• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahojky holky, tak jsme byli na tom očním, tak máme šilhání potvrzený, ale jen trošku, dr. to nějak nazývala ale to si nepamatuju, prý to má od toho že má široký nosík, tak může trochu překážet,zatím to nic není, ale musíme to hlídat a za půl roku se máme ukázat. A až začne pojmenovávat věci jako kachnička-pipi, letadlo-éro atd. tak mám namalovat určité černobílé obrázky a naučit jí se zalepeným očkem a ukozovat jí to, tak na to jsem teda zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí kimby tak jsem dnes do grape volala a asi jsem měla zrovna štěstí, byli do tel. příjemní a ochotní a technik mi to co mám udělat vysvětlil, stačilo něco přenastavit v outlooku. :wink:
15. dub 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jdu reagovat na Grape, ale nemám osobní zkušenost. Chlapovi vedle ve vchodě někdo přeřezal kabel, asi 3 metry ve sklepě. V Grape to nechtěli řešit, že si to má vyřešit sám nebo že má zaplatit 300 Kč. On, řekl, že to tedy ne, že to se může dít každý týden a brzy by přiště mohl platit pořád. Nakonec se tam s nimi pohádal a bylo po jeho. V Grape to zaplatili ze svého.
Jituš, jsem ráda, že Ti to v Grape vyšlo, že byli milí. :slight_smile:
Též se připojuji ke gratulaci, že Tádík už leze. :dizzy_face:
Holky, se mnou na kávičku nepočítejte, budu v práci. :frowning2:
Jo, myslím, že to je úplně normální, že když krmíte děti, tak s nimi otevíráte pusinku. Děti na vás koukají a napodobují vás. :slight_smile:
Leni vilo, máš krásné fotečky. :dizzy_face:
15. dub 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...jsem tu nová, tak doufám, že mě přijmete. Nemám si s kým popovídat, jsem z Jirkova a neznám žádnou maminku.
15. dub 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
schwarzovko vítej mezi námi, mi tu nikoho neukousneme :grinning: Radeček je kouzelnej.
Samí chlapi, Miška je tu pořád jediná holka :rolling_eyes: Leni a Pavlí (ikdyž ty jen možná) musíte tu převahu porušit :grinning:
15. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!! :slight_smile:

Pavlí (Kim) tak už jsem se polepšila a fotečky přidala a jinak je na mateřské báječně!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Jinak mě se srazík v pondělí hodí jen dopoledne, ve 13 hod jdu na gyndu na kontrolu po 6 nedělí takže se mnou odpo nepočítejte :wink:

Leni (Vilo) fotečky jsou moc hezký :wink:

Jituš neboj to šilhání bude ok a kdyžtak bude Miška nosit na chviličku spešl brejličky a pak to bude ok, teda myslsím za mě to tak bylo :sweat_smile: :grinning:

Veru škoda že nedorazíš :frowning2: tak příště u mě na kafíčku :wink:

Leni (El) téééda Lukša ti chodí do kytky, no super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A zase jsem zapomněla na co chci reagovat z předchozí stránky tak to ještě prolítnu a odepíšu :grinning:
15. dub 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už vím :grinning:

Molly vítej opět mezi námi :wink:

Já pusu otvírala na Haničku taky takže u Lukyho to vidím stejně :grinning:

Pavlí tý brďo už 30tt??Jak se cítíš prdelko?? :dizzy_face: A s tím ukecaným srazíkem souhlasím :grinning: :grinning:

Lucí (Luk) no s tím vytopením by mě šlehlo :angry: A gratulujeme k lezení to je boží :dizzy_face:

A to je snad asi vše :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my v pondělí nemůžeme, ale přifaříme se příště, tak hodně foťte :grinning:
Tak jsem si dneska říkala, jestli z Tádíka nebude módní návrhář :grinning: Nastěhovala jsem mu hračky ke mě do pracovny a šila jsem mu polstrování do jídelní židličky. Hračky ho vůbec nezajímaly, ale byl naprosto fascinovanej ze zvuku šicího stroje :grinning:

Schwarzovka - vítám tě mezi námi. Ráďa je nádherný miminko :wink: Taky jsme z Jirkova.
15. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí že by druhý Klír?? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petí, mě taky málem šlehlo. Ale měla jsem tak zblblý hormony po porodu, že jsem ani brečet nezačala. To jsem začala až ve chvíli, kdy jsem zjistila, že máme už tři dny otevřený dveře od balkónu dokořán. Mimochodem bydlíme ve druhým patře a proti nám další barák, takže jsme měli obývák jak na výstavě - akorát chyběla cedule "Pojďte dál, času máte dost, vrátěj se až v pondělí". Tchýňka totiž měla klíče, aby mohla zalít kytky a větrala - nevím proč v pátek, když jsme se vraceli z porodnice v pondělí, nezavřela dveře a od tý doby tam nebyla. To už jsem fakt brečet začala. A to jsem netušila, že bude ještě hůř. Samozřejmě se chtěli přijít hned podívat na Tádíka (to chápu), ale usadili se a nemínili odejít, takže odešli až o půlnoci. Fakt už jsem nezvládala - v poledne nás pustili z porodnice, cesta z Prahy domů - vyplavenej byt, otevřenej balkón a návštěva do půlnoci. Dneska už se tomu jenom směju :grinning:
15. dub 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí no tý brďoo to je jak z hororu, to byl teda návrat, ale super že už se tomu dneska směješ :grinning: Dost mě pobavila cedule s nápisem Pojďte dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme v tý době navíc ještě ani neměli pojištěnej byt...i když tady by pojistka byla na nic - když byl balkón dokořán, to je jako bych pověsila na zastávce klíče a dala k tomu lístek s adresou. Jo, představovala jsem si nádherný romantický návrat z porodnice, jak budeme všichni tři spolu - užívat si, že jsme rodina a všechno bylo jinak. Dneska už to jen přidávám jako "veselou příhodu z natáčení", když se někdo začne ptát na porod :grinning:
15. dub 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a proč se tady řeší srazík v pondělí, když nikdo nemůže? :grinning: To jsem nějak nepochopila... psala jsem, že nejlepší by bylo pondělí, úterý nebo pátek - klidně i víkend, ale můžu kdykoliv... :wink: Tzn., že klidně i středa a čtvrtek :grinning: A vy tu všichni píšete, že na srazík nedorazíte, protože se vám pondělí nehodí :grinning:

Luci, tak u nás byla rodina taky na návštěvě, ale odešli normálně. Nepamatuju si v kolik, ale do šesti byli určitě pryč :wink: Z takové návštěvy bych po návratu z porodnice měla teda nesmírnou radost :frowning2: No a vytopení a balkon - to nekomentuju. To by mě asi šlehlo :unamused:
15. dub 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo, a u nás novinka :slight_smile: (jste mě s tím srazíkem v pondělí tak rozhodily, že jsem na to málem zapomněla :grinning:)

Dneska před obědem spal Lukášek na balkoně 2 hodiny! Takže se měl najíst a jako vždy - jít po obědě ven. No a když jsem si představila, že nebude spát, protože bude vyspinkanej po těch 2 hodinách, takže bude v kočárku neskutečná scéna, bude řvát, vztekat se, zvedat... tak ještě než se vzbudil, jsem mu přestavěla kočár na sporťák :slight_smile: Sice byla zrovna dneska zima, ale dala jsem mu do něj zimní zavinovačku do autosedajdy a nánožník a Lukášek byl neskutečně šťastnej :slight_smile: taťka mi dělal něco na autě, tak jsme se vydali za ním a Luky celou dobu tam povídal a povídal... zpátky zase spal a cestou z obchodu ke tchánovcům zase povídal :slight_smile: Evidentně se mu tam líbilo. No a když jsme šli od tchánovců, tak jsme jeli tatínkovo autem a máme tam integrovanou autosedačku - takže seděl už normálně po směru jízdy, koukal z okna a byl zase šťastnej :- D
15. dub 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já to teda rozseknu:

Malá procházka v lesoparku, pak příp. čajík, kafíčko...

Peťulka může kdykoliv kromě pondělí, Kimby se hodí pátek a Pavly může v pátek odpoledne.

Takže v pátek někdy po obědě bych to viděla na prochajdu v lesoparku - Kdo chce a hodí se mu to, můžete se přidat. Nebrala bych to ani moc jako srazík (ten jste si užily nedávno), ale spíš jako společnou procházku :slight_smile:
15. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,prijela jsem z plavani,jen prolitavam a nedocitam,chci jen rict,ze jsem dneska byla pro kocarek,jela jsem s nim k mamce a jsem stastna!!!!
jo a srazik - ma zmenu,v pondeli muzu jen do 3,jinak ostatni dny uplne v pohode
15. dub 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já v pátek nee - rodinná oslavička. Máme na obou stranách rodiny Jaroušky (u manži 3 a u mě 1). Takže v pátek slavíme s tchýňátkama a o víkendu u našich. Ale my se na prochajdu přidáme určitě příště :wink:

Luci, tak to vidíš, jaký má sporťák úspěch :grinning: Mě v pátek přivezou novou autosedajdu, tak už se na ní moc těším.
Pavly, to je super, že nakonec s kočárkem spokojenost :slight_smile:
15. dub 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí luk tak z toho návratu z porodnice co jsi měla ty by mi asi šlehlo, já se jen modlila ať moc nechodí návštěvy a naštěstí tak i bylo.
Lucí luc no vidíš a ty ses toho sporťáku bála :grinning:
Tak se mnou na páteční procházku počítejte, čas je mi jedno, já tam jsem stejně z domova za pár minut. Jen doufám že se vidaří počasíčko :sunglasses:
Pavlí hlavně že jsi s kočárkem spokojená ba dokonce nadšená :slight_smile:
15. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je škoda, ale jak píšeš - přidáte se příště :wink: Vzhledem k té naší "akci" s očíčkem plavání stejně zatím vypouštím, takže ani plavečky nebudeme potřebovat :wink: Ale jsi moc hodná, žes nám je chtěla půjčit. :slight_smile:

Lukášek teď většinou kolem 11 hod. chodí spát a spí tak hodinku - hodinku a půl. Takže až by se naobědval, tak bychom vyrazili... asi ta druhá by byla ideální :slight_smile: Co vy na to? :slight_smile:

Takže pátek 25.4. v 14,00 hod. :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, a dneska jsme byli na ortopedii a konečně MÁME jadýrka! :dizzy_face: Tak aspoň jeden problém vyřešen :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí gratuluji k jadýrkům :grinning:
A vůbec jsem tu negratulovala klučíkům k pokrokům, tedy Tádíkovi od Raduš jsem chtěla osobně, ale škoda nevyšlo to :wink: Tak gratuluji teď :wink: :grinning:
16. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, děkujeme. Já z toho fakt měla nesmírnou radost, když dr. říká - tak, tady už máme jadýrko.... a tady taky :dizzy_face: Ale já jsem si to tak trochu myslela, protože když jsme cvičili, tak už mu tak tak trošku jakoby "křupalo" nebo jak bych to popsala... :slight_smile:
16. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlínce gratuluju ke kočárku. :dizzy_face:
Lukáškovi veliká gratulace k jadýrkům a že se mu ve sporťáku líbí. :dizzy_face:
Luk, z vytopeného bytu by mě šlehlo. :angry:
Se mnou na srazík nepočítejte, příští týden budu pracovně vytížená, tak si ten lesopark užijte. :wink:
A kde je Martinka? :confused: Už tu dlouho nebyla. :frowning2:
16. dub 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hoolky!!!

Tak já hlásím že 25.4 se ráda srazím a vše mi vyhovuje!!! :wink:

Zítra nás čeká kontrola nožiček a pak odpo Vítání občánků, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:

Lucí též se připojuji ke gratulaci k jadýrkům :dizzy_face:

Veru, Lucí škoda že nedorazíte :frowning2:
16. dub 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu pozdravit,dneska mi nebylo nic moc dobre....ted snad bude lip,meli bychom jit k mamce-na kocarek,tak se tesim....

ten patek si pisu a kdyz to bude jen trochu mozne-jako ze nic nevim-tak urcite taky dorazim :wink:
16. dub 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,nějak nestíhám dlouze reagovat,jen jsem dočetla :wink:

takže vítám novou tvářičku schwarzovku :slight_smile: Radeček má kouzelnej úsměv :dizzy_face:

všem gratulujeme k pokrokům :sunglasses:

a na procházku dorazíme pokud bude hezky,pže jsme sami doma,tak musíme trolejem :sweat_smile: ale doufám,že bude,chci vás vidět :grinning: :dizzy_face: akorát všechny budete mít kočárek :grinning:

do kytky už nečůrá,jen jí furt povytahuje :sweat_smile: za kmínek,tak doufám,že to přežije :grinning: já jí vždycky zatlačím zpátky :grinning: je totiž nově přesazená,tak ta hlína je ještě taková lehká :grinning:

Lucí jadýrka super,konečně taky pozitivní zpráva od dr viď :slight_smile:

Lucí (luk) tak vytopený byt a ještě návštěva do půlnoci...já bych si šla lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni (vilo) fotečky kráááásný :dizzy_face:

a Leonka se taky dlouho neukázala? :confused:
16. dub 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
len-ja mit kocarek zatim nebudu,necham ho doma,jo :grinning: :wink:
16. dub 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, třeba po nás zdědíte další plavečky - už máme další - frajerský s nohavičkou :grinning:
Pavly, to je super, že už máš všechno s kočárkem odzkoušené dopředu. To já jsem experimentovala až s Tádíkem, protože jsme měli kočárek schovaný u našich.

Mám radost, protože v Lidových novinách dneska vyšel test autosedaček a ta naše vyšla skvěle. Má lepší vyhodnocení než Maxi Cosi Tobi i Maxi Cosi Priorifix - z těch testovaných na tom byla líp jenom Romer Duo Plus.
Luci, vy chcete Recaro, viď? Hodnotili Recaro Start (tu asi vybranou nemáte, ne?) ale to je 9-36 kg.
16. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

El - ale já jsem tady :slight_smile: -aspoň jednou týdně se hlásím, aby jste věděli, že jsme v pořádku. Stále si užíváme pohodový průběh těhotenství. Včera jsem dokonce měla pocit, že mě mimčo zevnitř dloublo-vím houbeles jak maj vypadat pohyby :grinning: , ale na ty mi to přišlo ještě brzo. Sedím si v poklidu u počítače a najednou dloubnutí zevnitř, až má čloběk chuť říct au... . Tak nevím.
Jen v pondělí jdeme na krev na Tripl testy(nevím jak se to píše)-pevně doufám, že bude všechno v pořádku!

Jinak také vítám nováčka schwarcovku :slight_smile: .
Lucí gratuluji k jadérkům a Pavlínce ke koupi kočárku.
Lucí(luk) z vytopeného bytu i návštěvy bych asi taky nebyla :rolling_eyes: . Ale je vidět, kolik toho ženská psychicky zvládne :dizzy_face: :dizzy_face: . A pak že jsou ženy po porodu labilní :wink: :wink: , to mohl prohlásit jenom chlap.
Jituš-uvidíš, že sešilhání upraví-držím palce, aby to bylo co nejdřív.
Jnak na co ostatní jsem chtěla reagovat-už zase nevím :dizzy_face: . No já si třeba vzpomenu. Mějte se krásně.
17. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek