• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj děvčata jukněte se sem daj se obědnat i vzorky zdarma http://www.mojedite.cz/index.php
13. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, manža je na tu zeleninku docela citlivka, viď? :grinning:
13. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen v rychlosti. Všechny vás moc zdravím.
Pavly, držím Ti pěsti, aby testy na cukrovku dopadly na výbornou. :slight_smile:
13. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je hroznej :grinning: Fakt už snad 3 měsíce řešíme tu mrkev... prej ať mu dám rovnou maso nebo něco jinýho... :grinning: Ať tu zeleninu přeskočím :grinning:
13. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ať si z něj Lukša nebere příklad :grinning: U nás je to naštěstí se zeleninou pohoda - musela jsem manžela přeučit na jiný styl stravování (ale fakt absolutně jiný :grinning: ) než byl zvyklý od tchýňky a kupodivu mi to prošlo. Takže knedlíky atd. se u nás moc nenosí - ne že bych je neuměla, ale já nemám ráda, když se po obědě sotva hýbu :wink: Asi před měsícem chtěla tchýňka dát ochutnat šlehačku z dortu - měla bys vidět, jak jsem vystřelila. Jako argument - on se na to kouká, tak to asi chce...to u mě fakt neobstojí. Ale tohle byl naštěstí jediný úlet, jinak jsou všichni disciplinovaní.
13. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavly tak jsi určitě byla na testu v CV viď a ostatní asi jinde. Mě bylo zle a moc mi vadilo že jsme na tý nepohodlný chodbě museli zůstat, bylo tam nedýchatelno. Jsme odpočítávali minuty, pak jsem si rychle koupila v automatu sušenku a horkou čokoládu, to bodlo.
Lucí luc jojo náš taťka taky mrkev těžce nese, ale když jsem ochutnala jak jí vaří jeho mamka tak bych k ní měla taky odpor, ale mi holky jí milujem
13. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďabli vzorek už má miška dávno zbaštěný :grinning:
13. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fakt nechápu...některý lidi mě vážně zarážej - nemyslím prudiče, ale ty co se s ním baví :angry:
13. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí luk ááá už je tu zase a určitě jí/ho to baví když se ostatní chytají
13. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkám si kdo je na tom s IQ hůř, jestli ten dotyčný/á nebo ty reagující...vážně nevím, co od těch svých reakcí očekávají???Že se sbalí a už ho tu nikdo neuvidí? Proč by to dělal nebo dělala, když dámy se tak skvěle chytají...
13. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já knedlíky neumím, ale chci je umět :grinning: Já strašně ráda jím, moje mamka vařit neumí, takže vařila babička a když umřela (bylo mi 14) vařil táta... :confounded: Jako snahu měl :grinning:
Já miluju omáčky, knedlíky a všechny nezdravý věci :grinning: Lukáška chci zatím těch nezdravých věcí vyvarovat, ale je mi jasný, že ho stejně neuhlídám... už teď je mi jasný, že když ho bude hlídat moje ségra, tak mu určitě vrazí něco nezdravýho :frowning2:
Mně teda vadí hlavně to, že někdo nerespektuje můj názor... může si o mně myslet, že jsem úplně blbá, když mu nechci dát třeba rohlík nebo čokoládu, ale když si to nepřeju, měl by to respektovat. Já to tak aspoň dělám...
13. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí není Lukáškovi to auto už drobec těsný? :grinning: Pěkně cestuje v postýlce. Miška cestuje směrem nahoru, takže má pak hlavičku zarvanou na špryclích nebo v rohu postýlky.
13. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, Lukášek bude každou chvilku sedět :grinning:
Holky, já jsem asi divná, ale strašně fakt strašně nesnáším jednu věc...když platím v supermarketu u pokladny a stojí tam maminka s kočárkem a to dítě žmoulá rohlík, který hodlají (možná) teprve zaplatit. Vážně jsem na to naprosto ujetá a každého v rodině varuju, aby ho ani nenapadlo tohle udělat :grinning:
13. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí luk tak to by jsi mě asi vraždila pohledem, jelikož já to dělám taky s tím rohlíkem :wink:
14. bře 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojte děvčátka i miminečkové :grinning:
moc vás takto po ránu zdravím, jelikož musím do města,musela jsem si přivstat,ale na Koníka si neodpustím kouknout:grinning:
Řešíte jídlo, no Lucí jsem zaměřená stejně,co se jídla týče a ráda vařím..i peču,omáčky už umím,toho jsem se kdysi nejvíce bála,ale knedlíky..to ještě bohužel ne,ale je mým plánem se to naučit.
Ke srazíku, termín 5.,6.,7. dubna jsem na druhé straně republiky a stejně poté 12.-17. dubna, takže bohužel vás asi neuvidím,což mne hodně mrzí :frowning2: můj volný víkend je 19. a 20. dubna...práce je holt práce,v tomto si nemohu vybírat,ani cokoli měnit...ach jo.
Jo a Lucí-Luk, s těmi rohlíky jsem stejná,toto nemám též ráda,ale je to jen čistě můj názor:slight_smile:
Tak já jdu na tu poštu atd...pa a pěkný den vám všem, už ať tu máme sluníčko
14. bře 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky dávám Kubešovi rohlík do ruky,když jsme v obchodě,protože je pak děsně hodnej.

Včera jsem měla první jízdu v autoškole,docela jsem se bála,ale nakonec jsem to zvládla,projela jsem se až do Kadaně a na Nechranickou přehradu.
14. bře 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vrtul - to ne :grinning: Jen to prostě nemám ráda - to je každýho věc :wink:
14. bře 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, těžko říct, co budu dělat, až bude Luky větší, ale na tom rohlíku teda nic špatnýho nevidím :grinning: Radši mu dám rohlík, než aby mi řval na celej krám... :sweat_smile:

Pavlí, tak to je škoda... ten Tvůj termín se nám moc nehodí :frowning2: Mrzí nás, že nedorazíš... Psala jsi, že si to zařídíš, tak jsem to naplánovaly takhle :frowning2:

Jj, auto už je Lukáškovi skoro malý :grinning: Hold se bude muset vozit v něčem jiném, až bude sedět :grinning: Tohle byla výjimka, nemám ráda, když ho někdo posazuje, dokud ještě nesedí sám... a podle toho, jak se teď naučil ten "polosed", tak to opravdu vypadá, že si brzy sedne. Jen je otázka, jestli se udrží :slight_smile: No uvidíme... dětičky údajně sedí až tak v 8 měsících, takže máme ještě dlouhé 2 měsíce čas :grinning:
14. bře 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď se musím smát... Luky má hračky, které jsou "úměrné jeho věku" v takovém plastovém boxu z Ikea... no a teď se mu podařilo ho převrhnout, tak si tam krámuje :grinning: Já mu dávám vždy jen tak 2-3 hračky, protože jsem někde četla, že takhle malé dítě z toho nemá rozum a kopy hraček si stejně nevšimne a hraje si jen s jednou nebo dvěma... ale Lukáška evidentně zaujala všechny chrastítka, kousátka a podobné hračky co tam má :grinning:
14. bře 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak zase zdravim

jitus-na testu jsem byla v klasterci, chtela jsem odjet domu,mela jsem tam i auto,ale hned mi bylo receno,jestli pocitam s tim,ze tam budu cekat,tak jsem nechtela delat rozruch....
luk- a tobe nebrali rano krev a nedavala jsi moc? ja musela pred vypitim i po vypiti-oboje :unamused:

nastesti to dopadlo dobre,volala jsem tam dneska a jsem v norme,takze hura hura hura, nebudu to muset opakovat!!!!

pavli-tak jsem tada nemile prekvapena,ze nedorazis :frowning2:

no a rohlik-ne ze bych teda to brala jako super vec,rada dodrzuju pravidla- po zaplaceni,ale zrovna na tom rohliku taky nic nemam a je docela mozny,ze budu taky jedna z tech,co bude davat pulku rohliku pred pokladnou.... :grinning:
14. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer :slight_smile: K nacatemu tematu "rohlik" me je to tak nejak jedno,klidne at dite zvejka rohlik,ale at se nevsteka,to zase nesnasim ja. A fakt doufam,ze Tadeasek se mi vstekat nebude,jelikoz to by pro me bylo peklo. Ale on je takovy klidny miminko,ješte nikdy nemel zadnej zachvat place a vstekani

Mame 3. zoubek-horni prava jednicka
14. bře 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jeste jsem se chtela zeptat: PAVLY mluvila jsi o tom tvrdnuti bricha a doktorkou?
14. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na "a",ale "s". :angry: pardon :slight_smile:
14. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi,jsem fakt debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ne "na", ale "ne". jeste jednou pardon :sweat_smile:
14. bře 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucí luk taky jsem nedávala mišku sedět s podpěrou když to ještě neuměla, jen tak do pololehu. Až když seděla stabylně bez podpírání. Taky nadávám když jí babičky atd. dávají stoupat a chválí jak jí to krásně jde, když ještě ani neleze a ani si bez pomoci sama nesedne. Miška má na hraní 1 bednu hraček a přepravku kostek zároveň, vždycky je celý vykrámuje ven a je spokojená :grinning:
pavly to je dobře že jsou testy Ok
pavlí škoda že nemůžeš přijít
raduš gratulace Tadeáškovi k zoubku, nám leze ten samý, a neomlouvej se za překlepy já to po sobě nečtu a raději ani nezačnu jelikož bych se zhrozila
14. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly - já jsem ten roztok vypila doma, šla jsem do laborky - tam jsem řekla v kolik jsem to vypila (taky jsem tam musela být na určitou hodinu jako Lucka) a odebrali mi krev. To bylo všechno.
Teda Tádík už je ale zubatek :wink:
14. bře 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavly, to je super, že testy dopadly dobře, gratuluju. :slight_smile: Zase další radost. :wink:
Pavlí, taky mi to je líto, že Tě neuvidím. Tak 100%ně příště Ti to musí vyjít. :wink:
Téma Rohlík - moje mamka, když je v Globusu, tak ochutná salám, klobásku, no prostě, co tam mají, ale k tomu ukusuje rohlík, jinak by to nejedla, ale je zvědavá, jak to chutná. Už se jí taky stalo, že se prodavačka na kase zeptala, jestli takový rohlík už byl mezi ostatními. :grinning: Mamka jí tedy řekla pravdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Luk, gratuluju ke třetímu zoubku. :slight_smile:
Jdu zítra do práce, už si jdu nadělat 2. května, máme dovolenou, a tu já si chci nechat na jindy.
14. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

barnovi gratuluji Tadeáškovi k 3. zoubku :slight_smile:

lukajdo mě bys asi též zabila poheldem,páč Luky většinou baští rohlík,akorát teď přešel na housky,takové ty bulky co stojí 5,90 :grinning: jak vidí pečivot,ak tam vběhne a hned ji čapne,přeci nebude papat obyčejnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: samozřejmě ji vždy zaplatíme:wink: ale sušenky nebo něco podobného nedávám,sama jsem neměla ráda,když jsem musela markovat "odpadky" :sweat_smile:

pavly super,že ti testy doapdly dobře :slight_smile:

lucianko Lukášek je šikulka,když už se takhle zvedá,to bude asi brzo sedět :astonished: jinak to autíčko je fakt malý :-d doporučuji pořádnou tatrovku :grinning: :sunglasses:

kackap super,že jízda dopadla dobře :-ú já už se do autoškoly chystám několik let a furt nezbývají finance :frowning2:

kimby škoda,že ti to nevyšlo,ale práce je důležitější :wink: snad se uvidíme brzy :slight_smile:

jinak se musím pochlubit,že už jsem viděla Lukáška s Pitrs live :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je krásňoučkej,zlaťoučkej a hodňoučkej :grinning: :dizzy_face: dokonce jsem si ho pochovala,až mě synátor upozornil,že si ho nemůžu vzít domů,že je tety :grinning: :sweat_smile: a Peťula vypadá po porodu fakt dobře a spokojeně :slight_smile: ale moc jsme toho nestihli probrat :unamused:

vrtule Michalka má pěkné nové fotečky,nej nej je ta jak je vysmátá v židličce :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ona je furt takový smíšek :slight_smile:

tak jdu skouknout s MM film co si půjčil :slight_smile: papa
14. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak já si teda nepamatuju, jestli mi předtím brali krev, než jsem vypila ten hnus... :frowning2: Ale myslím, že jo... ale moč jsem určitě nedávala, to vím na 100% :slight_smile:
Koukám, že dětičky se pěkně rozjely se zoubkama :grinning: Nám se to zatím naštěstí vyhýbá :slight_smile: Říkám naštěstí, protože už takhle v noci vstáváme po 2 hodinách a kdyby do toho ještě zuby, tak už ráno oči asi neotevřu :frowning2: Ale musím pochválit manžela - dneska si vzal Lukáška a šel si s ním hrát do pokojíčku a já dospávala... Spala jsem až do 9:45 :sweat_smile:
Luky teď vstává nejpozději v 7 hodin (ale kolikrát třeba taky v 5:30), takže je to někdy docela náročný :frowning2: Když je manžel doma, tak to jde, to se ráno střídáme, kdo je s ním vzhůru - já třeba hodinu a pak ještě usnu a další hodinu manžel... ale když je v práci nebo spí po noční, tak musím vstát :frowning2:
14. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to já bych byla dávno mrtvá,kdyby mi vstával v 5.30h :rolling_eyes: :grinning: když je MM doma,tak si ho taky většinou bere a já vyspávám,pže Lukýnek chce nějak vstávat s tatínkem :grinning: asi si ho chce co nejvíc užít :sunglasses:
14. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek