• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Joo a jinak se taky pochlubím že jsme byli dnes na 6 týdenní prohlídce a Lukášek měří 57cm (a já proč je mu 56 malá :astonished: ) a váží 4870g je to pěkný cvalda :grinning:
1. dub 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, to je Lukášek opravdu kus chlapa :grinning: Schválně jsem koukla do zápisků a my měli v 6 týdnech 4400 g. :grinning:
1. dub 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí fakt?? :confused: No tý brďo!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím všechny - poctivě čtu, ale psát nějak nestíhám :grinning:
Když už jste u té váhy v šesti týdnech, tak my měli 4 250g, takže Lukášek je vážně chlapák :dizzy_face:
Na srazík se šííííleně těším :wink:
1. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jsem tu jen na skok se vám pochlubit že Miška LEZE :grinning: :grinning: :grinning: teda ještě se neprohání po bytě ale nám to stačí, chodí mi vypínat a zapínat PC
1. dub 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško, Mišulka je šikulka nejšikovnější! :dizzy_face: Moooooooc gratulujeme! A neboj, to prohánění bude hned, ani se nenaděješ... to pak bude něco. U nás už to odnesla kytka na chodbě. Mám tam Dracenu, takovou fakt hezkou, nbyla jsem na ní pyšná jak je košatá... byla... Luky se s ní potkal a hned má o 2 výhonky míň. :angry:
Luky mě tu taky kontroluje... sednu si sem s noťasem a hned stojí u mě a tahá mi kabel od myši :grinning:
1. dub 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak my už nočníkujeme a dnes se tomu našemu lumpíkovi povedla otevřít stěna tak si sednul a vyhazoval je to malej roubíř no v pondělí jdem na 8 měsíční tak uvidíme co doktorka řekne jinak se všichni opatrujte
1. dub 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak do lesoparku jsem taky chtěla,ale nějak mi to nevyšlo :unamused: a teď se má ochladit :angry:

gratulujeme Mišce k lezení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jituš počkej,že za dva dny budeš litovat,že si chtěla aby lezla :grinning:

ďábli taky gratulace k nočníčkování :wink:

my jdeme asi ve středu už k zápisu do školky :slight_smile: no je to možný,že to tak letí??? :cry: :cry: :cry: :cry: a taky už máme objednanou vakcínu na žloutenku :fearful:
2. dub 2008 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 děkuju a přeju at se u zápisu do školky líbí jinak my už dnes začli lést což je super zatím šmejdí jen po jedné mísnosti a leze pod postele ale až se rozleze tak my bude lést po celém bytě no je to šikulka .Všecky děti jsou stašné šikulky a tak jim a maminkám přeju hodně zdravíčka .Jinak lesopark včera zvedl zase stupné byla jsem s kámoškama já mám čeky nakteré nemusím platit je to do zooparku aguaparku atd solné jeskyně ale hollky platily víc než posledně už je to 85kč za dospělého . :fearful:
2. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El - tak už zápis do školičky? To je fakt neskutečný, jak to letí. Až dojde na školku u nás, tak to určitě šíleně ořvu. Já už dneska, když vidím školičku na procházce, tak mám slzy v očích - co máme Tádíčka, tak jsem šíleně naměkko a ořvu i "Tah sportky" :grinning: Kam bude Lukášek chodit do školky?

Teda ty kroupy dneska byly naprosto úžasný - samozřejmě že mě to chytlo venku a neměla jsem ani kapucu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak jsem hnala, tak jsem ještě pořádně nekoukala pod nohy a zaplula doslova zaplula do slušně hluboký louže - už jsem se pak jenom smála :grinning:
2. dub 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, dneska byly kroupy? Tak to jsem si ani nevšimla... nás zastihl jen déšť.

No a že jsi naměkko... to já taky :slight_smile: Vždycky jsem byla vytočená, když jsem třeba viděla týrání zvířat, ale teď jsem teda úplně nepříčetná a na tu reportáž o opilé kočičce co jí nechali roztrhat psem, jsem se ani nemohla dívat. Ne, že bych to teda obrečela, ale je mi z toho neskutečně úzko, úplně se mi sevře hrudník a jsem pěkně vytočená :frowning2:
2. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, byly jenom chvilinku, ale stálo to za to :angry:
Tu kočičku mi ani nepřipomínej - taky jsem se na to nemohla dívat. A minulý týden si zase někdo na Slovensku natočil, jak polil psa benzínem...no ani se mi to nechce dopsat :angry: Musela jsem zavřít oči a čekala jsem, až to skončí. Takovým lidem bych usekala pracky, nechápu, že jsou tresty za týrání zvířat tak směšné.

Jinak u filmů brečím každou chvíli - brečela jsem na konci Václava, u Jak se krotí krokodýli jsem brečela, když Koudelkovi nepřišel na školu v přírodě dopis :grinning: Já jsem šílenej měkejš. Mimochodem tuhle jsem brečela i u Jirkovských novin, když jsem si přečetla, že v roce 2007 přibylo 97 nových obyvatel a já jsem si uvědomila, že mezi nima je i Táda...mě by mohli angažovat jako obecní plačku :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: Já vyloženě nebrečím, ale kolikrát mám fakt namále :grinning: Já zase, když jsem četla, kolik se narodilo v roce 2007 dětí v kadaňské porodnici :grinning: Takže jsme na tom podobně... a Koudelka? V TV jsem na to nekoukala, viděli jsme to už předtím, ale nějak jsme to přepínali a zrovna bylo, jak měl mít s sebou baterku. Tak jsem si hned na ten dopis vzpomněla a radši jsme to přepli zase jinam, protože to bych teda taky obrečela. :grinning: Když jsem to viděla poprvý, tak jsem to obrečela... :slight_smile:
2. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak s tím ořváváním u televize jsem ta tom naprosto stejně, jen když je MM doma tak se to snažím vydržet, jelikož by si mi posmíval.
Zatím toho nelituji že jsem pořád chtěla aby miška lezla, zatím doleze nejdál přes půl místnosti a to je co říct. Jen musí mít něco extra, kdyby jste viděli jak leze. Jednu nohu normálně na kolínku a druhou nataženou do strany a odráží se o bok chodidla, to dělá ikdyž se přitahuje za něco a klečí.
Lesopark fakt zdražili ale jen jednorázové vstupné z 65 na 85,- ale permice stojí stejně.
Včera jsem šla pěšo do kauflandu a pocestě mě ten slejvák chytl na třikrát, fakt aprílový počasí.
Jinak se moooc těším na srazík akorát nevím v kolik dorazíme, protože Miška většinou mezi jednou a druhou spinká.
3. dub 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
teda to to letí-dětičky vám rostou jak z vody. Jedna leze, další jde do školky, další má zoubky :dizzy_face: -krásné starosti :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jinak opravdu je každé dítě jiné. Sestry první malej byl od malička lenoch. Neotáčel se, zatímco ostatní miminka ano, pak pořád nechtěl lézt-jako Miška-strašně dlouho se jen plácal na břiše. Já ovšem tvrdím, že je to tím, že maj plovoucí podlahu a jemu to na ní klouzalo. Pak najednou během snad 14 dní lezl a pak hned začal chodit ještě před 1 rokem. Vůbec se nebál. Zatímco kamarádky malej byl odmalička strašně šikovnej-otáčel se strašně brzo-ostatní dětičky ještě v klidu leželi a pak když došlo na chození, tak ještě v roce a půl pořádně nechodil-bál se. Takže se nebojte oni to doženou. Od švagrový malej začal chodit v osmi měsících-ale podle zápisků z dětství ona byla to samý. Taky nelezl, hned stál :grinning: .

Jinak vám ještě napíšu, jak jsem včera dopadla. Byla jsem na VZP udělat změnu jména na zdravotní kartičce. A při tý příležitosti jsem se zaptala na výhody pro těhotný-možná to víte, ale já časopis od nich neotevřený vyhazuju :confused: -myslela jsem, že tam nepíšou nic důležitýho :slight_smile: . takže říkala, že mám nárok až na 1000,- kč na přeporodní kurz a pak až 3000,- na plavání s dětma. Tak třeba se to někomu bude hodit :slight_smile: . Prý se jen vyplní žádost a doloží stvrzenka o zaplacení.

Taky se chci zeptat, zda jste jako těhulky navštěvovali předporodní kurz, kde a jak jste byli spokojený. Musím se na něj hlásit nějak dopředu? Funguje to i o prázdninách?Asi né.
3. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak s tím plavčem to vím a s tím přeporodním kurzem taky - bohužel až teď. :angry: Já jsem si předporodní kurz hezky zaplatila :frowning2: A měla jsem individuální, takže mě stál 700... hold, za blbost se platí :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonko já chodila na předporodní kurz na polikliniku k paní Futerové-mimiklub a byla jsem velice spokojená,platili jsme něco kolem 1000 kč,je v tom i hodina plavání a exkurze v porodnici.
3. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Děvčátka :slight_smile:

Jituš super, že už lezete :wink: A je super že se často potkáváme :wink: :grinning: :grinning:

Leni já na kurz nechodila takže ti info neposkytnu :slight_smile:

Leni super že jdete do školky, snad na tom budete líp jak my, ale určo jo Lukša je šikulka :wink:

Jinak na tu cenu v Lesoparku jsem dnes koukala, to je teda síla, kdybych chtěla jít s Haničkou tak zaplatím 135,- no pěkný výlet, ale tak jednou do měsíce a nebo jedině permici jenže to je 350,- za mě a 200,- za ní to se vyplatí, no uvidím :slight_smile: A nebo jedině chodit celá rodinka tam je 15% sleva :grinning:

Lucí a Lucí k té váze, jenže vy když jste se narodili tak jste vážili míň jak my, tak proto ten rozdíl, proto vypadáme jak cvalíci :grinning: :grinning:

Jinak gratuluji Leničce (Vilo) a Pavly ke krásným 3D UTZ :dizzy_face: Léňa má už krásný bříško a už 31tt no tý brďo to to letí!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
Pavlínka má taky krásný pupíček a tipuji holčičku ale to už jsem jí psala na ICQ :dizzy_face:

Už nevím co jsem komu chtěla, tak když si vzpomenu tak napíšu :grinning:

Joo a musím dodat že Lukášek má rýmu, tak doufám že se to nezhorší v nic jiného a dorazíme na srazík :slight_smile:
Jooo a taky mě přepadla nostalgie a četla jsem si celý 20 únor, co jste tu psaly a prožívaly se mnou porod, úplně mi běhala husina po tělě a i ta kapička ukápla, takže taky bulím :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím páááááááááááá a mějte se
3. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím. Chviličku jsem tu nebyla, ale poctivě jsem vás četla.
Moc všem gratuluju ke všem pokrokům a novým zoubkům, je toho tolik, že by to trvalo půl hodiny, než bych všem popřála. :grinning: Takže mocinko moc gratuluju ještě jednou.
Luk, já byla v práci, tak ani nevím, že pršelo. :sweat_smile:
Taky jsem u Koudelky v Krokodýlech brečela. :sweat_smile:
S tím lesoparkem jste mě dostali :angry: , když si vzpomenu, že to bylo zdarma a chodili jsme tudy na Kamenčák. Jo, jo, to býváválo. :frowning2:
Tedy, teď čtu i příspěvek od Peťulky a taky mám slzy na krajíčku, jak jí to dojalo, co tu o ní píšeme. :slight_smile:
Já totiž čtu příspěvek a odepisuju hned na něj, jinak bych zapomněla, co komu chci. :sweat_smile:
No, jinak co já, v práci jsem zůstala o 2 hodiny déle, protože kolegyně šla do nemocnice a nějak nestíháme. Zítra jdu ke kamarádce, která mě ostříhá, tak na srazíku budu kóča. :grinning: Takže se v práci déle nezdržím.
A už se na vás všechny móóóc těším. :dizzy_face:
3. dub 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme byli u Dr., protože Luky má nějakou vyrážku... už od víkendu a má to horší a horší. Jsem si myslela, že jsem něco snědla, ale to, že to má každý den víc a víc, mě trochu mátlo, tak jsem radši skákla k Dr. - dneska tam byla odpoledne :slight_smile: Takže máme "Šestou nemoc" :slight_smile: My prostě musíme mít úplně všechno :frowning2: Ale ještě, že to není nic horšího. Lukýnek dneska strašně krásně papal zeleninku k obědu, tak jsem mu za odměnu chtěla dát zítra masíčko a taky uvařené jablíčko :grinning: Ale teď teda radši nic prý dávat nemáme :slight_smile: Ale musím mu u jídla zpívat, jinak ho nebaví sedět a vzteká se :grinning: Takže já zpívám a Luky jí :grinning: Chudák dítě, poslouchat ten můj zpěv, ale asi se mu to líbí, když ho to uklidní :grinning: Je fakt, že když je protivnej, tak zpívání zabírá vždycky :grinning:
No a když ho Dr. viděla jak sedí a leze, tak jsme byli pochváleni, protože to dělá přesně tak jak má :dizzy_face: Takže i když je tak maličký, tak to zvládá stejně jako velké děti.

Na srazík se moc těším. Už jsem se dneska s tchýní domluvila, že vezmou manžu na chalupu - abych si mohla vzít auto :slight_smile:
3. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a asi budeme muset dát sporťák, i když se Lukášek do korbičky ještě vejde... sice jen tak tak, ale vejde.
Jde o to, že když se na procházce vzbudí, tak pak už nechce ležet v kočárku - sedá si, otáčí se, vzpírá se a brečí... :frowning2: dneska jsem ho otočila na bříško, protože už jsem nevěděla co s ním, tak to docela zabralo. ale na jak dlouho, že... :unamused:
3. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak teď jsem se dočetla tady na MK, že dětičky mají třeba i karanténu, když je ta Šestá nemoc? Tak to je asi blbý... :frowning2: To asi na srazík nedorazíme :frowning2: Se zeptám ještě tchýně :frowning2: Nerada bych, abysme nakazili ostatní zlatíčka :frowning2:
3. dub 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem sháněla na netu info a sice je to velice málo nakažlivá nemoc, ale je. Bohužel... takže my na srazík nedorazíme. Moc mě to mrzí, ale na triko si to nevezmu... :frowning2: Nerada bych, abychom nakazili některé z mimísků nebo i těhulky...

Ale jsem domluvená s Peťkou, že až se vyléčíme, přijedeme za nima do CV. Buď na procházku nebo na kafíčko někde v restauraci. Uvidíme podle počasí. Takže kdyby někdo chtěl, můžete se klidně přidat :slight_smile: Myslím, že tak za 14 dní by to bylo reálné :slight_smile: Údajně ta viroza netrvá nějak moc dlouho :slight_smile:
3. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko tak fakt nedorazíš?? :frowning2: Ale na kafíčku se musíme 100pro domluvit, ráda tě nebo i někoho jiného samozřejmě vždy ráda uvidím a klidně i na kafíčku u mě doma, né v restauraci :wink:
Ať jste brzy fit!!!

Snad ten srazík klapne jinak dejte vědět kdo jiný ještě nedorazíte ať to můžu kdyžtak zrušit. :slight_smile:

Mějte se a páááááááá :slight_smile:
3. dub 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no tady to dnes jelo :grinning: :grinning:
leni hlavně ať se Lukáškovi ve školce líbí a alespoň bude mít kamarády ale nezávidím ti ten návrat do práce, ikdyž je možné že se i těšíš
Lucí škoda že nepřijdete, ale je fakt že pokud to může být nakažlivé tak bychom taky nešli aby jsme náhodou někoho nenakazili, až přijedeš do CV taky bych ráda poklábosila, ale pokud se sejdete u pitrsů, tak se nedá nic dělat neudělám tam invazi koníkářek :grinning: a Petruško mi se vídáme viď
3. dub 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to je taková škoda, že Lucka s Lukáškem nedorazí :confounded: Ale je fakt, že bych to taky na jejím místě vzdala. Přidávám se, taky bych Lucku s Lukáškem ráda viděla, takže žádný soukromničení...jasnačka :grinning: Navíc mám připravený ty plavky pro Lukáška, aby byl v chobotničkách fešák :grinning:
4. dub 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
luci to me mrzi,ze neprijedes :frowning2: , ja te teda taky snad uvidim jindy-porad planuju tu vychazku v kadani a zrovna pristi tyden mam nejaky volny-zatim....tak uvidime
kazdopadne bych pak klido prijela i na dalsi srazik-jen kdyz se to bude nejak hodit :wink:

a jinak se na vas tesim, milacek uz brbla,ze nebudu v nedeli doma,ze bude sam-no proste pro nas jedina doba,kdy jsme spolu....
a taky mam na vas sposuty otazek,snad si vzpomenu :confused:
- ted treba nejvic resim,jakou odsavacku koupit, vim jen o nejakych kolem 100kc,ale vy mate nejake na lux,to bych asi nemohla,takze neni neco mezi tim?

jo a o proplaceni plavani vim,1000kc mi prilo bez problemu :wink: ,ale nemam ted uz narok na nic jineho- a co se plavani s detma tyka,tak rikala mi taky jen 1000....
no a kurz-nevim co s tim, v kadani je to o moc levnejsi ( v chomutove k tomu sice pridavaji bud plavani,nebo solnou jeskyni,ale me by uz asi stacilo jen nekolik informaci), to je za tech 700 v kadani zadarmo, v CV je to asi od 1500 vys.....tak ted nevim,jestli nejit jen do kadane,snad se dozvim o porodu totez...nebo zvazuju ten kurz i s plavanim,protoze se mi to desne libi :sunglasses:
4. dub 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlí jestli myslíš odsávačku MM, tak je jedna obyč co stojí kolem 100 ale já ji nesnášim a nejde mi to s ní, ale jak komu někomu zase vyhojuje jen ta (kdyby jsi ji chtěla klidně ti ji dám, já ji dostala, je používaná), já mám od chicca za 1500,- a tu si nekupuj, moc si chválejí od aventu ta je o trošku dražší a má ji podobnou i canpol babies a ta stojí okolo 900,- já ji chtěla ale zrovna ji nikde neměli. Jinak hodila by se mi elektrická, od toho mačkání páky 1-2x denně mě bolela ruka, jenže ty nehorázný ceny.
4. dub 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitus ahojky,diky za info,jdu si to napsat,ja prave zatim nasla jen ty za 100 a rikala jsem si,ze snad kazda nadava- az na vyjimky,takze tu klidne dokoupim hned,ale asi bych neco lepsiho,protoze s tim se muzu potkat hned v uvodu,takze si pisu a budu hledat,diky moc :wink:
4. dub 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky mě moc mrzí, že nedorazíme :frowning2: Moc jsem se na vás těšila... ale tak teda pro zájemce spácháme nějakou prochajdu nebo kafčo, až bude hezky. U Pítrsů teda ne, protože nás bude asi víc :slight_smile:

Pavlí, tak se ozvi, až budeš mít volno. My zatím žádný plán nemáme :slight_smile: Jinak hlásím, že to vypadá, že tento měsíc budu už mobilní!!!! :dizzy_face:

Odsávačku na MM mám taky jen tu obyč za 150 Kč, ale nepoužívám. Když bylo potřeba, odstříkávala jsem. četla jsem, že je to i lepší než odsávání :slight_smile: Já jsem se to pak naučila, tak mi to nevadilo. Ale je fakt, že jsem odsávala jen vždy párkrát. Pavly, zatím si žádnou nekupuj, třeba ji nebudeš ani potřebovat :wink: No a odsávačku soplíků máme úplně obyč za 20 kč. Naučili jsme se s ní, víte jak - "Nouze naučila Dalibora housti" :grinning:
4. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek