• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Luci kupuju je ve zdrave vyzive bud na poliklinice nebo v ulici Jakoubka ze stribra. To ja to spis spojim,prijde mi, ze na rok do prace nema ani cenu,ale u me je to neco jineho(presvedcit doktory,ze nejsem poleno).
6. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je nějaká krize, Luky ještě nespí :frowning2: To už se mi dlouho nestalo, aby v "celou" ještě nespal :frowning2:

Luci, s tou prací jsme na tom stejně, taky si myslím, že bych pak byla úplně mimo :grinning: Minule u ségry už jsem měla problém s tiskárnou :sweat_smile:
6. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych s vygumovaným mozkem před klienty moc neuspěla a dovču by si asi hned tak nikdo nekoupil...navíc jsem měla na starosti VIP a to jsem musela být fakt neustále ve střehu :grinning: Já se pořád snažím sledovat, co je "u nás" v cestovním ruchu nového, je mi jasný, že až se vrátím do práce po MD, tak to bude naprosto jiný než dřív - já tím totiž strašně žila, což asi nepůjde. Pamatuju si, jak jsem řešila nějaký VIPáky málem na vlastní svatbě - obrovskej stresík, pořád jsem si třeba počítala lidi do letadla (aby mi neodletěli třeba do Chanie na Krétě místo do Heraklionu na Krétě), ale mě to strašně bavilo. Jsem zvědavá, jak to bude probíhat, až se do práce vrátím :grinning:

Luci :grinning:
Raduš, ty jsi sestřička u zubního lékaře?
6. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky srazík byl moc super,jen škoda,že jsem si moc nepokecala,když jsem musela lítat za tím naším ďáblíkem :slight_smile:

Až se dostanu ke stažení fotek z foťáku,tak vložím těch pár fotek co jsem zvládla nafotit než začal Kubeš utíkat :slight_smile: Ještě totiž nespí a to už je po koupeli,má nějak moc energie :angry:
6. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde vam otevrit odkaz na fotky co posilala El do IP???? Me ne :frowning2:

Luci jsem zubni laborantka. :grinning: ,tak a ted uz se na me zadna z vas nebude smat :grinning:
6. dub 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojim, bojim :grinning:
Jj, překopírovala jsem si to a šlo to.
6. dub 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jdu vynadat El :grinning: , příště tam dej jednodušší heslo, holky s tím mají problém. Já to též pochopila až na podruhé. :grinning:
Raduš, asi už jsi je viděla, ale pro jistotu Ti postup písnu do IP. :wink:
7. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Tak jsem vám zkoula fotečky ze srazíku a jsou super :slight_smile: . Občas jsem měla problém někoho poznat, ale pak jsem to snad zvládla. Je mi líto, že jsem nemohla dorazit, ale tohle určitě nebyl poslední sraz. Budoucí maminky jen kvetou a moc jim to slušelo-teda slušelo to i těm s miminkama. A tobě Verčo taky :slight_smile: .

Holky potřebuji poradit. Dostala jsem nějakou chřipku či nachlazení. Bolí mě v krku a hlava se mi chystá snad prasknout. Nevíte jaké léky se můžou v těhotenství? A co jste třeba brali-nechci nějak ohrozit miminko. Jediné co jsem našla je stopangin-stříkání do krku-ale ta hlava :frowning2: . Večer jdu brzo spát, abych to zaspala, ale ráno bolí pořád.

Ještě jsem vám chtěla napsat pěknou stránku na výzdobu pokojíčků-třeba to znáte, třeba ne. http://www.tiny-cz.com/. Já z toho byla nadšená.
7. dub 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, už se mi povedlo dostat na fotky, pokud s tím budete mít některá problém může to být vyhledávačem, já mám mozillu a nešlo to, ale v jiném se to otevřelo hned :wink:
Jinak fotky jsou moc hezké :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím prosím mě taky nejde kouknout na ty fotky :frowning2:
7. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leon, paralen můžeš v pohodě, taky snad panadol.
Jinak výzdobu budu mít přesně stejnou, jenom to chci malovat :wink:
7. dub 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem tu zas, tak jsem to všem přeposlala, jak to otevřít. Jinak, jak píše Lenča, pokud máte mozillu, tak to já neporadím, tak se obraťte na Lenču. :slight_smile: :wink:
Leon, je mi to líto, ať jsi brzy fit. Myslím, že ten Panadol by neměl vadit, protože se podává i malým dětem. Nejlepší bude, když si zavoláš k doktorce a ta Ti poradí. :wink:
7. dub 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leon, paralen můžeš a ten panadol snad taky, ale radši bych se zeptala v lékárně.
Tu výzdobu do pokojíčku znám - máme jí doma :grinning: Tádík má oranžově vymalovaný pokojíček a na stěně metr žirafu, kam zapisujeme přírustky :dizzy_face: na stěně louku s beruškama a beruškovou poličku + hodiny sluníčko. Ale nechala jsem si to poslat už hotové.
7. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě to nejde stejně,máme operu
7. dub 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky ne,my mame Mozillu :frowning2:
7. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů tak už mi to jde,musela jsem přes internet explorel či jak se to píše :grinning:
7. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci,ja jsem na pocitac docela debil,jak si to mam prepnout na Explorel?
7. dub 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš takový to modrý e ve startu?
7. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš icq tak mi ho kdyžtak napiš a já ti to tam vysvětlím :slight_smile:
7. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak vas dneska taky zdravim
musim rict,ze si na fotkach pripadam strasne siroka,takze to asi bude holka,ze se sama sobe nelibim :unamused:
kazdopadne vam to tam teda slusi i detem,ze bych nerekla,ze jsou vase,ze jste po porodu...
a zuzce to slusi-ze by kluk?

jinak koukam,ze vyzdoba pokojicku je vsude stejna :sunglasses: :wink:
7. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci IP
7. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky :slight_smile:

Pavlí na fotečky v albu nemůžu najít slova, je to NÁDHERA :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky petul-diky :slight_smile:
7. dub 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, fotky jsou super! Moc mě mrzí, že jsme nedorazili :frowning2: Tak snad příště.
S rajčetem já tak nějak pracovat umím, mám tam totiž taky fotky :grinning:
Pavlí, pokojíček je moc krásnej. Tu dekoraci mám v plánu taky, ale vzhledem k tomu, že stále jsem ještě nevymyslela jak to tam bude uspořádané až tam nebude přebalovák a bude tam mít Lukášek postýlku, tak dekoraci ještě nemáme :slight_smile:
7. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fotky máte pěkné my jsme po 8 měsíční máme 78cm a 9 kg a už stojíme pani doktorka chválila až stáhnu fotky vložím jinak všem hezký večer
7. dub 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, pavlí pokojíček fakt super, chytám inspiraci, o té zelené na stěnu také uvažuji a teď jsi mě v ní utvrdila, jen vymyslet s jakou ji zkombinovat.
Jinak dnes jsme byli na 10ti měsíční a Miška má 69cm a 8120g, takže od minula vyrostla o 1cm ale přibrala půl kila :grinning: a máme doporučenku na oční, jelikož jí trochu ujíždí očíčko, snad to bude vpohodě :unamused: . Jinak jsme byli moc pochválení ikdyž Míša dr. zase pěkně seřvala :wink:
7. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si dneska užila padádní migrénu se vším, co k ní patří (Pavly moc dobře ví o čem mluvím). Tentokrát jsem nezvládala ani světlo, takže jsem měla celé odpoledne zatažené rolety - chudák Tádík byl z toho pološera asi docela vedle, jenže to jinak nešlo - nezabíraly mi ani prášky od neurologa.

Ale Tadánek mi udělal obrovskou radost - děláme často společně paci paci pacičky a když jsem skončila, tak začal ručičkama plácat sám :dizzy_face: Zítra jdeme na očkování - Prevenar, tak jsem zvědavá, jestli nebude nějaká reakce, zatím všechno snášel skvěle.
7. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky,
tak jsem krapet prošvihla sraz :sweat_smile: , já myslela, že je až příští víkend :sweat_smile: , ale stejně máme trable s naší babí, takže jsem byla u ní a příští víkend mám zase návštěvu u ségry (slaví ty narozky) :wink:
omrkla jsem fotečky, všechny jste supr čupr kóčy :dizzy_face: a miminečka jsou nádherný :dizzy_face:

my jsme dneska byli na 6. měsíční prohlídce, tak už máme 7,850g :dizzy_face: prostě nádhera, Ondra byl dneska jako andílek :dizzy_face:
jinak jsme si mysleli o víkendu, že má Ondra afty v pusince, ale byl to nakonec asi jen poškrábaný jazýček od nehtíků, jak si tam furt rejdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám, že jste všichni OK, gratuluji všem k novým pokrokům :slight_smile:
tak já zase frčím, dočtu vás asi zítra, pokud bude čas (moc ho teď není) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vás konečně dočítám. Koukám,že se srazík povedl. No mrzí mě,že jsem se nemohla zúčastnit,ale snad příště vás konečně poznám :slight_smile: Já si užívala s malou z mých rodičů, to byl balzámek na duši :grinning:
Jinak máte všechny šikovný detičky :slight_smile:
8. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hollky, včera jsem byla na utz a Adélka je o 5 dní větší, jinak v pořádku, a dnes jsem byla na kontrole u dr a z CS 0 mám 2, prý se neotvírám, ale začínám už měknout :slight_smile:, tak na sebe mám začít dávat pozor :wink: Jinak s cukrem vše v pořádku ....
8. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek