• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Luci, chceme 9-36 kg, ale jmenuje se to jinak... teď nevím jak. Zkusím ten test najít někde na netu :wink: ať můžu taky srovnávat. Třeba ještě změníme názor :grinning:
17. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já taky cítila první pohyby někdy kolem 16.tt :wink: Ale spíš to bylo, jak když na mě někdo zevnitř ťuká :grinning: "AU" se mi teda říct nechtělo :grinning:
17. dub 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem pohyby taky cítila, takhle brzy jako Lucka Dr. říkala, že je to proto, že jsem hubená...je to divný, ale na ten pocit při pohybech si pamatuju naprosto přesně, ale třeba porodní bolesti jsem si nevybavovala už ani den po porodu - má to ta příroda chytře vymyšlené, abychom si pamatovaly jen to příjemnější a nepříjemné zapomněly :grinning:

Luci, já bych asi do 9-36kg nešla, připadá mi to jako obrovský váhový rozptyl. Myslím si, že prostě nemůže sedačka na 100% vyhovovat ani ne ročnímu dítěti a dítěti, které má 36kg. Navíc si myslím, že určitě nebude chtít jezdit ve stejné sedačce ještě v páté třídě na základce. Ale to je jen můj soukromý názor :grinning:
17. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak se jdu zase nahlasit i ja

byla jsem mimoradne u doktora,neco se mi nezdalo a nebyla jsem za trapnou,ale mam zanet, navic mi delal mimoradne testy na krev,takze vysla i chudokrevnost, a mam zvyseny davky i magnezia....plus navic se mam jeste vic setrit, pry je pro me vhodne lezet, cist si a tak...takze parada...ale jinak jsem zavrena a mimi se ma dobre,tak huraaaa :wink:

leonko-jsem rada,ze vse ok, verim, ze i testiky,co ty odbery kvuli cice??
a jinak ja jsem taky citila pohyby v 16tt-kdyz jsem si dala ruku na bricho,tak jsem zretelne citila jako rybu,ktera projela....

az budu potrebovat sedacku,tak vim,kam se prijdu poradit!!! :wink:
17. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, to je moc dobře, že jsi k doktorovi šla...takže šup, šup a natáhnout se na postel do náááádhernýho pokojíčku a odpočívat :dizzy_face: To je super, že tě hlídají. Fakt není nad dobrého Dr. Když jsem na tom byla hodně psychicky špatně po AMC, tak mi moje Dr. i sama od sebe volala :wink:

Já nevím, jestli to tak taky některá, co už máte miminko, máte. Nevím, jak bych to řekla, ale já si letos "prožívám" samozřejmě ve vzpomínkách svoje těhu znova. Na Štědrý den jsem vzpomínala, jak jsem ho prožívala těhotná. Nebo třeba den, kdy jsem byla na AMC. No a dneska je to přesně rok, co jsem se dozvěděla, že Tádík je kromě té (drobnůstky na srdíčku) v pořádku. Já jsem fakt asi švihlá. Dokonce jsem si psala i něco takového jako těhu deník :grinning:
17. dub 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luky
odpocivam zatim u pocitace,ale chce se mi spat,takze asi na chvili zahucim :grinning:
kazdopadne svihla nejsi,protoze ja mam taky denicek :pensive: :grinning: a ja si zase rikam,jake to bylo vloni touhle dobou,kdyz jsem byla nevesta a jak jsem co prozivala a jak to prozivam ted,jak jsem doufala,ze v tuhle dobu uz budu tehu a ani me nanpadlo,ze uz budu tak vysoko tehu...takze nejsi svihla,nebo tu jsme minimalne dve :sweat_smile:
17. dub 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte těhulky, jsem sice teď už ze slovenska, ale bydlela jsem skoro celý život v Klášterci, tak hledám, jestli tu není někdo, koho znám...přeji krásné těhulkování a zdravé miminka :wink:
17. dub 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ta naše sedačka má zmenšovací vložku. Do sedačky, která by ji neměla a byla by stejně velká pro obě váhové skupiny bych taky nešla :wink: A nemyslím si, že Luky bude mít v 5. třídě míň než 36 kg :grinning: Navíc nevidím důvod, proč by mu to mělo vadit. :wink: A kde je psáno, že ta autosedačka vydrží 10 let, že :grinning: Ale chceme Recaro a ta co je jen 9-18 se mi tolik "nelíbí" - myslím jako vlastnostma :slight_smile: Ale jak říkám, ještě nemáme definitivně vybráno a ještě je asi čas - Luky se zatím do vajíčka vejde :slight_smile:

Pavly, to je dobře, že jsi nakonec šla k Dr. :wink: Chudokrevná já jsem prý od malička :grinning: Dostala jsem na to ve 20.tt železo (myslím, že to byl Aktiferrin :slight_smile: )

Andy, ahoj. Tak o sobě napiš víc nebo přidej fotku. :grinning: Takhle nemůžeme vědět, jestli Tě třeba neznáme :grinning:
17. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlela jsem v KL- na "nováku", chodila na 4- tou základku, pak ZKL_ provoz služeb... a když jsem se ve 26 vdala, odstěhovala jsem se na Slovensko..teď tu bydlím 5 tý rok a čekáme druhé mimi- první je syn Danielko a druhý bude taky syn Jakub- už ne za dlouho :dizzy_face: :dizzy_face: ...fotku musím nějakou pěknou najít..jak najdu, vložím :sweat_smile:
17. dub 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem rok starou fotku, ale jsem to já :sweat_smile: ...jak budu mít lepší, vložím a aj nějaký albumek udělám- teď musím jít lehnout, bo mně bolí bruško, tak ať ještě dva týdny vydržíme :sweat_smile: :zipper_mouth: ...zatím papa :dizzy_face:
17. dub 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leonko, držím Ti pěsti, ať Ti dobře dopadnou testy.
Pavly, je dobře, že Tě doktor hlídá, jak už holky psaly.
A když jsme u těch doktorů, tak já mám pro sebe taky super zprávičku. :dizzy_face: Včera mi volal obvodní lékař, tak moje borelióza, v jedné už nejsou žádné protilátky a v druhé se to snížilo z 1,6 na 1,2. Ale norma je 0,9. Tak říkal, že mám přijít zase na odběr krve tak v srpnu nebo v září, jak se mi to bude hodit. :slight_smile:
Holky, ukážu se tu asi až v úterý, tak si hezky užijte víkend. Pa, pa. :slight_smile:
17. dub 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já taky bydlela v Kl. "na nováku" :slight_smile: Teď bydlím už 2 roky v Kadani :wink: Jak jsem pochopila, tak jsi o něco starší než já. Já chodila na 3. ZŠ a od třetí třídy na 1. ZŠ :slight_smile:
Ale podle téhle fotky nevím... :slight_smile: Jestli Tě znám třeba jen podle vidění, tak podle fotky jsem to nepoznala :slight_smile: Ale třeba se fakt známe, když jsme obě ze stejného sídliště :grinning:

Ahoj Verčo, je moc dobře, že se ta Tvoje borelioza lepší :slight_smile:
17. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to vždycky hodí na 1. stránku, když odešlu příspěvek :unamused: :astonished:
17. dub 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
andy-taky jsem klasterec a tak nejak jako lucinka...
veru-gratuluju!!!!
luci-me to dela taky,taky mi to skace na prvni stranku

holky,jedna z nas "cervnovek" rodi :unamused: ,mam husinu
17. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavly, teď jsem na to do června koukala - je to velikej bojovníček, váhu má krásnou na to, jak mezi nás pospíchal :slight_smile: Určitě bude v pohodě, ale taky jsem měla husinu, když jsem to četla.

Veru, to je fajn, že se to lepší :dizzy_face:
17. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luky-ahojky
no jsem z toho pryc...mame fakt prvni miminko- v dubnu!! a to my planujem 1.6. vylet nekam k praze....tyyyy jo, a bojovnik to je,ale je hlavne to bylo fakt z hodiny na hodinu!!! :fearful:
17. dub 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, takhle brzy? :astonished: Tak ale jestli má na to váhu, tak snad bude Ok.
Mně právě před 3 hodinama porodila kolegyňka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak máme dalšího kamaráda :slight_smile:
17. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-taky gratuluju!!!! :wink:
17. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik má mimísek? Si nedokážu představit - rodit 2 měsíce před termínem :unamused:
17. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=55292&vGroupOffset=0

už se to řeší :slight_smile: To jsem si oddychla... jsem se lekla, že je to nějaká novinka :grinning:
17. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,prave vaha uplne super 2400!!! to je nadhera!!!takze snad bude a je vse OK,jsem rada za ne! taky si to neumim predstavit!

a s tim skakanim, taky jsem rada,ze je to jen chyba!!! :grinning:
17. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si dat sprchu a lehnout si, byl to vycerpavajici den,zitra zase prijdu,papa vsem, maminkam i mimiskum :wink:
17. dub 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hezká váha na to, že je Jáchymek na světě skoro o 2 měsíce dřív :slight_smile:
Taky se rozloučím... zase máme už týden náročné noci (buzení po hodině + každou noc hodinu vzhůru), tak si půjdu brzy lehnout a čerpat síly :slight_smile:

Pa
17. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-to me mrzi,ze zase mate problemy se spanim!!!! snad zase brzo bude lip.....
a jinak beru totez na tu chudokrevnost a taky jsem se divila,ze to prislo az ted,taky se s tim peru od malicka :wink:
18. dub 2008 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mam jeste dotaz,jsem uchylna na haberu a chci na koncert,neni tu nejaka stejne "postizena"? premyslim nad plzni,jestli by milacek bych ochotny me tam vzit.....neni nas tu vic? :slight_smile:
18. dub 2008 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavly, tak nad Haberou taky přemýšlím ale nad Prahou :grinning: Byla jsem byla v 8. měsíci v kině a neměla jsem z toho pak dobrý pocit. Neuvědomila jsem si, že reklamy na začátku jsou tak strašně moc nahlas, takže se Tádík strašně rozkopal, asi se mu to moc nelíbilo.

Pavly, s tím výletováním si nedělej hlavu. Já jsem byla ještě týden před porodem na chalupě (s sebou tašku do porodnice) a neustále jsem všechny stresovala, že by byla sranda, kdyby se Tádík rozhodl narodit, tak bych musela do porodnice do Benešova, kde jsem se shodou okolností narodila i já...a nic. Nestresuj se tím, že už je první červňátko na světě, protože to bys od teď nemohla vůbec nikam a vůbec by sis ty poslední dny ve dvou neužila. Nemysli na to a užívej si těhulkování :slight_smile:
18. dub 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no náš Luky byl na hlasité zvuky zvyklý :grinning: já jsem totiž blázen a rádio v autě mi vždycky řvalo na "plný koule" :sweat_smile: I v těhu... teď už teda ne, ale stejně ho nemáme potichu... tak nějak normálně. A Luky je na to fakt zvyklý. Dokonce, když nemáme v autě puštěné rádio, tak hlasitě "hubuje". Když ho pustíme, tak si v klidu usne :grinning:
18. dub 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no ja se taky nebojim hluku,protoze stejne jako lucka - radia mi vsude rvou a ja s nima - a to hlavne landa, kabati...takze myslim,ze to by slo :grinning:
praha me taky napadla,ale musime pak domu a po te plzni je statni svatek-aby me mohl milacek dovezt a nemusel rano do prace....ale uvidime,jemu se prave nezda-tehulka a koncert - a ja tak chciiiiiiiiiiiiiii

luky-a nestresuju se,neboj,jsem taky rikala,ze beru tasku a do porodnice jsou to 2 hodiny cesty,kdybych se necitila,tak proste zabalime zabavu a radeji pojedem...a verim,ze to spis dopadne ok a nebude problem :dizzy_face:

holky,mely jste po tech krecich v lytkach v noci pak potize i pres den-me stale boli doslapnuti a to nohou cvicim....
18. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky můžu se přidat do diskuze? Pocházím z Chomutova jezdím sem i do práce (zatím) ale přestěhovala jsem se za nastávajícím až k Roudnici.
18. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vítám Jitullku - jsme rády za každou novou mamču, skoromamču, snažilku i nesnažilku :grinning: Teda to dojíždění obdivuju. Ranní vstávání jsem v těhu moc nezvládala, navíc já bych asi musela dojíždět s kyblíkem náručí :grinning: :grinning: :grinning:

Pavly, tak já jsem kolikrát po těch křečích nemohla pořádně ani chodit :unamused: Taky jsem se to snažila rozcvičit, ale někdy to zkrátka nepomáhalo.

Rádio jsem taky poslouchala docela nahlas - dodneška mám pocit, že když pustím CD s Haberou a je tam "Reklama na ticho", tak že Táda ví, o co jde :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si srandu, ale chuděra jí slyšel tolikrát :wink: Takže hlasitou hudbu v autě si užil taky, ale tenkrát to kino byl mazec - je fakt, že ty reklamy pouštějí strašně nahlas, film byl v pohodě ale ty reklamy nee.
18. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek