• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
:grinning: Já znám jen jeden vchod do parku, tak doufám, že to je ten správný :grinning:
Zuzko, přesně tak - jde hlavně o to, jak se domluvíš se šéfem :wink:
21. dub 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí a který znáš? Ten u toho velkého parkoviště, u silnice 1/13? Aby jsme domluvili kde se sejdeme.
21. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam dva jeden tady co je parkoviště u stájí kousek od pratura a druhej dole u tajgy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, přesně ten znám :grinning:
A Pratur a Tajga - to je pro mě španělská vesnice :grinning:

Holky, dneska jsem byla Lukáška zvážit a přibral za měsíc jen 150 g. Což se teda divím, protože sní k svačině celej banán a dal by si ještě :sweat_smile: Ale je fakt, že se celý den hýbe, furt leze a chvíli neposedí, tak asi to bude tím :slight_smile: anebo bude mít to štěstí a bude mít metabolismus po mamince :dizzy_face:
21. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, co se tedy sejít ne před ale za pokladnou co zná lucinka u toho posezení co tam je? Aby jsme nemuseli postávat před pokladnou kdyby jsme čekali na opozdilce nebo tam byl někdo dřív :wink: .
22. dub 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vítám schwarzovku a jitullku.
Pavly, na Haberu jsem byla úchylná před 10ti lety. :slight_smile:
Jinak koukám, že Pavly a Lucka poslouchá stejnou muziku jako já - Kabát, Daniel Landa, atd. :grinning:
Jitullko, to každý den dojíždíš do Práce? To je docela dálka. :confounded:
Vrtul, gratuluju k 5. zoubku. :slight_smile:
Raduš, gratuluju k 6. zoubku. :slight_smile:
Ďábli, doufám, že švagrová to s miminkem zvládla.
Zuzí, nejlepší bude, když se na to zeptáš přímo doktora. :wink:
A já byla o víkendu v Praze u kamarádky, takže jsem měla rušný víkend a teď dospávám. :slight_smile:
22. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem zase tady,nejak se v posledni dobe necitim moc ok,takze spis bud spim,lezim a nebo delam,co je nutne,ale fakt me nebavi pocitac :unamused:

jdu sem hlavne kvuli sraziku,no snad nam pocasi bude alespon trochu prat!!!! to je hnus velebnosti,co se tam deje :rolling_eyes: .JInak ja znam taky oba vchody a nevite holky,kolik se za to auto plati? ja vim,ze nas minule nastvali a chteli jsme jen odjet hned a stejne jsme platili parkovne-pac zavora se jinak nezvedla a bylo to docela drahy...dole se ale neplati nic,...ale zase se tam asi jen tak nezaparkuje,co....
kouknu se na stranky....

jinak ja jsem jako lucka asi v tom,ze taky nesnesu moc klid a tak,takze listky na haberu jsou objednane,zkusim je dnes vyzvednout.....veru-ja jsem na nej uchylna prave od 10 let a jeho koncert fakt super,takze chci znova...a mimi se to myslim bude libit,protoze u reklam v kine mam taky husinu a nelibi se mi to-tam se moc jakoby boucha a tak,je to desne prervany a jsou tam vzdycky rany (my byli v kine taky nejak pred mesicem a reklamy se mi taky nelibily,ani miminku....)ale hudba je neco jineho, zvlast,kdyz je to "moje" hudba a mimi urcite uciti to blaho,jaky mam,kdyz to muzu poslouchat nahlas-coz doma taky delam,ale to neni preci jen ono-jezis ja se tesim!!!!!! :sunglasses:

veru-tobe vikend moc preju a zavidim,taky bych si takovy strihla
deticky mate fakt cim dal vesti,koukala jsem i do albicek,to neni mozny jak rostou!!!!!
a zbytek jsem zapomnela.co jsem chtela napsat :unamused:
22. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavly,
tak ať je Ti brzy lépe, a hlavně v pátek, když plánujete ten srazík na kávičku. :slight_smile:
Doufám, že jsi lístky na Haberu sehnala.
Jo, hlavně jsem se chtěla pochlubit, že jsem se konečně podívala do Ikey a do C & A. :grinning: No, taky jsem zavítala do Mark & Spencer a to mě tedy zklamalo.
A už jdu za chvíli do práce. Tak přeju hezký den.
22. dub 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím že parkování v lesňáku stojí 30kč, a platí se i u té druhé dolní brány, ale když vás pokladní nevidí přijet tak to nezjistí nebo nechat auto na sídlišti, pokud se to někomu nechce platit. :wink:
Pavlí ať tě nevolnosti už konečně přejdou a mužeš si těhulkování pořádně užívat.
Verčí já taky v Ikee ještě nebyla, ale v létě se tam chystáme :wink:
22. dub 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já asi zaparkuju u lesňáku - nevím, jak bych se pak dostávala s kočárkem ze sídliště. :slight_smile: Jsem schopná se ztratit :grinning:

Lukášek coby miminko v bříšku vyrůstal na Chinaski, Kabát, Landa... a u tatínka v autě kromě Chinasek jsme poslouchali Horkýže Slíže :grinning: No a jednou se mi stalo, že byl Lukášek protivnej a do koupání daleko... tak jsem ho houpala na klíně a "zpívala" mu tyhle písničky a on usnul :grinning: Zpívala v uvozovkách proto, že to moje kvílení se asi ani zpěvem nazývat nedá :sweat_smile: Manžovi vstávají vlasy na hlavě, když začnu, ale když já zpívám taaaak ráda :grinning:
22. dub 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu vas pozdravit,dneska me macek vytahl z postele driv,takze sedim a pomalu travim....aby mi bylo dobgre,vypada to,ze dneska bude i lepsi pocasi,vcera jsem se prochazela v desti a zjistila jsem,ze mam uplne prorezane boty-na jedne noze,no jako schvalne,nevim,kde jsem k tomu prisla, kazdopadne potrebuju urychlene nove boty-a ja bych chtela stejne,mam je rada!!! :unamused:

parkovat taky budu urcite co nejbliz,pac ja ted nikdy nevim,kdy budu muset vzdat prochazku a sedet....

a s tim zpivanim-mi luci vypravej,taky "zpivam" tyto pisnicky a zpev to neni, hlavne v aute kdyby me nekdo natocil,tak snad neco i vyhraju
23. dub 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak s tím zpěvem jste mě potěšily a rozesmály :grinning: , mně brácha říká, že zpívám hezky ale dlouho, aneb hučím jak piliňák. :grinning:
Pavly, s těmi boty to znám, taky bych vždy chtěla ty samé, protože jsou pohodlné a zvykla jsem si na ně. A nejhorší pro mě je, právě kupovat boty, dlouho nějaké vybírám a nekonec je za 2 měsíce jdu reklamovat. :angry:
Jinak už jsem byla v Kauflandu, musela jsem něco vymyslet, co tátovi k svátku. Pro bráchu už dárek mám. Teď jsem vytáhla dort z trouby, ještě ho zítra ozdobím. A za 2 hodiny jdu ke kamarádce na kafíčko, a pak spolu frčíme do práce.
Venku je 20 stupňů a svítí sluníčko. Já bych tak ráda šla raději na procházku než do té práce. :rolling_eyes:
23. dub 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru u nas je zatazeno!!! ale ven pujdu stejne, naplanovala jsem si postu a drogerii :grinning:
a dost - ty jo,ja umim jen ten za studena :sweat_smile:
23. dub 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je chvílema sluníčko a chvílema zataženo :slight_smile:
Jinak s botama já problémy nemám :grinning: Já bych chtěla pokaždý jiný, jen se mi většinou žádný nelíbí :grinning:
23. dub 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je luci,tak to mam podobny problem,ja chci stejny,protoze se mi hned tak nejake nelibi!!!! a tyhle tak mam rada!!!! :grinning: no uvidime,co sezenu :unamused:
23. dub 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že se řeší boty - taky mám vždycky problém s výběrem a navíc s číslování - někdy 36,37 a když jsem si v zimě kupovala sportovní boty, tak jsem blahořečila Adidasu, že má i "půlky" 36 mi byly malý a 37 zase neskutečně velký :grinning:

Máme teď šílený noci a to doslova. Do půl druhý jsme u něj s manželem byli snad po čtvrt hodinách. Naštěstí mi se vstáváním Petr pomáhá, protože už mám fakt naprosto oddělaný záda a někdy už to fakt bolí tak, že se mi chce bolestí brečet. Přes den to jde, ale bolí to v noci právě když často vstávám z postele. No a od dvou do čtyř se prostě nespalo. Už je to nekolikátou noc, takže jsem docela KO :unamused: Asi jsem nenapravitelnej optimista, protože si každý večer říkám, že tentokrát to bude v pohodě.

Jinak se plazíme stále rychleji a rychleji, krámujeme kde to jde a dneska jsem Tádu načapala stojícího v postýlce. Takže jsem byla ráda, že už delší dobu máme rošt v postýlce na tom nejnižším stupni.
23. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jsem dneska byla v CV a vlítla do Deichmanna s rozhodnutím - odejít s botama... odešla jsem bez bot :angry: Ty co se mi líbili, byly děsně hodně vykrojený, takže jsem měla pocit, že mi budou padat... :frowning2: A menší mi byly malý :frowning2: Tak já nevím, jestli si vůbec nějaký boty koupím nebo rovnou budu kupovat sandále :grinning:
23. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak tohle přesně znám, když si řeknu, že si TEĎ něco koupím, tak prostě nekoupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já taky ne... :frowning2: Ale jsem si řekla, že klidně ustoupím ze svých požadavků, jen chci hlavně pohodlný boty... a ani to nepomohlo :grinning:
23. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem koukala na předpověď a zítra má pršet :frowning2: Já jsem z toho počasí teda pěkně otrávená :frowning2:
24. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,zítra sem ještě najuknu jestli teda ta prochajda platí ale jestli bude pršet tak z toho nic nebude :confounded:
24. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máte prosím některá zkušenosti s doktorem Lochovským a s nemocnicí v Chomutově?
24. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra každopádně do CV musím, musím něco koupit v Globusu :slight_smile:
Doufám, že déšť se konat nebude. Ale co, kdyby to nevyšlo, určo vyrazíme až bude hezky :wink:
24. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ani nevím kdo má všechno zítra jít, ale pokud by se to rušilo, snad sem všichni dopoledne zavítají aby se to dozvěděli :wink:
spagatice, nemám, tak jsem ti moc nepomohla :wink:
24. dub 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucí jseš tu ještě? já přemýšlela jestli by se někde poblíž lesňáku dalo kdyžtak někam schovat případně sejít alespoň chomutovandy a ty, ale zatím jsem nic nevymyslela :frowning2:
24. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,ja taky nakouknu,jestli se jede,i ja potrebuju i tak do chomutova,ale zase jet tam jen kvuli obchodu-to nevim.....ale dneska jsem se na kone dopoledne nedostala!!! tak kdyztak doufam,ze date alespon nekdo ICQ :wink:
jinak ja se tesim,takze dest snad nebude!!!!! a taky doufam,ze mi nebude tvrdnout bricho jako dneska :frowning2:
24. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky připravuju pro pavlínku relaxační hudbu pro miminka, chcete také některá?
24. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, tak uvidíme... teď jsem koukala na počasí na seznamu a je tam - dneska déšť, zítra zataženo :frowning2: Takže předpověď o ničem, když bylo dneska celý den tak krásně :slight_smile: Klíďo může být zítra pod mrakem, hlavně aby nepršelo :frowning2:
24. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky možná mě zítra zahlídnete v lesoparku tak se přihlašte chem vyrazit s miláčkem a s kámoškou už v 13h než tam dojdem pa a hezký večer všem tu :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já tu tak dlouho píšu a on mi ten blbej kůň celej spadnul :angry: a samozřejmě tu nic není :pensive:

Leni promiň,nějak toho hodně holky nakecaly,tak se mi zdálo,žes tu dlouho nebyla :sweat_smile: doufám,že jste v pořádku :slight_smile:

pavly tobě se taky omlouvám,samozřejmě kočárek neber :grinning: aspoň nebudu sama bez kočáru :slight_smile:

přidávám se do hvězdné pěchoty :grinning: taky zpívám ráda,ale je to pro okolí nebezpečné :sweat_smile: :grinning: ale Lukymu se to většinou líbí,tak to mi stačí :fearful: u nás v autě taky furt jede Landa a Kabáti :wink: v těhu jsem hodně poslouchala Eminema a jiné romantické písničky :grinning: a Haberu jsem žrala jako puberťačka,teď mi stačí občas v radiu :grinning:

jinak s botama mám taky problémy,taky věky vybírám,buď je cena nehorázná nebo nemají moje číslo,když už něco vyberu... :unamused:

spagetice máš IP

tak doufám,že zítra nebude pršet a sejdeme se :slight_smile: jinak taky prosím o zprávu na ICQ,i když tam nebudu,děkuji :wink:

tak papa a snad zítra :dizzy_face:
24. dub 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek