• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj holky,

Luci(luk) ta školka tady u nás,s tou saunou :slight_smile: a ani se ti nedivím s tm zápisem,já i s protekcí mám strach,že se nedostaneme :confounded:

Luci pokud Lukášek už sedí sám,tak nevidím problém se sporťákem :sunglasses:

molly jsem ráda,že ses zase ukázala :slight_smile:

dnes jdu spát brzy,pže mě nějak zmohl alokohol :sweat_smile: :grinning: jinak mě zatím stačí taky jedno dítko :grinning: nějak mi poslední dobou hrozně zlobí :unamused:

nejde zítra někdo do lesoparku????????

tak papa :dizzy_face:
11. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,dolu do Labyrintu chodíme docela často, hlavně na obědy když jsem líná vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Třeba se tam někdy potkáme :wink:
Eleanor, že mi to ale trvalo,než jsem napsala :sweat_smile: . Škoda,že zítra jedeme pryč, jinak bych hned jela do lesoparku. Ale třeba jindy?
Přeji všem dobrou noc! Mě ještě čeká pověsit prádlo :rolling_eyes:
11. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kluci spí (taťka po noční, Lukášek po vycházce :slight_smile:), tak se jdu na chvíli kouknout...
Koncem příštího týdne už budu pojízdná, takže ten další týden bych mohla dorazit na nějakou tu procházku nebo kafčo :slight_smile:

Leni, já vím, že se sporťákem není problém, když už sedí, ale já s ním mám problém :frowning2: Přijdeme z venku, dám ho v korbě na balkon dospat - to se sporťákem nepůjde. Jsme venku, tatík od někud jede - vyzvedne nás a frčíme dom, příp. jinam. To teda se sporťákem nebude problém, ale bude to problém, když bude Luky spát... (máme korbu, která se dá převážet v autě jako autosedačka) no a další věc - že když mi usne v autosedačce, budu ho muset přendavat do kočárku - a naopak - z kočárku do sedačky :frowning2:. Takhle jsem jen nasadila autosedačku na podvozek a bylo :frowning2: Já fakt na tom používání sporťáku nevidím žádnou výhodu :frowning2: a jestli mi tam Luky bude řvát nebo nebude spát, tak budu úplně naštvaná :slight_smile:

Molly, jj, třeba se tam někdy potkáme :slight_smile:
12. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni el ty já jsem v lesňáku pořád a ty se trefíš trovna když máme domluvenou návštěvu :unamused:
Lucí luc já myslím že to s tím sporťákem tak špatný nebude a Lukáškovi se v něm bude líbit bude mít trochu výhled pokud mu chceš zádíčka trochu zvednout, třeba mu to přendavání když bude spát nebude vadit, tedy Mišce nevadí buď se nevzbudí nebo hned zase usne. Tedy je pravda že usínání v golfáči poprvé proplakala a pak už nebyl problém když si zvykla. Akorát ta korba na balkon to bude blbý jedině tam zaparkovat s celym kočáram co asi nepůjde. Jedině ho nechat na chodbě a rozepnout bundičku, no nevim. Nějak mi uniklo proč musíš už dát sporťák, korbička už je těsná?
12. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak v noci tak "nádherně" lilo,že taky nikam nepůjdeme :unamused:

Luci,tak to mě takhle nenapadlo,pže mi korbičku do auta neměli,jen tu vyndavací tašku,ale když jsem přendavala z kočárku do sedačky,tak se taky vzbudil,ale jak se auto rozjelo,tak zase spal :sunglasses: já měla radši sporťák,byl totiž hrozně lehký :grinning: a skládal se teda líp než kočár...akorát nevýhoda byla,že neměl podpěrku na nožičky,jinak bych si ho nechala :wink: ale taky jsem ho tam enchávala dospat

přemýšlím co podnikneme,jestli ho mám dát spát poo,když spí večer u babi,nebo jestli máme jet busem k našim :confused:
12. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
opět vítám molly3. :slight_smile:
El, tak v tom největším slejváku já včera utíkala na trolejbus z práce. Naštěstí jsem ho stihla, jinak bych musela na zastávce moknout dalších 10 minut.
Na 17. hodinu čekáme návštěvu, tak jsem upekla Míša řezy a večer si jdu sednout s kamarádkama do Trendu.
Hezký víkend všem. :slight_smile:
12. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, protože Luky je děsně zvědavej a potřebuje koukat ven :frowning2: Když se probudí, dělá v kočáru neskutečné scény... takže někdy ho dám sedět, když je hezky, jindy leží na břiše... prostě cokoliv, jen když nemusí ležet v kočáře a koukat nahoru do boudy :slight_smile: No a korba už začíná být těsná, stejně by tam dýl jak 2 měsíce nevydržel...

Ale zase je fakt, že už bude teplo, tak ho nechám příp. dospat jen na chodbě... už nebude tolik nabalený jako v zimě. No a hold si budu muset zorganizovat čas líp - tak, abych byla hotová, když se mu bude chtít spát :wink:
12. dub 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak to znám, Miška v kočáře prostě ležet nebude, dřív vleže aspoň usínala a teď musím počkat až usne vsedě a pak ji položit, jinak řve a vzpírá se. Pro nás bylo vysvobození když začala dobře sedět, jinak jsme na procházky nechodili jelikož v kočáře prostě řvala ale co má výhled tak můžeme být venku furt a ještě je raději když jsde s námi taťka a nosí se dělají blbosti :grinning: , naštěstí když jsme sami tak to na mě moc nezkouší.
Jinak Leni my nakonec v tom lesňáku byli ale až odpoledne, bylo krásně.
12. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat nemáte některá net od Grape? Jak je to s tím omezením odesílání mailů? Protože jak jsem to laicky pochopila tak nemůžu odesílat maily tomu kdo nemá net od nich, jsou to bídáci a asi se na ně vykašlu. Nemáte někdo tip od koho máte net po kabelu bez pevné linky za rozumnou cenu?
12. dub 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné víkendové odpoledne.
Jdu vás milé maminky pozdravit. Děkuji, že jste dali fotky ze srazíku,také jsem s tím Leni bojovala,než jsem přišla na to,že je to Mozillou :slight_smile: Prostě vám to všem jako vždy moc slušelo, je mi moc líto,že jsem nemohla být s vámi.

Nyní jsem odpracovala víkend a zítra ráno opět odjíždím do Brna,zvyšování kvalifikace...na celý týden:frowning2: Nechce se mi,navíc jsem tam sama,z tohoto kraje a ještě k tomu 11výpravčích..chlapů a já jediná výpravčí žena..alespoň,že na hotelu mám pokoj sama pro sebe:slight_smile:

Jakmile jsem na netu,poctivě vás čtu,takže vše relativně vím,jen čas na odpovědi...toho moc není.

Všechny pokroky miminek..no už ani nemohu psát miminek,ten čas tak letí.Lucinko, Lukášek je úžasný...je to fakt bojovník..po všech stránkách, s ničím se nepáře...je to krásné!

Pavlínko, tobě to jako těhulce neskutečně sluší a zatím jsem stále přesvědčená, že to bude holčička..ani nevím proč.Pokojík se vám povedla na 1*,dokonalý a hezké bylo...připomínáš mi mě samotnout...s tím štětečkem,jak jsi doopravovala detaily:grinning:

Leni(Leon)mám radost, že těhotenství zvládáš v pohodě a že výsledky všech testů dopadají výborně,jen tak dál...a u tebe si naopak myslím,již dle té bojovnosti,kterou miminko ukázalo na počátku..že to bude klučina:slight_smile:

Verčo, ty pařmenko:slight_smile: jak do Trendu...?!Ba ne,hezky si užívej a přeji, ať...se brzy najde ten pravý, však víš...zase se ozvi na icq..příští týden,až přijedu..budu tam, popovídáme,najdeš-li čas.

Leni-El, tedy..už školka?To není možné...:grinning: Snad se vám podaří najít školku,která bude vyhovovat,bohužel víme,jak to se školkami chodí...

Takže se Lucinko nedivím, že s Tádíkem již přemýšlíte o zápisu, o školky, hlavně o ty lepší..je opravdu boj a čekání není na měsíce. Jinak Táda už je fakt chlapák!!!!stejně jak Radušky...na srazíku byli kluci prostě k sežrání.

Petruško,jak doma pokračuje mateřská?:grinning: Snad Lukášek nedává mamince moc zabrat a hlavně, věřím,že jste pořád zdraví a v pořádku!Čekám na fotečky v albíčku...není čásek viď...

Jo a Jituš...já měla v CV od Grape,ten mail mi přišel také---o omezení služeb,ale prý je to dačasné,ale pochopila jsem to stejně, ale co ti chci říci, po celé 2roky co jsem u nich byla jsem neměla problém,vše docela chodilo,tak,jak má, finančně..to máte asi také za těch 357kč? Ale když jsem se stěhovala,noví najámníci nechtěli net vůbec,tak jsem šla vypovědět smlouvu, z důvodu stěhování do jiného města...a to bylo na konci února, zruší mi ho až k 31. květnu!!!!!I když jsem žádala o vypovězení dříve, že net nebude vůbec užíván atd.Moje argumenty vůbec nebrali,vysmáli se mi a já jim jen tak 3měsíce platím..doslova a do písmene za nic!!Moje zkušenost s jednání s nimi...hrůza.Tak pokud najdeš jinou firmu...počítej s tím, že 3měsíce ještě musíte být u nich a i když ne..budete jim stejně platit..

A na závěr..omlouvám se zase za ten román,ale znáte mě...vždy k tomu jednou za čas sednu a píši...když najdu čas. Jak navrhla Lucinka s Lukáškem...od příštího týdne už budu normálně doma a jen práce,takže co kdybychom domluvili jedno odpoledne, že bychom vyrazili do Zooparku v CV? Počasí má být už docela fajn od dalšího týdne,že bychom udělali procházku s dětičkami na čerstvém vzduchu,dali někde čajík atd...Ráda bych vás viděla...a Leni-El-tobě to dlužím:grinning:

Opatrujte se a mějte se všechny moc moc hezky...budu na vás myslet....
13. dub 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí, to je dobře, že ses na nás přišla podívat :slight_smile:
Tak ten další týden (21.-27.4.) bychom mohli něco "spáchat" :slight_smile: Nejvíc by mi vyhovovalo pondělí, úterý, pátek. Ale můžu i o víkendu. Tak pište, jak se vám to hodí :slight_smile:
13. dub 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí,
taky Tě tu ráda vidím. Trend byl fajn. Ale :grinning: myslela jsem, že se na disco budu nudit, ale byla docela pohoda. Přišel ke mně kluk, jestli umím anglicky, tak já, že jo. A on se ptal tedy anglicky, jestli si k nám může přisednout s kámošem. Tak jsem si říkala, proč ne, má tu kámoše, zabaví se navzájem. Jenže si začal se mnou povídat, jak jsem krásná, že on je 3 měsíce rozvedený a má dvojčátka a je mu 20 let. Kamarád šel brzy domů. Po mně chtěl telefon, to víš, že jsem mu ho nedala. Jo, jinak to nebyl Anglán, ale Maďar.
Pak jsme taky jely domů taxikem. No, a před chvílí jsem se vrátila z pizérky, byla jsem tam s bývalou spolužačkou.
Já nevím, jak budu moct na kávičku, nevím, jestli budu mít odpolední nebo ranní, teď to máme všelijak, kolegyně je z nemocnice doma, ale nevím, kdy opět nastoupí do práce.
13. dub 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak prochajdu s čajíkem v lesňáku beru :wink:
Pavlí zítra se chystám do grape zavolat tak jsem zvědavá co se dozvím :angry: mi maila používáme hodně a málem jsem přišla o super věcičky z mmb, jelikož paní ode mně nedocházeli maily naštěstí mi pak napsala tel. a vím o víc lidech co nadávají že si píšou s příbuznými do zahraničí atd.
Verun tak Maďar jo, to já bych angličtinu potřebovala oživit jak sůl, jsem už skoro všechno zapoměla, ale vlastně jsem ji nikdy perfektně neuměla :sunglasses:
13. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme dodělali nábytek v pokojíku a začala jsme malovat dekoraci :slight_smile: zítra by to snad mohlo být hotové, postýlku zatím povlékat nebudu, přijde mi to brzy .... ale aspoň nějaké foto zítra hodím, všechny zdravím :slight_smile:
13. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vilo těším se na fotečky pokojíčku, třeba chytím inspiraci na ten náš :wink:
13. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda vy jste toho zase napovídaly...kdo to má dočítat :grinning:
Užili jsme si nádherný víkend - byli jsme v Praze. Bráchova přítelkyně měla narozeniny, tak jsme byli všichni i s Tádíkem odpoledne posedět - zvládnul to zase na jedničku asi to bude pěknej pařmen :grinning: Byli jsme okouknout autosedačku - chtěla jsem jí vidět nejdřív živě, než jí objednáme přes internet. Ale byl docela problém jí objevit v nějakém kamenném obchodě, ale nakonec to vyšlo. Byla jsem moc spokojená, takže už je objednáno.

Máme další novinku - od pátku se plazíme...i když zatím jen pozpátku. A odposlouchal ode mě "mňam mňam", takže to teď pořád dělá. Dřív, když mu nejela zelenina, tak jsem na něj dělala "mňam mňam" a teď to říká pořád, ale neříká to proto, že by si vyžadoval jídlo :slight_smile:
13. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, postýlku určitě nepovlíkej... však by se ještě Adélce na to prášilo :frowning2: Já povlíkala mezi kontrakcema :grinning: Jinak by povlíkal manžel, než bychom přišli z porodnice :wink:

Dneska jsem zrovna koukala na náš pokojíček - než budu dávat nějakou dekoraci, musíme vymalovat. Tak mě aspoň přešly roupy :grinning:

Luci, a jakou máte vybranou? Já bych jí taky chtěla vidět naživo, ale právě se bojím, že ji asi v obchodech moc nemají - chceme Recaro. Už jsem to tu jednou psala :slight_smile:

Gratuluju Tádíkovi k lezení! No a představ si, že Lukášek zase říká u jídla cosi co se podobá HAM - to mu zase neustále říkám já :grinning: A taky jsem se přistihla, že když má Luky otevřít pusu, tak ji otevírám taky :grinning: Budu mít pěkně procvičený obličejový svaly :grinning:

Holky, tak se domluvíme na nějakém dni... ten lesopark se mi líbí, nebyla jsem tam už ani nepamatuju :slight_smile:
13. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu tajne..z prace..tak jen v rychlosti...Lucinko, k těm dnům...já mohu buď pondělí 21.dubna,ale to jenom do 15hod(poté mám školu),poté pátek 25.dubna...na čase mi nezáleží,mám celý den volno...V sobotu jedeme na muzikál Tři mušketýři do Prahy...Papa.T
Týden tu nebudu(bez přístupu na net)...tak snad se domluvíte..já kouknu, až přijedu..
Jituš...ať s tebou jednají lépe,než se mnou..dej pak vědět.
13. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, máme objednanou Kiddy infinitypro - prohledali jsme kvůli ní i německé stránky, abychom získali nějaké recenze. Je to je zatím jediná sedačka v téhle kategorii (9-18kg), která nepoužívá pětibodové pásy, ale ochranný pult, kterým je vedený pás. Takže v případě nehody se ten náraz rozloží po celém hrudníku a nezaříznou se mu pásy do rukou a nohou. Navíc má odpočinkovou polohu pro delší cestování, což se nás týká. A v neposlední řadě je lehká, takže s ní bude jednoduchá manipulace. Jsem ráda, že jsem si jí mohla osahat :grinning:

Taky bych ještě nepovlíkala. Nás navíc čekalo při návratu z porodnice vééééliké a moc "příjemné" překvapení. Vytopený byt - odnesly to tři místnosti. Obývák, moje pracovna a Tadeáškův pokoj, který byl čerstvě vymalovaný :angry: Sousedům nad náma prasklo topení a protože byli na chalupě a manžel se mnou v Praze, tak si toho nikdo nevšiml :angry:
13. dub 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem domalovala dekoraci nad postýlkou, mám v albu nějaký fotky, zatím je to ještě takový nezabydlený, musí se dokoupit ještě nějaký nabytek, hračky, a až bude povlečená postýlka bude to taky určitě hezčí :wink:
14. dub 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak snad nezapomenu...
veru-jsem rada,ze se mas dobre :wink:
pavli-tesim se,az se opravdu uvidime, moc si nepsala,jak se mate vy dva,ale verim,ze dobre,takze ted se nam hezky vzdelavej :slight_smile:

- koukam,ze deti zacinaji mluvit,no to priste na srazu bude jeste vetsi legrace,az bude rvat hudba,my i ty deticky :grinning:

-jinak 21.4. bych asi mohla....v ten patek odpoledne taky

-vilo-pokojicek je naahernej,moooc se mi libi ten nabytek
a jak pises,zabydlene to neni,ale ono to bude asi az v dobe,kdy nam tam budou plakat ti mimiskove, do te doby myslim,ze to porad nebude ono :dizzy_face:
14. dub 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak na ten lesňák koukám že se začíná spíš hodit pondělí, mi máme plavání, ale když bude moc pěkně tak bychom to vzali rovnou tam odtud a dorazili bychom po jedný hodině :wink: . Jinak je mi to jedno, tátu sice příští týden máme doma, ale on se bez nás chvíli obejde :grinning: snad si nenaplánujeme někam vyjet :sunglasses: .
vilo pokojíček je moc pěkný takový útulný a až bude zabydlený určitě bude ještě útulnější :slight_smile: dekorace téhle značky se mi moc líbí to včeličkové světlo je moooc pěkné, mě ale vadí že jsou to bodovky, ty už nechci, holky co je máte kupovali jste je přes net nebo se dají tu někde koupit v obchodě?
14. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapoměla jsem lucí luc já taky otevírám pusu s Miškou, a MM se mi pořád směje
14. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer

miminkum gratulujeme k pokrokum, Tadeasek uz bravurne leze a zacina z neho byt mamanek :grinning:

marodi brzy se uzdravte, my ted bojujeme s rymou :frowning2:

Jitus, plati ta streda?
14. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš to víš že platí, snad nebude lejt :wink:
14. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok :grinning: snad ne
14. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule: já jsem ho kupovala v Žatci
15. dub 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kde v Žatci? V tom Dětském světě nebo jinde? Radši bych si to taky koupila než objednávala :wink:
15. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí bylo to v elektru Jarolímek, adresa je Tyršova 290, je to kousek od kruháku se sudem, v prvním patře mají různé kabely atd a ve druhém svítidla
http://www.elektro-jarolimek.cz/
15. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tady je diskuze o tom světle. :sweat_smile: Se omlouvám, já myslela, žes v Žatci kupovala tu dekoraci :grinning:
Ale jinak díky za tip :wink:
15. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek