• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Tak to máš aspoň "výmluvu" :grinning:
No já bych to možná zvládala líp, kdyby nebyl v noci vzhůru po těch 2 hodinách :frowning2: Já jen doufám, že je to tím, že už mu to moje mlíko nestačí a až začneme přikrmovat, bude to lepší :grinning: Ale možná jsem teda naivní :grinning: Kde jsou ty doby, kdy mi spinkal od 18,30 do 3,30 a vstával v 7,30 a jednu chvíli i v 8,30 :frowning2: Zlatý časy :grinning:
14. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejhorší ale je, že když jdu spát večer brzy, tak neusnu :unamused: Že bych třeba chodila spát v devět... :frowning2: to pak čučím do zdi. :angry:
14. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky brzo neusnu,já tu ponocuju :confounded: a pak mě ráno tahá z postele :grinning: ještěže už je trochu samostatný :sunglasses: taky vzpomínám na zlatý časy,kdy jsme vstávali v devět a teď v půl osmé :frowning2: už jsem zkusila i zatáhnout závěs přes žaluzky,jestli nebude mít míň světla,ale nepomohlo :unamused:
14. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky El,
tak k vám tedy po dlouhatananáááááánské době opět načuhuji :grinning: ,jak jsem slíbila.Fakt tu teda,holky,jedete ostošest :slight_smile:
Jinak vstávání.....to je u nás také kapitola sama pro sebe.Dřív jsme krásně spinkali do 8.30-9.00h,ale teď,co je venku už větší světlo po ránu,tak vstáváme v 6!!!!!h.Jsem docela hotová,protože chodím spát poměrně pozdě...Budu se muset přeorientovat v čase a chodit spát nejpozději ve 23h.... :confounded:
14. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda tady to jede :grinning: :grinning: :grinning: Koukám, že kvůli rohlíku bych byla ukamenovaná spíš já - je vás převaha :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Denis, to je dost, že taky zavítáš :wink:
14. bře 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Njn,když já teď spíš okolkuju na BRMS....Ale nebojte,vždycky sem k vám nakouknu a možná i něco chytrého přidám :wink:
14. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukala jsem na šatičky :wink:
14. bře 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
S tím srazíkem, moc mne to mrzí, kdybych měla jen nějakou šichtu..prohodím to, ale vychází mi volno, jenže jsem vyslána služebně do Brna a to bohužel neovlivním...těšila jsem se, že konečně popovídáme..a že toho mám na srdíčku...chjo chjo..každopádně foťte, už kvůli mě!!!
14. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dneska jsme měli první mrkvičku, moc mu teda nejela, asi je celej po tatínkovi i v jídle, já jsem to teda taky ochutnala a na to, že mrkev miluju, tak to snad s mrkví nic společnýho nemělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
víc jsme toho měli na obličeji než v puse, tak uvidíme příště :sweat_smile:
hodila jsem z tý bašty nějaký fota, tak můžete juknout :wink:
nemám moc čas dočítat, tak snad jste všichni OK, já letím na sraz spolužáků :slight_smile:
15. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, to bylo dnes luxusní počasíčko :grinning: , jsme byli celý odpoledne v lesňáku.
Tak mě Miška vstává kolem půl sedmý ale i často v šest ráno a že by MM vstal a já dospávala to si můžu nechat jen zdát, vždycky dospává tak do devíti, dýl ho s Miškou nenecháme.
Jituš uvidíš že s Ondrášek si na mrkvičku zvykne :wink: a dala jsi kupovanou nebo jsi vařila? Třeba bymu to druhé chutnalo víc.
Jinak u nás bylo dnes dopoledne rušno. Ucpala se hlavní trubka odpadu do kanalizace a nám se to od všech vracelo jelikož bydlíme v přízemí, teklo to záchodem a vanou k nám. Ještě že jsme byli doma a MM to stíhal vybírat do kýblů a vylívali jsme to z okna, jinak bychom měli tím sajrajtem vytopenej byt :confounded:
15. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to včera zakřikla a Luky mi od 23 hod. vstával zase každou hodinu :angry: Ale hlad neměl, spíš si vymýšlí... často stačilo jen pohladit a spal dál :frowning2: Ráno bylo vážně krušný :frowning2: Manžel spal po noční, tak jsem musela vstát... jindy ho třeba nechám rajtovat u nás v posteli a ještě ležím, ale to nejde, když spí Pája po noční, chci ho nechat vyspat :wink:
Tak jsem měla "na jazyku" stejnou otázku jako Jíťa. :slight_smile: Jituš, a vařila jsi nebo kupovala? :slight_smile: My budeme mít mrkvičkovou premieru ve čt :slight_smile: Dostane ji přesně na "narozky" :slight_smile: No a uvažuju, že pomalu a jistě budu přestávat s kojením... fakt nejsem schopná vstávat po hodině :confounded: Třeba by se to po UM zlepšilo :sweat_smile:
Téda Jituš, tak to je docela síla! :astonished: :confounded: Blé, vůbec nezávidím!!!
My jsme byli dneska na chalupě, tak byl Luky celou dobu venku... :slight_smile: Ale že by třeba líp spal, když se vyvětral, to ani náhodou :grinning: Iluze si nedělám, zrovna teď už byl zase vzhůru - klasicky po hodině :confounded:
15. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
lucí luc nepoleze Lukáškovi zoubek? Mě se takhle budí právě když leze, stačí pochovat a spí dál.
Jo a nám zub zase přestal lézt, kousíček se proříznul a dál nic, je klid.
15. bře 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, já nevím... on se budí jak hodinky - přesně po hodině :frowning2: Každou "celou" byl vzhůru :frowning2: No a teď byl znovu vzhůru... opět po hodině :confounded: A to se včera budil do těch 23 hod. po 2 hodinách... až potom po hodině :frowning2: Už jsme to měli před 2 měsícema, to jsem si myslela, že má hlad, tak jsem ho pokaždý kojila... teď už ne, protože po kaši nemůže mít po 2 hodinách hlad, to ať mi nikdo netvrdí :frowning2:
Teď už zase tolik neslintá jak slintával, tak já nevím. Dneska jsem mu do tý pusinky koukala a náznak žádné - ani zoubku, ani nateklé dásničky. :frowning2:
15. bře 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí tak je asi Lukášek pěkně vyčůranej a chce se ujišťovat zda mu maminka neutekla :wink:
15. bře 2008 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, právě, že si myslím že jo :frowning2: Nevím, jak ho to odnaučit - je to lumpík :grinning:
15. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny.

Lucí my byli teprva minulý týden v pondělí poprvé u doktorky, ale jí to vycházelo podle výpočtů na 7 - 8 týden, ale na to byl cvrček ještě moc malej tak se jí to nepozdávalo. Tenhle týden v pondělí jsem byla na kontrole a už to právě bylo vidět dobře, že to je 7 týden. :slight_smile: Jinak my o tom víme už 3 neděle... :grinning:
15. bře 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky

Tak máme ČTVRTÝ ZOUBEK :grinning: horní jednička levá :grinning:
15. bře 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
raduš, gratulace k dalšímu zoubku :dizzy_face:
já jsem teď dorazila ze sleziny a byla supeeeeeer :dizzy_face:
holky, mrkvičku jsem dala kupovanou, ale uvidím zítra, já chci stejně vařit, ale nejdřív jsem chtěla našetřit nějaký skleničky, no jinak to byl fakt blaf, to snad kolem mrkve jenom prolítlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, já jsem si říkala, že to bylo asi kupovaný... když to nemělo žádnou chuť. Ono jako to vařený nebude asi o nic lepší, když se to ani nesolí, ale aspoň tam bude víc mrkve :grinning:
Já jsem si skleničky našetřila tak, že jsem si koupila přesnídávky a ty jsem snědla - chutnají mi :grinning: Dělala jsem to už kvůli zamrazování MM, když jsem se snažila zvýšit produkci :grinning:
15. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
luci :grinning: :sweat_smile: , tak to já kvůli mlíku neskladovala skleničky a ani přesnídávky nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
mě totiž do těch kupovanejch uvrtal MM a na nějaký bio mě moc neužije, nějak tomu nevěřim, já taky žádný bio něžrala a nikdy mi nic nebylo, no a hlavně nechci mít nějakýho zhýčkanýho klučíka :wink:
15. bře 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Raduš to je fofr, gratuluji Tádíkovi k dalšímu zoubku :grinning:
Tak Mišce chutnali i ty kupovaný příkrmy, kupovala jsem hami (ty nemám oblíbené, jsou nastavované rýž.moukou), hipp a mrkvičku má dobrou alnatura
15. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ovocný přesnídávky miluju :grinning: teda ale hamánek mi nechutná, vždycky baštím ty co Miška dostane od babiček a já jí je nechci dávat, jelikož vybírají ne moc dobře, ale myslí to dobře
15. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš Andílku, s tím bio naprosto souhlasím :grinning:
Jituš Vrtule, tak já sním i Hamánek :sweat_smile: Já jsem naprostej všežravec :sweat_smile:
15. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jituš, tak já koupila taky od hami a teda fakt mi to přišlo děsný, to bude tou rýžovou moukou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

v pátek jsme byli plavčit a Luky se furt klouzal,ale přišla mi nějaká studená voda :confused: tak jsem se nacpala do vířivka strávila tam přes půl hodiny :sweat_smile: asi je tam víc chloru či něčeho jiného,páč od té doby se furt drbu,svědí mě hlavně nohy a včera hlava,ale ta už je dneska dobrá :unamused:

Deni jsem ráda,že jsi zavítala :slight_smile: Nikolka má nedherný očka a táááák dlouhý řasy :dizzy_face: to za ní kluci budou lítat :grinning: svatbička už se blíží viď :slight_smile:

Raduš gratulejeme k dalšímu zoubku :dizzy_face: nějak vám teď rostou jak houby po dešti :grinning: my to měli taky tak,10měs nic a pak mu lezli i 4najednou :grinning: naštěstí neměl žádné bolení ani svědění,jen ručku pernamentně v pusině :grinning:

andilku s příkrmy se to určitě zlepší,Luky taky ze začátku nechtěl,hlavně domácí,tak jsem taky kupovala :sweat_smile: a ty malé skleničky od hipp mu chutnali nejvíc,ale pak jedl i hami a nakonec konečně i domácí stravu :grinning:

Luci zkus přestat s kojením přes den a kojit v noci,ono je přeci jen lepší to vstávání a za chvilku zase spát než ještě připravovat či ohřívat mléko :wink: já po roce přestávala přes den,napřed místo oběda měl příkrm,pak měl dvě jídla denně a nakonec jsem kojila jednou přes den a v noci a pak po měsíci a něco už jen v noci :slight_smile: on mi totiž nechěl jiné mlíko pít,tak jsem kojit musela dál,Luky vlastně nikdy nepil kojenecké mlíko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze dne na den jsem ho pak odstavila v 19měs :slight_smile: a od té doby mi spinká celou noc :zipper_mouth: :dizzy_face: a to,že se budí každou hodinu může být růstový spurt,žízeň? nebo že má už přes den více zážitků a má třeba sny :confused: Luky se občas taky furt budil a pak se to zase srovnalo :wink:

jinak ovocné přesnídávky mám taky ráda a MM ještě víc,ten vždy čekal co Lukymu zbyde :grinning:

Zuzi doufám,že teď budeš chodit častěji a podávat zprávičky :slight_smile:

snad takové štěstí brzy zavítá i k Martince :slight_smile:

zítra jedeme do Mostu koupit Lukšovi kolečkové brusle,už jsem je minule měla v ruce a pak si to rozmyslela a když jsem koukala na netu,že běžně stojí o 200,- víc,tak jsem si nadávala,že jsem je nevzala :angry: tak držte palce,ať je zítra ješt mají :confused: a pak vyzvedneme Lukšu u babičky,pže tam spinká a pojedeme k našim na oběd :sweat_smile: :grinning:

tak si užijte hezkou neděli,snad bude taky tak krásnějako dnes,my to s Lukym prospali :zipper_mouth: šli jsme v půl třetí a nějak nás vzbudil až MM,když přišel v půl sedmé z ranní :astonished: a to jsme chtěli jít ven a pak malovat vajíčka :grinning:
15. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
lucí luc Lukášek je fakt celý tatínek :slight_smile: a krásně se směje
já už dnes koupila jeden dárek Mišce k 1. narozeninám, jsem asi nemocná či co, jelikož dárky nakupuju na poslední chvíli
17. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jituš,
no jo, směje se kouzelně, akorát to nemám skoro nikde vyfocené :grinning: Jakmile totiž vytáhnu foťák, je z něj "pan důležitý" a zvážní :grinning:

Leni, já o tom UM uvažuju, ale bojím se, že když mu dám lahev, už nebude chtít prso :frowning2: Tak se toho bojím... no uvidím jak bude spinkat po příkrmech. :slight_smile:
17. bře 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

Jituš já už mám nakoupeno něco k Vánocům :grinning: a už taky vybíráme kolo s helmou k narozkám :grinning: já jsem takový nakupovací maniak,tak jak nemám co nakupovat,tak nakupuju dopředu :sweat_smile: a dřív jsem nakupovala třeba dárky na Vánoce i 24.12. :grinning:

Lucí to buď ráda,že aspoň se tváří,to já když vytáhnu foťák,tak mi zdrhá,cpe si ruce přes obličej nebo začne řvát,že nechce fotit :grinning: s tou flaškou mě to nenapadlo,pže s tím vlastně zkušenosti nemám,když mi kojenecké pít nechtěl :sweat_smile: ale slyšela jsem,že třeba udělat menší dírku do dudlíku,aby to pití nebylo tak jednodušší než kojení,ale odzkoušeno fakt nemám :confused: ale třeba mu budous tačit i ty příkrmy :wink:

jinak brusle jsme sehnali,ale jeli jsme pro ně až do Teplic :zipper_mouth: :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak teď byl, uličník, vzhůru, ale zase stačilo jen pohladit... smál se na mě jak "měsíček na hnoji" :grinning: Mám podezření, že to na mě fakt jen zkouší :angry: Pokusím se mu dát prso, až bude hodně vyvádět :grinning:

Leni, tak hlavně, že jste sehnali :wink: My jedeme zítra do Prahy, tak snad něco pořídíme... :grinning:
No a s tím focením - třeba až bude Lukášek větší, tak bude taky utíkat jako váš Lukša :grinning:
17. bře 2008 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, to počasí mě pěkně s... . Normálně mi dneska dopoledne Miška spinkala v postýlce, jsem zvědavá jestli to ještě zopakuje :grinning: Minulá noc nebyla nic moc byla ve 3 ráno na hodinu vzhůru a nemohla znovu zabrat.
Leni supr že jste brusle sehnali a vyplatili se ještě když jste pro ně jeli tak daleko?
18. bře 2008 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek