky :-N
pitrs
10. bře 2008
Lucí ok, takže počítám na 100% z nedělí 6.4 od 13.00 hod. v Rigolettu na náměstí 😉

Já to klidně zařídím ale potřebuju cca vědět kolik nás bude a rovnou se zeptám na ty kočárky 😉
dablice1983
10. bře 2008
ahojky děvčata tak se hlasím že se asi zase neuvidíme jelikož švagrová má narozky jinak přeju at se vám sraz vydaří a všem přeju at miminka rostou a jsou zdravý a bříška at rostou
lukajda
10. bře 2008
Ahoj holky,mě je úplně jedno, jestli sobota nebo neděle, takže se bez problémů přizpůsobím.
Moc se těším x-)
vrtule83
10. bře 2008
Ahojky holky, tak jsme byli dneska už plavat v těch lázních. a Mišce se tam líbilo a mě taky. Není to tam tak nazdobený, ale vůbec nelituju. Přijde mi že tam je líp řešená šatna než v chobotničkách.
Petruško hlavně ať jste brzy všichni zdraví 😉
z.u.z.i.k
10. bře 2008
Ahojky holčiny tak se k vám přidávám a snad budu chodit častěji.... 😉

Jinak Petruš moc gratuluju k druhému miminku. At dělá jen samou radost jako Hanička. 🙂
z.u.z.i.k
10. bře 2008
Jinak srazík beru v potaz a už vás mám zapsaný v diáři 😉
eleanor911
10. bře 2008
ahoj kočenky moje 🙂

Zuzííííí co mi to děláš 😃 teď jsem psala Ip a vlezu sem a zjistím,že jsi těhu :-o x-) x-) x-) tak obrovskáááááá gratulace a moc držím všechny palce,ať jde vše jak má být a ať se pěkně kulatíš 🙂

no holky takové dvě super zprávy dnes,to je úplně happy day 😎 😃 x-) x-) x-) x-)

tak a teď se jdu uklidnit a pak dočítat 😃
lucianka
10. bře 2008
Jj, Leni, tak já taky reagovala tajně a potichounku do IP a ono už je to takhle veřejný 😃

Petruško, já to hodím nějak do tabulky (kočárky atd.) a dám Ti vědět, jo? 🙂
eleanor911
10. bře 2008
teda holky vy jste drbny 😃

tak srazík si zařídím a už se na vás moc těším x-) x-)

gratulujeme Lukajdě Tadíkovi k prvnímu zoubku x-)

a ještě další gratulace barnovi Tadíkovi(doufám,že si nepletu jméno =-) :-N ) k zoubkům a sezení 🙂 x-)

Jituš super,že se plavčo líbilo,my už jsme dlouho nebyli,tak nevím,kdy půjdeme 😞 už se docela těším i já 😃

kimby jsem ráda,že si se nám ozvala,je vidět,že stěhování je hořká kapička,ale ten důvod je zase třešnička na dortu ne? 😃 x-)

jinak Velikonoce mám ráda,i přesto,že jsem taky dostávala pořádně našleháno,na vesnici se to slaví hodně 😃 měla jsem jednou dokonce rozseklý a megaopuchlý prst :-N |-| pekelně to bolelo tři týdny,možná jsem s tím měla něco víc,ale u dr jsem nebyla...

tak se mějte hezky a papa,musím zas nakouknout dřív,páč pak moc dlouho dočítám 😃 😕
jinak každoročně dělám výzdobu,barvím vajíčka a nikdo k nám stejně nepřijde 😃 😕 ale taky to beru jako svátky jara a už se moc těším na teplíčko a jak vše kvete a zelenáse,přestože jsem alergik 😃 už jsme s Lukym barvili i vyfouklá vajíčka voskem ,držela jsem ručičku a vajíčko a barvil sám 🙂 a hrozně ho to bavilo,tak jsem včera vyfoukla další tři a pustíme se do dalších 😃
pavly
11. bře 2008
ahojky holky,
ctu si ip a nemuzu nereagovat!
zuzi-huraaaa, a moooooc velika gratulace, opatruj se a at je vse v nejlepsim poradku!!!!!!!!! to je krasna zprava!!!!!! FAKT SUPER DEN TOHO 10.3. 😃 😎

Začni psát odpověď...

Odešli