• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahojky,tak mi to nedalo a ještě jsem nakoukla :grinning:

než jsem napsala tak jsou mezitím další tři příspěvky od nemo a pavlínky :grinning:

nemo gratuluji a držím palce,ať je to tentokrát v pořádku :wink: a vychází skvělý termín,to bude dáreček :dizzy_face:

lukajdo já včera taky vydražila bundičku od nextu za super cenu :grinning: ale teď se musímd ržet a radši tamnekoukat,pže jsem teď hodně utrácela v tescu :sweat_smile: oblečky na léto a plavečky,opalováky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaká byla oslava???ještě jsem chtěla poradit,když s tím máš praxi :grinning: jaké místo v Tunisu na dovču nebo hotel bys nám neporadila?? :confused:

Jituš my jsem fakt všechny drbny,takže když si slovo neurveš,tak se ke slovu holt nedostaneš :sweat_smile: ale věřím,že příště už budeš mít praxi :grinning:

Luci jinak pršení to moc nebylo,spíš jen tak drobně zkáplo a hotovo,než jsem dojeli domů,tak už nepršelo :grinning: a na tu fotečku už jsem koukala včera a musela jsem smát,máme s tím taky bohaté zkušenosti :grinning: ale fotečku teda nemám :unamused:

pavly tak ať tě moc nezlobí,že jsi tak dlouho venčila :grinning: ale určitě už spinkáte :slight_smile:

tak já mizím taky,zítra jdeme na oslavu my :grinning: :dizzy_face: tak musím ještě zaběhnout do hračkárny a vybrat ještě něco k tomu co už mám doma :slight_smile: tak papa
26. dub 2008 v 00:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
taky jsem si říkala, jestli se nakonec slezete nebo ne, když byla venku taková zima. Fotečky on El si akorát prohlížím a do toho čtu příspěvky. Zbytek si prohlédnu v albech.
Nemo, gratuluju ke //, a ať se tentokrát mimísek udrží. :slight_smile:
Pavly, tak hlavně, aby se podnájemníček moc neozýval, až budeš na Haberovi. :grinning:
Holky, Kimby se tu pár dní, ne-li měsíc neukázala, ale volala mi minulý týden, jestli bych nejela s nimi do Prahy na koncert, bohužel já jela do Prahy, ale ke kamarádce. Moc jsme si toho neřekly, ale evidentně se má dobře. Napíšu jí sms, aby se tu brzy ukázala. :wink: Že už nám tu všem chybí. :cry:
Lucí, na album Lukáška jsem koukala asi před 2 dny. Ten tak vyrostl. :dizzy_face:
26. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenčo, na Tebe jsem zapomněla. Žádný nápadník není. Tedy byli by, ale já je nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi jsem moc náročná.
26. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
právě mi psala Pavlínka smsku: "Včera jsem měla volno. A naposledy, když jsem byla na MK jsem četla, že snad v PÁ se jde ven, pak už nic, ani místo ani čas. Týden nám nejde net, měníme firmu, v PO už půjde. Čekala jsem, zda-li mi písnete sms. Jen vím, že Ty jsi psala, že nemůžeš. Dopoledne se mi vybil telefon, anichž bych to věděla a odpo, když jsem to zjistila, tak mi asi volala Petruška (byl tam nepřijatý hovor). Já nechci přijít o tak fajn kamarádky, tady nikoho nemám. Moc ráda bych vás viděla! Právě jedeme do Kauflandu na nákup. Jinak se mám moc dobře, láska mě hřeje. Jiřík je na mě moc hodný, jsem opravdu šťastná. Všechny vás zdravím, myslím teď na Pavlínku, jak se jí to krátí, i na vás všechny, snad o vás nepřijdu."

Takže to shrnu :slight_smile: Pavlínka je moc šťastná, moc jí chybíme, ale bohužel teď jí nejde net. :frowning2:
26. dub 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak fotky jsou supeeeer! :dizzy_face: Fakt je Lenča šikulka, že fotila :slight_smile: A Peťka taky :grinning: Já měla foťák, ale zůstal celou dobu v tašce. :sweat_smile: Jsem ostuda :frowning2:

Peťulko, za lžičky moooooooc děkujeme :slight_smile: Dneska jsme je vyzkoušeli a jsou super. Lukáškovi z nich moc chutnalo :wink: A radost máme obrovskou! Vůbec sis neměla dělat škodu :slight_smile:

Tak to je škoda, že Pavča nedorazila... ale mohla napsat SMS. My jsme nevěděly, že nemá přístup na net :wink:

Loučím se, jdu na tu hromadu prádla :grinning: Mám už další prádlo na balkoně, tak ať se toho zbavím... a taky vytřít :grinning: Ale jako nechce se mi! :grinning:
26. dub 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Peťulko, koukla jsem do alba a dětičky jsou kouzelný!!! Máte moc hezký fotky :slight_smile: A tričinko se opravdu asi líbí, všimla jsem si, že Lukášek ho na jedné fotce má :slight_smile:
26. dub 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
Leni fotečky se povedly :wink:
Dnes jsme si s Miškou poplakaly, mi spadla z postele prdelka, má odřenou papulku o koberec o opuchlý rtík, jinak je OK, tedy u dr. jsme nebyli, ale kdyby jse mi cokoli nezdálo tak jedeme. No matka blbá nechá lezoucí dítě na posteli a otočí se do skříně :confounded: Se vyspinkala a jeli jsme na slavnosti a byla v pohodě. Hrála si s tátou na písku a klouzala na klouzačce, vůbec se jí nechtělo domů.
26. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituško, chudinka Mišulka :frowning2: Ale snad to bude OK. Já bych k dr. taky nejela... Luky mi teda ještě nespadl z postele, ale jak se naučil stát, tak ale nevěděl, že ještě nezvládne stání bez opory... vždy se mi pustil a často jsem ho nestihla chytnout... takže sebou několikrát plácl na zem :frowning2: Naštěstí vždy na koberci a pak byl OK. Ale taky je to pěknej otloukánek :frowning2:
26. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
krasnou nedeli vsem :slight_smile:
jukla jsem na fotky z lesoparku a koukam a i ctu, ze jste si to i v osklivem pocasi uzili :slight_smile:

Jitus, tak Miska si hrala na parasutistu :frowning2: ,hlavne ze je ok. Tadeasek mel blby patek: rano si skripl prsticky do supliku,po plavcu uz byl unaveny,ale chtel lezt a jak se mu podlimily rucicky rosekl si pusinku az tekla krev a mel to hodne opuchli no a vecer si porad stoupal az mu to jednou ujelo a udelal si bouli na cele o futra.:frowning2: Takze patek blbec :angry: :angry: :angry:
27. dub 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak koukám že Míša není jediný otloukánek.
Raduš míše taky z pusy tekla krev, ze rtů a z dásní, ale má to odřené o koberec a má ne rtech strupy a splasklo jí to až k ránu. Ale řádí jako by se nic nestalo, to je u mrňousků výhoda, že na vše za chvíli zapomenou, ikdyž že se z výšky padá by si pamatovat mohla :grinning:
Jo a Miška se konečně taky staví :grinning:
27. dub 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš, tak to si teď fakt dávej bacha :wink: To stavění je fakt zezačátku docela nebezpečný, než na to ty bobánkové přijdou :slight_smile: Teď už si Lukášek opatrně sedá a když mu to nejde, tak začne brečet... tak ho posadím a je spokojenej :slight_smile:
27. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, fotky ze srazu jsou moc hezký :slight_smile:
My jsme v pořádku, od 30. mám mateřskou :slight_smile: tak jsem dokoupila nějaké věci a vybalila Adélce oblečení, teď se musí ještě aspoň 2 týdny dopéct a budu spokojená :slight_smile: předběžně jsme se byla domluvit s dětskou dr. - bubu chodit k mojí bývalé. Jediné co mě teď trápí je alergie, ale to snad nějak zvládnu.
Tak se všechny mějte, já zase písnu :wink:
27. dub 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak cely vikend jsme neco podnikali-ja jsem tak spokojena!!!! vcera jsme byli na tech slavnostech-podivat se hlavne na veterany-uz je opraveny i ten chudacek,co utrpel uraz kvuli nasi svatbe :slight_smile: a me samo nejvic nadchlo,ze jsem se dala trdlo (trdelnik se to myslim jmenuje oficialne...),pak jsme si odpocinuli a sli do restraurace s kamosema - a pak jsme se jeste krasne prosli-no super
a dneska jsme rano odpocivali-ja zase nic nemohla,pac jsem si povidala s kamoskou na WC..ale odpoledne jsme jeli do varu a pak jsme si dali na zahrade pohodu a gril-no parada!!!

doufam,ze jste si to taky uzili!!!!

holky-verim,ze pady atd. vase kotatka preziji i nadale bez urazu,bohuzel uhlidat proste deti nejdou....
mise gratuluju k staveni!
leni-at se alergie drzi alespon trochu v pozadi!!!
27. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi byli včera také na slavnostech a pak jsme to zapíchli v zahrádce u divadla a dnes jsme tam skejsli znova, jsem si po půl roce dala černý pivko, to bodlo a míša měla písek i zaušima :grinning: byla na pískovišti hrozně spokojená a o klouzačce a prolejzce nemluvě, jen jsme to zase přepískli a šli domů později a Míša to pak pěkně prořvala jak byla přetažená že nemohla ani usnout :frowning2: . No musíme pořídit nějaký bábovičky s lopatkou a dědu ukecat ať udělá na chalupě pískoviště už letos a co nejdřív :wink:
Holky těhulky to to utíká vilo už 35tt, trochu mě to vrací o rok zpět, 1.května jsem nastupovala mateřskou, a taky se může stát že vilo bude v porodnici a Míša bude slavit svoje 1. narozeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. dub 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky všechny zdravím jupí venku teplo a náš malej omítá být v kočárku furt chce tapkat a učit se tapkat čím dál víc a všechno zkoumat dnes razíme za kámoškou do vysoké pece a si na červenej hrádek:Zítra asi do lesoparku okouknout zvířátka snad bude počasí přát.jinak těhulkám hodně zdravíčka a radosti až se ty miminka narodí a všem ostatním zdravíčko a radosti co ty naši malí nám dávají. mějte se běžíme ven . :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

včera jsme si užili nádherné odpoledne s Peťkou a Haničkou a ještě jednou kamarádkou s dětičkama v lesňáku,no bylo to úžasný :dizzy_face: ,děti se vyřádili :sunglasses: ,akorát mi Luky asi trochu nastydl a nemůžeme na očkování :angry: tak snad se to do konce týdne spraví,potřebujeme ho nutně co nejdřív :unamused:

vzpomněla jsem si,že jsem tu četla,že někdo miluje polámal se mraveneček,tak hlásím,že máme leporelo,tak třeba by zaujalo ještě víc :slight_smile: myslím,že to byla lukajda? :confused: můžu se zeptat tchýňky,kde ho sehnala :wink:

Jituš mi taky potřebujeme pískoviště :grinning: nějak nám zmizel písek z toho loňského,co měl jen na hromadě trochu písku :grinning: :unamused: a dědeček mu slíbil,že mu u nich udělá velký pískoviště,tak doufám,že to do puberty stihne :grinning:jinak Miška je šikulka,že zvládla pád bez následků :wink: radši mlčím kolikrát mi slítnul Luky :zipper_mouth: než se člověk otočí,tak přelezou celou postel a šup jsou dole :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a při tom stavění je to ještě horší,Luky si furt dával o stůl,pže se tam stavěl pod stolem nejradši :grinning:

koukám,že jste si s pavly slavnosti užili :slight_smile: my se tam snad příští rok konečně dostaneme taky :grinning:

Leni(vilo) super,že je vše furt v pořádku :slight_smile: musím říct,že mě alergie v těhu trápila míň než dřív a při kojení jsem neměla problémy žádné :astonished: :dizzy_face: ale teď už to taky začínám cítit,ale není to tak hrozné jako dřív :slight_smile: tak držím pěsti,ať to máš co nejklidnější :wink: pokojíček je krásný,oblečko připravené,tak už jen dopékat viď :grinning: tak ať Adélka ještě chvilku vydrží :slight_smile:

děkuji za pochvalu foteček,že by se mi vyjímečně povedly? :grinning: Luci já fotím furt a všude,jsem takovej fotící maniak :sweat_smile: :grinning:

Peti až budeš na ICQ,písni mi,pošlu ti to heslo :wink:

tak jdu udělat rychlý oběd,papa
29. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
fotečky ze srazíku jsou fakt moc krásný, je vidět, že jste si to i s dětičkama (narozenýma i s tím v bříšku) užily :grinning:

El - Mraveneček, to jsme opravdu my. Leporelo už jsem pořídila a Táda si v něm moc rád "čte" je u toho šíleně důležitej. Jinak to není žádnej troškař - během jednoho týdne si začal sedět, stoupat si v postýlce, plazit se i dopředu (i když pozadu je zatím ještě rychlejší). Potřebuje vytříbit styl :grinning:

Tfuj, tfuj, tfuj - ať je co nejmíň pádů, těhulky ať jsou všechny zdravé a těhu si jen užívají :wink:
29. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už nemám co napsat, protože jste si tu navzájem všechny na vše odpověděly. :grinning:
Tak jen něco maličko o mně. Zítra jdu naposled do práce v tomto týdnu, a pak frčím do jižních Čech na chatu, tak se tu ukážu až v pondělí nebo v úterý, tak toho moc nenapovídejte. Doufám, že bude hezké počasí, alespoň budete venku a nebudu muset toho tolik dočítat. :grinning:
Jinak dělám, co se dá, aby to tu brácha sám zvládl. Spíš není tak nesamostatnej jako línej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Upekla jsem mu 2 bábovky, ale od každé mu odnesu půlku. A ještě jsem teď šoupla nádobí do myčky, tak pak ještě musím uklidit čisté nádobí. Rodiče už jsou na chatě.
Tak vám všem přeji krásný zbytek týdne. :slight_smile:
29. dub 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Dneska jsem se byli podívat na maličkatý miminečko, co se narodilo minulou neděli :dizzy_face: Malá je kouzelná a přijde mi naprosto neskutečný, že byl Lukášek taky tak maličký :slight_smile: Ten čas letí :slight_smile:

Leni, tohle mi Lukášek dělá taky, ale se židlí :slight_smile: Vleze pod židli a chce sedět... a znovu a znovu a znovu :slight_smile: Ještě asi nechápe, že když to nejde jednou, nepůjde to ani podruhý :slight_smile:

Jo, a včera nám přišel dopis z Ústí :frowning2: 20.06.08 v 7,30 nástup. :frowning2: Od půlnoci nesmí jíst ani pít :frowning2: to bude cesta... snad bude v autě spinkat, tak ten hladík zaspí :frowning2: Naštěstí nás nebudou hospitalizovat, takže pojedeme hned zase domů. Aspoň něco pozitivního.

No a jak jsem říkala na srazíku - já tu od pátku do neděle taky nebudu :wink: Jedeme na megasrazík :dizzy_face: (19 dospělích, 7 dětiček, 3 miminka v bříšku :slight_smile:) Tak snad nám vyjde počasí :wink: Nevím jak se tu ukážu, potřebuju všechno pobalit a mám obavu, že půlku věcí zapomenu doma. Sice už jsem si všechno napsala, ale stejně... :slight_smile: Se znám :grinning:
29. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Lukajdo..IP.
30. dub 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. Jen jsem rychle přiběhla-nestíhám a ještě mi zlobí internet-reagovat budu jindy :slight_smile: .

Jen hlásím, že výsledky Tripple testů máme OK a taky, že mám 4 dny volno (hurá). Ozvu se v pondělí ahoj
30. dub 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky nevíte o někom kdo by prodal jídelní židličku antilop z ikei? do prahy nejezdíme a chci ji jen na chalupu :wink:
1. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Inzeráty jsem projela, já myslela někdo poblíž aby to bylo bez poštovného. Ale už ji stejně zase nesháním Barnovi mi ji přivezou novou, díky moc. :grinning: :wink:
2. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jíťo super, že jste ji sehnali :wink:

hlásím se po delší době, dneska jsme byli na našem prvním plavání, Ondra si poplakal jen zkraje, změna prostředí, velká hala a tak, do vody už šel bez slziček a koupání si naprosto užíval, skákal šipky, potápěl se, přeplaval celý bazén :grinning: :dizzy_face: :sunglasses: , polejváme půlkou hrníčku, pže už je trénovanej z domova, tak machroval :grinning: :sunglasses:

Ondra začal válet sudy, plazí se po obýváku pozpátku, ale je to na plovoučce, tak je to snažší, říká blbá bába :sweat_smile: , dělá kapra pusou a asi mu roste zub :grinning:

tak se zatím mějte já jdu něco dělat :wink:
2. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Jituš hlavně že se Ondráškovi na plavču líbí a tobě snad také :wink: a gratuluji k pokrokům.
jinak u nás nic zvláštního
2. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nevím jestli vám chodí domů reklamní balíčky (sunar, hami atd.), ale na www.sunar.cz je soutěž a každý kdo odešle tajenku z křížovky a odpovědi na otázky dostane balení ovocného pití pro prcky. Tajenka je Chutnal nám chuná našim dětem a odpovědi na otázky:1/od 2 do 6, 2/ sacharózu, 3/ banánovou, 4/ přírodní ovo cukry tak toho využijte, kdo vám dá něco zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si z chaty zase přivezla klíště. Byla jsem před chvílí u doktora, vyplácla 30 Kč. Prý snad klíště není infikovaný, pokud se mi skvrna nezvětší. Prý už v sobě mám protilátky, tak snad to moje tělo zvládne.
Lucí, doufám, že jsi si megasrazík užila na maximum. :slight_smile:
Je mi líto, že to u Lukáška bez operace nejde, ale snad mu doktoři pomohou a bude brzy vše ok a už žádné trápení. Koukala jsem na fotku, a Lukýnek má to očko opravdu ošklivý. :frowning2:
Leonko, super, že jsi Ty a miminko v pořádku. :slight_smile:
Andí, Ondrášek je šikula. :dizzy_face: :grinning:
5. kvě 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Veru - teda ty jsi "štístko" :frowning2: Držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku :wink:
My jsme se byli včera podívat na Červeném Hrádku na zahájení sezóny - bylo to fajn, Tádík byl v klokance a moc se mu v ní líbilo - srašně se pořád rozhlížel kolem sebe. Asi se mu líbilo, jak byl vysoko :grinning:

Luci - vy jste ten srazík měli na Slapech? To je náhoda, protože my máme kousek odtamtud chalupu :grinning:
5. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Verčo, to měl opravdu hodně červený... jinak to tak červený nemá, "jen" mu z toho teče hnis :frowning2:
Luci, měli jsme to v Rabyni... Takže jo, na Slapech :grinning:

A musím říct, že to bylo nádherný! :dizzy_face: Tatíkové si "sedli", miminka jsou zlatý a fakt jsme si to užili, i když počasí nás občas pozlobilo :wink:
5. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Rabyni znám - to je super, že se vám to povedlo a že se bavili i taťkové :slight_smile: Koukala jsem, že už máte termín do toho Ústí - neboj, budete to mít za sebou a už bude jenom dobře. My maminky tohle snášíme daleko hůř než dětičky. Je mi jasný, jak ti je, protože nás operace taky čeká. Už bych chtěla, abysme měli tu operaci kýly za sebou. Sice už mu to nevyskakuje, ale vím, že tříselná sama prostě zmizet nemůže. Dr. doporučuje udělat to až ve dvou letech, tady se to prý ani dřív nedělá kromě akutních případů, ale mám obavy z toho, že to bude ve dvou letech snášet hůř než by to snášel teď. Přece jen už bude všechno daleko víc vnímat a toho se dost bojím :unamused:
6. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek