• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky,
omlouvam se, ze vam sem takhle lezu, ale treba mi dokazete pomoct :slight_smile:
Hledam kamaradku ze skoly, chodily jsme spolu na Gympl do Kadane, jmenuje se Lucka Stará (asi :slight_smile:, za svobodna Lucka Bílková, mela by bydlet v Kadani, ma ma mimco, jenomze se ji proste nikde nemuzu dopatrat, tak kdybyste o ni nektera vedely, prosim, dejte mi vedet na ma_h@centrum.cz

moc moc diky, majka
18. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně vybrala jídelní židličku :grinning:

http://rozinka.inshop.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=03010081

Tahle to nakonec vyhrála - jde z ní udělat stoleček a židlička, má vysokou opěrku zad a polohovatelnou :slight_smile: Tak ji co nejdřív zajedeme objednat. Možná přemluvím manžela na zítřek :slight_smile: Chci ji objednat v Kl., protože v Kadani s nima nemám vůbec dobrou zkušenost :frowning2:
19. bře 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, tak já mám předběžně vybranou tuhle:

http://www.dumkocarku.cz/index.php?a=detail&d=367

Ještě do ní pak Tádíkovi ušiju nějakou výplň, aby ho to netlačilo do zádíček. Koupím pravděpodobně i tu Antilop z Ikei - na chalupu. Chci tam být skoro celé léto a nedovedu si představit, všechno stěhovat - už teď má Táda hodně věcí dvojmo - doma a v Praze :wink:
19. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tuhle jsem chtěla původně :slight_smile: A přiznám se, že se mi asi i líbí víc, ale já neumím šít, takže bych mu nic neušila :sweat_smile: a navíc - když ještě neumí sedět a nevím, kdy bude umět :slight_smile:

Tak mě napadlo - v čem krmíte teď? V lehátku? To my nemáme... :frowning2: Tak večer kaši v naší posteli na polštáři a tu mrkev mu asi zatím budu dávat v autosedajdě. Jen nevím, jestli si jí dám někam do výšky nebo na zemi a budu u něj sedět... budu to muset ještě promyslet :slight_smile:

Ta z Ikea je fajn - hlavně ta cena :grinning: Je pravda, že my jsme na chalupě taky hodně často - skoro každý víkend a o prázdninách jsme tam byli i v týdnu, tak by možná nebylo od věci koupit jí tam taky :slight_smile:

V Praze jsme byli včera - utratila jsem za Lukáška docela dost peněz :sweat_smile: Manžel mě musel krotit :grinning: Byla jsem nadšená z kolekce Cherokee... kam se hrabe Tesco v KV nebo v MO :frowning2: Z HaM jsem byla hodně zklamaná :frowning2:
19. bře 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, krmím v lehátku :wink: Tu židličku objednám a zatím budeme krmit v lehátku a pak přejdeme do židličky. Ta židlička z Ikči mi přijde v pohodě - v testech dopadla dobře. Dneska jsem jí cvičně prozkoušela v chobotničkách a Táda mlátil do stolečku jako vzteklej :grinning: Na chalupu jí koupím, už takhle si připadám jak kočovník, když jedeme k našim :grinning: Myslím, že jí má Radka Barnovic - podle fotek, jak Tádíček dlabe mi to tak připadá :dizzy_face:
Ono to HM jak kde, já to mám celkem obšláplý a každý HM je jiný - pokud jde o dětský zboží, co se týče množství. Takže třeba na Chodově nebo v Letňanech je celkem na nic - nejlepší je na Smíchově - tam je dětské oddělení největší.
19. bře 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my byli jen na Zličíně... manžel není vůbec "nakupovací" typ, takže jsem ráda, když mě vezme aspoň na ten Zličín :grinning: V tom HM mi hlavně vadilo, že to co se mi líbilo, tak měli jen 62 nebo 86 :frowning2: Bylo to hodně probraný.

Já to lehátko měla objednaný, ale nepřišlo jim ani po 5 týdnech, tak jsem ho zrušila :frowning2: Navíc už se mi Lukášek začal v té době přetáčet, takže už byl na zemi... a když byl menší, tak jsem měla takovou maličkou postýlku a v tý jsem ho měla v kuchyni nebo v obýváku - takže jsme lehátko nepotřebovali. Pak jsem mu tam dala hrazdičku a hrál si stejně jako v lehátku :slight_smile:
19. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem také viděla Petrušky Lukáška, je kouzelnej, prdíšek malinkatej :grinning:
19. bře 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby, pěkný židle, to se bude prckům baštit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my už od víkendu papáme odpolední příkrm, mrkve Ondrovi nejela (asi po taťkovi) a včera a dneska byla brokolice, tu dneska teda baštil o sto šest :dizzy_face:
nemám teď moc času, chodím vypomáhat do práce a dělám i doma, tak snad po daních bude víc času na vás juknou :wink:
19. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, ty se máš! :slight_smile:
Jituš - andílku... tak to jsem zvědavá na naše příkrmy :slight_smile: Zítra nebo o víkendu dostane Luky mrkev. Už je koupená a čeká na něj v lednici :grinning: Vyprázdnila jsem zase nějaké skleničky, tak můžeme mrazit :grinning:

Ráno jdeme na 3. hexa, tak jsem zvědavá kolik bude vážit :grinning: Manžel si dneska "stěžoval", že už je pěkně těžkej... tipuju to na 7,5 kg :grinning:
19. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já teď "jedu" v 80 nebo v 86 :grinning:
Já pořád nechápu, proč všichni odtud, když jedou nakupovat do Prahy, tak jedou na Zličín (jasně - chápu, že je to blízko). Já mám k Metropoli naprostou averzi - nevím proč, ale připadá mi, že tam vůbec nic nemaj a jediný, proč tam občas jedu, je to, že chci do Ikei. Vždyť Letňany jsou vlastně na D8 a Chodov je taky v pohodě dostupnej.

Luci, já znám ve svém okolí jenom jednoho chlapa, kterej je ochotnej se mnou jít nakupovat klidně na celej den a to je můj brácha (orientace naprosto v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: ) Manža na to nakupování taky není.
19. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je to - Ikea :grinning: A kdybych měla jet sama, tak to je jediný, kam jsem schopná se dopravit sama :grinning: Ale my tím, že neznáme ostatní OC, tak jsme spokojený i s tím málem :grinning: Z Chodova jsem byla vloni docela hodně zklamaná :frowning2:

My kupujeme 74, ale už jsem mu koupila v C&A kraťasy na léto - 80... :slight_smile: Ale jsou v pase na gumu a navíc je uvnitř taková ta dírkatá gumička a knoflíčky (jako u těhu gatí), takže to jde stáhnout i víc :slight_smile: Nevěděla jsem, jestli koupit 74 nebo 80, tak jsem vzala ty větší :slight_smile:
19. bře 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to máš fakt jak na co - když sháním něco pro Tádu, tak Smíchov - HM, Next. Když pro sebe, tak bych to nejradši zkombinovala - to ráda nakupuju na Chodově (Promod, Mixer - na botičky, Zara) Jenže tam zase není třeba Mango, který je na Flóře, kam bych jinak ani nevlezla :grinning: Ale moje srdeční záležitost je OC Letňany, protože jsem tam v pobočce Fira pracovala. Máme to s tím nakupováním těžký :grinning:
19. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukajdo v kolik jsi byla v chobotničkách?Třeba jsme se tam viděli já tam byla od 9:15 do 11:00 :slight_smile:
20. bře 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackap, to určitě ne. My máme plavčo až odpoledne od 15h.
20. bře 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

teda to počasí mě štve,už chci jaro,ať můžeme pořádně kočárkovat

Luci ta židlička je z Ikei a jsme spokojeni

včera jsme byli na 8mi měsíční prohlídce,tak má 8,840kg a 71cm

joooo a MÁME 5.ZOUBEK :grinning: :grinning: :grinning: dolní levá dvojka :grinning:
20. bře 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Raduš, vy s těma zoubkama jedete :grinning: Já jsem si myslela, že je ta židlička Antilop, máte i stejný bryndáček - no, nekup to za tu cenu, viď? :wink:
Mě včera chytla, ta šílená vánice, když jsme šli z plavča, že se mě sousedka lekla, když jsem vlezla do domu :grinning:
20. bře 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Tak jsme dneska byli ráno na prohlídce v půl roce a taky na 3. hexa :slight_smile: Lukášek váží už 7650 gramů. No a paní doktorka chtěla vidět, jak se přetáčí.... doma mi na zádech neleží ani minutu, hned se točí na bříško a tam ležel v klídku snad 5 minut a ani se nehnul :grinning: Dr. říkala, že nám věří, že se přetáčí, ale naštěstí jí to pak i ukázal... je to raubíř :slight_smile:
No a dneska dostal svojí první zeleninku... zezačátku mu to docela chutnalo, ale pak se začal šklebit a potom se mu začal i zvedat žaludek :grinning: Tak jsem ho přestala trápit a dokojili jsme. Ale napoprvé to nebylo špatné, snědl toho víc než jsem čekala :slight_smile:
20. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak naštěstí dnes jsme se vánici vyhli a chytli to sluníčko, jinak z nás jsou sněhuláci :grinning:
Raduš Tádíkovi lezou zoubky jak profíkovi, nám ten jeden leze týden a ještě není prořízlý celý, chjo :unamused:
Gratuluji k úspěšným prohlídkám, klučíci jsou pořádný chlapi, já jsem zvědavá u nás na 10ti měsíční.
20. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucianko, jsem si vzpomněla, že jste měli včera pidinarozky, tak dodatečně všechno nejjjjjj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás nic nového, žádné pokroky neděláme, máme asi období klidu, jen trénujeme "mluvení"
dneska jsme zbaštili půl skleničiky brokolice, dal by si klidně i víc, ale byla jsem macecha a další várku jsem neohřála :grinning:

zběžně jsem dočetla, gratuluji k dalším zoubkům, váhovým přírůstkům :dizzy_face:
21. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
vše jsem rychle dočetla, a hlavně jsem se sem přihlásila, abych taky dodatečně popřála Lukáškovi vše nej k 6 měsícům. :slight_smile:
Taky k dnešním 6měsíčním narozeninám přeji Ondráškovi. :slight_smile:
A taky vše nej... Lukáškovi od Peťulky. :slight_smile:
Snad jsem na nikoho nezapomněla. :confused:
U mě nic nového, zítra budu uklízet a péct na Velikonoce. A v neděli asi budu barvit vajíčka.
Pa, pa a hezký víkendík.
21. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky,
tak jen hlasim,ze co se z mimi vyklube je stale tajemstvi, vydrzeli jsme to a nenechali si to rict
ultrazvuk byl super, mame krasny fotky a nemuzeme se jich nabazit jen mimisek chtel spinkat a vubec se mu nelibilo to svetlo,tak se neustale mracil a schovaval oblicej k mamince do briska

jo a i tatinek vcera uznal,ze to je presne jako moje fotky z detsvi,ze to snad neni mozny,ale jsem to snad podruhy ja-jsem si to mimi pekne podepsala

no a nakupy dobry,je postele jsme nesehnali-teda spis sehnali,ale nejsou na sklade...jinak mame temer cely zbytek pokojicku, jeste objednat postylku a bude

gratuluju vsem miminkum a hlasim,ze tu zimu uz nechci taky!!!!!!!!!!!!!!!!
jinak zlicin-taky mam obcas pocit,ze tam nic nemaji,ale milacka tam nejsnaz dostanu :grinning: ,jinak taky rada letnany,chodov mi taky nevadil, ale asi nejradeji mam andela :slight_smile:
22. bře 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlínko,
to je úžasné, moc gratuluju ke 4D. Koukla jsem na fotky. Řekla bych, že miminko je opravdu po Tobě, hlavně ta velikánská kukadla, jen pusinku má Tvého manžela. :grinning:
Já tedy typuju, že budete mít Terezku. :sweat_smile:
Tak ať brzy mají tu vaši vysněnou postýlku. :wink:
22. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Pavlí gratuluji k ultrazvuku :wink: a snad se nábytku dočkáte :wink:
Jinak všechny vás pozdravuje Petruška s Haničkou a Lukáškem, máme na sebe nějak štěstí :grinning:
22. bře 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je novinek! :grinning:
Tak ve čtvrtek zelenina, nic moc efekt... včera měl nějakej blbej den, skoro nespal a byl moc ospinkanej, takže mrkve snědl sotva 2 lžičky... nechtěla jsem ho trápit. No a dneska jsem uvařila 2 mrkve (teda nebyly to žádný tlustice), protože ta jedna mi nejde rozmixovat, jak je tam toho málo... a Luky to všechno snědl! Dokonce pak už i otevíral sám pusinku a čekal, kdy mu tam něco doputuje :grinning: Jinak poctivě vařím čerstvé každý den :sweat_smile: Ale koupila jsem i "první lžičku" a občas mu ji zkusím dát. Jde mi o to, že kdybychom někam jeli, tak aby byl zvyklý i na kupované... abych pak někde na dovče (v květnu pojedeme na víkend na srazík na Slapy) nemusela vařit :grinning:
Krásně pijeme z hrnečku - takového toho s náhubkem.
Dneska v 4.30 už jsem to vstávání po hodině nevydržela a udělala mu Nutrilon - vypil z lahve (!) 50 ml... z lahve pil poprvé :grinning:
No a největší novinka - opravdicky už lezeme. Včera to byly jen takové náznaky, kdy se mu podařilo nožičky a ručičky zkoordinovat tak 2x a pak sebou znovu plácl na bříško a dneska už si to štrádoval u tchánovců po celém bytě, jako by lezl už minimálně týden :grinning: Až z toho měl červená kolínka :grinning:

Pavlí, jj, mimísek je opravdu Tvůj :grinning: A stejně jako Verča si myslím, že budete mít holčičku, ale to už jsem Ti psala :grinning: Lukášek je prý po tatínkovi a já jsem tomu moc ráda :slight_smile:
22. bře 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a samozřejmě přejeme Ondráškovi k pidinarozkám - i když opožděně :sweat_smile:
Lukáškovi od Peťky jsem už popřáli :slight_smile:
22. bře 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek :grinning:
Všem vám chci popřát krásné svátky jara, aby už to jaro tedy také hlavně přišlo, aby se na nás jen a jen smálo sluníčko..ať vás nebolí zadeček od pomlázky :slight_smile: Hezky a hlavně v klidu si to užijte.
Já už jako vždy, jsem na Velikonoce v práci, takže tak :slight_smile:

A Pavlínko, jsem tak dojatá, úžasný 4D a víš co si myslím, jsi to celá ty, prostě to je Terezka, ta tvá kukadla! To je dle mne skoro jasné :slight_smile: Koukám, že i Verunka a Lucinka si to myslí...tak tak :slight_smile:

Lucinko, z Lukáška je už chlapák! Už půl roku, to není možné!!!!!A hlavně, je fakt celý tatínek, super fotečky:slight_smile:Není fakt žádný rozmazlenec, když ti tak hezky papá, prostě šikulka po mamince:slight_smile:

Moc se těším na fotečky malého Lukáška Petrušky.Hlavně tedy, že jste Petruško v pořádku a mateřství si užíváte celá rodinka :slight_smile: Hlavně, ať Lukášek nechá také maminku trochu vyspat...:slight_smile:

Verunko, tobě děkuji za přáníčko k Velikonocům, je moc hezké. Těším se, až se sejdeme a popovídáme, napiš co je u tebe nového a jak se vůbec máš... vždyť víš
:slight_smile:

Koukám..no jo vlastně i Ondráškovi je půl roku,až nyní začínám věřit, tomu, jak se říká, že člověk vidí,jak rychle stárna až na dětech, je to tak..pamatuji si vaše bříška a šup..miminka už lezou :slight_smile:

Raduš, Tádík je tedy zubajda, dle toho,jak píšeš,tak to i hezky zvládáte...růst zoubků, gratuluji k nim!

Lucinko, když už chodíte plavčit s Tádíkem-plaváčkem, co třeba fotečky z plavání? Budou? Hlavně, ať stále tak krásně papá a poslouchá maminku :slight_smile:

Moc ráda bych vás viděla, mrzí mne, že toho 5.dubna jsem na opačné straně ČR, proto..kdybych se sem pořádně nedostala do té doby, prosím FOŤTE, už kvůli mě, ať vidím...vás všechny, alespoň takto, budu na vás moc a moc myslet!!!!!Mám vás ráda. Papa
22. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak vas jen letim pozdravit, mam minutu,pak bezim pro jidlo a pokracujeme v dile jmenem pokojik....

chci vam ale vsem poprat klidne svatky jara-doufam,ze uz to jaro konecne vyhraje a zimu vyrazi.....(a klukum,co budou poprve hodovat, at jim neco pekneho nadelite, treba mrkvicku k obedu :grinning: :wink: )-delam si legraci, proste si to pekne uzijte, papa :slight_smile:
23. bře 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lucinko, tedy u vás je novinek, moc gratuluju. :dizzy_face:
Pavlínko, jsem ráda, že jsi zavítala. Určitě se máš dobře. :wink: U mě opravdu nic nového. :frowning2:
Jen jsem sundala mini plakáty ze zdi, tak samozřejmě, že ta izolepa šla i s omítkou, tak si dneska budu zamalovávat růžovou zeď, aby byla zase bílá. (Jako děti jsme měli růžové zdi.) :grinning:
Pavly, tak ať se pokojíček daří podle vašich představ. :wink:
Přeju vám všem hezké svátky jara a malým koledníčkům hodně vajíček a čokoládky do košíčku. :slight_smile:
23. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se optat jestli jste některá používala u mimča ten monitor dechu (Nanny) a jestli to má vůbec cenu pořizovat.
23. bře 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci vam ale vsem poprat klidne svatky jara
Běží malý zajíček,
nese vína žejdlíček,
každému ho trošku nese,
celý žejdlík neunese.
Krásné Velikonoce!

Roztomilý zajíček zapoměl si košíček. Přesto dostal vajíčko a Vy od nás přáníčko.

Jaro začlo, slunko svítí, na louce rozkvetlo kvítí. Velikonoce už jsou tu zas, pomlázky a vajec čas. Veselé Velikonoce Ti přeje...lucka s rodinou
všem mimískům pěknou velikonoční ndílku
23. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek