• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Vilo tak to je dobře,že je cukr v pohodě. :wink:
8. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen chci říct, že to vypadá, že se Lukášek srovnal - vstává jen 2x za noc... v 1,00 a ve 4,00 (cca, samozřejmě :grinning: ) Jsem teď docela odpočatá, tak snad jsem to zase nezakřikla :slight_smile:
8. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky, jednou včera a jednou dneska jsem dala Lukáška na nočník a pokaždý se okamžitě vyčůral :dizzy_face: Škoda, že to byla jen náhoda :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukýnek má novou židličku a dnešní jídlo byl fakt zážitek :grinning: Byl šťastnej jak blecha... dala jsem do alba pár fotek z té dnešní "nádhery" :grinning:
8. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme včera byli na první dávce prevenaru - u Dr. to zvládnul v pohodě, ale byl už strašně unavený. Bylo tam strašně moc miminek. Čekali jsme od 12:45 do 15h. Byl fakt šikulka, protože se celou dobu smál, přestože už se mu chtělo strašně moc spinkat. No ale ta noc - naprosto příšerná (Dr. mi říkala, že bude pravděpodobně neklidná, ale tohle jsem fakt nečekala). Mám pocit jako by mi někdo nafackoval. Udělal mi ale šílenou radost, když si s ním Dr. začala povídat, tak jí tam předvedl, jak umí dělat paci paci.

Luci, židlička moc hezká. Mě ta naše vybraná přišla v pátek - jsem z ní nadšená. Vyzkoušela jsem jí jenom na chviličku, abych viděla, jak to v ní Tádíkovi sluší, ale zatím ho do ní nedávám, když si ještě sám nesedne.
9. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, Tádík je teda velký šikula.
Tak jsem zjistila, že s touhle jsem mnohem víc spokojená, než kdybych měla tu co máte vy :slight_smile: Jelikož se bojím Lukáška dávat do výšek, protože to je strašný šídlo, tak má jen tu malou nízkou židličku :grinning: A nemusí k tomu mít ten stoleček, protože ten by nám zbytečně překážel. Takže i když jsem původně chtěla víc tu co máte vy, teď nelituju našeho rozhodnutí :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já ho taky nechci dávat do výšky, takže to mám sestavené na nízko - jako židličku a stoleček a říkala jsem si, že mu to asi ani na tu vysokou židličku sestavovat nebudu - ze stejného důvodu, protože si šíleně bojím. Děsně mě překvapilo, když jsem tu židličku rozbalila, že jsem měla představu z dětství, že je velká a není.

Jo a máme 9,8kg :grinning: ale nějak mě to nenervuje, protože Tádík je moje naprostá kopie, když jsem byla malá, takže nemám strach, že by z toho nevyrostl. Navíc podle toho, co tak slýchám od jiných maminek, jí dokonce o dost míň než děti v jeho věku.

Tak si pomalu začínám vzpomínat na recitování na základce - Táda miluje říkadla, jenže ty krátký ho absolutně neuspokojujou, vždycky to musí být dlouhý minimálně jako "Polámal se mraveneček" - to je absolutní hit. Takže jsem s ním dneska dopoledne tak dlouho projížděla "Palečka" od Hrubína až jsem zjistila, že ho umím nazpaměť :grinning:
9. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: Já byla vždycky hubeňour, ale manžel byl "statný chlapec" (jak prý psával jeho Dr. do karty, protože nechtěl napsat, že je tlustej :grinning:) a je dodneška "kus chlapa" :grinning: Ale mně to nevadí, protože mám radši, když je to chlap a ne žoužvička... takže představa, že by byl Luky po mě - měl 158 cm a 50 kg mě fakt děsí :grinning:
9. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak u nás skoro nic nového, máme 4 zuby a další dva brzy polezou, bojujeme zase s vyrážkou a asi přestaneme chodit na plavčo. Jinak vstup do lesoparku stojí zase 65,- pokud to nevíte.
A jak jste si některé všimli tak Miška je fakt mrňous i oproti jiným holčičkám stejného stáří, taky nemá být po kom veliká, táta má jen 170cm a já o něco míň. :grinning:
9. dub 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem tu zase nejak nebyla, nebylo mi dobre a nemela jsem silu vysedavat u pociatace.....

Koukam,ze krome pisnicek probirate i rikadla-s tim vam asi moc nepomuzu,ale ty pisnicky-jsem vam chtela rict uz na sraziku!!
Mam doma pochopitelne docela zasobu,ale nejvic mam rada 2 CD,jsou to presne ty detske pisnicky, na druhem i nejake ty lidove.Libi se mi hlavne jejich zpracovani,jsou kratke,ale maji i mezihry, maji dvojhlasy a tak se dobre poslouchaji.napadlo me,ze vam je muzu zkusit nejak predat.Uz jsem jednou vypalila CD,treba to zvladnu i ted, muzu to zkusit :wink: .
Ja je ted poustim doma kazdy den,rika se,ze to deti pak poznaji a ja bych je pak rada mela v aute,abychom mohli cestovat.....

No a jinak kocarek nam nevysel tak,jak jsme si prali :frowning2: , budeme muset udelat ustupek :rolling_eyes: .Resime,co se nam libi vic,ale asi vyhraje cerny podvozek z kolekce 2008, protoze barevne kocarky oba moc nemusime..... :confounded:
10. dub 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, já to nemyslela tak, že Tádík bude jako já, až bude větší - to by byla katastrofa. Myslela jsem, to tak, že jako miminko jsem byla "dobře prospívající dítě" :grinning: a vyrostla jsem z toho, tak předpokládám, že to tak bude i u Tády. Navíc mi Dr. říkala, že má zřejmě pomalejší metabolismus, že do cca 2. roku to tak má docela dost dětí. A hlavně že nemám Tádovi nic z jídla ubírat, protože toho fakt nesní moc(to mě ani nenapadlo). Navíc můj názor na tloušťku u dětí je takový, že záleží na celkovém přístupu rodiny k jídlu a k životu - jak se u nich vaří, jestli se hýbají atd. Takže o nás nemám strach :grinning: Prostě mám velice dobře prospívající miminko :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly - já jsem si někdy v listopadu koupila s nějakými novinami CD s dětskými písničkami - lidovky. A je to moc hezký a Tádíkovi se to strašně líbí. Hodně si pouštíme ještě na CD pohádky - Rumcajse a Rákosníčka, když vařím a Tádík u toho spolupracuje.

Teda to je škoda s tím kočárkem :frowning2:

Ty zuby to je teda věc - dneska se u nás od tří do půl páté nespalo. Na to fakt nejsem zvyklá, dala jsem mu pak tak čtvrt dávky Panadol sirupu a chudinka úplně vyčerpanej usnul, takže to evidentně bylo od těch zoubků. Moc mu ho dávat nechci, ale hodně plakal, házel sebou, ruku neustále v pusince, tak mi bylo jasný, že ho to hodně bolí. Ale už je ten zoubek skoro venku a připadá mi, že se tam momentálně žádný další nechystá, tak bude možná chvilku klid.
10. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už vás dočítám, včera jsem nějak nestíhala.
Ďábli, u doktora jste to zvládli, jste šikulky.
U Mišky vše taky v pořádku. :slight_smile:
Leni (vilo), to je super zprávička, že jsi v pořádku a Adélka taky. :dizzy_face:
Lucí, to je Lukýnek šikulka, alespoň jsi nemusela měnit plínu. :grinning: :dizzy_face: A Luky je moc hodný, že Tě nechá vyspinkat. :slight_smile: A máte super fotečky. :dizzy_face:
Luk, Tádíka je mi líto a Tebe taky, že jste měli neklidnou noc. Snad už to bude jen a jen dobré. Tak ať se ten zoubek brzy vyklube a bez bolestí.
Jsi mě rozesmála s mravenečkem. Jé, návrat do (před)školních let. :grinning:
Pavly, je mi to líto, že ten vysněný kočárek nevyšel. Ta prodavačka tam fakt nemá co dělat, když něco slíbí, a pak to neumí zařídit. :angry:
10. dub 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen krátce - vrátili jsme se od oční. Lukášek má ten kanálek znovu neprůchodný, ale už je velký a moc živý, takže ho Dr. neudrží, aby mu mohla udělat sondáž. Tudíž musíme do Ústí a budou mu to dělat v celkové anestezii... :frowning2: Od rána jsem se až teď trochu uklidnila - jinak jsem buď brečela nebo měla slzy na krajíčku.
10. dub 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, neboj bude to dobrý, i když je mi jasný, že jsi z toho na prášky. Naprosto ti rozumím - Tádíkovi takhle budou dělat tu tříselnou kýlu, ale naštěstí až ve dvou letech. Ale taky jsem to šíleně obrečela, když mu bylo 6 týdnů a řekli mi, že bude muset na operaci :frowning2:
10. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucianko určitě to bude v pořádku :slight_smile:

Holky kdyby jste měli zájem nebo o někom věděli,kdo shání golfky,tak prodávám ty naše,tady je odkaz http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=90740

Kubík se mi do nich už nevejde a tak chci koupit jiný a lehčí,tak kdyby jste o někom věděli tak mi dejte vědět,ještě dám do albíčka aktuální fotku. :slight_smile:
10. dub 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
luci,neboj, lukasek je velky a sikovny kluk,zvladne to uplne bez problemu a jediny,kdo ma trapeni a koho to boli, je maminka, uvidis :wink:
10. dub 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vím, že to víc bolí mě než jeho... ale pro mě je to prostě šílená představa - narkoza pro takhle maličký tělíčko, pro tak malinkatýho človíčka :frowning2: Ale kdyby se mu to zahojilo, tak to přetrpím... já se moc bojím, aby to nedopadlo jako minule - že nám to bude k ničemu a očíčko bude slzet dál :cry:
10. dub 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
lucí luk ty noci ti fakt nezávidím, když mišce lezou zoubky tak se jakštakš vyspim
lucí luc lukášek chuděrka snad už ho budou trápit naposledy a očičko bude OK
10. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla.
Luci, myslím, že Tadeášek není tlustý. Je krásně prospívající miminko. :wink: Takovéhle dětičky já miluju! Krásně baculaté. Hubené dětičky ve mě vzbuzují lítost :sweat_smile: a pořád bych je něčím cpala. Jsem moc ráda, že Lukášek nemá s jídlem problémy. :grinning: A jak píšeš - oni to pak kluci vyběhají.

Pavlí, jestli můžu, tak bych to CD chtěla :sweat_smile:

Luci, já mám taky z novin - Nejkrásnější písničky pro nejmenší dětičky :slight_smile: ale chtělo by to nějakou změnu. Ještě máme CD od KB :wink:

Jinak u nás se dneska taky spalo špatně. Zuby zatím žádné nevidím, ale ruku má stále v pusince, tak uvidíme. A dokonce jsem dneska seděla v pokojíčku na posteli a Lukášek ke mě přišel a začal mi žužlat stehno! :grinning: Žužlá naprosto všechno - když ho držím, tak i třeba ruku... :slight_smile:
10. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je mi líto,že jste měli problémy s těmi fotkami,mě to došlo až později,jak jste psaly,že to nejde,tak mě napadla ta mozilla :frowning2: a jinak s heslem jsem dlouho přemýšlela,tak mě mrzí,že bylo tak blbé :sweat_smile:

Luci neboj to bude dobré,nás též čeká operace v celkové narkoze,taky jsem jen bulila,ale holky na skypu mi dost pomohly,takže už jsem klidnější,i když jsem si napřed myslela,že to bude třeba ještě dobrý,ale zatím je to spíš občas horší,takže se operaci asi nevyhneme...a je mi jasný,že nejvíc budu trpět já :cry:

pavly mimčo hudbu určitě pozná,já poslouchala v těhu teda trochu jiný styl než dětské písničky :grinning: a Luky pak hned reagoval,když jsem zapla CD a asi bude po mamince :sweat_smile: :grinning: ale teď posloucháme i dfětské a máme tam i říkanky :slight_smile:

Luci(luk) Tádík mě taky překvapil,jak je veliký a baculatý,ale aspoň je vidět,že se má dobře ne? :grinning: :dizzy_face:

Leni super dobré zprávičky :sunglasses: moc ti to bříško sluší :slight_smile:

jinak školka je katastrofa,normálně se bojím,že nás nevezmou :frowning2: a to jsme zapsaní už dýl :unamused: berou jen 26dětí a první den zápisu v půl jedenácté už měla zapsáno 34 dětí :angry: hlavně,že nám tu teď zavírají jednu školku :angry: :angry:

jo a ještě něco pro pobavení,Luky mi chodí čůrat do kytky :sweat_smile: :grinning: když jsem ho načapala poprvé,tak jsem se smála,vysvětlila,po druhé jsem zase vysvětlovala,ale potřetí už jsem nadávala,tak doufám,že kytka přežije a Luky přestane :confused: :unamused:

dnes jsme byli u našich a chytal u taťky v bazénu ryby :grinning: tak hodím nějakou fotečku do albíčka :grinning:

mějte se krásně,nás zítra čeká oslava,tak jedeme ještě nakoupit dárky,tak asi nebudu mít čas na net,tak přeji hezký slunečný víkend :sunglasses:
10. dub 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El - a do který školky se chystáte? Jak je tady u nás - ta pomalovaná? Ty bláho, kterou zavírají? Tchýňata mají známou ve školce ve Smetanových sadech, tak snad to ne ta - to by mě kleplo :grinning: Já plánuju začít pozjišťovávat školku tak v zimě - možná to bude někomu připadat brzo, ale znám dost dětiček, co jsou jako Tádík a už jsou zapsané. Už jsem uvažovala i o sponzorském daru školce :sweat_smile:
Teda El, do kytky :grinning: :grinning: :grinning:

Dneškní noc u nás naprosto suprová - probuzení kolem půlnoci - jenom podání dudlíku a pak krmení ve čtyři. Vstávali jsme ve čtvrt na osm. Suprová noc byla proto, protože už zase cinkáme a jsme DVOUZUBCI (obě spodní jedničky). Takže pokud jde u nás prořezávání zoubku do finále, tak je spinkání katastrofa, jinak se spinká parádně.

Luci, Lukánek to určitě zvládne perfektně - daleko hůř to vždycky snášejí maminky, co si budem povídat. Já to určitě taky ořvu.
11. dub 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, je mi to moc líto s Lukáškem, snad mu v Ústí už pomůžou. Vždyť se mu to vrací pořád dokola. :frowning2: A neboj, zvládnete to oba. :wink:
El, máš to tedy šikovného synka. :grinning:
Luk, gratuluju k 2. zoubku. :slight_smile:
Pavlínko (kim), kde jsi? Jak bylo v Brně? :confused:
11. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc ráda bych se k vám "zase" přidala :grinning: . Je to už hooodně dlouho, co jsem tady byla. Teď už snad bude trošku čas na povídání :wink:
11. dub 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Molly máš hezké dětičky :slight_smile: Koukám,že se snažíte o čtvrté mimi,teda to tě obdivuju. Já mám zatím jen jedno a kolikrát bych si nejradši "hodila mašli" :grinning:
11. dub 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
molly3 ahoj vítej přeju at 4 miminko příde my máme jedno a zatím stačí dalšší až bude většší
jinak se všichni opatrujte a dětoičky at nezlobí chodím bvás číst podle času je hezky tak furt někde běháme venku :dizzy_face:
11. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mam tady z vás asi nejvíc dětí :confused: . Ale řeknu vám, že zrovna dneska, nemaj svůj den, pořád se hádaj a kňouraj. To čtvrté možná ani nebude, měla jsem co dělat, abych otěhotněla podruhé a teď už se zase snažíme rok a pořád nic. Ale léčit se nechci,vidina dalších dvojčat je moc děsivá :grinning:
11. dub 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Molly, vítej zpět. :slight_smile: Tak se nám to tu kadaňskýma jen hemží, jak tak koukám :grinning:
Jj, nám taky zatím stačí jen ten náš jeden raubíř :slight_smile: Teď je ve fázi, kdy mi je stále za zadkem... ale zase jak leze a sedí, tak je to fajn. Už jsme dneska poprvé spolu zmákli obsloužit myčku a pračku :slight_smile: Taky než mu umyju a napustím vanu, tak si ho beru s sebou do koupelny. Dřív mi mezitím řval v pokojíčku. Akorát je to neskutečnej zvědavka, takže se neustále staví, aby mu něco neuteklo - z toho mám v té koupelně velkou obavu. :frowning2:
11. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak náš miláček dneska taky neměl moc svůj den ... teda spíš večer. Už v šest začal být unavený, takže ta hodina do koupání byla neskutečně dlouhá :frowning2: Ale na druhou stranu - usnul sotva lehl :slight_smile: Žádný brekot... :grinning:
11. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, ten tvuj malej je nádhernej,ještě takovej malinkej :slight_smile: . Pro nás je největší drama jít ven. Pokud jdem na hřiště nebo do parku,tak to jde, ale nákup nebo doktor,to je pro mě noční můra. Hrozně se mi stýská po kočárku, to byla pohoda.... :wink: A kde v Kadani bydlíte, teda jestli tu bydlíte :confused: ? My naproti Labyrintu, tak to mam aspoň blízko do hospody :grinning:
11. dub 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Molly, bydlíme u parku - jak jen ten velký komplex garáží, tak tam :slight_smile:
No to si dokážu představit, že je to děs vypravit dětičky :grinning: Mně někdy dělá problém vypravit toho jednoho :slight_smile: Kolikrát ho rychle šoupnu v korbě na balkon a jdu teprve vypravit sebe :grinning:
Když tak koukám na fotky, nechodíš s dětičkama někdy do Labyrintu do toho dětskýho koutku? Manžel tam chodí hrát squash a já mám pocit, že jsem Tě tam minule viděla :slight_smile: Jen mě nenapadlo, že ty dětičky jsou všechny Tvoje - vypadáš neskutečně mlaďoučká :slight_smile:

Holky, já jsem nešťastná z toho, že budeme muset dát sporťák... kromě toho, že ASI tam nebude Lukášek tolik vyvádět, jsem nenašla absolutně žádnou výhodu sporťáku oproti hluboký korbě :frowning2: Asi je blbý, abych ho vozila do 2 let v hlubokým, co? :grinning:
11. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek