• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojte všechny, mohla bych se přidat? jsem tu od včera tak moc nevím jak to tu chodí
26. únor 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kilono vítej mezi námi!!!!gratuluji k mimču :wink:
trochu to tu zaostává,ale snad se trošku rozjede :slight_smile:

jsme holky zvědavé :grinning: tak odkud jsi??něco nám práskni o sobě :grinning: :grinning:
večer se tu ukážu tak papa :slight_smile:
27. únor 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminy!!!!! :slight_smile:

Molly moje rošťanda je k zulíbání a za 10 minut na zabití, no co si budeme vyprávět že??? :grinning: Teď zrovna čekám, jestli budeme mít neštovice, tak jsem zvědavá, zatím pořád nic :frowning2:

Kilono, vítej mezi námi :wink: na tebe jsem narazila v příspěvku OPUSTI MNE MANŽEL a chtěla jsem tě pozvat mezi nás, tak jsem ráda, že si to udělala sama :wink: A co ta tvoje školačka??A co druhý mimi??Už víte co to bude nebo se necháváte překvapit???A jinak platí i ode mě křížový výslech na který se ptala El :grinning:

Brzy zase najuknu ať tu není mrtvo :wink:
28. únor 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf. :angry: tak jsem nakoukla i sem. Jsem totiž hrozně zvedavá potvůrka :slight_smile: Tak občas se tu ukážu...

Pitrs, ahoj...
28. únor 2007 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzí, no to je ale milé překvapení!!!!!!! :wink: NAKUKUJ ČASTĚJI!!!!!! :grinning:
1. bře 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak koukám,že se to tu trošku probouzí :slight_smile: :slight_smile:

Peťul to sedí,k zulíbání a na zabití :grinning: :grinning:
2. bře 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor no jsem z Klášterce,ale chcem se v blízké době stěhovat do Chomutova jsme tam skoro pořád, přítel tam má rodinu,mám dcerku Žandu jak jsem uvedla v infu a to druhé jsme neplánovali prostě to přišlo,ale už jsme na něj připravení a nejvíc přítelovo rodina, páč to je první vnouče do rodiny..tak to znáte je kolem něj děsnej šrumec.
3. bře 2007 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peťko, no občas sem kouknu, ale nijak zvlášť pravidelně... To víš zajímá mě všechno :grinning:
3. bře 2007 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kilono :wink:

Zuzí, já jsem taky nechodím pravidelně, jelikož to tu vázne, ale občas najuknu a přečtu co je nového, jelikož jsem taky zvědavá!!!!!!! :grinning:
4. bře 2007 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kilono tak to budeš o kousek blíž :wink:
já jsem z Jirkova,koukám,že už máte i jméno pro druhou holčičku :slight_smile: to mi rozhodovali do poslední chvíle,ale na kluka jsme měli jasno už dávno :grinning:
u našich to bylo taky první vnouče a u tchánovců 3.,ale zase kluk,tak z něj jsou taky paf,páč mají dvě vnučky :wink:

Pe´tul,když sem budeš chodit,nebude to váznout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2007 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem už taky nikdo nechodí?Teda kromě El, která honí příspěvky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. bře 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 tak máme zněnu doktorka mi řekla že ještě neví jestli to bude holčička nebo kluk mám to prý tak 50 na 50 takže budeme čekat buď se necháme překvapit nebo počkáme na další UZV,jinak my jsme ready na každou situaci chapeček bude to taťkovi Bohuslav a holčička jak jsem měla uvedeno po tchyni Marie...vím ,že někomu se to zdá blbé dávat jména po rodině,ale já jsem takotej tradicionalista líbí se mi to když se ty jména dědí pokud jsou zvláštní nebo hezký hlavní je ,že jsme se shodli s přítelem
13. bře 2007 ve 03:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to bude mít koukám překvapení :slight_smile: mě se Maruška líbí,ale jména končící na -slav nemám ráda :unamused: hlavně,že se jména líbí vám :wink:

my jsme se nechali překvapit :grinning: měla jsem skoro stejně termín,6.a 18.7.,ale Lukša to vydržel až do 28.7. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peťul ty drbno jedna!!!! :grinning: Tak co Hanička,neštovice nemáte??Tak kdy bude slíbená návštěvička????????????????????????????????????????????????????? :confused:
14. bře 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor ...taťka je Bohuslav ale nikdo mu tak neříká Je to Bodja nebo mu taky říkaj Bohouši,no v každém případě se těšíme :sweat_smile:
15. bře 2007 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tu někdo kdo čeká v srpnu miminko a je z cv
15. bře 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dablice,ja jsem z Chomutova a termin mam 1.8., tady moc nebyvam,ale na "SRPEN 2007" chodim kazdy den. Pa Radus
15. bře 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

molly jestli bude jako tento týden než se to an víkend zkazilo :angry: tak bysme mohli vyrazit :wink: ale Pitrs je teď asi nemocná,tak nevím...zítra jí písnu
18. bře 2007 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn zase mrtvo......................... :confounded: tak vás aspoň zdravím.... :wink:
21. bře 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda :angry: sem už nikdo nechodí??Maminy kdepak jste?? :frowning2:
24. bře 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si dám aspoň 200.příspěvek :sunglasses: :grinning: taky se divím,že je tu furt mrtvo..... :confounded:
26. bře 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zdravím eleanor ,pitrs dablice....atd jak pa je holčiny já už se ted flákám doma ale jen papírově jinak víte jak to chodí doma ještě jedna dcera navíc zařizujeme koupi bytu do CV.Je to ted taková nejistota jestli to všechno klapne,tak držte palečky jinak tehotenství..změny jsou akorát v tom ,že mě dost pálí žáha tak kdyžtak poradte papa všem.. a chomutovský jestli v budoucnu bude čas ráda vás poznám:o)) :sunglasses: :grinning: :wink:
27. bře 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kilono :slight_smile: na pálení žáhy je dobrý Renie (myslím,že se to tak píše),je vhodný i v těhotenství,takže ho můžeš brát bez obav.

My azse sháníme výměnu bytu za větší a zatím se nedaří.Tak vám držím palečky :wink:
jiank plánujeme výlet s dětmi do lesoparku až se umoudří počasí a bude hezky :wink: tak se můžeš přidat :slight_smile:
29. bře 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kil, jo jo mě taky dost pálila žáha a Dr. mi dala Rennie a pomohlo to. :wink: Jinak jsem zkoušela pít mléko a na lžičku trochu jedlé sody, ale nepomohlo nic :unamused:

Jo jo plán je takový jak psala El, až bude hezky určo se sejdeme :wink:
S bydlením držím pěstičky :wink:

Jsem ráda, že se tu někdo po dlouhé době ukázal, bylo tu nějak mrtvo :grinning:
29. bře 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf, tak jsem zase po dlouhé době tady... :slight_smile:

Peťko, tak jak jste na tom se zdravím? Je to už lepší?

El, tak a co je nového u vás, u nás nic, vše při starém... :angry:
7. dub 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!!! tak mam po dlouhe dobe chvilicku cas,tak se sem jdu podivat :dizzy_face:
8. dub 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bel :slight_smile:

Už jsme celkem v pořádku, děkuji moc za optání :wink:
A co ty jsi z Chomutova nebo okolí?Napiš nějaké info o sobě.Děkuji :slight_smile:

Ahoj Pavlí :wink:
8. dub 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata jakse vede
8. dub 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dablice, spíš jak se vede tobě mamino?Co Tomík, je vše v pořádku?Kdy máš termín? :wink:
8. dub 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je vše v pořádku vede se nám dobře termín máme 5.srpna jinak chodíme na srpen jsem málo
8. dub 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, tak jen tak dál :dizzy_face:
8. dub 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek