• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky,
me z toho pocasi slehne :frowning2:
25. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky!!!!!!!!!Tak najukávám jestli je nějaká změna ale zatím to platí ju?? :slight_smile: Juknu ještě odpo :slight_smile:
A jinak mě z toho počasí taky šlehne, včera na tričko dneska snad na zimní bundu :angry:
25. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak jen občas poprchává, to nás snad nerozhází něco vydržíme a dětičky maj pláštěnky :grinning:
25. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,tak me poprchavani nerozhazi,ale teda envim,co na sebe,me uz nic neni :unamused: ,navic si radeji musim vzit zimni boty-do tech mi netece :unamused: a chtela jsem si umyt hlavu,ale uz zase si ted povidam s WC misou,takze jestli dorazim,tak jako social :grinning:
25. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
když jsem tu včera byla, tak nešly odesílat příspěvky, tak tedy píšu až teď.
Pavly, sice umíš jen ten dort za studena, ale určitě je vynikající a všem chutná, a to je důležité. :wink:
To já si vždy vyberu boty, které, když mají, tak nemají v mém čísle. :angry: Protože mám pidi nožku č. 35, sportovní si většinou kupuju 36.
Lucí, určitě budeš kupovat rovnou sandále. :grinning: A nevěř předpovědi, oni se buď trefí nebo ne. :wink: Hlásili, jak v sobotu bude krásně (myslím minulou sobotu) a ta propršela od rána do večera. :angry:
Na tento víkend hlásí krásné počasí. :slight_smile:
A mimo Chomutovandy, tady je šedivá obloha, ale zatím neprší, tak snad to vydrží.
Mějte se krásně a užijte si prochajdu s dětmi a zvířátky. Já na vás budu v práci myslet. :slight_smile:
25. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ted tu začelo poprchávat tak nevím zda půjdem s kámoškou nebo to asi necháme až bude hezky jinak si prochajdu užite my půjdem zítra na chomutovské slavnosti :dizzy_face: :zipper_mouth:
25. dub 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja teda vyrazim do chomutova,uvidime,co bude,tady je mrtvo,tak snad to dopadne...

psala mi lucianka,ze jede taky, nemohla se pripojit na net,ale zatim s tim taky pocita...tak zatim pa
25. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Děvčátka tak teď jsme přišli z venku a je tam kosa nebo teda mě teda byla, mám zmrzlý ruce jako blázen.Pořád poprchává tak snad se nerozleje.Takže prozatím ten srazík platí??Tak tam též dorazíme, zatím se mějte a páááá
25. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Píšu jak tatar, to teda tam má být jen jednou :grinning:
25. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
To by mě zajímalo, jestli jste se teda sešly. U nás (pro neznalé v Podbořanech :slight_smile: ) prší od rána-a fakt fodně. A přitom včera bylo tak krásně. Tak jsem na vás vzpomínala,jak jste asi dopadly.

Teda Pavlí já tě tak lituju, že je Ti pořád zle. To musí být hrozné :frowning2: . Snad to už brzo ustoupí-minimálně s porodem :grinning: .

My se s mimi máme pořád dobře. Nic nás netrápí. Výsledky z Tripple testů ještě nemáme, ale na krvi jsme byli v pondělí-tak doufám, že by se už někdo ozval, kdyby to nebylo v pořádku.

Veru co tvůj nápadník? Ještě ho potkáváš? Nebo nějaký jiný zajímavý objev na obzoru?

Jinak v Ikee jsme párkrát byli. Ale vzpomínám si na jednu úsměvnou historku, když jsme tam byli s Alešem poprvé. Zaparkujem auto a jdem pro košík-nechápali jsme, proč to maj tak daleko :slight_smile: . Vlezem dovnitř a nikde žádný vchod pro lidi s košíkem :angry: -jen schody. Projeli jsme tedy k pokladnám a ani tam nebyl. Pak jsme si začali všímat lidí a pomalu nám to došlo, že tam se s košíkem nechodí-prostě vesničané ve městě :grinning: :grinning: . Pak pro nás bylo strašně dlouhý projít tu ukázkovou část, když chcem jen určitou věc. Teď už víme :grinning: :grinning: a jdem rovnou zase dolů do skladů. Holt se člověk pořád učí.

Mějte se hezky a užijte si podle předpovědi slunečný víkend.
25. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni jo jo sešly jsme se a bylo to jak jinak než super a boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Holky bylo to fakt boží a musíme to dělat častěji ať si stačíme vše říct :wink:
Doufám že jste dorazily domů v pořádku tak pak dejte vědět :slight_smile:
Až bude časík dám fotečky do alba.Mějte se a páááááááááááá
25. dub 2008 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ,hlasim,ze jsem doma :wink:
25. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
a jeste hlasim,ze jsem paradne zmokla,protoze jsem jela jeste opet pro nudle a zacalo desne prset,.navic se tam nesmelo ve meste parkovat,ale ja to tam parkla a jeste zmokla,cekala jsem pokutu,ale stihla jsem to,no mazec!!!!

petul-a jinak mam pochopitelne pocit,ze jsme si vlastne nestihli nic rict-aaaach joooo :grinning:
25. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, všechny Vás tu zdravím :slight_smile:
Včera jsem opravdu měla svůj štastný den, objevila jsem na testíku // :grinning:
Jinak všem mimčům a těhulkám přeji jen to krásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
joo a jeste jsem chtela napsat,ze uz v aute se mi probudila moje chobotnicka a ted mi dava silene zabrat,ze jsem ji cely den vencila-to zase bude vecer!!!! :fearful:
25. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo a rekla jsem vam,ze uz mam doma listky na haberu??? :grinning: :grinning:

nemo-gratuluju,hodne stesti :wink:
25. dub 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,hlásím,že jsme už ve vaně, teda jen Luky :grinning: procházka byla super,jen příště neváhám s tou zimní bundou :grinning: já jsem prostě zmrzlina no :sweat_smile: a taky mám pocit,že jsme si nestihli nic říct :unamused:

fotky hodím později,až půjde Luky spinkat :slight_smile: dětičky vám krásně rostou a závidím vám ty kočárky :grinning:

Pavly tak ještě,že ty nudle nebyly s pokutou,když už jsi zmokla :sweat_smile:

Peti my museli čekat skoro 20min na trolej a začalo pršet,ale než jsme vystupovali z busu,tak už nepršelo,tak nás to minulo :slight_smile: a dokonce jsme měli jízdu zadara,pže byl přeplněný ten zásobník na prachy,tak aspoň něco :grinning:

Leni to je super,že tě mimi netrápí :dizzy_face: a ukázková část Ikei mi vůbec nevadí,i když sháním něco jiného :grinning: já tu Ikeu prostě miluju :sweat_smile: :dizzy_face:

doufám,že se brzo zase uvidíme :sunglasses: jdu vyndat vodníka a nakrmit ho :grinning:
25. dub 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem docitala,ale nebylo ani co,koukam,ze krome lenky tu nidko nebyl!!!!

leni-jsem rada,ze nemas problemy a uzivas si to,alespon se tim potvrzuje,ze to ma kazdy proste jinak! a na testy drzim palecky,urcite i ty budou OK :wink:
25. dub 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
moc mě mrzí, že jsme dneska měli "áčko" ale rodinná oslava je rodinná oslava :grinning: Příště určitě přifrčíme :wink:
Nemo - velká gratulace a tfuj, tfuj, tfuj ať je všechno tak jak má :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdár ženský!!! Tak konečně jsem spojená se světem - znovu :grinning: Jako absťák mám jak blázen :grinning:
Dnešní akce - skvělá, super, bezva... samé superlativy :grinning: Lukáškovi se tam evidentně taky líbilo - spal až do 18,30 :grinning:
Jdu dočítat.
25. dub 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, ta poslední fotka je teda hustá :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, v CV fakt pršelo? :astonished: Tak mě dneska déšť prostě minul :slight_smile: Kromě těch pár kapek v lesňáku, jsem prostě žádnou vodu dneska nezažila :slight_smile: Tady je krásně...

To je pravda, mám pocit, že jsme si vůbec nic neřekly, ale bylo to skvělý! :dizzy_face: Souhlasím s Peťulkou, musíme tohle pořádat častěji. Je to lepší než srazíky v restauračce. Jako jasně, že v zimě nepolezeme do Lesňáku, ale teď máme tak do září místo srazíků jasný :grinning: Lukáškovi by se asi v restauraci moc dlouho nelíbilo - nerad se chová a když už, tak musím stát... :confounded: Z čehož bych byla za chvíli otrávená :grinning: Takhle je od něj klid celý odpolko :grinning:

Kimby a co je s Tebou? Kvůli Tobě byl srazík v pátek, protože my ostatní jsme mohly kdykoliv jindy, a Ty nikde?! Ty ses rozhodla, že s námi nekamarádíš? Už 3. srazík, kdy se Ti termín hodí a nakonec vždy změna :frowning2:
25. dub 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se pridavam k lucince-pavli,co se deje??? :confused:
25. dub 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jj, je trochu staršího fota, ale včera jsme se o ní na jiné diskuzi bavily, tak jsem ji tam hodila :slight_smile:
25. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
... je trochu staršího data... :frowning2: Píšu jak tatar :grinning: Je to foceno v 3,15 ráno :grinning:
25. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy se takhle běžně fotíte ve 3,15? :grinning:
25. dub 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, souhlasím že prochajda byla super, sice jsem byla spíše posluchačka, ale baby vy když se rozjedete, tak vás ani nic nezastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak super, to že nebylo super počasí má i plus, nebylo narváno.
Jinak s Mišou doma katastrofa, hodina uspávání, kňourání a nic až jsem to vzdala a uspala u prsa.
Lucí pokaděný záda u malý moooc dobře znám, ale naštěstí ne v noci :wink:
Nemo mooc velká gratulaca a ať se mrňískovi u tebe líbí a vše dopadne OK.
25. dub 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Nefotíme, ale tohle jsem prostě vyfotit musela... teda doufám, že se bavíme o té pokajděné fotce :grinning:

Byly 3 hod. ráno a Luky se začal šmrdlat... tak jsem si myslela, že budeme kojit... ležím, čekám, kdy začne brečet, abych vstala a dala mu najíst... šmrdlal se, šmrdlal... a najednou klid. Tak jsem po chvíli vstala, abych se na něj podívala a uviděla tu "nadílku" :grinning: to jsem prostě musela vyfotit - navíc ležel úplně otočenej - na dece a hlavičku tam, co měl mít nožičky :grinning:

Jituš, jsme drbny, my víme :grinning: :grinning: U nás dobrý - až jsem se divila, když tak dlouho spal. :slight_smile:
25. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko a Pavlínko je dobře že jste obě dorazily v pořádku :slight_smile:

Pavlínko tobě děkuji za CD a musím říct že ti těhu moooc sluší :dizzy_face:

Lucinko je vidět že Lukáškovi svědčí Chomutovský vzduch a já :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Malej je strašně kouzelnej a ta pokajděná fotečka je boží :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přeju Lukáškovi ať se mu se lžičkama dobře papká a doufám že sem udělala alespoň malinkou radost:sweat_smile:

Jituš no to jsme baby ukecaný ale nemůžeš čekat na příležitost musíš nám vtrhnout do hovoru ať máš taky slovo :grinning: :grinning:

Leni fakt jste tak dlouho čekali :frowning2: ale alespoň že to bylo zadara :wink: Moc ráda jsem vás viděla :slight_smile:

Přidávám se k holkám, Pavlí co je s tebou???????Volala jsem ti a buď máš už jiné číslo a nebo si to měla schválně vypnutý????? :confounded:
25. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, myslela jsem přesně tu fotku s nadílkou :grinning:

Teda mě tak mrzí, že jsme zrovna dneska nemohli :frowning2: Ale udělala jsem si teď mega radost na MMB - vyaukcovala jsem Tádovi super klokanku od Gapu za 95,- :dizzy_face: A navíc jsem mu k tomu objednala od paní z alba asi dalších osm věcí (když ona měla tak super ceny, kdo se pak má udržet :grinning: ). A to mi tenhle týden přišla další vyhraná aukce - lacláky z Benettonu a v pondělí čekám mega balík :grinning: Tak nevím, jestli se tu ještě někdy objevím, protože mě Petr asi zastřelí, až tu nadílku uvidí :grinning: :grinning: :grinning:

To je fakt, Pavlínko, copak se děje? Kde jsiiiiiii? :confused:
25. dub 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek