Chomutov a okolí

Takže pro holky z Beremese - Chomutov a okolí.... 😃 A samozřejmě tu uvítáme i ostatní maminky, těhulky a snažilky z Chomutova, Kadaně, Klášterce, Jirkova a dalších měst... 🙂

Tak Vás tu všechny vítám.

Lucka 😉
pavly
25. dub 2008
ahojky,
me z toho pocasi slehne 😞
pitrs
25. dub 2008
Ahoj Holky!!!!!!!!!Tak najukávám jestli je nějaká změna ale zatím to platí ju?? 🙂 Juknu ještě odpo 🙂
A jinak mě z toho počasí taky šlehne, včera na tričko dneska snad na zimní bundu ]-(
vrtule83
25. dub 2008
Ahojky holky tak jen občas poprchává, to nás snad nerozhází něco vydržíme a dětičky maj pláštěnky 😃
pavly
25. dub 2008
holky,tak me poprchavani nerozhazi,ale teda envim,co na sebe,me uz nic neni :-| ,navic si radeji musim vzit zimni boty-do tech mi netece :-| a chtela jsem si umyt hlavu,ale uz zase si ted povidam s WC misou,takze jestli dorazim,tak jako social 😃
v.ctyrlistek
25. dub 2008
Ahoj holky,
když jsem tu včera byla, tak nešly odesílat příspěvky, tak tedy píšu až teď.
Pavly, sice umíš jen ten dort za studena, ale určitě je vynikající a všem chutná, a to je důležité. 😉
To já si vždy vyberu boty, které, když mají, tak nemají v mém čísle. ]-( Protože mám pidi nožku č. 35, sportovní si většinou kupuju 36.
Lucí, určitě budeš kupovat rovnou sandále. 😃 A nevěř předpovědi, oni se buď trefí nebo ne. 😉 Hlásili, jak v sobotu bude krásně (myslím minulou sobotu) a ta propršela od rána do večera. ]-(
Na tento víkend hlásí krásné počasí. 🙂
A mimo Chomutovandy, tady je šedivá obloha, ale zatím neprší, tak snad to vydrží.
Mějte se krásně a užijte si prochajdu s dětmi a zvířátky. Já na vás budu v práci myslet. 🙂
dablice1983
25. dub 2008
tak ted tu začelo poprchávat tak nevím zda půjdem s kámoškou nebo to asi necháme až bude hezky jinak si prochajdu užite my půjdem zítra na chomutovské slavnosti x-) :-x
pavly
25. dub 2008
tak ja teda vyrazim do chomutova,uvidime,co bude,tady je mrtvo,tak snad to dopadne...

psala mi lucianka,ze jede taky, nemohla se pripojit na net,ale zatim s tim taky pocita...tak zatim pa
pitrs
25. dub 2008
Ahoj Děvčátka tak teď jsme přišli z venku a je tam kosa nebo teda mě teda byla, mám zmrzlý ruce jako blázen.Pořád poprchává tak snad se nerozleje.Takže prozatím ten srazík platí??Tak tam též dorazíme, zatím se mějte a páááá
pitrs
25. dub 2008
Píšu jak tatar, to teda tam má být jen jednou 😃
leonka
25. dub 2008
Ahoj holky.
To by mě zajímalo, jestli jste se teda sešly. U nás (pro neznalé v Podbořanech 🙂 ) prší od rána-a fakt fodně. A přitom včera bylo tak krásně. Tak jsem na vás vzpomínala,jak jste asi dopadly.

Teda Pavlí já tě tak lituju, že je Ti pořád zle. To musí být hrozné 😞 . Snad to už brzo ustoupí-minimálně s porodem 😃 .

My se s mimi máme pořád dobře. Nic nás netrápí. Výsledky z Tripple testů ještě nemáme, ale na krvi jsme byli v pondělí-tak doufám, že by se už někdo ozval, kdyby to nebylo v pořádku.

Veru co tvůj nápadník? Ještě ho potkáváš? Nebo nějaký jiný zajímavý objev na obzoru?

Jinak v Ikee jsme párkrát byli. Ale vzpomínám si na jednu úsměvnou historku, když jsme tam byli s Alešem poprvé. Zaparkujem auto a jdem pro košík-nechápali jsme, proč to maj tak daleko 🙂 . Vlezem dovnitř a nikde žádný vchod pro lidi s košíkem ]-( -jen schody. Projeli jsme tedy k pokladnám a ani tam nebyl. Pak jsme si začali všímat lidí a pomalu nám to došlo, že tam se s košíkem nechodí-prostě vesničané ve městě 😃 😃 . Pak pro nás bylo strašně dlouhý projít tu ukázkovou část, když chcem jen určitou věc. Teď už víme 😃 😃 a jdem rovnou zase dolů do skladů. Holt se člověk pořád učí.

Mějte se hezky a užijte si podle předpovědi slunečný víkend.
pitrs
25. dub 2008
Leni jo jo sešly jsme se a bylo to jak jinak než super a boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Holky bylo to fakt boží a musíme to dělat častěji ať si stačíme vše říct 😉
Doufám že jste dorazily domů v pořádku tak pak dejte vědět 🙂
Až bude časík dám fotečky do alba.Mějte se a páááááááááááá
pavly
25. dub 2008
ahojky ,hlasim,ze jsem doma 😉
pavly
25. dub 2008
a jeste hlasim,ze jsem paradne zmokla,protoze jsem jela jeste opet pro nudle a zacalo desne prset,.navic se tam nesmelo ve meste parkovat,ale ja to tam parkla a jeste zmokla,cekala jsem pokutu,ale stihla jsem to,no mazec!!!!

petul-a jinak mam pochopitelne pocit,ze jsme si vlastne nestihli nic rict-aaaach joooo 😃
nemo1985
25. dub 2008
Ahojky holky, všechny Vás tu zdravím 🙂
Včera jsem opravdu měla svůj štastný den, objevila jsem na testíku // 😃
Jinak všem mimčům a těhulkám přeji jen to krásné 🙂 🙂 🙂 🙂
pavly
25. dub 2008
joo a jeste jsem chtela napsat,ze uz v aute se mi probudila moje chobotnicka a ted mi dava silene zabrat,ze jsem ji cely den vencila-to zase bude vecer!!!! 😕
pavly
25. dub 2008
jooo a rekla jsem vam,ze uz mam doma listky na haberu??? 😃 😃

nemo-gratuluju,hodne stesti 😉
eleanor911
25. dub 2008
ahojky,hlásím,že jsme už ve vaně, teda jen Luky 😃 procházka byla super,jen příště neváhám s tou zimní bundou 😃 já jsem prostě zmrzlina no :-N a taky mám pocit,že jsme si nestihli nic říct :-|

fotky hodím později,až půjde Luky spinkat 🙂 dětičky vám krásně rostou a závidím vám ty kočárky 😃

Pavly tak ještě,že ty nudle nebyly s pokutou,když už jsi zmokla :-N

Peti my museli čekat skoro 20min na trolej a začalo pršet,ale než jsme vystupovali z busu,tak už nepršelo,tak nás to minulo 🙂 a dokonce jsme měli jízdu zadara,pže byl přeplněný ten zásobník na prachy,tak aspoň něco 😃

Leni to je super,že tě mimi netrápí x-) a ukázková část Ikei mi vůbec nevadí,i když sháním něco jiného 😃 já tu Ikeu prostě miluju :-N x-)

doufám,že se brzo zase uvidíme 😎 jdu vyndat vodníka a nakrmit ho 😃
pavly
25. dub 2008
tak jsem docitala,ale nebylo ani co,koukam,ze krome lenky tu nidko nebyl!!!!

leni-jsem rada,ze nemas problemy a uzivas si to,alespon se tim potvrzuje,ze to ma kazdy proste jinak! a na testy drzim palecky,urcite i ty budou OK 😉
lukajda
25. dub 2008
Ahoj holky,
moc mě mrzí, že jsme dneska měli "áčko" ale rodinná oslava je rodinná oslava 😃 Příště určitě přifrčíme 😉
Nemo - velká gratulace a tfuj, tfuj, tfuj ať je všechno tak jak má 🙂
lucianka
25. dub 2008
Nazdár ženský!!! Tak konečně jsem spojená se světem - znovu 😃 Jako absťák mám jak blázen 😃
Dnešní akce - skvělá, super, bezva... samé superlativy 😃 Lukáškovi se tam evidentně taky líbilo - spal až do 18,30 😃
Jdu dočítat.
lukajda
25. dub 2008
Luci, ta poslední fotka je teda hustá 😃 😃 😃
lucianka
25. dub 2008
Holky, v CV fakt pršelo? :-o Tak mě dneska déšť prostě minul 🙂 Kromě těch pár kapek v lesňáku, jsem prostě žádnou vodu dneska nezažila 🙂 Tady je krásně...

To je pravda, mám pocit, že jsme si vůbec nic neřekly, ale bylo to skvělý! x-) Souhlasím s Peťulkou, musíme tohle pořádat častěji. Je to lepší než srazíky v restauračce. Jako jasně, že v zimě nepolezeme do Lesňáku, ale teď máme tak do září místo srazíků jasný 😃 Lukáškovi by se asi v restauraci moc dlouho nelíbilo - nerad se chová a když už, tak musím stát... :-S Z čehož bych byla za chvíli otrávená 😃 Takhle je od něj klid celý odpolko 😃

Kimby a co je s Tebou? Kvůli Tobě byl srazík v pátek, protože my ostatní jsme mohly kdykoliv jindy, a Ty nikde?! Ty ses rozhodla, že s námi nekamarádíš? Už 3. srazík, kdy se Ti termín hodí a nakonec vždy změna 😞
pavly
25. dub 2008
tak se pridavam k lucince-pavli,co se deje??? =-)
lucianka
25. dub 2008
Luci, jj, je trochu staršího fota, ale včera jsme se o ní na jiné diskuzi bavily, tak jsem ji tam hodila 🙂
lucianka
25. dub 2008
... je trochu staršího data... 😞 Píšu jak tatar 😃 Je to foceno v 3,15 ráno 😃
lukajda
25. dub 2008
Vy se takhle běžně fotíte ve 3,15? 😃
vrtule83
25. dub 2008
Ahojky, souhlasím že prochajda byla super, sice jsem byla spíše posluchačka, ale baby vy když se rozjedete, tak vás ani nic nezastaví :-p 😃 😃 😃 ale i tak super, to že nebylo super počasí má i plus, nebylo narváno.
Jinak s Mišou doma katastrofa, hodina uspávání, kňourání a nic až jsem to vzdala a uspala u prsa.
Lucí pokaděný záda u malý moooc dobře znám, ale naštěstí ne v noci 😉
Nemo mooc velká gratulaca a ať se mrňískovi u tebe líbí a vše dopadne OK.
lucianka
25. dub 2008
Nefotíme, ale tohle jsem prostě vyfotit musela... teda doufám, že se bavíme o té pokajděné fotce 😃

Byly 3 hod. ráno a Luky se začal šmrdlat... tak jsem si myslela, že budeme kojit... ležím, čekám, kdy začne brečet, abych vstala a dala mu najíst... šmrdlal se, šmrdlal... a najednou klid. Tak jsem po chvíli vstala, abych se na něj podívala a uviděla tu "nadílku" 😃 to jsem prostě musela vyfotit - navíc ležel úplně otočenej - na dece a hlavičku tam, co měl mít nožičky 😃

Jituš, jsme drbny, my víme 😃 😃 U nás dobrý - až jsem se divila, když tak dlouho spal. 🙂
pitrs
25. dub 2008
Lucinko a Pavlínko je dobře že jste obě dorazily v pořádku 🙂

Pavlínko tobě děkuji za CD a musím říct že ti těhu moooc sluší x-)

Lucinko je vidět že Lukáškovi svědčí Chomutovský vzduch a já :-N 😃 😃 😃 😃 Malej je strašně kouzelnej a ta pokajděná fotečka je boží x-) 😃 😃 😃 😃 😃 a přeju Lukáškovi ať se mu se lžičkama dobře papká a doufám že sem udělala alespoň malinkou radost:-N

Jituš no to jsme baby ukecaný ale nemůžeš čekat na příležitost musíš nám vtrhnout do hovoru ať máš taky slovo 😃 😃

Leni fakt jste tak dlouho čekali 😞 ale alespoň že to bylo zadara 😉 Moc ráda jsem vás viděla 🙂

Přidávám se k holkám, Pavlí co je s tebou???????Volala jsem ti a buď máš už jiné číslo a nebo si to měla schválně vypnutý????? :-S
lukajda
25. dub 2008
Luci, myslela jsem přesně tu fotku s nadílkou 😃

Teda mě tak mrzí, že jsme zrovna dneska nemohli 😞 Ale udělala jsem si teď mega radost na MMB - vyaukcovala jsem Tádovi super klokanku od Gapu za 95,- x-) A navíc jsem mu k tomu objednala od paní z alba asi dalších osm věcí (když ona měla tak super ceny, kdo se pak má udržet 😃 ). A to mi tenhle týden přišla další vyhraná aukce - lacláky z Benettonu a v pondělí čekám mega balík 😃 Tak nevím, jestli se tu ještě někdy objevím, protože mě Petr asi zastřelí, až tu nadílku uvidí 😃 😃 😃

To je fakt, Pavlínko, copak se děje? Kde jsiiiiiii? =-)