• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
no taky v práci klimbám a mám toho plný zuby. Navíc mi začala těhotenská zácpa takže se necítím opravdu dobře no ale musím to do června zvládnout.
18. dub 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to teda nic moc :confounded: A co děláš, pokud to není tajný? :wink:
18. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pracuju v nemocnici na onkologii v kanclu.
18. dub 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně si to dojíždění nedovedu představit. To jseš vážně dobrá. A co albíčko? Bude? :wink:
18. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už to ted taky nezvládám tak se těším domu ani nevíš jak. Mám tu zácpu a je mi blbě. Albíčko bude ale zatím do něj nemám co dát. 29.4. jdu na gyndu tak bych měla mít už i foto.
18. dub 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem chodila do práce do 22tt a pak už jsem musela zůstat doma - bála jsem se, že se budu nudit, ale bylo to v pohodě.
18. dub 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já se nebojím. Od června budu chodit do aguachobotniček na kurzy a 28.6. se vdávám takže ještě budu doladovat svatbu. A pak jsou prázdniny to bude dovča a nejhorší bude ten podzim to už je pak hnusně ale to zase budu koule nebohyblivá:slight_smile:)
18. dub 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do chobotniček chodím taky - na plavčo s Tadeáškem a moc nás to baví. Tak to se fakt nudit nebudeš, když tě čeká ještě svatba. No a na podzim budeš odpočívat a nabírat síly na ten frmol, co nastane, až se narodí mimísek :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem myslela, že půjdeme ven, když je tak hezky a Tádík od 11h spí :wink:
18. dub 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je zlatíčko když tak dlouho spí moc mu závidím:slight_smile:)

jo ty chobotničky jsou super akorát ty kurzy to je pálka.
18. dub 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Levný to zrovna není, ale je to fakt super :grinning:
Tak jsme vzhůru, doslova a do písmene vyspinkaný dorůžova, tak se rychle nadlábneme a letíme ven.
Hezký víkend :dizzy_face:
18. dub 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to hezky užijte já za chvíli pádím domu. Hezký víkend
18. dub 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Pavly, jak jsem Ti už psala - měla jsem to stejně. Na křeče mi trochu pomáhalo, že jsem měla nohy výš než hlavu :wink: Křeče byly, ale ne tak časté.
Vítám Jitullku.
Tak já dojížděla skoro celé těhotenství (poslední 2 měsíce jsem už byla doma - na ŘD). Sice jsem dojížděla jen cca 8 km, ale pohoda. Vůbec mi to nevadilo. Kyblík jsem potřebovala vždy jen doma a v autě mě to nikdy nechytlo :slight_smile: Ani vstávání mi nevadilo. V těhu jsem nebyla vůbec unavená. Jít si lehnout přes den? Pche... to jsem neznala :slight_smile: A mám podezření, že právě proto máme tak nespavý dítě :grinning: :sweat_smile:
18. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, ta tvoje teorie o spánku je super :grinning: Já moc nezvládala vstávat ráno, ale to vlastně vždycky ne jenom v těhu...jsem typická sova :grinning: Vůbec nechápu, kde se ve mě v posledním ročníku na škole brala energie, že jsem třeba do tří dělala na absol. práci a ráno letěla na cvičení (ne tělocvik ale z dějin kultury - celá skupina jsme chodili po Praze a vzájemně jsme si museli dělat průvodce). Při tom se to fakt zalomit nedalo :grinning:

Na ty křeče mi pomáhalo, že jsem propnula chodidlo a rukou jsem si ho jemně tlačila směrem ke koleni...nevím jak to popsat. Ale určitě to znáte a víte, co myslím :grinning:
18. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje, jdu vás pozdravit u nás nic nového jen máme 5. zoubek.
Tak já hluk nemám ráda, to jse s vámi neshonu :grinning: s přítelem máme i vždycky boj jak bude nahlas televize, já to stišuju a on dává nahlas že to neslyší :angry:
jitullko vítej, ty býváš na beremku viď, já k vám občas nakukuju, u nás to bude aktuální až příští rok.
Pavlí někdy mě po noční křeči v lýtku bolela noha ještě pár dní :unamused:
A také jsme před porodem jezdili na chalupu a tak, tašku jsem měla doma, máme to jen půl hodiny cesty autem.
Lucí luc ať se zase noci rychle zklidní, Miška se mi budí už jen 2krát za noc dřív 4x a to i při růstu zoubků(klep,klep, klep).
19. dub 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu koncertu - Pavlí, všask si vzpomínáš, že já jsem byla i na fesťáku :grinning: A při jedné kapele (už nevím co to bylo) jsme byli normálně po podiem :slight_smile:

Luci, fakt jsem si všimla, že většinou maminky, které byly v těhu na neschopence nebo hodně spaly, mají i miminka, která krásně spí... na druhou stranu takové aktivní mamči jako jsem byla já mají mimísky, kteří spinkají přes den jen v kočárku nebo doma po 30 min. :grinning: Příští těhu proležím a prospím :grinning:

Jituško, gratulujeme k 5. zoubku! Nám se zoubky stále zdárně vyhýbají :grinning: No a abych pravdu řekla, tak k Tobě mi to sedí, že nemáš hluk ráda. :slight_smile: Přijdeš mi hrozně klidná a tichá :wink: To já jsem neskutečně uječená :sweat_smile:
19. dub 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím nes počasí na nic ale my se máme dobře jsem zvědavá jak dopadne švagrová čeká chlapečka a v pátek jí zjistily že má málo plodové vody tak malej musí na svět dříve tak držím palečky a čekám
:fearful:
19. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí tak to máš se mnou naprostou pravdu, já jsem kliďas a taky mám klídek ráda :wink:
a taky já byla v těhu na neschopence a pořád jsem chrněla a Miška určitě není spící miminko, tedy přes den, v noci jen s buzením na nakrmení spinká od narození krásně.
19. dub 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny vecer

Misce gratulujeme k zoubku :grinning:

ja byla na neschopence a hodne jsem lezela a Tadeasek je hodne klidne a spici miminko :slight_smile:
ja taky hluk nemusim a Pavlovi taky stlumuju televizi :grinning:

my mame 6.zoubek :slight_smile:
19. dub 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zaběhla nakouknout, co je nového...

Holky nevíte náhodou některá, jestli mám nárok na uvolnění z práce na takové ty předporodní kurzy? Nebo jestli mi to musí napsat doktor (to uvolnění)? Mě říkala kamarádka, jestli bych nechtěla chodit s ní, jenže je to právě od 12 do 13 hodin a já pracuju do 14:30. Já vím, že když jsem měla předepsané rehabilitace, tak jsem měla uvolnění, ale bylo to právě napsané od doktora...

Lucí já ti závidim, že jsi v těhu moc nespala a nebyla unavená. To já jsem schopná prospat celej den... Ale asi to bude i tím, že dost brzo vstávám do práce, kde jsem v jednom kole a po práci občas zajdu (tedy snažím se pravidelně) do stájí za známou, kde jí pomáhám alesponˇ se zametánim a drobnejma pracema. Prostě si snažím udržet stejný režim, jako do ted´. Je fakt, že pak padnu za vlast a když jsem doma, tak dost spim (cca 10 hodin.). No ani mě to nijak nepřekvapilo, já i normálně dost spala :sunglasses: A zase si říkám, že dokud můžu, tak si to užiju, pak se třeba už pořádně nevyspim... :angry:
20. dub 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, nedočítám nestíhám :grinning: jen přejeme Lukáškovi k jeho půl roku vše nej nej nej nej nej :dizzy_face:
Páááá
20. dub 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko omlouvám se gratulace je k 7 měsíčninám :sweat_smile:
20. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak doufám, že počasí bude v pátek hezčí než dneska a včera :frowning2:
Zuzko, já si myslím, že na to nárok nemáš a ani si nemyslím, že by Ti to doktor napsal. Rehabilitace jsou v rámci péče o zdraví (nebo jak bych to napsala), ale předporodní kurz je tak trochu "nadstandart" - nemá to s jakoby léčením nic společného.
Peťulko, děkujeme ke gratulaci a gratulujeme Lukáškovi k 2-měsíčninám :slight_smile:
20. dub 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
20. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ... děkujeme ZA gratulaci :grinning: tam mělo být :grinning: Píšu jak tatar... :sweat_smile:
20. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se poptat jestli někdo z vás chodí, nebo chodil na plavání do CV lázní s mimískem. Jestli je to dobry a jak to vaše dítka zvládali, bojím se, že bude malej řvát :unamused:
20. dub 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucia a Petí, gratulka k pidi narozkám :grinning:
schwarzovka - pokud se nepletu, tak do lázní chodí Raduš (barnovi), Jíťa (vrtule83) a chystá se tam Jíťa (andilek) :wink:
20. dub 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
SCHWARZOVKO my chodime plavat do lazni a je to tam skvely,Tadeasek to tam miluje :grinning: . ale poroz je tam ted strasnej naval,takze se musis domluvit alespon 2 mesice do predu. Ja jsem si uz minuly tyden dala rezervace az do konce srpna a moc volnych mist uz tam neni.

dam do alba fotky z plavca :slight_smile:
20. dub 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zatím nám předpověď počasí docela přeje, tak snad se to do pátku nezmění k horšímu :wink:
schwarzovko jak píše barnovi, zamluv si to dlouho dopředu, mi už chodit nebudeme. za 1 už je na další kurz plno a za 2 Miše ta chlorovaná voda vadí, takže máme mít ještě 2 plavání a už jsme nešli.
Jinak se nám tam moc líbylo za tu super cenu.
21. dub 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Patek zatim nic naplanovaneho nemame,tak pokud nam do todo nic nevleze,dorazime. Sraz je ve 14:00 pred hlavnim vchodem do lesoparku???
21. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..

Lucí já si to taky myslela, ale slyšela jsem na to několik názorů :unamused: , tak jsem se jen zeptala... Asi bude hlavně záležet na dohodě mezi mnou a šéfem...
21. dub 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek