Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
lucianka
14. bře 2008
Tak to máš aspoň "výmluvu" 😃
No já bych to možná zvládala líp, kdyby nebyl v noci vzhůru po těch 2 hodinách 😞 Já jen doufám, že je to tím, že už mu to moje mlíko nestačí a až začneme přikrmovat, bude to lepší 😃 Ale možná jsem teda naivní 😃 Kde jsou ty doby, kdy mi spinkal od 18,30 do 3,30 a vstával v 7,30 a jednu chvíli i v 8,30 😞 Zlatý časy 😃
lucianka
14. bře 2008
Nejhorší ale je, že když jdu spát večer brzy, tak neusnu :-| Že bych třeba chodila spát v devět... 😞 to pak čučím do zdi. ]-(
eleanor911
14. bře 2008
já taky brzo neusnu,já tu ponocuju :-S a pak mě ráno tahá z postele 😃 ještěže už je trochu samostatný 😎 taky vzpomínám na zlatý časy,kdy jsme vstávali v devět a teď v půl osmé 😞 už jsem zkusila i zatáhnout závěs přes žaluzky,jestli nebude mít míň světla,ale nepomohlo :-|
hildegarda
14. bře 2008
Ahojky El,
tak k vám tedy po dlouhatananáááááánské době opět načuhuji 😃 ,jak jsem slíbila.Fakt tu teda,holky,jedete ostošest 🙂
Jinak vstávání.....to je u nás také kapitola sama pro sebe.Dřív jsme krásně spinkali do 8.30-9.00h,ale teď,co je venku už větší světlo po ránu,tak vstáváme v 6!!!!!h.Jsem docela hotová,protože chodím spát poměrně pozdě...Budu se muset přeorientovat v čase a chodit spát nejpozději ve 23h.... :-S
lukajda
14. bře 2008
Teda tady to jede 😃 😃 😃 Koukám, že kvůli rohlíku bych byla ukamenovaná spíš já - je vás převaha 😃 😃 😃
Ahoj Denis, to je dost, že taky zavítáš 😉
hildegarda
14. bře 2008
Njn,když já teď spíš okolkuju na BRMS....Ale nebojte,vždycky sem k vám nakouknu a možná i něco chytrého přidám 😉
lukajda
14. bře 2008
Koukala jsem na šatičky 😉
kimby
14. bře 2008
S tím srazíkem, moc mne to mrzí, kdybych měla jen nějakou šichtu..prohodím to, ale vychází mi volno, jenže jsem vyslána služebně do Brna a to bohužel neovlivním...těšila jsem se, že konečně popovídáme..a že toho mám na srdíčku...chjo chjo..každopádně foťte, už kvůli mě!!!
andilek
15. bře 2008
tak dneska jsme měli první mrkvičku, moc mu teda nejela, asi je celej po tatínkovi i v jídle, já jsem to teda taky ochutnala a na to, že mrkev miluju, tak to snad s mrkví nic společnýho nemělo :-p
víc jsme toho měli na obličeji než v puse, tak uvidíme příště :-N
hodila jsem z tý bašty nějaký fota, tak můžete juknout 😉
nemám moc čas dočítat, tak snad jste všichni OK, já letím na sraz spolužáků 🙂
vrtule83
15. bře 2008
ahojky holky, to bylo dnes luxusní počasíčko 😃 , jsme byli celý odpoledne v lesňáku.
Tak mě Miška vstává kolem půl sedmý ale i často v šest ráno a že by MM vstal a já dospávala to si můžu nechat jen zdát, vždycky dospává tak do devíti, dýl ho s Miškou nenecháme.
Jituš uvidíš že s Ondrášek si na mrkvičku zvykne 😉 a dala jsi kupovanou nebo jsi vařila? Třeba bymu to druhé chutnalo víc.
Jinak u nás bylo dnes dopoledne rušno. Ucpala se hlavní trubka odpadu do kanalizace a nám se to od všech vracelo jelikož bydlíme v přízemí, teklo to záchodem a vanou k nám. Ještě že jsme byli doma a MM to stíhal vybírat do kýblů a vylívali jsme to z okna, jinak bychom měli tím sajrajtem vytopenej byt :-S
lucianka
15. bře 2008
Ahoj holky, tak jsem to včera zakřikla a Luky mi od 23 hod. vstával zase každou hodinu ]-( Ale hlad neměl, spíš si vymýšlí... často stačilo jen pohladit a spal dál 😞 Ráno bylo vážně krušný 😞 Manžel spal po noční, tak jsem musela vstát... jindy ho třeba nechám rajtovat u nás v posteli a ještě ležím, ale to nejde, když spí Pája po noční, chci ho nechat vyspat 😉
Tak jsem měla "na jazyku" stejnou otázku jako Jíťa. 🙂 Jituš, a vařila jsi nebo kupovala? 🙂 My budeme mít mrkvičkovou premieru ve čt 🙂 Dostane ji přesně na "narozky" 🙂 No a uvažuju, že pomalu a jistě budu přestávat s kojením... fakt nejsem schopná vstávat po hodině :-S Třeba by se to po UM zlepšilo :-N
Téda Jituš, tak to je docela síla! :-o :-S Blé, vůbec nezávidím!!!
My jsme byli dneska na chalupě, tak byl Luky celou dobu venku... 🙂 Ale že by třeba líp spal, když se vyvětral, to ani náhodou 😃 Iluze si nedělám, zrovna teď už byl zase vzhůru - klasicky po hodině :-S
vrtule83
15. bře 2008
lucí luc nepoleze Lukáškovi zoubek? Mě se takhle budí právě když leze, stačí pochovat a spí dál.
Jo a nám zub zase přestal lézt, kousíček se proříznul a dál nic, je klid.
lucianka
15. bře 2008
Jituš, já nevím... on se budí jak hodinky - přesně po hodině 😞 Každou "celou" byl vzhůru 😞 No a teď byl znovu vzhůru... opět po hodině :-S A to se včera budil do těch 23 hod. po 2 hodinách... až potom po hodině 😞 Už jsme to měli před 2 měsícema, to jsem si myslela, že má hlad, tak jsem ho pokaždý kojila... teď už ne, protože po kaši nemůže mít po 2 hodinách hlad, to ať mi nikdo netvrdí 😞
Teď už zase tolik neslintá jak slintával, tak já nevím. Dneska jsem mu do tý pusinky koukala a náznak žádné - ani zoubku, ani nateklé dásničky. 😞
vrtule83
15. bře 2008
Lucí tak je asi Lukášek pěkně vyčůranej a chce se ujišťovat zda mu maminka neutekla 😉
lucianka
15. bře 2008
Jituš, právě, že si myslím že jo 😞 Nevím, jak ho to odnaučit - je to lumpík 😃
z.u.z.i.k
15. bře 2008
Ahojky holčiny.

Lucí my byli teprva minulý týden v pondělí poprvé u doktorky, ale jí to vycházelo podle výpočtů na 7 - 8 týden, ale na to byl cvrček ještě moc malej tak se jí to nepozdávalo. Tenhle týden v pondělí jsem byla na kontrole a už to právě bylo vidět dobře, že to je 7 týden. 🙂 Jinak my o tom víme už 3 neděle... 😃
barnovi
15. bře 2008
Ahojky

Tak máme ČTVRTÝ ZOUBEK 😃 horní jednička levá 😃
andilek
15. bře 2008
raduš, gratulace k dalšímu zoubku x-)
já jsem teď dorazila ze sleziny a byla supeeeeeer x-)
holky, mrkvičku jsem dala kupovanou, ale uvidím zítra, já chci stejně vařit, ale nejdřív jsem chtěla našetřit nějaký skleničky, no jinak to byl fakt blaf, to snad kolem mrkve jenom prolítlo :-p
lucianka
15. bře 2008
Jituš, já jsem si říkala, že to bylo asi kupovaný... když to nemělo žádnou chuť. Ono jako to vařený nebude asi o nic lepší, když se to ani nesolí, ale aspoň tam bude víc mrkve 😃
Já jsem si skleničky našetřila tak, že jsem si koupila přesnídávky a ty jsem snědla - chutnají mi 😃 Dělala jsem to už kvůli zamrazování MM, když jsem se snažila zvýšit produkci 😃
andilek
15. bře 2008
luci 😃 :-N , tak to já kvůli mlíku neskladovala skleničky a ani přesnídávky nejím :-p :-N
mě totiž do těch kupovanejch uvrtal MM a na nějaký bio mě moc neužije, nějak tomu nevěřim, já taky žádný bio něžrala a nikdy mi nic nebylo, no a hlavně nechci mít nějakýho zhýčkanýho klučíka 😉
vrtule83
15. bře 2008
Raduš to je fofr, gratuluji Tádíkovi k dalšímu zoubku 😃
Tak Mišce chutnali i ty kupovaný příkrmy, kupovala jsem hami (ty nemám oblíbené, jsou nastavované rýž.moukou), hipp a mrkvičku má dobrou alnatura
vrtule83
15. bře 2008
ovocný přesnídávky miluju 😃 teda ale hamánek mi nechutná, vždycky baštím ty co Miška dostane od babiček a já jí je nechci dávat, jelikož vybírají ne moc dobře, ale myslí to dobře
lucianka
15. bře 2008
Jituš Andílku, s tím bio naprosto souhlasím 😃
Jituš Vrtule, tak já sním i Hamánek :-N Já jsem naprostej všežravec :-N
andilek
15. bře 2008
jituš, tak já koupila taky od hami a teda fakt mi to přišlo děsný, to bude tou rýžovou moukou :-p
eleanor911
15. bře 2008
ahoj holky 🙂

v pátek jsme byli plavčit a Luky se furt klouzal,ale přišla mi nějaká studená voda =-) tak jsem se nacpala do vířivka strávila tam přes půl hodiny :-N asi je tam víc chloru či něčeho jiného,páč od té doby se furt drbu,svědí mě hlavně nohy a včera hlava,ale ta už je dneska dobrá :-|

Deni jsem ráda,že jsi zavítala 🙂 Nikolka má nedherný očka a táááák dlouhý řasy x-) to za ní kluci budou lítat 😃 svatbička už se blíží viď 🙂

Raduš gratulejeme k dalšímu zoubku x-) nějak vám teď rostou jak houby po dešti 😃 my to měli taky tak,10měs nic a pak mu lezli i 4najednou 😃 naštěstí neměl žádné bolení ani svědění,jen ručku pernamentně v pusině 😃

andilku s příkrmy se to určitě zlepší,Luky taky ze začátku nechtěl,hlavně domácí,tak jsem taky kupovala :-N a ty malé skleničky od hipp mu chutnali nejvíc,ale pak jedl i hami a nakonec konečně i domácí stravu 😃

Luci zkus přestat s kojením přes den a kojit v noci,ono je přeci jen lepší to vstávání a za chvilku zase spát než ještě připravovat či ohřívat mléko 😉 já po roce přestávala přes den,napřed místo oběda měl příkrm,pak měl dvě jídla denně a nakonec jsem kojila jednou přes den a v noci a pak po měsíci a něco už jen v noci 🙂 on mi totiž nechěl jiné mlíko pít,tak jsem kojit musela dál,Luky vlastně nikdy nepil kojenecké mlíko 😃 :-p ze dne na den jsem ho pak odstavila v 19měs 🙂 a od té doby mi spinká celou noc :-x x-) a to,že se budí každou hodinu může být růstový spurt,žízeň? nebo že má už přes den více zážitků a má třeba sny =-) Luky se občas taky furt budil a pak se to zase srovnalo 😉

jinak ovocné přesnídávky mám taky ráda a MM ještě víc,ten vždy čekal co Lukymu zbyde 😃

Zuzi doufám,že teď budeš chodit častěji a podávat zprávičky 🙂

snad takové štěstí brzy zavítá i k Martince 🙂

zítra jedeme do Mostu koupit Lukšovi kolečkové brusle,už jsem je minule měla v ruce a pak si to rozmyslela a když jsem koukala na netu,že běžně stojí o 200,- víc,tak jsem si nadávala,že jsem je nevzala ]-( tak držte palce,ať je zítra ješt mají =-) a pak vyzvedneme Lukšu u babičky,pže tam spinká a pojedeme k našim na oběd :-N 😃

tak si užijte hezkou neděli,snad bude taky tak krásnějako dnes,my to s Lukym prospali :-x šli jsme v půl třetí a nějak nás vzbudil až MM,když přišel v půl sedmé z ranní :-o a to jsme chtěli jít ven a pak malovat vajíčka 😃
vrtule83
17. bře 2008
Ahojky holky,
lucí luc Lukášek je fakt celý tatínek 🙂 a krásně se směje
já už dnes koupila jeden dárek Mišce k 1. narozeninám, jsem asi nemocná či co, jelikož dárky nakupuju na poslední chvíli
lucianka
17. bře 2008
Ahoj Jituš,
no jo, směje se kouzelně, akorát to nemám skoro nikde vyfocené 😃 Jakmile totiž vytáhnu foťák, je z něj "pan důležitý" a zvážní 😃

Leni, já o tom UM uvažuju, ale bojím se, že když mu dám lahev, už nebude chtít prso 😞 Tak se toho bojím... no uvidím jak bude spinkat po příkrmech. 🙂
eleanor911
17. bře 2008
ahojky,

Jituš já už mám nakoupeno něco k Vánocům 😃 a už taky vybíráme kolo s helmou k narozkám 😃 já jsem takový nakupovací maniak,tak jak nemám co nakupovat,tak nakupuju dopředu :-N a dřív jsem nakupovala třeba dárky na Vánoce i 24.12. 😃

Lucí to buď ráda,že aspoň se tváří,to já když vytáhnu foťák,tak mi zdrhá,cpe si ruce přes obličej nebo začne řvát,že nechce fotit 😃 s tou flaškou mě to nenapadlo,pže s tím vlastně zkušenosti nemám,když mi kojenecké pít nechtěl :-N ale slyšela jsem,že třeba udělat menší dírku do dudlíku,aby to pití nebylo tak jednodušší než kojení,ale odzkoušeno fakt nemám =-) ale třeba mu budous tačit i ty příkrmy 😉

jinak brusle jsme sehnali,ale jeli jsme pro ně až do Teplic :-x :-N
lucianka
17. bře 2008
No tak teď byl, uličník, vzhůru, ale zase stačilo jen pohladit... smál se na mě jak "měsíček na hnoji" 😃 Mám podezření, že to na mě fakt jen zkouší ]-( Pokusím se mu dát prso, až bude hodně vyvádět 😃

Leni, tak hlavně, že jste sehnali 😉 My jedeme zítra do Prahy, tak snad něco pořídíme... 😃
No a s tím focením - třeba až bude Lukášek větší, tak bude taky utíkat jako váš Lukša 😃
vrtule83
18. bře 2008
Ahojky holky, to počasí mě pěkně s... . Normálně mi dneska dopoledne Miška spinkala v postýlce, jsem zvědavá jestli to ještě zopakuje 😃 Minulá noc nebyla nic moc byla ve 3 ráno na hodinu vzhůru a nemohla znovu zabrat.
Leni supr že jste brusle sehnali a vyplatili se ještě když jste pro ně jeli tak daleko?