• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
tak čtu právě IP a dumám nad tím Zuzčiným "těšíme se na vás" a ono je to fakt, tak jak jsem si myslela :dizzy_face: .
Zuzi, super...veliká gratulace a moc se oba opatrujte :slight_smile: .
Jinak k těm kočárkům - taky ho budu brát.
11. bře 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se přiznám, že jsem o Zuzce věděla pár hodin před vámi :slight_smile: Ale nechtěla jsem to moc rozšiřovat. Ale když Zuzka napsala "TěšímE se na vás", tak mi to bylo jasný :grinning:
To jsou krásný zprávičky, co? :dizzy_face:
11. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moc děkujeme za gratulace. Podle paní doktorky jsme oba zdraví a doufám tedy, že to tak i nadále zůstane. :grinning: Je fakt, že už bylo na čase :angry: Ale bude to asi peknej lumpík a nebo lumpice, zlobí už tedˇ a to měří zatím pár mm, co až povyroste?!!! :angry: Jinak hrdý otec to věděl už před 14 dny :slight_smile:
11. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, jakto, že zlobí? :astonished: zvracíš? Počkej, až budeš mít takovýho lumpa jako je Luky :grinning:
No tenhle rok máme v rodině opravdu plodný :grinning: Přibydou nám 4 miminka :grinning:
11. bře 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy já snad ještě spím. :grinning:
Zuzí, móóóóóóóc gratuluju, to je nejúžasnější zpráva dne!!!! Tak hlavně, ať se mimísek drží a nepustí. :slight_smile: :dizzy_face:
A proč tedy ještě spím, čtu, co píše El o Zuzce a já myslela, že to píše o Peťulce, tak jsem nechápala, proč se má jako kulatit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem si to musela přečíst 3x, abych pochopila o co jde. :grinning:
11. bře 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A srazík přislíbily: pitrs, pavly, kimby, eleanor911, v.ctyrlistek, vilo, lukajda, mmmateska, vrtule83, kackap, andilek, barnovi, z.u.z.i.k
A s velkou pravděpodobností ne: leonka, pekkra, dablice1983
Tedy jestli nekecám, jsem to vzala letem světem. Ale rozhodně nás bude HODNĚ. :grinning:
11. bře 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dotřetice, Raduš nic neslíbila, ale už jsem jí napsala, že jde taky, tak už musí :grinning: jít. :wink:
11. bře 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten srazík, nevím na 100%, jak jsem psala, možná zrovna budeme slavit ségry narozky, zve nás na etapy, tak nevím, kterej den to bude :wink:

zuzí, taky mooooooooooooooooooooc gratuluju, stejnej měsíc porodu jako jsem měla já, tak ať ti přinese štěstí a všechno vám klapne, tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak, my jsme byli včera na poslední hexavakcíně, zase se u dr. rozbrečel, nemá to tam nějak rád, ale líbil se jí a řikala, že ho ani vážit nebude, že je pěkně vyžranej :grinning:
s příkrmy můžeme začít, kdy chceme, dokonce se prý dá JEN kojit do jednoho roku :astonished:
včera jsme si přinesli domů jídelní židličku a ve čtvrtek asi zkusíme první příkrm :dizzy_face:
dneska jsem byla poprvé v práci, ale strašně jsem se ráda vrátila domů, bylo mi po Ondrovi mooooooc smutno :cry: :sweat_smile:

dneska jsem si koupila podprdu, tak mám Ečka :astonished: , docela síla, loni to byli ještě Céčka, tak snad mi kozenky po kojení splasknou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám v plánu si koupit plavky a nevím jaké, jestli nějakou kvalitku nebo něco jen přechodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se loučím, Ondrášek se mi probudil ze zimního spánku :slight_smile:
11. bře 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nene není mi zle, tedy jen tehdy než se najím, takže je to spíš z hladu... Ale trošičku nás mimčo ze začátku pozlobilo, nechtělo se ukázat tak jak mělo, ale tedˇ je už vše OK a i doktorka je spokojená :grinning: No jestli potomek bude po mě, tak potěš koště. :angry: Jelikož by to měl být říjnˇák jako já a jeho babičky(babičky jsou hodné), tak nevím. Dokonce by to mohlo vyjít kolem mejch nebo mamky narozenin. Podle prográmku by to mělo být 25.10. a to má moje mamina narozeniny :angry: :grinning: Ale ještě uvidíme, co mi při příští kontrole řekne doktorka... :slight_smile: Bude to překvápko :wink:

Veru nojo už je to tak, taky jsme se konečně dočkali :grinning:
11. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííí no co to vidím :dizzy_face: no obrovitánská gratulace k těhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je božííí že to konečně vyšlo, moc vám to přejeme celá rodinka :dizzy_face: Koukej se opatrovat a žádný koně :wink:
11. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samé nádherné zprávičky tu jsou, to je bomba!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
11. bře 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, a Ty budeš dávat Ondráška už do jídelní židličky? :astonished: Já mám zatím v plánu krmit ho v autosedačce, dokud nebude sedět. Chtěla jsem kvůli tomu lehátko, ale měla jsem nějaký problém s dodáním, tak jsem to zrušila. taky to bylo v době, kdy se mi Lukášek začal otáčet na bříško, tak už to bylo docela zbytečný... :frowning2: Stejně se mu nejvíc líbí na zemi :grinning: No a dneska se chytil za vršek špryclí a zkoušel vstát! :astonished: Ten to bere nějak moc hopem :grinning:
My jdeme na hexa příští týden. Měli jsme jít 18., ale půjdeme až 20. - spojíme to rovnou s prohlídkou v 6 měsících a hlavně chci vědět, kolik bude vážit přesně v 6 měsících :grinning: Asi jsem úchylná, ale pořád bych ho vážila :grinning: Se mi hrozně líbí, jak přibírá :grinning: neskutečně se těším, až dostane mrkev :grinning:
Tý jo, tak jen kojit do roka, tak kojím asi každou půlhodinu :grinning: Už teď kojíme tak po 2 hodinách :grinning: Jak je neustále v pohybu, tak mu to mlíčko už asi moc nestačí.
Koukám, že to nemá žádný řád, ale snad si to nějak přeberete :grinning: Skáču z jednoho tématu na druhý :grinning:

Zuzko, něco jsem o tom slyšela, že jste byli u Dr. už před 14 dny... ale asi bylo ještě moc brzy, proto nechtěl, abyste ho okukovali :grinning: Třeba bude hodnej po babičkách :grinning: A koukala jsem do albíčka, že Tom dostal dárek skoro k narozkám :grinning:
11. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, vy jste fakt rychlíci s tím vstáváním :grinning: Objevila jsem na netu odkaz na takové ty původní staré (jsou ale nové) jídelní židličky se stolečkem - tak do ní asi půjdu - pořád si naivně myslím, že si v tom třeba bude u toho stolečku hrát a malovat...v lehátku se mu líbí, tak snad bude i v jídelní židličce.

Ty jo, jenom na mlíčku až do roka - to si nedovedu představit. To v tom mílčku mají všechny potřebné látky? Toho bych se docela bála. Pokud jde o prsa po kojení - tak já asi nejsem ten úplně správný příklad (kojení 2 měsíce) ale před těhu jsem měla C a po skončení kojení B.

Taky se chystám alespoň trochu zapojit do pracovního procesu - ale nebudu muset naštěstí odcházet z domova.
11. bře 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Zuzí velká gratulace, opatrujte se a ať mrňousek moc maminku nezlobí
a jen kojit do 1 roku, to by mě Miška asi totálně vycucla celou. A prsy už mám drobec splasklý, před těhu D-E, v těhu a začátek kojení E a teď D. No a tvar tedy nic moc :angry: po kojení budou určitě vycuclý placky co budu rolovat do podprdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
koukám že na srazíku nás bude plno (to je jen dobře), jsem zvědavá jak se tam i s kočáry vlezeme :grinning:
11. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, mě ta jídelní židličke jde polohovat, jen jsem to narychlo prubla a přijde mi ten sklon jako u autosedačky, takže pokud to tak opravdu bude, budu už dávat do židličky a pokud ne, tak taky budeme zatim papat v autosedajdě :wink:
lukajdo, kéž bych na tom byla s prsama jako ty, ráda bych se vrátila ke svým B, ale i za C bych byla šťastná jako blecha a nejhorší na tom všem je, že mám jednu kozu podstatně větší než tu druhou :angry:
no a tvarově jsem na tom asi takhle: nalitý = cukety, vycuclý = kokršpanělý uši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andíl - tak teď jsem si tady málem poprskala monitor :grinning: :grinning: :grinning: Pokud jde o tvar, tak i tam u sebe vidím změnu - je to teda v pohodě, ale nikdy by mě nenapadlo, že i po dvouměsíčním kojení budu mít prsa jiný než před.
11. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, ahaaa, tak to je fajn, že jde polohovat :slight_smile: Vlastně jsem to tam četla, jak jsi sem dávala odkaz.
Luci, o té jsem právě taky uvažovala - ze stejného důvodu :slight_smile: Páč si pamatuju, jak si synovec i neteř u toho stolečku hezky malovali :slight_smile:
Někde jsem četla, že když ženská kojí krátkou dobu, jsou změny znatelnější než když kojí dlouho. Což mě nepotěšilo, protože jsem doufala, že po kojení budu mít prsa menší :grinning: Já jsem na stejné velikosti jako před těhu :slight_smile:
11. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata tak čekáme zda dnes dorazí jídelní židlička jinak vložím nové fotky ale na sraz asi fakt nedorazíme jinak se všichni opatrujte a miminka a dělaj samou radost
12. bře 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy dneska ta průtrž mračen :angry: , slejvák jako blázen, ale naštěstí jsem byla v práci.
A po práci jsem šla s kolegyní do svatebního salónu, šla si zamluvit šaty na zkoušku a hned mi je ukázala. :o)
Musím říct, že paní byla milá a ochotná. :wink:
12. bře 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vecern devcata :slight_smile:

Zuzko moc gratuluju :grinning: ja mam narozeniny 20.10. a mamka vzdy rikala,ze jsem byla zlaty dite,tak to vase mimi bude urcite taky. Vahy jsou skveli lidi :grinning: a kdyby bylo stir,tak ty jsou taky,to je moje mamka a nikdy bych ji za nikoho nevymenila :grinning:

Doufam, ze uz je marodum lepe :slight_smile: papapa
12. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
musím to zaklepat, ale už jsme zdravý. Nejvíc fakt pomohlo odsávat, odsávat a zase odsávat.
Luci, co vy? Už je Lukša bez rýmičky?
No a ten vítr dneska...myslela jsem, že mě to odnese - ale musela jsem ven, protože jsem potřebovala Tádíkovi koupit bio zeleninu, zítra zase navařím a zamrazím - nebavilo by mě vařit to každý den :unamused:
12. bře 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Luci, s rýmičkou stále bojujeme :frowning2: Oba, bohužel... asi to bude mít Lukýnek po mně - já když mám rýmu, tak třeba i přes měsíc :frowning2: Někdy třeba i celou zimu a nic nepomáhá :frowning2:
No to jsem se chtěla zeptat - takže zamrazuješ? Normálně to uvaříš, aby to bylo jakoby připravené k jídlu a dáš do mrazáku? No ale tím zmražením se asi ztratí i ten zbytek vitamínů co tam po vaření zbyly, ne? :unamused:
13. bře 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já taky zmrazuju, rozdělím po porcích do krabiček a šup s tím do mrazáku, neumím si představit vařit denně. A co vím tak zmražením ´by se z potravin neměli ztrácet hodnoty potravin.
Jinak leze nám zoubek ale přes den to jde.
13. bře 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vzhledem k tomu, že stejně vařím každý den obědy, tak zkusím vařit každý den :slight_smile: Uvidím, jak to půjde. :slight_smile: Manžel má takové směny, že stejně skoro celý měsíc jí doma, takže fakt vařím :frowning2:
13. bře 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, já to vařím do zásoby i z toho důvodu, že si myslím, že má to jídlo takhle pestřejší. Nevím, jak bych to dělala, kdybych vařila každý den, když bych mu tu zeleninu chtěla střídat (teď má třeba jeden den květák, další špenát, brokolici). Určitě by to svádělo k tomu, aby měl dvakrát za sebou brokolici (když už bych jí měla čerstvou v lednici). Myslím, že při tom malém množství se to nevyplatí. Ale uvidíš sama, třeba ti to bude vyhovovat. Myslím, že s těma vitamínama to nebude tak strašné - kupuju mu zatím, dokud nebude čerstvá zelenina ze zahrádky, bio zeleninu i ovoce. Vařím to v páře a vždycky mu tam přidám kapičku olivového oleje kvůli vitamínům rozpustným v tucích. Ovoce mu kvůli vitamínům strouhám na skleněném struhadle. A pokud jde o maso, tak to mu uvařím (dávám zatím jenom bílé - myslím si, že na prasátko má času dost :wink: ) a naplním do vyvařených tvořítek na led s trochou vývaru. Když je to zmrzlé, tak kostičky vyklepnu a dám do krabičky na mrazák a pak už mu to přidávám rovnu do skleničky, při ohřívání.
13. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, zní to logicky :slight_smile: Asi teda taky budu zamražovat :slight_smile: Ale teda biozeleninu kupovat nebudu, tomu já nevěřím :frowning2: Nikdo mi nedokáže, že mezi to stejně nezamíchají tu obyč. Navíc - my jsme taky vyrostli na normální a jsme "zocelená mládež" :grinning: :grinning: Myslím, že na prasátko a na kravičku mají opravdu dětičky ještě čas :slight_smile: Já taky budu vařit hlavně kuřátko. I proto, že my sami ho jíme nejčastěji :slight_smile:
Já si zase říkám, že prostě z toho uvařím něco pro mě - brokolicovou polívku, květákovou... příp. to zamrazím pro nás. Ale asi je fakt nesmysl vařit po těch trošilinkách každý den...
A co se jídla na 2 dny týče, tak to neaplikujeme ani pro sebe :frowning2: I když toho uvařím víc, tak manžel už na to stejně druhý den nemá chuť, takže si to dá max. k večeři a zbytek letí do koše :frowning2: Mám trošku zmlsaného manžela :grinning: I když se mu snažím vysvětlit, že by to bylo pohodlnější a taky bychom něco ušetřili, nemá to účinek :grinning: Ale je fakt, že já tak nějak neumím vařit hodně - většinou i omáčku uvařím tak, že ji máme max. ten den ještě k večeři, někdy ani to ne :sweat_smile:

Holky, volala mi Petruška, že v Rigolettu je to zamluvené. Cca pro 14 lidí a 6 kočárků - prý nebyl problém. Zarezervují nám to někde u pece nebo co, že je to nějaký salonek (snad), tak tam budeme sami. To jsem moc ráda - už jen kvůli kojení :slight_smile:
13. bře 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak lezu pozdravit i ja
kdyz tu ctu tu alchymii s varenim prikrmu,tak me fakt desite!!!! zatim nepouzivam olivovy olej, nekupuju brokolici,nikdy jsem ani nevidela,kde maji bio zeleninu-jsem nikdy nepatrala...atd atd.budu pak opravdu potrebovat podrobny popis a rady!!!!!!!! jeste, ze vas mam!!!!!!!!!!!

za rigoletto jsem fakt rada!!!! vedela jsem,ze tam nam vyjdou vstric a fakt se tam i citim alespon ja osobne nejlip.....

no a jinak jsem dneska zvladla ten test na cukrovku,ale mam z toho spatny zazitek, nebylo mi dobre a fakt se mi nelibi,jak to tu je na takove testy prripravene-nebo spis nepripravene.....nevadilo mi to vypit a neprislo mi to sladky.jen teda desne hnusne umely....ale vadilo mi,ze neni kam si pak poradne sednou,ze musim sedet na studene chodbe s lidma,co smrdi, kaslou,kychaji,ze neni kam si odlozit veci a kdybych potrebovala akutne WC-je zamcene (nekolikrat jsem to tak musela z krku zpet polknout..)...atd atd, proste z toho mam desny pocit a fakt jsem hlidala minuty,abych to ty 2 hodiny tam prezila.....ted jen doufam,ze vysledky budou ok,protoze si neumim predstavit to absolvovat znovu..... :frowning2:
13. bře 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já na to bio taky nikdy nebyla, ale mám teď takový lepší pocit. Jakmile začnu mít ze zahrádky, tak jdu do normální.

Já jsem byla taky na testu na cukrovku, ale čekat jsem tam nemusela. Doma jsem si rozmýchala prášek, co jsem dostala u Dr. a šla jsem ráno na odběr. Musela jsem na minutu přesně říct v kolik jsem to vypila (na to mě dopředu upozorňovali) odebrali mi krev a šla jsem domů - žádný čekání, nic takovýho. Slyšela jsem právě, že skoro každý musí čekat ty dvě hoďky a sestra v laboratoři se mi to snažila vysvětlit - ve zkratce je to nějaká jiná metoda či co a i to množství glukózy, co jsem vypila bylo jiné.Stejně jsem tomu nerozuměla ale hlavně, že jsem nemusela čekat :grinning:
13. bře 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně řekla, že mám přijít přesně na ten čas... ale myslím, že to bylo za hodinu? Nejsem si jistá... tak jsem se šla cournout po nemocnici a pak jsem si řekla, že jsem blbě oblečená (bylo mi zima nebo teplo, teď přesně nevím), tak jsem se šla domů převlíct :grinning: Bydlím kousek od nemocnice, takže jsem se sjela domů převlíct a pak se tam vrátila. Hnusný ani umělý mi to nepřišlo, ani to se mnou nic nedělalo... Ale já mám fakt neskutečnej žaludek :grinning: Vydržím skoro všechno. Jen se nesmím přejíst - to teda jediný nezvládá :grinning: :grinning:

Lukášek dneska dostal kaši s mrkví od Nestlé a taťka to nesl strašně špatně :grinning: Jsem na něj zvědavá příští týden, až dostane Luky čistou mrkev :grinning: Chci, aby to taťka natáčel, tak uvidíme, jestli se mu z toho taky nezvedne žaludek :grinning:
13. bře 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že tohle je dobrá stránka :slight_smile:

http://www.nestle.cz/vyrobky/jidelnicek_3.htm
13. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek