• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Luci, jj, termín už máme a docela mě překvapilo, že až tak pozdě :frowning2: Jsem si myslela, že to bude dřív. Tak teď nějak překonat to čekání a pak už snad opravdu bude dobře.
6. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si teda myslela, že to vyřeší dřív. Ale už víte, kdy jdete na to a že pak už to bude fakt dobrý. Tak mi skončilo období klidu - Táda lítá po bytě jako motorová myš a dneska se prvně postavil mimo postýlku. Nejoblíbenější "hračka" košík, co v něm má botičky - je to takovej náš Tomáš Baťa :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás vedou boty celkově - Lukyho, moje pantofle, tátovo... :slight_smile: A taky ponožky :grinning: ale ty má po ruce většinou jen svoje...
6. kvě 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda my máme dneska den...řev, řev, řev. Se divím, že na mě ještě nezvoněj sousedi se sociálkou. Spát nechce, hrát si nechce, jíst nechce, přebalenej je...nechce prostě nic - jenom řve. Už mi docela tečou nervy :frowning2:
6. kvě 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tohle jsme měli včera... naštěstí jen dopoledne. Ale myslím, že to bylo mojí chybou... usnul ráno s námi v posteli a já měla pod ním ruku... a když jsem ji chtěla vytáhnout, abych ho netlačila, tak se vzbudil a už se mi nepodařilo ho uspat :frowning2: Takže celý dopoledne jen kňoural a musela jsem ho nosit :frowning2: Naštěstí to brzy přešlo. Dneska toho moc přes den nenaspal, ale protivnej není. :slight_smile:
Jen se zase po dlouhý době vrátil k jedný věci a dělá to celý den už od včerejška - dokonce i v noci, když se vzbudil :grinning: Dělá pořád "Brrrrr" :grinning: A v neděli ho Pája naučil "GOL", tak to do toho občas taky přimotá :grinning: Je to sice jen "GO", ale stačí :grinning: Dneska pusinku pořádně nezavřel a je to samý: Brrrr, go, mamama, bababa a oblíbené gi :grinning: :grinning: :slight_smile:
6. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vím, čím to je - musí být u mně, nestačí, že na mě vidí, dva metry už je velká vzdálenost. Jakmile byl u mně, tak to bylo v poho, ale jak jsem ho dala na deku a vzdálila se, tak to bylo v tahu. Dát ho do postýlky bylo naprosto nemyslitelný - to byl tak nešťastnej řev, že nepochopím, že někdo řekne, že nechá dítě vyřvat. Já bych na to neměla, protože po chvíli bych asi začala brečet taky. Usnul mi na ruce, tak jsem ho přendala do postýlky a spinká, ale chvílema vzlyká ze spaní, kdoví, co se mu v tý malý makovičce honí :frowning2: Kždopádně jsem naprosto vyšťavená a hned zítra, až půjdeme na plavčo se tam kouknu po masážích. Fakt potřebuju pořádně zarelaxovat - zjistila jsem, že je to divný, ale já to vůbec neumím. Neumím se jít natáhnout, když Tádík spí, vzít si časopis nebo knížku. Když tu totiž budu mít nějakou práci (jakože vždycky mám), tak dokud to nebudu mít hotový, tak si prostě nesednu, protože bych z toho byla stejně nervózní...jsem asi cáklá, ale mě to prostě nejde :unamused:
6. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zrovna tady na MK jsem četla, že miminka kolem 8 měsíců tohle mají... tak k Vám to přišlo o něco později :slight_smile:

No tak to já si klidně sednu, i když tu mám práci. Ono se to nezblázní a já taky potřebuju relax a přijít na jiné myšlenky. Kdybych lítala jen kolem Lukáška a když spí, tak hned uklízela, tak nevím... mně je tohle naprosto volný :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem o tom taky četla - naštěstí by to mělo být jenom dočasný. Jinak si to nedovedu představit, stal se z něj šílenej závisláček.

Já jsem šílenej perfekcionista - naštěstí jenom na sebe a okolí tím neobtěžuju :grinning: Petr už mi taky říkal, že vůbec neumím odpočívat, budu se to muset naučit, jinak na to dojedu. O víkendu jedeme na chalupu - už se na to šíleně těším, tam určitě vypnu. Chci tam trávit většinu léta, docela jsem se bála, že se tam budu nudit, ale v zimě koupili domek vedle našich mladí manželé s dvěma kloučky - mladší je jen o půl roku starší než Tádík, tak si myslím, že to bude v pohodě. Už jsme se minule s Tádíkem byli seznamovat :grinning:
6. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-Luk, jak to čtu, jako bych to psala o sobě...jsem v tomto směru naprosto stejná. Perfekcionalista, ačkoli s tím též neobtěžuji okolí, ale vyžaduji především sama od sebe....a to ať už v práci, plnění úkolů tak hlavně domácnost-úklid, neodejdu dříve, dokud nemám vše hotové, takže někdy lítám jak praštěná, neumím vypnout, nebo tedy ano, ale když mám hotovo.Neumím si jít sednout, když tu mám prádlo na žehlení, či cokoli jiného...prostě to přehlížet, protože i kdybych to udělala, budu myslet na to, že mám ještě práci...takhle to udělám a pak mám klid..ještě, že jsou ti chlapi doma, trochu mě to usměrňuje..a občas se snažím i poslechnout, že můžeme jít ven...protože vytření podlahy neuteče :grinning: no a tak dál.

Luci-Luc, koukala jsem na fotečky ze srazu, myslím, že se vám to povedlo, včetně nálady, která tam dle fotek panovala i když si počasí občas zahrálo...prostě super...
6. kvě 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou první monitor, byla to docela sranda, prvních 15 min to bylo dobrý, ale potom se probudila a začala vyvádět, několikrát tu sondu skopla a sestřička kolem mě musela pořád lítat :slight_smile: prý to bude pěkná dračice :slight_smile:, dneska mám poslední utz tak jsme zvědavá kolik vážíme ..... a začala jsem si pro jistotu chystat tašku do porodnice. Už aby to bylo za náma.
7. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lucí-luk mi byli také v neděli na Hrádku celé odpoledne, ale tebe jsem tam neviděla :dizzy_face:
jinak jak tu řešíte to uklízení, tak já jsem hrozná bordelářka, já abych něco udělala tak se musím ukecat, když miška usne tak čtu nebo sedím u pc, přes den stíhám akorát běžně poklidit. Prostě si domácnost ještě neumím zorganizovat, pořád nějak nestíhám a taky doma zrovna naklizeno nemám, se kolikrát bojím domů někoho pozvat, když vidím jak oni mají doma uklizeno.
7. kvě 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Vilo - tak už se ti to krátí...to je dobře, že o sobě dává na monitoru vědět :wink: Táda řádil celou dobu, co jsem čekala v čekárně a když se měl předvést, tak jako když utne. Většinou se ty monitory Dr. moc nelíbily, PA mi vždycky hýbala s bříškem, aby se Tádík probral.Užila jsem si jich docela dost, chodila jsem na ně obden i o víkendu. A při monitoru 1.8. ráno mi PA řekla, že se mi tam objevují kontrakce, sice maličký, že jsem to vůbec necítila, ale od oběda už začaly být pravidelnější a v šest večer už byly pravidelný docela dost, takže jsme vyrazili a dvacet minut po půlnoci byl Tádík mezi náma :grinning:

Pavlínko - Kim - mám pocit, že čtu o sobě :grinning: :grinning: :grinning: Vždycky chci mít všechno na 100% - ať to bylo v práci nebo doma. To ale neznamená, že šidím Tádíka - skoro všechno děláme spolu, asistuje mi a "povídáme si" při tom, zpíváme, pouštíme pohádky na CD a tak. Dneska jsme vyráželi už brzo ráno do CV - byl se mnou u zubařky. Trochu jsem se bála, jestli se nebude mít strach z cizích tváří, ale zvládnul to na jedničku. Odpoledne vyrážíme na plavčo, tak už se děsně těším. Fakt jsem v šoku, jak to jde najednou všechno rychle. Před pár dny začal lézt a teď už je šíleně rychlej :wink:

Jíťo - my tam byli jen asi hoďku a půl možná dvě, původně jsme chtěli na Jezeří - tam byla taky nějaká akce, ale Tádík dlouho spal, tak jsme se vydali jen na Hrádek. Jo a úklid neřeš, já to nemám tak, že bych když přijdu na návštěvu koukala, jak má ten druhý uklizeno...já jsem takhle cáklá jenom na sebe :grinning:
7. kvě 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jenom v rychlosti nakukuju

Luci moc drzim Lukaskovi palecky na tu operaci ocicka :frowning2:

venku je tak krasne dnes se jdeme vencit s Vrtulkou a Miskou :grinning: , Jitus uklid neres jak si mohla minuly tyten videt u nas,taky to vsechno nestiham :sunglasses:

papapa mejte se krasne,pridala jsem fotky do alba,tak muzete juknout :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jj, srazík se vyvedl :slight_smile: Počasí bylo bláznivý a zradilo vždy v nejnevhodnějších situacích, ale jinak to bylo super!

Jituš, jé, tak Ty jsi moje kamarádka :grinning: Já jsem taky šílená bordelářka a jak píšeš - radši si sednu k TV nebo k PC a neustále se přemlouvám, abych to šla udělat :grinning: Někdy se mi podaří mě přemluvit třeba až v devět večer nebo i později - takže kolikrát fakt uklízím do půlnoci :angry: Se za to sama na sebe zlobím, ale nějak to prostě neumím změnit :frowning2:

Raduš, díky. Lukášek má po operaci rande s Terezkou - domluvili jsme jim to na srazíku, tak už je to takové trochu veselejší :slight_smile: Sice jsem špatná z operace, ale zároveň se těším na to, že je zase uvidíme. :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je fajn, že myslíš na to pěkný, co bude po operaci :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Luci, nic jinýho mi nezbývá... jinak bych jen brečela a brečela :cry: Člověk si na všem musí najít to pozitivní.
7. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jste si toho užili víc než dost, tak je dobře, že už se díváš na to lepší, co bude po :slight_smile:
Jako vážně miluju první středu v měsící a zkoušku sirény :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebuju, aby byl Tádík vyspalej na plavčo a od těch 12 se každou chvilku budí :unamused:
7. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po nějaké době se ozývám.Kubík leží v nemocnici na JIPu,má virovou meningitidu,tak nemám vůbec čas na nic. :frowning2:
7. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, to je hrozný! :frowning2: Moc Vám budeme držet palečky, aby bylo vše brzy v pořádku a Kubík byl co nejdřív doma :wink:
7. kvě 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je šílený :frowning2: Kači, držíme palce, pěsti, co to jde, ať je Kubík zase brzo zdravoučkej :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem to nevydržela a musela jsem jít domu,alespoň na dobu co bude na JIPu,protože bych pořád řvala,ale Kubík to nese statečně a dokonce si i povídal se spolunocležníkem miminkem
Hlavně musí být 24 hodin po punkci v klidu a ležet na zádech,což si myslím,že by nešlo,kdybych tam byla,celý by to tam převrátil vzhůru nohama,aby se ke mě dostal.

Do té doby než ho pustí na normální pokoj za ním budu chodit jen na návštěvy a i ty určitě prořvu.
7. kvě 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubík vypadá,že se zotavuje,teplotu už nemá a snědl celou přesnídávku,ale pořád musí ležet a mít ty kapačky,koukala jsem na něj jen přes sklo a ještě tak,aby mě neviděl,protože by to bylo šílenství.Byl v klidu,jen občas zakňoural.Jaký typ té meningitidy mi neřekli,ale snad je to jen ta lehká varianta,každopádně to podchytili včas.

Zítra za ním jdu znovu a to už bude moct sedět,takže půjdu normálně k němu a od pátku bych tam s ním zase zůstala.

No řvala jsem za tím sklem,když hajal a klidně volal MAMI
7. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, jseš moc statečná, udělala jsi asi to nejrozumnější, co jsi udělat mohla. Podvědomě by tam člověk moc chtěl být, ale rozum říká, něco jiného. A ty jsi to zmákla. Určitě bude brzo fit a ty budeš mít radost, až bude v pohodě a převrátí jim to tam vzhůru nohama :dizzy_face:
7. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je,že jsem si četla co to ta meningitida je a jaký jsou ty následky,tak mám děsnej strach,aby to bylo všechno v pořádku :frowning2:
7. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, nesmíš prořvat návštěvy! Já vím, je to těžký, ale zkus to zvládnout a pak se vybrečet třeba cestou domů... Aby Kubíček neviděl, že pláčeš... určitě by plakal taky :frowning2: No já si myslím, že kdyby to byla ta "vážná" meningitida, vezli by ho určitě do Ústí :wink: Teď to hodně řádí, asi před 14 dny to bylo i u nás :frowning2:
Tak nám dávej zprávy, jak na tom jste.
7. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačí držím palečky ať je Kubík brzy vpořádku a bez následků! Určitě to zvládnete oba a drž se, já když si to představím tak mám nakrajíčku. Také myslím že kdyby to byla ta horší forma tak jste jinde.
7. kvě 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem opět doma,naše návštěva dopadla tak,že jsem vešla na jipku a Kubík měl hysterický záchvat a snažil se si sundat všechno co mu bránilo jít ke mě,takže jsem si ho pohladila,vyřídila jak moc mu držíte palečky a musela jsem vedle do místnosti za sklo,zůstal tam s ním tátoš a utěšoval ho,jenže to taky moc nepomáhalo,tak šel taky za sklo,za nějakou chvilku se zklidnil a povídal si s maminkou co byla vedle s malím miminkema byl v klidu,takže to nedělá dobrotu,když tam jsem.Musí pořád ležet,dneska byl od pasu dolu jakoby v zavinovačce,protože,když ho posadili a měl volný ohy,tak se snažil nožičkama si vytahat infůze.Je to takový malý bojovníček.I krásně papá,snědl polívku a banán a jogurta.
8. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, musí to pro tebe být strašné, ale snaž se vydržet, za chvilinku už Kubíka určitě budete mít doma. To je paráda, že už krásně dlabe - je to vážně bojovníček šikulka :wink:
8. kvě 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na té jipce by měl být 5-7 dní a pak by ho měli přeložit na normální pokoj,tak už se moc těším,protože pak už budu moct být s ním.Při každé návštěvě si přeju,aby spinkal,abych mohla až k němu. :frowning2:
8. kvě 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem do alba Kubíčka jak spinká na jipu
10. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek