• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
jakto že jsi tu sama
8. dub 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

bel ahoj,jsi z CV??zítra jdeme do lesoparku očíhnout terén,chceme pak s holkama vyrazit na společnou procházku :wink:

Zuzik však teď už patříš k nám :dizzy_face: takžeuž se pilně snažíte??přeji,ať to brzy vyjde :wink:

tak holky už by to šlooooo,už je teplíčko,Hanička už je na tom dobře,Luky už má jen trošku rýmu...co ostatní??molly???

tak já jdu spinkat :wink: papa
13. dub 2007 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky, může se k vám přidat nastávající mamina z chomutova?
14. dub 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrtule83 vítám tě tu :slight_smile:

koukám,že už to máš za pár a čekáte holčičku :slight_smile: tak nám na sebe ještě něco práskni,my jsme hrozně zvědavé :grinning: jsi přímo z Cv??
14. dub 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsem z březendy, no 34tt ještě nejsem v pondělí to bude 32.tt
14. dub 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911: podle fotek tě od vidění znám
14. dub 2007 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata jak se vám vede
14. dub 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mě dobře jsem tu nováček, zatím prohlížím vaše albíčka
14. dub 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83 mě si podle fotky taky povědomá :wink: a možná budeš znát i Pitrs,je taky z Březendy :slight_smile:

dablice1983 ahoj,dobře dobře,když je tak krásně :dizzy_face: včera jsme byli v lesoparku,dnes na písku a u babi,cestou mi usnul,tak šel večer pozdě spát....
a co ty??jak se cítíš?bývá ti špatně?? :confused: asi už to máš za sebou viď :wink:
14. dub 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zase krásný den, včera jsem šla do lesoparku, ale když jsem viděla tu frontu na pokladnu tak jsem to vzdala. Bydlím u horní brány tak tam jsme pečený vařený.
15. dub 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor: tak Pitrs neznám bydlím na opačnym konci a původně jsem Jirkovanda na březce bydlím asi 4 roky, prosím tě nemáš mladšího bráchu?
15. dub 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata já bydlím na zahradní do lesoparku chodím taky ale jen občas
:unamused:
15. dub 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak skoro máme za sebou další krásný den. Já nechci aby se to pokazilo, příští víkend jedu na chalupu po měsící první víkend mimo domov a určitě bude lejt :frowning2:
15. dub 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83 mám dva,jeden je stejně starý jako ty :wink: a druhému bude 18,já se chystám koupit permici a chodit do lesoparku pravidelně :slight_smile:

nechci ti kazit náladu,ale dnes mamka říkala,že se má počasí v úterý pokazit,tak taky doufám,že néé,já chci teplíčko :slight_smile:

holky a chodíte do práce nebo jste na PN???jdu koukat na výměnu manželek :slight_smile:
15. dub 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor911 ne uz mi neni spatne ale ted jsem nejaka nachcipana a boli me v krku a mam kasel ale jinak pohodicka :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme byli na ultrazvuku v nem. a máme už přes 2 kila. Chudinka je tam už tak smáčknutá a takový rozplácnutý nosík :slight_smile: . Jinak vše OK. Jinak já jsem odzačátku na PN bylo mi špatně a nějak bych práci v hypermarketu asi nezvládla, stejně by mě ve zkušebce vyhodili jako že to udělali a 1.5. nastupuju na MD.
18. dub 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eleanor: mám takové tušení, jestli se ten starší bratr nejmenuje Vašek a chodil na 1.ZŠ v Jirkově.
18. dub 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrtule83 já jasem taky od začátku na pn jelikož ve špitále se to nedá když musíme tahat pacienty na ldn jinak už se moc těším až budu moc už na md
19. dub 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak se asi příští týden zase škvařit :grinning: Hurá po 7 měsících vyrazím na víkend mimo domov, jen doufám že vyjde předpověď nebo by mohlo být ještě líp. Už se těším na buřtíka na ohýnku, mám na něj spadýno už pěkně dlouho. Pa
20. dub 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek Chomutovandy :grinning: .

Vrtule já s tebou komunikuju na tvých tématech a ty nikde :sweat_smile:
20. dub 2007 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
vrtule83 to ti závidím,taky bych někam jela,ale grilovali jsme nedávno,i masíčko,ale klidně bych si dala zas :grinning:

já byla taky na PN :wink:
ahoj 1kaculko co je nového??
20. dub 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
1kaculka: zdravím, jo díky moc.Jsem se ještě rychle přihlásila. Jsem nečekala tak rychlou reakci :slight_smile: Musím pádit, něco poklidit, pojíst a pobalit a frčim. V pondělí jsem tu zas. Pa pa
20. dub 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to pěkně užij :slight_smile: Jituš papa
20. dub 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co jste dělali o víkendu. Já mám nějakej připálenej ksichtík a uši :grinning: .
23. dub 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli převážně venku,v neděli v lesoparku,Luky byl nadšený :dizzy_face: já chci být taky opálená,ale letos mi to nějak nejde zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten připálený ksichtík nebyl účelem, celý víkend jsem byla zabalená do lyžařský bundy, ale to horský sluníčko nějak moc pálilo. Vypadám jak růžový prasátko s pihama :confused:
23. dub 2007 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ses málo mazala :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíš teda teď krémem po opalování :wink: a jinak jaky to bylo??určitě jste si užívali :wink:
23. dub 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě,že jsem se nemazala akorát v neděli, jenže tam byl opalovák jen 8. :frowning2: no pracovali na zahradě a tak a předělávali si pokoj pro sebe aby se tam vešla postýlka, teda já byla spíš takový poradce a kontrolor. Co den země v lesoparku, určitě bylo zase narváno, k večeru jsme šli okolo a bylo ještě dost lidí a aut.
23. dub 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj bylo tam plno,místama jsme se skoro ploužili :unamused: ale pak už to bylo dobrý :slight_smile: a bylo krásný teplíčko,ne jako minule :grinning:
23. dub 2007 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že se tu někomu nechce do postele, já asi už půjdu, čeká tam na mě naše psisko. Když má přítel noční tak se mi do postele samotný nikdy nechce.
23. dub 2007 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek