• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj holky,

tak ten lesopark mě teda štve,to abych si rychle dokoupila permici,když mi končí koncem dubna :grinning: než to taky zdraží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci mrzí mě,že nedorazíte na srazík,vy fakt musíte vyžrat všechno :confounded: ale třeba jako větší ti pak vůbec nebude marodit :slight_smile: a je super,že leze a staví se tak jak má,je prostě jen šikulka :grinning:

veru už se těším na nový sestřih :grinning: já bych taky potřebovala :unamused:

pavly ta na vysavač je pro děti na odsávání nosu,na MM na vysavač jsem neslyšela :confused: taktéž doporučuji si připlatit na elektrickou,pže já z manuální šílela a už jsem uvažovala o koupi další,ale pak se mi mlíko ustálilo,nebo začal Luky víc jíst :grinning: já měla balónkovou od aventu,když neodsáváš 5x denně,tak stačí i ta,ale já třeba když Luky v noci nevstával,musela odsávat hodinu a měnila jsem několikrát flaštičku,teda přelívala :grinning:protože tam byla jen ta malá :unamused:

monitor dechu jsme neměli,bylo to zbytečné,když spal s námi v ložnici,ale v případě leonky,že bude muset odběhnout třeba do práce,tak to už se hodí :wink: neměla jsem ani chůvičky,ale ty příště na 150% kupuju :grinning:

Peti Luky si zvyká od malička,tak snad nám to vyjde :grinning: je rád v kolektivu dětí :slight_smile:

ďábli i vám gratulujeme k lezení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a všem děkujeme,snad se nám se školkou bude dařit :confused:

ještě VZP přispívá na dětské helmy,jakékoliv a chrániče až do částky 500,- a přispívá i na nějaké očkování,musím se na to jít zeptat,našla jsem tam i žloutenku,že přispívají až 300,-,tak to by nám bodlo :grinning: jinak tam byly klíšťata,pneumokoky a chřipka tuším... a ČN přispívá zase na plavání :wink: no musíme toho využít že :grinning:

odpol asi pojedeme s Lukym k našim,škoda,že je tak hnusně zase,už máme připravené křídy,že jim ta pomaluje celou silnici :grinning: akorát to teplo potřebujeme :frowning2:
4. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojly holky-ja vubec nepremyslim o odsavacce na mleko-to budu resit az bude nouze,ja resim jen na hleny :wink:
4. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, no já jsem si myslela, že řešíš spíš tu na hleníky... ale pak jste tu s Jituškou rozjely diskuzi, tak mě to zmátlo :grinning:
4. dub 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911
díky no my ted obědnáváme malému kočárek a taky máme co hlídat přes den už nechce spinkat a kjdyž tak jen půl hodky a pak si zase hrajeme a lezeme všude jinak vám všem přeju užite si sraz a miminka at nezlobí a jsou zdravý myjdem v pondělí na 8 měs tak uvidíme kolik budeme vážit :rolling_eyes:
4. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jenom si chci ověřit ten sraz: zítra po 13:00 v pizerii na náměstí?
4. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela, že je v neděli???
4. dub 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nespletla:

Takže srazík: neděle 6.4.2008 od 13,00 hod. restaurace Rigoletto na náměstí v CV (už tam jednou byl srazík BRMS )
4. dub 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je v prčičích, já jsme měla poslední zprávu, že to bude v sobotu nebo v neděli a od té doby už nic, tak jsme nějak žila v tom, že je to sobota, tak to se budu muset ještě domluvit, na neděli něco manža měl :frowning2:
4. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme to našla, psalo se o tom v diskuzi a tu jsme nějak nedočetla, no tak já se ještě domluvím a dám vědět
4. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak teď jsem se tu dost dobře nasmála. Já pořád, co je to MM (mě napadlo akorát můj manžel, což nedávalo smysl). Až pak El psala o mléku, tak jsem to pořádně pochopila. :grinning: Jsem asi přepracovaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Právě mi mamka obarvila vlasy a včera mě ostříhala ta kamarádka, no, spíš mi ty vlasy jen zkrátila a ustřihla ofinu. Nikdo si toho zatím nevšiml, že jsem ostříhaná.
Dneska jsem byla v práci, tak ještě, že nejsem jako mamka, která hledá průkazku až na zastávce. Hledám průkazku na trolejbus ve výtahu, nemůžu ji najít. Tak jsem vysypala v přízemí obsah tašky na schody, ještě, že nikdo akorát nevešel, a nenašla jsem jí. Tak jsem se vrátila domů, vlítla v botech to pokoje, ještě, že máme tmavé koberce v chodbě, kuchyni a pokoji. Nenašla jsem ji na zemi. Myslela jsem, že mi vypadla z kapsy u kalhot, občas ji tam šoupnu. Tak jsem šla hledat peníze a v tom ji vidím na televizi (No, údajně jsem si ji tam dala sama, protože nikdo o tom nic neví). Tak jsem chtěla pak vylítnout ze vchodu a ono bylo zamčeno, jak je víkend, tak nikdo nešel do práce. Tak jsem ještě odemykala. To jsem si říkala, že už mi ten trolejbus odjel. Naštěstí jsem viděla lidi na zastávce, byli to puberťáci z diskotéky. Tak jsem si říkala, že v troleji bude veselo, že budou hluční. Ale byl kupodivu klid. Jinak v práci mi to uteklo a mám naděláno na 2.5. a 9.5. a dny před tím jsou svátky a dny potom je víkend. Takže 4 a 4 dny volna. Jupíííí.
Já budu muset jít zase na odběr krve příští týden, už je to zase 3 měsíce. Kvůli borelióze, raflo mě infikované klíště v srpnu. A já tak injekce nerada. Fuj.
Lucí, je mi to též líto, že nedorazíš s Lukáškem. A ať se tedy brzí uzdraví. :frowning2: :slight_smile:
Leni, doufám, že Ty dorazíš. Už jsme Tě dlouuuuuhoooo neviděli/y. A chceme vidět Adélku v bříšku. :dizzy_face:
5. dub 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Lukášek měl v noci 38,5 a přes den mu to nekleslo pod 37 :frowning2: Nevím, jestli je to k té Šesté nemoci, ale to se mi zdá, že ne... Všude píšou, že jsou vysoké teploty a pak se udělá vyrážka. Nezdá se mi, že by to bylo obráceně :frowning2: Tak nevím. Snad to bude brzy dobré... :frowning2:

Verčo, to víš, to jsou ty mateřské výrazy :grinning: MM = mateřské mléko, UM = umělé mléko :wink:
5. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, to je teplota po odečtu? Tádík mívá úplně běžně teplotu tak 37,1 po odečtu do 37,5 po odečtení je to teplota v normálu, alespoň nám to tak říkali v porodnici a říkala mi to i moje MUDr.

Tak jsme včera zažili s Tádíkem náš první pád :cry: Teda on to asi doslova pád nebyl - spíš se asi nějak sesunul, protože ani nepípnul, ale stejně jsem z toho byla strašně špatná a šíleně jsem si to vyčítala.
Když jsem Tádíka přinesla z balkónu, kde spinkal, tak jsem ho svlíkla v ložnici na posteli. Akorát jsem mu ohřívala zeleninku k obědu, takže jsem ho dala na postel až ke zdi(navíc tam mám polštářky, aby se nepřekulil), zabavila ho hračkou a šla jsem to jenom zamýchat, kdybyste viděli tu vzdálenost od postele ke sporáku, tak byste nechápaly, tak jako nechápu já, jak to mohl zvládnout (je to asi tak 2,5 metru). Zamýchala jsem tu zeleninu, ještě jsem ho slyšela, jak si celou dobu spokojeně povídá, otočím se směrem k němu a Tádík leží na bříšku na zemi u postele a zkoumá koberec. Takže musel válet sudy přes celou postel a pak se podle mě asi sesunul po bříšku na koberec - naštěstí máme hodně nízkou postel - a šel asi po ručičkách, protože nebyla slyšet vůbec žádná rána a ani trošinku nezaplakal. Měl trošičku červený čelo, takže jsem byla šíleně vyděšená - hlavně kvůli tomu, že jsem neviděla to jak spadnul. Pro jistotu jsme sjeli do nemocnice a přístup na chirurgii mě docela fest vytočil. Vpodstatě jsem byla divná, že jsme přijeli. Samozřejmě se mě ptali, jestli zvracel nebo se nějak divně choval a když jsem řekla že ne, tak mi na férovku řekli, proč jsem teda vlastně přijela. Tak jsem řekla Dr. že kvůli tomu, že spadnul z postele a já jsem ten pád neviděla, takže nemůžu vědět, na co spadnul...fakt jsem z přístupu lékařů z nemocnice šíleně rozčarovaná. Už v těhu jsem měla špatnou zkušenost na dětské kardiologii (proto jsem strašně ráda, že si nás nechal v evidenci p. docent v Ústí). Je mi jasný, že je to o lidech a jsou tu určitě dobří lékaři, ale já mám bohužel špatné zkušenosti.
5. dub 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak se rychle hlasim,mam toho moc,ale prijedu,ikdyz asi budu i muset docela brzo domu-na 6,no to asi s mimcama stejne vsechy-no nic,to si pak povime

my vcera dodelali pokojicek!!!!!!!!!!! jsem nadsena,ale v podstate jsem si to nestihla ani vychutnat,pak jsme leteli nakoupit a meli jsme navstevu,takze jsme sli spat v pul 3, doted jsem teda vydrzela v posteli,ale musim to tu uklidit,vecer cekame totiz dalsi navstevu....no a zatim se mi jen uspesne zase zveda zaludek,tak musim sedet a jen doufam,ze to brzo prejde :unamused:

vilo-tak doufam,ze to nejak slo zaridit a ze se uvidime a bude chybet bohuzel jen luci a pavli....

veru-ostrihane jsme dve,ale na me si toho nejde nevsimnout,mam to asi o 15 cisel vic,nez jsem si prala a zatim nevim,co si o tom mam vlastne myslet,cekam,az si to upravim sama,treba se mi to bude i libit..... :grinning:

luci-tak doufam,ze tu teplotu uz nemate,to je fakt smula, opravdu si lukasek asi chce vyzkouset naprosto vsechno, to je mi lito! hlavne,at je mu brzo lip - a tim i tobe

luky- z padu si nic nedelej a z pristupu lekaru uz vubec ne! jestli se uvidime,tak ti povim,jak to bylo s padem nasi klarky,kdyz ji bylo 5 tydnu...psat to sem teda nechci,ale je to jak ve snu,nekdy lekari situace podcenuji, maminky mozna precenuji,ale to mi prijde v poradku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od toho maminky jsme,neeeeee :angry: Hlavne,ze je Tadeasek v poradku :wink:
6. dub 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jj, já se dostavím, sice jenom na chvilku ale budu tam :slight_smile:
6. dub 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vilo - to je moc fajn, že dorazíš :dizzy_face:
Luci, a co vy, už je Lukášek bez teplot. Taky mi to připadá divný s tou šestou nemocí, protože jsem taky četla, že je horečka a pak vyrážka - obráceně jsem o tom neslyšela. Lukánek si vážně chudinka vybírá úplně všechno. Držíme pěstičky, ať je zase brzo jako rybička :slight_smile:
6. dub 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, píšu jen v rychlosti, malej teď usnul, nevím na jak dlouho... v noci měl teplotu 39,2 (po odečtu, takže jinak 39,7), udělala jsem mu zábal, dala čípek, ale kleslo to jen o 0,5 st. To je prý málo. :frowning2: Takže jsme se teď vrátili z pohotovosti. Dali nám zkumavku, doma jsme odchytili moč a manžel s tím jel do laborky. Naštěstí je to všechno v pořádku. I ouška má dobrá a průdušky taky. Takže to vypadá jen na nějakou infekci. Takže musíme srážet teplotu a zítra k naší Dr.

Paní doktorce na pohotovosti se moc líbil, i říkala, že to asi bude v pořádku, protože se na ní smál :slight_smile: A přitom byl tak strašně "otupělý" :slight_smile: Asi se mu i paní doktorka líbila :slight_smile: Povídá, hraje si s dudánkem, dobře papá, tak jsem si říkala, že to snad nebude nic vážného :wink:

Užijte si srazík a hodně foťte :slight_smile:
6. dub 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,snad to bude brzy lepsi,drzime palce!!!! :wink:
6. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si myslím, že je lepší jet 5x zbytečně. Nic si z toho nedělej... já se zase bála, že mi vynadají, proč jsme nepřijeli dřív, když má ty teploty už od včerejška. Ale jak říkám - doktorka na pohotovosti byla naprosto suprová :slight_smile: No ty teploty určitě nejsou k té Šesté nemoci... páč i Dr. mi řekla, že nejdřív jsou teploty a pak vyrážka. :unamused:

Pavlí, Ty jsi šla v půl třetí spát a já v tu dobu na netu zjišťovala, jak se dělají zábaly :slight_smile: Ty máš ty vlasy fakt tak krátký? Když jsem Tě viděla v pátek, tak jsi to moc dlouhý neměla.... tak to máš tak mikádo, ne? :astonished:

Jo a v noci jsem normálně brečela :frowning2: Když člověk vidí ten maličký uzlíček, jak je pokňourává, poplakává, očíčka zavřená... :frowning2: A taky pěkně "huboval".
6. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucianko,presne to co popisujes mel nas Tadeasek v 6ti mesicich a 1tyden. Nejdriv se osypal a za 3 dny vyskocily horecky ctyricitky,ktery mu nesly srazet. Byl hodnoucky,hral si,papal a temer cely den a noc prospal. Padiatr si s tim nevedel rady,tak nas poslal do nemocnice,tam ho vysetrili a na nic neprisli i moc byla v poradku,tak jsme jeli domu,no a za 5 dnu bylo po nemoci. na vysvetleni co to bylo mi rekli,ze mimca mivaji zahadne nemoci,ktere prijdou a zase odejdou a nikdo nevi co to bylo a z ceho to bylo a tak se tomu rika 5. a 6. detska nemoc. :unamused:

Tak jeste par dni vydrzte a ono to urcite zmizi jako u nas.papapa
6. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tedy, vy jste toho ještě napovídaly. :slight_smile:
Lucí, UM už znám, ale MM mi tedy vůbec nedošlo. :grinning:
Vždyť víš, že Lukýnek je výjimka, tak ten má nejdříve vyrážku, a pak teplotu. Myslím si, že to spolu souvisí, ale Ty píšeš, že ne. A nebo mu už roste nějaký ten zoubek. :confused: A nebo má dokonce sedmou nemoc. :confused:
:wink: Tak hlavně, ať je Luky brzy v pořádku a ať vám to dobře dopadne u Dr.
Luk, z těch doktorů si nic nedělej, hlavní je, že je Tádík v pořádku. :wink:
Pavly, téda :fearful: , Ty to budeš mít asi hodně krátké. Už se těším, až Tě za hodinu uvidím. :slight_smile: Mně to tedy taky přišlo obyč, jak mě kamarádka ostříhala, ale když jsem došla domů, tak se mi to už líbilo. :sweat_smile:
Gratuluju k pokojíčku. A je mi líto, že Ti zase začíná být špatně. :frowning2:
Leni, super, že dorazíš. :dizzy_face:
Tak za hodinu, pa, pa. :grinning:
6. dub 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj určitě bude zase brzo líp. Taky jsem četla, že kolikrát miminka mají teploty a nikdo neví, z čeho to vlastně je - přesně jak psala Radka.
Lukášek by měl od Dr. dostat nějaký diplom za statečnost, když už toho chuděrka tolik zkusil.
6. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
bylo to naprosto super, jsem moc ráda, že jsem vás viděla - maminkám pupíkandám to moc a moc sluší. Všechny dětičky byly nádherný. A pítrsáckej Lukášek :dizzy_face: je úžasný miminko.
Doufám, že brzo uvidím i Lucčinýho Lukáška - hlavně aby mu už bylo dobře - posíláme s Tadánkem uzdravující pohlazení :wink:
6. dub 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak už jsem doma :grinning: musela jsem kouknout,co jste tu vlastně psaly,protože o pádu Tádkíka :frowning2: a Pavlínky nových vlasech jsem vůbec nevěděla :grinning:

jsem moc ráda,že jsem vás zase viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bylo to super :slight_smile: dětičky krásně rostou,těhulky se kulatí :grinning: příští srazík bude narvaný dětičkama :grinning: tak jdu natáhnout fotky a pak musím uklízet a žehlit :confounded:
6. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,navstevu uz mam doma,stihal ajsem to jen tak tak, hlasim se jen holkam,ze jsem dojela v poradku a bez problemu :grinning: ,papa
6. dub 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
srazík byl super, už tam máte fotky. :slight_smile:
Pavly, jsi šikulka, že jsi nezapomněla. :dizzy_face:
6. dub 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme s Lukáškem koukli na fotečky a moooc Vám to tam všem sluší :slight_smile:
Lukášek je už od oběda bez teplot, řádí tu a je ho zase plný pokojíček, tak snad nepřijde teplotka ani v noci :slight_smile:
Musím říct, že Peťulce to po porodu moc sluší a Lukášek měl teda prďácký tričko :sunglasses: :grinning:
6. dub 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí,
tak to je super :dizzy_face: že je Lukýnek už "snad" v pořádku a řádí. :dizzy_face:
Musím říct, že Pavly a Lenče (vilo) krásně narostlo bříško od posledního srazíku. :dizzy_face:
6. dub 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tadeasek uz spinka,ja delam k veceri pizzu,v Rigolletu jsem si ji nemohla dat,chudinka Tadik by se uslintal a ja mu jeste takovyhle veci nechci davat.

jinak srazik byl bezva, rada jsem vas zase videla, tehulkam uplne zavidim, klidne bych sla do toho znova, ale jeste chvili pockame, hlavne kvuli MM :grinning: , nema na to usi :angry: . A musim pochvalit jaky jste vsechny atraktivni maminky s hodnejma miminkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papapa mejte se krasne. Raduš a Tadeášek :dizzy_face:
6. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme teď dorazila, byla jsem se ještě cournout po obchodech :slight_smile:, fotečky jsou hezký :slight_smile:
6. dub 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš - úplně jsem se tě zapomněla na srazíku zeptat, jestli náhodou nekupuješ Tádíčkovi kukuřičné křupky, chtěla jsem je koupit, ale nějak na ně nikde nemůžu narazit :frowning2:
Taky už bych do dalšího miminka šla klidně znova, ale chci se alespoň na rok vrátit do práce před dalším miminkem - bojím se, abych pak neměla po šesti letech úplně vygumovanej mozek :grinning:

Luci, to je super, že už je Lukáškovi líp :dizzy_face:
6. dub 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek